16 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

16 Mart Hangi Burç

16 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 16 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

16 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

4 Nisan\'a kadar kendinizi anlatmak, ifade etmek, iletişim trafiğinin artması, yolculukların gündeme gelmesi sizi yoğun tutacak. Düşünceleriniz kendi hayatınız ve geleceğinize daha çok odaklanacak. Kendinizden yola çıkarak kararlar almak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

İş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni planlamalar yapmak ve bunları üstlerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Hazırlamak istediğiniz eğitimlerle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Özgürleşmek isteği içinde yolculuklar planlayacağınız zamanlar var. Annenizle ilgili konularda gündeme gelebilir, göz ardı etmeyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugün, ani verilen bir kararla seyahate çıkabilirsiniz. Bu seyahati, uzakta yaşayan yakın akrabalarınızı görmek için gerçekleştirebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızı yanınıza alıp kısa bir geziye çıkmanız da mümkündür.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeme gelebilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde dalgalanmalar olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Bazı bitişler ve başlangıçlar olabilir. Bazı konularda fazla kontrolcü davranmamaya çalışın. Olayları kabullenmek sizi rahatlatacaktır. Bırakmanız gereken şeyleri görmeye çalışın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Hayattan alacağınız keyif bugün yüksek. İstediklerinizin beklentilerinizle örtüşmesi tatmininizi artırabilir. Beyinsel faaliyetleri artıracak etkinliklerde bulunabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar Çarşamba günümüz saat 02:57 Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, içimizdeki çocuğu, güzel duygularımızı, bize haz veren ne varsa her şeyi gönlümüzün içinde baş köşeye oturtuyor. Çocuklarımızla, ailemizle, sevdiklerimizle ilgilenmekten yanayız. Kardeşimizle, kardeş gibi gördüğümüz arkadaşlarımızla dertleşmek, sohbet etmek yüreğimizdekileri paylaşmak bugün bizi hem rahatlatabilir hem de kendimizi güvende hissetmemizi sağlayabilir. Aşk hayatımızla ilgili konularda da olumlu bir tesirdir. Saat 11:44 Ay-Venüs görünümü, mucizevi güzelliklere ne kadar ihtiyaç duyduğunuzun göstergesidir.  Amacınız eskinin üzerine bir sünger çekmek, yeni olana kucak açmaksa, bu enerji size inanç ve güven duygusu verecektir. Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü,  romantizm, ılımlı, sevgi dolu paylaşımları güçlendiricidir. Şiir, söz, şarkı, jest, mimikler oldukça etkileyicidir. Hissi duygularımız karşılık bulur. Sevdiğimiz tarafından korunuruz, sahipleniriz, keyifleniriz. Saat 22:06 Jüpiter-Pluto görünümü, bir ilişkinin sağlıklı, verimli, uzun seyirli yaşanması adına yapılacak iç gözlemin işaretçisidir. Kaldı ki bu iç gözlem, hakikaten faydalıdır. Bununla da kalmaz. Yarınlara dönük umut ve hedeflerimizi, son sekiz yıldır yaşadıklarımızı şöyle bir derinlikli analiz etmemizde faydalıdır. Uğruna gözyaşı döktüklerimiz, kimler için nelerden vazgeçtiklerimiz, dost sandıklarımız veya gönlümüze sarıp sarmaladıklarımız. Bütün bunlara bir bakarız. Şimdi artık anlamlı, hakikaten yaşamaktan zevk aldığımız bir ilişki ve hayatın özlemi içindeyiz. Haziran sonuna kadar bütün bunları kafamızın içinde oturtarak tercihte bulunmayı, derlenip toparlamayı başaracağız. Hayatınıza girecek kişi veya şu anki mevcut ilişkiniz belki bir çok testten geçecek. Ancak doğru ve hakikaten geleceği olan kişi ve hedefler hayatınızda tesis edilmiş olacak. Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
02° 19' 22" R
Ay
Kova
14° 35' 21" R
Merkür
Yengeç
23° 41' 28" R
Venüs
Başak
03° 36' 41" R
Mars
Aslan
26° 58' 44" R
Jüpiter
Balık
00° 21' 49" R
Satürn
Kova
10° 47' 34"
Uranüs
Boğa
14° 30' 54"
Neptün
Balık
22° 58' 32"
Plüton
Oğlak
25° 23' 26"
Chiron
Koç
12° 53' 34"
Lilith
İkizler
00° 44' 25"
True Node
İkizler
09° 28' 29"
Son Güncelleme : 25/07/2021 03:50

Astroloji Gündemi

24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Temmuz 2021, Cumartesi 24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Temmuz 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>