24 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

24 Mart Hangi Burç

24 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 24 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

24 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki konularda kendinizi feda edeceğiniz olaylar ön plana çıkabilir. Gelecekle ilgili projelerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Bedeninizle ilgili konuları ihmal etmemeye çalışın. Hassasiyet gösterdiğiniz konularda daha dikkatli olmanızda fayda var.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Çevrenizdekilerle ilişkileriniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay istemelerine yol açabiliyor. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendirebilir. İlginç kişilikli biriyle birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Genel olarak sakin ve normale göre daha hareketsiz geçecek bir günde olabilirsiniz. Daha önceden, vakit yokluğundan dolayı yarım bırakmak veya ertelemek zorunda kaldığınız ya da ihmal ettiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Karar arifesindesiniz. Sizler sürekli bir şeyleri kurgulayan ve hesaplamaya çalışan kimselersiniz ancak bu aralar vereceğiniz kararlar fazlasıyla ciddi...

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Bugün ilişkinizle ilgili olumlu gelişmeler, duygusal yoğunlaşma ve yakınlık perçinlenecektir. İlişkinizde dengeye ulaşmanız kaçınılmazdır. Merkür etkisi ile odak noktanız iletişim ve haberleşme konuları olacaktır. Ortağınız ve partnerinizle gerçekleşecek fikir alış verişleri hem kendinizi güvende hissetmenize hem de vicdanınızı rahatlatmanıza neden olacaktır. Genel olarak ise; Ay bugün Terazi burcunda yer alacak. Saat 23:55'te boşluk etkisine girecek. Güneş/Merkür kavuşumu devam ediyor. Dünkü temaların yaşanma olasılıkları devam edecektir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları