24 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

24 Mart Hangi Burç

24 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 24 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

24 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Teşebbüs gösterin. Siz tekbaşına ve diğerleri ile birlikte eşit derecede iyi çalışırsınız. İnsanlar size direkt olduğunuzdan dolayı yöneticilik teklif ediyorlar. Hatta aynı düşüncede olmayanlar bile sizin görüşlerinize saygı duyuyorlar.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugün her şeyden uzaklaşıp biraz eğlenmek hatta şehir dışına çıkmak isteyebilirsiniz fakat sorumluluklarınız ve zorunluluklarınız sandığınızdan daha uzun süre sizi eve demirleyebilir. Ama yine de, verimli bir gün geçireceksiniz. Yapnız gerekenleri en hızlı biçimde halletmeye odaklanırsanız kaçışınızı garantileyebilirsiniz. Bu gece teşvik edici ve heyecan dolu bir gece olacak. Başka şeylere olan kızgınlığınızın, bu gecenin tadını çıkarmanızı engellemesine izin vermeyin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Güçlü fırsatlar yakalıyorsun!Ay, bugün su burcunda hareket ediyor. Hiçbir şeyi dert etmeden içinden geldiğin gibi davranmak isteyeceksin. Öğleden sonra katılacağın bir davet yeni iş fırsatları yakalamana neden olabilir. Evli bir Koç burcuysan, eşinin yardımsever ve içtenliği ona bir kez daha âşık olmanı sağlayacak. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Koç burcuysan, evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayacaksın. Sanatla ilgileniyorsan, yapacağın çalışmalar dikkat çekebilir. Bugün aynı zamanda toplumsal meseleler duygularını derinden etkileyecek ve bu meseleler üzerine kafa yoracaksın. Ailenden alacağın güzel haberle içindeki umut ve gücün yeniden yeşerdiğini hissedebilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

İki günden beri duraklamaya geçen iletişim gezegeni Merkür bugünden itibaren geri hareketine başlıyor.Burcunuzda misafir edeceğiniz Merkür'le hayat temponuz yavaşlayacak. Siz koşmak isteseniz de o aksiliklerle önünüze üç haftalık engel koyacak. Bu dönemde yeniliklerden ziyade yarım işlerinizi tamamlamaya özen gösterin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Genel olarak sakin ve normale göre daha hareketsiz geçecek bir günde olabilirsiniz. Daha önceden, vakit yokluğundan dolayı yarım bırakmak veya ertelemek zorunda kaldığınız ya da ihmal ettiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Çevrenizdekilerle ilişkileriniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay istemelerine yol açabiliyor. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendirebilir. İlginç kişilikli biriyle birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 57' 52" R
Ay
Boğa
23° 20' 07"
Merkür
Koç
20° 10' 23"
Venüs
Koç
29° 55' 47"
Mars
İkizler
24° 41' 04"
Jüpiter
Kova
25° 46' 11"
Satürn
Kova
12° 19' 20"
Uranüs
Boğa
09° 45' 34"
Neptün
Balık
21° 53' 34"
Plüton
Oğlak
26° 45' 59"
Chiron
Koç
09° 48' 34"
Lilith
Boğa
19° 30' 28"
True Node
İkizler
11° 28' 14"
Son Güncelleme : 14/04/2021 20:00

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>