24 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

24 Mart Hangi Burç

24 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 24 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

24 Mart 2022 Koç Burcu Yorumu

Parasal olarak bir beklentin varsa bugün bu konuda bazı aksaklıklar olabilir. Bir şeyler gecikebilir. Bu konuda kendini paralamaman gerekecek. Bir şeylere zaman tanıman ve esnek olman iyi olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Birinin nasıl hissettiği hakkında o kişinin bildiğinden daha fazla şey bildiğinizi fark edebilirsiniz. Büyük olasılıkla, bu tür bir bakış açısı, insanları sarsmak ve eldeki duruma kendi gözlerini açmalarına yardımcı olmak için eylemlerde bulunmanıza neden oluyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. Mesleğinizde köklü bir değişiklik yaparak içinde bulunduğunuz durumdan çıkmalısınız. Geçmişe bir çizgi çekin ve bu yola devam etmeyeceğinizi açık bir biçimde ifade edin. Böylece yeni gelişmelere zemin hazırlamış olacaksınız. Elinizden bir para çıkabilir. Canınızı sıkmayın, bu para kısa sürede geri dönecek. Sağlığınızı ikinci plana atmayın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Güçlü fırsatlar yakalıyorsun!Ay, bugün su burcunda hareket ediyor. Hiçbir şeyi dert etmeden içinden geldiğin gibi davranmak isteyeceksin. Öğleden sonra katılacağın bir davet yeni iş fırsatları yakalamana neden olabilir. Evli bir Koç burcuysan, eşinin yardımsever ve içtenliği ona bir kez daha âşık olmanı sağlayacak. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Koç burcuysan, evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayacaksın. Sanatla ilgileniyorsan, yapacağın çalışmalar dikkat çekebilir. Bugün aynı zamanda toplumsal meseleler duygularını derinden etkileyecek ve bu meseleler üzerine kafa yoracaksın. Ailenden alacağın güzel haberle içindeki umut ve gücün yeniden yeşerdiğini hissedebilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün ailenize olan iletişimler de özellikle dikkatli olmalı üzerinizde baskı yaratacak söylemlerde bulunmamalı ve onlarla rekabet içerisine girecek davranışlardan uzak durmalısınız. Bazı konularda anlaşamıyor olabilirsiniz. Düşünceleriniz onlara yön vermiyor olabilir. Bu konuda onları da anlamaya çalışmalı ve tepkili olmaktan sakınmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Cuma gününüzü arkadaşlarınız ve toplum kuruluşları ile birlikte geçirebilirsiniz. Gördüğünüz haksızlıkların üzerine gidebilirsiniz. Toplumsal veya siyasi bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Sorumluluk gerektiren mecralarda ve sizin etkinize güvenilen, ihtiyaç duyulan şartlarda önünüze çıkacak fikirsel konular için desteğinize başvurabilirler. Merkür/Plüton gergin etkileşimi nedeniyle dört gün boyunca mesleki konularda projelerinizi, fikirlerinizi kimselerle paylaşmamaya özen gösteriniz. Bilgi hırsızlıkları gündeme gelebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 02' 43" R
Ay
Balık
17° 40' 36" R
Merkür
Yay
21° 29' 10" R
Venüs
Yay
18° 51' 40" R
Mars
İkizler
18° 46' 04"
Jüpiter
Balık
28° 53' 31"
Satürn
Kova
19° 52' 10"
Uranüs
Boğa
16° 01' 58"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 20"
Chiron
Koç
12° 09' 29"
Lilith
Yengeç
25° 42' 41"
True Node
Boğa
13° 09' 38"
Son Güncelleme : 01/12/2022 09:50

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>