16 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

16 Mart Hangi Burç

16 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 16 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

16 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Kararlısınız ve nihayet uzun süredir içinizden arzu ettiğiniz şeyleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için gereken cesareti toplayabilirseniz başarı sizin olacak. Bu sayede uzun vadede hayatınızı daha olumlu şekillendirebileceksiniz. En yakınınızdaki kişiler size destek verecek, ama hedefinizden sapmayın ve kararlı olun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Gördüğün yanlışlara tepki göstermekten çekinmiyorsun. Haksızlıklara karşı sessiz kalmak istemiyorsun. Kendini daha enerjik hissettiğin bir gündesin. Bu sayede hem iş hayatında hem de sosyal hayatında belli düzenlemeler yapmak isteyebilirsin. İlişkilerinde karşı tarafı daha iyi anlaman ile olası sorunların önüne geçeceksin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bu aralar yeme içmenize dikkat ediyor musunuz? Yaşadığınız sağlık sorunlarının temeli buna dayanıyor olabilir. Kendinize daha özen göstermeniz gerekiyor. Hastalanıp yataklara düşmek istemezsiniz!

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Son zamanlarda ruhsal bir doyum ihtiyacıyla kendiniz huzursuz hissediyorsanız yeni bir düşünce sistemi arayışına girebilir hatta yeni bir sistemi benimseyebilirsiniz. Belki de astrolojiye merak salarsınız. Ya da meditasyon, yaratıcı görüntüleme, veya tarot gibi uygulamalara ilgi duyabilirsiniz. Bunlar hakkında bir şeyler okuyun ve günlük hayatınıza nasıl dahil edeceğinizi öğrenin. Merak tavşanının peşinden başka dünyalara açılan tavşan deliğine atlayın!

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Yengeç burcunda ilerlemesini sürdüren Ay, erken saatlerde Neptün ile kontak kurarak sizleri şanslı bir güne başlatıyor. Bu durum kısa sürse de aşk hayatınızda eyleme geçecekseniz sabahı tercih edin. Sonrasında Ay'ın Satürn ve Plüton ile kurduğu karşıtlık gergin bir sürece girmenize neden olabilir. Çocuğunuzla ve sevdiğinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerine gelirken Ay-Merkür ve Ay-Güneş olumlu açılarıyla hislerinizin kuvvetli olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bu geceki rüyalarınız haberci olabilir. Şansınızın tekrardan açıldığını hissedeceksiniz. Saat 21:02 olduğunda ise Ay boşluğa giriyor. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün, ani verilen bir kararla seyahate çıkabilirsiniz. Bu seyahati, uzakta yaşayan yakın akrabalarınızı görmek için gerçekleştirebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızı yanınıza alıp kısa bir geziye çıkmanız da mümkündür.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
11° 14' 15" R
Ay
İkizler
20° 01' 53" R
Merkür
Başak
29° 31' 38" R
Venüs
Aslan
26° 26' 41" R
Mars
Terazi
25° 00' 02" R
Jüpiter
Boğa
14° 05' 59" R
Satürn
Balık
01° 17' 08"
Uranüs
Boğa
22° 32' 19"
Neptün
Balık
25° 51' 21"
Plüton
Oğlak
27° 54' 05"
Chiron
Koç
17° 58' 31"
Lilith
Başak
00° 07' 60"
True Node
Koç
24° 57' 29"
Son Güncelleme : 04/10/2023 20:40

Astroloji Gündemi

4 Ekim 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 4 Ekim 2023, Çarşamba 4 Ekim 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabah saatlerinden itibaren dünün sarsıcı ve öngörülemez etkilerinden sıyrılıp; daha kontrollü ve organize olabiliriz. Ay Akr... Devamını Oku >>