13 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

13 Mart Hangi Burç

13 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 13 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

13 Mart 2024 Balık Burcu Yorumu

Uzun süredir hayal ettiğiniz bir şey yavaş yavaş şekilleniyor ve sizin tarafınızdan gerçeğe dönüştürülmeyi bekliyor. Dönüştürün, çünkü bu tüm hayatınız kalıcı ve olumlu bir şekilde etkilenecek. Aileniz ve arkadaşlarınız da bu değişim çabasına olumlu yaklaşacak ve yol boyunca her adımınızda size destek olacaklar.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Şimdi, daha önce hiç tatmadığınız bir şey için aç hissedebilirsiniz. Gün, dünyada sizi bekleyen sayısız harika fırsatın sadece bir kısmını sunarak, sizi daha farklı şeyler deneyimlemeye itiyor. Bunların çoğuyla, kelimenin tam anlamıyla veya mecazi olarak, her zamanki alanınızı terk etmeden karşılaşmanız imkansız olabilir. İster eşsiz bir mutfak olsun, ister sadece kendi dilinizde altyazılı bir film izlemek olsun, yeni bir şey denemeye özen gösterin. Küçük bir değişiklik dünyalar kadar iyi olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Fikirlerinizi şu anda merkeze alabilirsiniz. Özellikle kendinize döndüğünüzde değiştirmek istediğiniz şeyler daha dışa dönük, görünümünüz ve dışarıya sunduklarınızla ilgili olabilir. İlham aradığınızda bulmak için pek zorlanmayacak hatta seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Bugün seçimler üzerine gereğinden fazla düşünmek, dikkatinizi asıl vermeniz gereken yerden uzaklaştırabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Burcunda Yeniay meydana geliyor. Evli bir Balık burcuysan, evliliğine müdahale etmek isteyen, üçüncü kişilere karşı tolerans göstermeyeceksin. Akşam saatlerinde internet üzerinden alışveriş yapabilirsin. Lider ruhun ön plana çıkıyor. Yeniay ile birlikte estetik konusu, yeniden gündemine taşınacak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sınırlarınız hakkında düşünmeniz gerekli. Sınır kelimesinin sizin için ne anlam ifade ettiğini düşünmeli ve kendinize karşı dürüst olmalısınız. Çizgilerinizi çekerken kendi değer yargılarınıza göre hareket ettiğinizden emin olun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Ailevi koşullar gündeminizi etkileyebilir. Evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilmeniz söz konusu. İş hayatınızda üstlerinizle ilgili koşullarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. İlerleyen saatlerde keyfinizi yerine getirecek koşullar söz konusu.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 41' 24" R
Ay
Akrep
13° 10' 52" R
Merkür
Aslan
19° 38' 50" R
Venüs
Aslan
04° 57' 02" R
Mars
Boğa
26° 24' 34"
Jüpiter
İkizler
11° 17' 49"
Satürn
Balık
19° 13' 08"
Uranüs
Boğa
26° 19' 43"
Neptün
Balık
29° 53' 03"
Plüton
Kova
01° 02' 52"
Chiron
Koç
23° 28' 57"
Lilith
Terazi
01° 48' 29"
True Node
Koç
09° 58' 21"
Son Güncelleme : 15/07/2024 20:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>