13 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

13 Mart Hangi Burç

13 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 13 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

13 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları bugün yeni haftaya kariyer ve iş anlamında karşınıza çıkacak yeni fırsatlarla birlikte başlayacaksınız. Kariyer ve iş anlamında bir değişiklik yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu duruma dair hayatınızda fikirlerine güvendiğiniz kişilere danışmayı ihmal etmemelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Ailenizde gizleyerek girişimde bulunduğunuz maddi girişimlerinizi açıklama kararı alıyorsunuz. Şartların istediğiniz gibi gitmesi risk katsayısını düşürüyor. Bu durum sizleri maddi konularla ilgili daha fazla atalım içinde olmaya götürebilir. Ailenizden aldığınız destekle daha da yapıcı bir çalışma modeli içinde olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Çok sevdiğiniz bir dostunuzla bir şeyi, bir başarıyı veya bir sevinci, mutluluğu paylaşacaksınız. Bu durum çok iyi bir başlangıç olacak ve daha iyi durumlar da doğacak. Elinizde olmayan nedenlerle işinizde yeni kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Yalnız başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bugün çok daha verimli olabilir. Bir veraset işinden elinize yüklü paranın geçmesi mümkün. Katı diyetlere son verip, sebze, meyve yiyin ve düzenli jimnastiğe başlayın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sınırlarınız hakkında düşünmeniz gerekli. Sınır kelimesinin sizin için ne anlam ifade ettiğini düşünmeli ve kendinize karşı dürüst olmalısınız. Çizgilerinizi çekerken kendi değer yargılarınıza göre hareket ettiğinizden emin olun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Kalbiniz bazı konuları dengeye koymak istese de maalesef ani çıkışlarınız, garip öfke patlamalarınız ve ruh halinizin sık sık değişmesi buna izin vermiyor. Kafanız çok bulanık. Son 7-8 yılda ekip biçtiğiniz konuların ya ekmeğini yiyeceksiniz ya da karmasını yaşayacaksınız. Her ikisi birden de olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca sezgilerinizin yüksek olduğu, meditasyon ve enerji çalışmaları yapabileceğiniz, sakin ve sessiz ortamlarda sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz enerjisi yumuşak olan bugünde sevdiklerinizle size özel olan sakin ve sessiz ortamlarda yapacağınız görüşmeler moralinizi yükseltecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
09° 43' 49" R
Ay
Yengeç
27° 16' 18"
Merkür
Koç
22° 53' 59"
Venüs
Boğa
16° 28' 38"
Mars
Yengeç
02° 33' 28"
Jüpiter
Koç
18° 48' 38"
Satürn
Balık
02° 35' 29"
Uranüs
Boğa
16° 44' 04"
Neptün
Balık
25° 40' 15"
Plüton
Kova
00° 07' 11"
Chiron
Koç
15° 29' 59"
Lilith
Aslan
09° 05' 32"
True Node
Boğa
04° 19' 26"
Son Güncelleme : 30/03/2023 20:00

Astroloji Gündemi

30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 30 Mart 2023, Perşembe 30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay duygusal Yengeç burcundaki yolculuğuna halen devam etmekte...Sabah saatlerinde beklentilerin yükseleceği; cesaretimizin ar... Devamını Oku >>