16 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

16 Mart Hangi Burç

16 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 16 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

16 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Sizin daha önce büyük bir işe adım atmaya çalıştığınızı gösteriyor. Muhtemelen oldukça büyük bir firmaya iş başvurusunda bulunmuşsunuz. Bu firmaya tekrar çağrılmanız ve yeniden bir görüşme mümkün. Gidecek olduğunuz bu görüşmede sizden tecrübeden çok özgüven bekleyeceklerini söyleyebilirim. Gittiğiniz zaman kendinize olan güveninizi belli ederseniz eğer olumlu bir dönüş alabilirsiniz. Sizin uzun zamandır çalışma isteğinizin olduğu bu firmada görüşmeye çağrılmak bile sizin için oldukça büyük bir adım gibi duruyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Duygusal zekânızı daha baskın olarak kullanacağınız bir gündesiniz. Bu durumun sizi daha iyi bir yöne doğru sürükleyeceğinden emin olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Başarıların kıskanılacak!Ay, bugün su burcunda hareket ediyor. Ay'ın bulunduğu konum sayesinde, kişisel ilişkilerini maddesel kazançlarınla aynı paralellikte tutmak isteyebilirsin. Proje üretme konusunda derin düşüncelere sahipsin, bugün yeteneklerini gösterebilirsin. İş yerinde gösterdiğin başarının takdir edildiğini görmek seni rahatlatacak. Ancak bu durum bazı çalışma arkadaşlarının kıskançlık yapmalarına ve sana tavır almalarına neden olabilir. Etrafındaki insanları dikkate almak yerine ?kendi işimi kendim hallederim? dediğin bir gün aynı zamanda. İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişiyle birlikte kısa tatil planları yapabilirsin. Akşam saatlerinde hobilerine yöneleceksin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün, ani verilen bir kararla seyahate çıkabilirsiniz. Bu seyahati, uzakta yaşayan yakın akrabalarınızı görmek için gerçekleştirebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızı yanınıza alıp kısa bir geziye çıkmanız da mümkündür.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Gündeme yeni gelen bir işi kavrama yeteneğiniz çok iyi. Bu yüzden işlere diğer arkadaşlarınızdan bir adım önde başlıyorsunuz. Fakat, daha sonra öne çıkan egolarınız nedeniyle gereken desteği bulamıyor, yalnız kalıyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
21° 22' 42" R
Ay
Boğa
22° 16' 59" R
Merkür
İkizler
12° 15' 01"
Venüs
İkizler
03° 25' 54"
Mars
Yengeç
11° 10' 55"
Jüpiter
Kova
29° 45' 52"
Satürn
Kova
13° 24' 32"
Uranüs
Boğa
11° 18' 56"
Neptün
Balık
22° 39' 55"
Plüton
Oğlak
26° 45' 41"
Chiron
Koç
11° 14' 59"
Lilith
Boğa
22° 31' 16"
True Node
İkizler
10° 43' 39"
Son Güncelleme : 12/05/2021 00:00

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>