16 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

16 Mart Hangi Burç

16 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 16 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

16 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Sosyal çevre, topluluk, derneklerden dolayı harcamalarınız artabilir. Ailenizle, evinizle ilgili yeni kararlar alacaksanız pek uygun bir günde değilsiniz. Güzel bir gün dilerim.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Ortaklık konularında ve ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Eşinizle, ortağınızla ve onunla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yalnız kalmayı tercih etmeyeceğiniz gibi kalamayacağınız da bir gün olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda dikkatsizlik sonucu oluşabilecek olumsuz durumlara karşı tedbirli olmanız için uyarıyor sizleri ailevi sorunlarınızı iş hayatınızda yansıtmamalı sizi bu anlamda uyaran kişilerin söylemlerini dikkate almalısınız . Özel yaşamınızda ise bugün yaşanacak gelişmeler yeni başlangıçlar pozitif enerjiler ile dolu sizler için.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Tüm Balık burçlarının kendilerini temizlemek istedikleri konularda temizlenmiş olmaları gerekiyor. Yeni ayınızı da atlattığınıza göre, tamamen soru işaretlerinden ve hatalarınızdan temizlenmiş olmalısınız. Artık sizin de adım atma zamanlarınız geliyor. Bugün iç sesinizi bir dinleyin bakalım, size neler söyleyecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Başarıların kıskanılacak!Ay, bugün su burcunda hareket ediyor. Ay'ın bulunduğu konum sayesinde, kişisel ilişkilerini maddesel kazançlarınla aynı paralellikte tutmak isteyebilirsin. Proje üretme konusunda derin düşüncelere sahipsin, bugün yeteneklerini gösterebilirsin. İş yerinde gösterdiğin başarının takdir edildiğini görmek seni rahatlatacak. Ancak bu durum bazı çalışma arkadaşlarının kıskançlık yapmalarına ve sana tavır almalarına neden olabilir. Etrafındaki insanları dikkate almak yerine ?kendi işimi kendim hallederim? dediğin bir gün aynı zamanda. İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişiyle birlikte kısa tatil planları yapabilirsin. Akşam saatlerinde hobilerine yöneleceksin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Sevdiğiniz dostlarla keyiflendirici ve bazı konularda da umutlandırıcı beraberlikleriniz olabilir, destek ihtiyacı duyduğunuz küçük problemleri çözebilirsiniz. Özlem çektiğiniz bir ayrılıktan sevindirici haberler var. Bugünlerde beklenmedik birtakım ilginç gelişmeler, yeni fırsatlar getirebilir. Kendinizi yeni fikirlerin, yeni atılım niyetlerinin başında bulabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 57' 37" R
Ay
Yay
08° 15' 25" R
Merkür
Boğa
19° 06' 24"
Venüs
Yengeç
28° 18' 03"
Mars
Aslan
08° 09' 23"
Jüpiter
Boğa
03° 59' 38"
Satürn
Balık
07° 03' 03"
Uranüs
Boğa
20° 21' 16"
Neptün
Balık
27° 29' 20"
Plüton
Kova
00° 07' 07"
Chiron
Koç
18° 56' 10"
Lilith
Aslan
16° 23' 04"
True Node
Boğa
03° 32' 11"
Son Güncelleme : 03/06/2023 22:10

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>