16 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

16 Mart Hangi Burç

16 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 16 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

16 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Günün ilk dakikalarından itibaren kendini biraz halsiz hissedebilirsin. Bulunduğun yoğun iş temposu sevdiğin insanlara vakit ayıramadığın gerçeğini sana gösteriyor. Özel sektörde çalışan bir Balık burcuysan sevdiğin bir arkadaşının işten ayrılması odak noktanı şaşırtabilir. Dalgınlığın artabilir. İlişkisi olan bir Balık burcuysan, ailenin bu konudaki eleştirilerine karşı tepkilerin sert olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugün arkadaşlıklar ve sosyal konularda pozitif ve sizi daha olumlu kılan fırsatlar bulabilirsiniz. Aşkta da daha olumlu bir hava söz konusu.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeme gelebilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde dalgalanmalar olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Bazı bitişler ve başlangıçlar olabilir. Bazı konularda fazla kontrolcü davranmamaya çalışın. Olayları kabullenmek sizi rahatlatacaktır. Bırakmanız gereken şeyleri görmeye çalışın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Hayattan alacağınız keyif bugün yüksek. İstediklerinizin beklentilerinizle örtüşmesi tatmininizi artırabilir. Beyinsel faaliyetleri artıracak etkinliklerde bulunabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Yapılmasını veya hallolmasını beklediğiniz şeyler varsa, uyumlu olmalı ve huzuru sağlamalısınız. Eleştiri veya şikayetlerle uğraşmanız gerekebilir. Kendi işlerinize angaje olmalı ve başkalarının işlerine karışmamalısınız. Ya da tam tersi, işlerinize karışılmasına izin vermemelisiniz. Kişisel gelişiminize veya sevgi temalı ilişkilerinize ağırlık vermeniz gereken günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Duygularımız, sevdiğimiz kişilerle ilişkilerimiz, ev, aile, ülke başlıklı konular, manevi duygularımızla ilgili başlıklar iki gün için ön planda. Romantik etkiler, aşk hayatını canlandıran durumlar söz konusu olabilir. Yaratıcılığımız yüksek ve sanatsal, estetik başlıklı konular ya da yaratıcılık gerektiren işlerle ilgilenebilir ve kendimizi gösterebiliriz. Ancak, kendimizi doğru ifade etmekte zorlanabiliriz veya karşı tarafı anlamamız daha zor olabilir bugün de. Hayalperest yaklaşımlardan veya hayalperest kişilerden uzak duralım. Jüpiter ve Pluton arasındaki olumlu açı ise, gelecek vaat eden girişimlerde bulunabilir, tecrübeli, önem verdiğimiz veya makam sahibi kişilerden akıl ya da destek alabiliriz. Finansal başlıklı konular, muhasebe yapmak, pratik uygulamalarda en ince detayı dahi hesaplamak ve önemli toplantılar ve görüşmeler için uygun açılar altındayız. Askıda kalmış veya uzun zamandır çözülemeyen konuları çözmek ya da önemsediğimiz konularda ilerlememizi sağlayacak kişi, kaynak veya koşulları bulmak için de güzel bir etkidir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları