24 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

24 Mart Hangi Burç

24 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 24 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

24 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Özellikle ilişkisi yeni başlamış olan Koç’lar partnerlerinin hayatına dair her bir detayı öğrenerek kurcalamak isteyebilirler.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Her şeyin bir yeri ve zamanı olduğunu bilmelisiniz. Aceleciliğe gerek yok. Biraz daha sabrederek her şeyin olması gerektiğinde gerçekleşmesine izin verin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Haftanın son günü Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam ediyor. Diğer yandan Merkür ile Neptün kavuşarak hayaller ve ideallere sınırsızlık taşıyor. Gün içinde gerçeklerden kopmamaya özen göstermelisiniz. Libidonuzun yükseldiği süreçte partnerinizle tutkuyu paylaşmak önemli. Aşırı kıskançlıklar ve şüpheden kaçınmalısınız. Yoga yapın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Çevrenizdekilerle ilişkileriniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay istemelerine yol açabiliyor. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendirebilir. İlginç kişilikli biriyle birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar saat 03:45 itibariyle etkili olacak Merkür-Pluto görünümü, iş hayatında, stratejik düşünmenin önemini vurguluyor. Sorumluluklarımızın farkında olmamız ve disiplinli bir şekilde çalışmamız gerekebilir. Eğer bir yenilik düşünüyorsak, şu andaki mevcut şartlara bir bakalım. Her durumu sert, taviz vermez veya sanki üzerimizde baskı uyguluyorlarmış gibi ele almayalım. Saat 15:46 Merkür- Jüpiter karşıtlığı, ilişki ve kişisel anlamdaki meselelerin bilinçli ve abartıdan uzak şekilde gözden geçirilmesinin faydalı olacağını işaret ediyor. Tabii ki kendinize göre karar almaktan, hızlı düşünüp uygulamaktan yanasınız. Ancak özellikle ilişki, mahkeme, politik, işbirliği gerektiren konularda başkalarının düşüncesini de önemsemeliyiz. Saat 19:03 Ay-Jüpiter görünümü, her meselenin ciddi şekilde ele alındığı zamandır. Bizim bu sorumluluktan kaçışımız yoktur. Planlamaya göre hareket ederiz. Bu durum bizi rahatsız edici olsa da, mecburen uyarız. Ancak bize karşı nazik, uyumlu yaklaşan insanlar olursa moralimiz düzelir, enerjimiz yükselir. Saat 19:33 Ay-Merkür görünümü, özgür bir iletişimin işaretçisidir. Gönlünüzden geçeni, hiç çekinmeden ifade edersiniz. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Kendinizi ifade ederken gerginlik hissedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren uğraşlar sizi rahatlatabilir. Ani parlamalara karşı dikkatli olmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 34' 33" R
Ay
İkizler
17° 09' 10" R
Merkür
Terazi
13° 17' 17" R
Venüs
Yay
18° 26' 10"
Mars
Terazi
26° 06' 34"
Jüpiter
Kova
22° 24' 05"
Satürn
Kova
07° 02' 09"
Uranüs
Boğa
13° 14' 34"
Neptün
Balık
20° 47' 09"
Plüton
Oğlak
24° 23' 40"
Chiron
Koç
09° 43' 38"
Lilith
İkizler
10° 54' 03"
True Node
İkizler
01° 54' 49"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:50

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>