6 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

6 Mart Hangi Burç

6 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 6 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

6 Mart 2024 Balık Burcu Yorumu

Bugün duygularınızla baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Kendi iç dünyanıza dönüp içsel denge ve huzur arayışı içinde olabilirsiniz. İç sesinizi dinlemek ve kendinizle ilgilenmek için uygun bir gün olabilir. Aynı zamanda sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilir, yakın ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Enerjinizi iyi kullanarak içinizdeki dinginliği dış dünyaya yansıtabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Duygularını, daha rahat ifade edebileceğin bir gündesin. Bu sayede kendini kolayca ifade edecek ve çevren tarafından anlaşılacaksın. İkili ilişkilerinde iletişim kurmakta zorlanacağın bir gün olabilir. Gerek ailen gerekse iş arkadaşlarınla kurduğun iletişimde çok fazla yanlış anlaşılman nedeniyle kendini açıklamak durumunda kalabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları, bugün Ay Boğa burcuna ve haritanızın iletişimi yöneten sektörüne girerken zihniniz ve sesiniz aktif olacak. Olumsuzlukları görmezden gelerek gün boyunca daha pozitif bir havada hareket edeceksiniz. Aksiliklerin sizi yıldırmasına ve hedeflerinizi değiştirmesine izin vermeyin. İç sesinizi dinleyerek bildiğiniz yoldan hareket etmeye devam edin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Dünya gerçekten küçük bir yer. Bugün kişisel yaşamınızda bunun doğru olduğunu kanıtlayan bir şey gerçekleşebilir. Beklenmedik bir anda nadiren gördüğünüz birine rastlayabilirsiniz. Bu kişi bir akraba, eski bir okul arkadaşı ya da başka bir şehirden müşteriniz olabilir. Bunun gibi tesadüfler size birisiyle bağlantı kurma konusunda özel bir fırsat sağlayabilir, bu yüzden onlara ulaşmak için biraz zaman ayırın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Kalbinizden söküp atamadığınız o kişi sizden yeni bir şans istiyorken ona sırtınızı dönmeyin. Herkes hata yapabilir ama siz affedici olmaktan yana olun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Hayatına yenilik katıyorsun!Gökyüzü bugün büyük bir devir teslim töreni gerçekleştiriyor. Devrim gezegeni Uranüs ateş burcundan çıkıp, toprak burcuna yerleşiyor. Aynı zamanda bugün akşam saatlerinde burcunda gerçekleşecek bir Yeniay'a şahit olacaksın. Bugün ilişkilerine heyecan katarken bir yandan merhametli tarafını da göstermeden edemeyeceğini işaret ediyor. Bir süredir beklendiğin haberin bugün gelmesi keyfine keyif katacak. İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişiyle hayatınıza yenilik katacak kararlar alabilirsiniz. Akşam saatlerinde yakın arkadaşının kahve davetine hayır diyemeyeceksin. Kendini kapatmak yerine, sosyalleşmek iyi gelecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
26° 04' 11" R
Ay
Terazi
23° 39' 25" R
Merkür
İkizler
28° 37' 31"
Venüs
İkizler
29° 22' 07"
Mars
Boğa
05° 35' 22"
Jüpiter
İkizler
05° 03' 05"
Satürn
Balık
19° 17' 11"
Uranüs
Boğa
25° 01' 34"
Neptün
Balık
29° 51' 54"
Plüton
Kova
01° 39' 55"
Chiron
Koç
22° 51' 39"
Lilith
Başak
28° 35' 58"
True Node
Koç
12° 51' 26"
Son Güncelleme : 16/06/2024 21:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>