24 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

24 Mart Hangi Burç

24 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 24 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

24 Mart 2024 Koç Burcu Yorumu

Güven duygunuz üst seviyelere çıkıyor. Ayaklarınızın yere daha sağlam bastığını hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel sorunlarınızı ortadan kaldırmayı başardığınız takdirde her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmayın. Hata yapmamanız gereken bir gün.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2023 Koç Burcu Yorumu

Yaptığın karar değişiklikleri aile ve ilişki hayatın arasında denge kurmanda sana zorluk çıkarabilir. Bugün kendini çok mutlu hissedebilirsin. Öyle ki yaşadığın bazı olumsuzlukların bile güzel şeylere gebe olduğunu düşünebilirsin. Dönüşümün iç sesinde yattığını fark et. Sezgilerini aklının süzgecinden geçirdiğinde doğru yolu bulacaksın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2022 Koç Burcu Yorumu

Kıskançlık ve terk edilme korkusu ilişkinize zarar veriyor. Gereksiz kuruntulara kapılıp, kendinizi üzmeyin. Aşırı titiz davranışlar ilişkinizi zedeleyebilir. İş konusunda bazı gerginlikler yaşamanız mümkün. İş yerinde yaşadığınız bezginliğin nedeni işlerin yoğunluğu değil. Bu durumunuz hem işin verimini hem de çalışma arkadaşlarınızı etkiliyor. Güvendiğiniz biri yüzünden, fazla olmasa da bir para kaybı söz konusu olabilir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa, dikkatli olun.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Hayatınızın her alanını etkilediği gibi eğitim hayatınızdaki başarılarınızı da ciddi anlamda etkiliyor. Bu konuda gerekli adımları atmanız gereken bir dönem içerisindesiniz. Harcamalarınıza daha dikkatli yaklaştığınız zaman böyle bir sorunu çözeceksiniz. Bu konuda kendinize bir ders çıkarmış olmanız da bir daha böyle bir durum yaşamamanızı sağlayacak. Eğer para beklediğiniz bir yer varsa en yakın zamanda bu para elinize geçecek. Böylelikle de maddi sorunlarınızın tamamen üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugün burcunuzda Şiron etkili bir Yeni Ay meydana geliyor. Bir süredir içinize kapanmıştınız ve psikolojinizle ilgileniyordunuz.Burcunuzdaki Yeni Ay ile gücünüzü topluyorsunuz. Sizin için kişisel hedeflerinizi netleştireceğiniz bir dönem başlıyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Günün tamamında Ay Akrep burcunda ilerliyor. Gün içerisinde Ay çok güzel kontaklar kuruyor. Düşük enerjili halinizden eser kalmıyor. Beklediğiniz haberler size ulaşabilir. Merkür ve Neptün'ün kavuştuğu bir gündeyiz. Sizlerin hislerinin güçlü olduğu bir günde olacaksınız. Rüyalarınız haberci olabilir. Sağlığınıza da dikkat etmeyi ihmal etmeyin. Alkol, sigara tüketiminin bugün dozunu arttırabilirsiniz. Geceye gelirken Ay-Mars karşıtlığı da etkinleşiyor. Agresif olabileceğiniz durumlar olsa da böyle pozitif etkiler hakimken sorunlarınızı sakince yarın çözmeye çalışın. Sevgiler, Astromeri

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
29° 09' 34" R
Ay
Başak
01° 33' 43"
Merkür
Koç
17° 52' 46"
Venüs
Koç
16° 44' 17"
Mars
Balık
20° 46' 55"
Jüpiter
Boğa
21° 17' 09"
Satürn
Balık
15° 29' 17"
Uranüs
Boğa
21° 41' 58"
Neptün
Balık
28° 32' 15"
Plüton
Kova
02° 03' 27"
Chiron
Koç
19° 59' 33"
Lilith
Başak
22° 03' 16"
True Node
Koç
15° 35' 44"
Son Güncelleme : 18/04/2024 20:20

Astroloji Gündemi

19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri 18 Nisan 2024, Perşembe 19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 19 Nisan'da Güneş burcunuzdan ayrılıp Boğa burcuna geçtiğinde durulmanın ve çalışm... Devamını Oku >>