13 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

13 Mart Hangi Burç

13 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 13 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

13 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Birlikte iş yaptığınız kişilerin nitelikli yönleri sizin için oldukça önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız başarıların altına imza atacağınız bir dönem sizi bekliyor. Görsel hafızanızın muhteşemliğinin farkındasınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Dikkatli olmazsanız bugün sizin için endişe dolu bir gün olacak. Başkalarının sıkıntılarını ve dertlerini içselleştirmeye meyillisiniz. Artan hassasiyetiniz sizi tüm gün diken üstünde tutabilir. Dünyanın geri kalanıyla uyum içinde olmayı deneyin. Hayatınızda neler olup bittiğine çevrenizdekileri hariç tutarak bir baktığınızda, her şeyin aslında ne kadar mükemmel olduğunu göreceksiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Kalbiniz bazı konuları dengeye koymak istese de maalesef ani çıkışlarınız, garip öfke patlamalarınız ve ruh halinizin sık sık değişmesi buna izin vermiyor. Kafanız çok bulanık. Son 7-8 yılda ekip biçtiğiniz konuların ya ekmeğini yiyeceksiniz ya da karmasını yaşayacaksınız. Her ikisi birden de olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca sezgilerinizin yüksek olduğu, meditasyon ve enerji çalışmaları yapabileceğiniz, sakin ve sessiz ortamlarda sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz enerjisi yumuşak olan bugünde sevdiklerinizle size özel olan sakin ve sessiz ortamlarda yapacağınız görüşmeler moralinizi yükseltecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

İşiniz ve mutluluğunuz birbirine bağlı. Maddi olanaklarınız yetersiz kaldığı zaman, öfkeli oluyor ve sevdiğinize de surat asıyorsunuz. Aslında, o bunu hak etmiyor. Yanlış yaptığınızın farkında mısınız. Toparlanmalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 01:41 Ay-Pluto görünümü, bize güç kazandırıyor, kendimize ve hayata inanmamızı sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda rahatlatıyor. Kendimize güvenimiz yükselişte. Bu yükseliş, her problemi çözebilmemizde bize destek oluyor. Saat 02:36 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, ilişkide mükemmeli arzularsınız. Detaylara bilhassa önem verirsiniz. Partnerinizin size karşı daha anlayışlı, eleştiriden uzak davranması gönlünüzü huzurlu kılar. Eğer yalnızsanız merak etmeyiniz. Jüpiter-Başak burcu sürecinde çok daha mantıklı seçimlerde bulunabilirsiniz. Saat 08:18 Ay-Chiron arasındaki huzur ve güven verici olumlu görünüm, duygu dünyanızla alakalı konularda ise, inişli çıkışlı olan hislerinizi belirli bir noktaya odaklayarak mantıklı kararlar vermeniz mümkündür. İletişim anlamında en iyi kontak kuracağınız alan, yakın çevre ilişkileridir. Hiç kimsenin huzuru kaçırması mümkün olmaz. Saat 09:20  Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, bugünümüz ve yarınlarımızda yanımızda olacak bir insan arıyoruz. Bu açıdan hayata baktığımızda güvenecek birini  bulmanın zor olduğunu düşünebiliriz. Saat 11:47-23:04  arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. Etrafımızda olan bitene ve içinde bulunduğumuz duruma bir bakalım. İnatçı davranmayalım. Güvencemizi önemseyelim. Bir şeyleri kafamıza takıp,  altında bir şey aramayalım. Ancak bastığımız yeri de bilelim. Ay-İkizler burcu seyri, saat 23:04 itibariyle etkili olacak. Bu enerji  içimizdeki, ruhumuzun derinliklerindeki farklı yanlarımızı ortaya koyma hevesimizi canlandırıyor. Bir şeyler olmalı, bir şeyler hayatımda artık değişmeli diyen iç sesimiz bize rehberlik ediyor. Dilediğimiz şekilde kendimizi ifade edeceğiz. Özellikle ev sınırları içinde yapılan konuşmalar bir hayli etkili olacaktır. Bugün YGS sınavına girecek tüm kardeşlerimize başarılar dileğimle,  

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 55' 43" R
Ay
İkizler
21° 19' 23" R
Merkür
Terazi
13° 37' 59" R
Venüs
Yay
18° 47' 57"
Mars
Terazi
26° 20' 45"
Jüpiter
Kova
22° 24' 34"
Satürn
Kova
07° 02' 38"
Uranüs
Boğa
13° 13' 43"
Neptün
Balık
20° 46' 45"
Plüton
Oğlak
24° 23' 52"
Chiron
Koç
09° 42' 46"
Lilith
İkizler
10° 56' 24"
True Node
İkizler
01° 55' 22"
Son Güncelleme : 25/10/2021 06:20

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>