16 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

16 Mart Hangi Burç

16 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 16 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

16 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde Ay boşlukta hareket edecek. Kişisel bakımın ile ilgileneceğin bir gün olacak. Saç stilinde değişikliğe gitmeyi düşünebilirsin. Kardeşi olan bir Balık burcuysan, kardeşinin kariyerindeki gelişmeler seni gururlandıracak. Akşam saatlerinde alışverişte yakın bir arkadaşınla karşılaşabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Tüm Balık burçlarının kendilerini temizlemek istedikleri konularda temizlenmiş olmaları gerekiyor. Yeni ayınızı da atlattığınıza göre, tamamen soru işaretlerinden ve hatalarınızdan temizlenmiş olmalısınız. Artık sizin de adım atma zamanlarınız geliyor. Bugün iç sesinizi bir dinleyin bakalım, size neler söyleyecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Yaratıcılığınızı ve sanatsal yönlerinizi kolaylıkla ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Tutkularınızı ve coşkularınızı öne çıkarabilirsiniz. Keyif aldığınız aktivitelere zaman ayırabilir, zevkli uğraşlar edinebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün her türlü aşırılıktan kaçının. Kalbinizi, sanata, meditasyona, spiritüel konulara, duaya açın. Üçüncü gözünüzün gücünü derinden hissedin. Depresif konulardan uzak durun. Ayak masajı yaptırın. Deniz kenarında yürüyüş yapın. Bir çay molası verin. Moralinizi yüksek tutun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevdiğiniz dostlarla keyiflendirici ve bazı konularda da umutlandırıcı beraberlikleriniz olabilir, destek ihtiyacı duyduğunuz küçük problemleri çözebilirsiniz. Özlem çektiğiniz bir ayrılıktan sevindirici haberler var. Bugünlerde beklenmedik birtakım ilginç gelişmeler, yeni fırsatlar getirebilir. Kendinizi yeni fikirlerin, yeni atılım niyetlerinin başında bulabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Sanatsal, müzik ve yaratıcılık konularında oldukça destek veren gezegen yerleşimleri sayesinde bu tip konular ile uğraşılarınızda başarıya ulaşırsınız. Duygusal olaylarda ise olmadık bir nedenden bol gözyaşı dökebileceğiniz bir süreçtir. Fakat sorunlar birkaç saatte ortadan kalkacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 59' 26" R
Ay
Boğa
16° 22' 38" R
Merkür
Terazi
11° 14' 23" R
Venüs
Yay
15° 45' 08" R
Mars
Terazi
24° 22' 41"
Jüpiter
Kova
22° 21' 20"
Satürn
Kova
06° 58' 55"
Uranüs
Boğa
13° 20' 47"
Neptün
Balık
20° 50' 13"
Plüton
Oğlak
24° 22' 23"
Chiron
Koç
09° 50' 07"
Lilith
İkizler
10° 36' 47"
True Node
İkizler
01° 55' 07"
Son Güncelleme : 22/10/2021 07:30

Astroloji Gündemi

Mars - Plüton Karesi Kesinleşiyor 22 Ekim 2021, Cuma Mars - Plüton Karesi Kesinleşiyor Mars ve Pluto sert kontağının halen zorlayıcı etkileri altındayız... Hem kişisel hem de kitlesel manada ortamımıza sıkıntılı... Devamını Oku >>