6 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

6 Mart Hangi Burç

6 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 6 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

6 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Bugün çevrenize şüpheli bir şekilde yaklaşmanız mümkün. Size anlatılan her şeyin arkasında farklı şeylerin olabileceğini düşünüyorsunuz. Yakın dostlarınızın ilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı detaylar kafanızı kurcalıyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Zorlu bir dönemin sonunda rahat bir nefes alacağınızı temsil ediyor. İş hayatınıza bağlı olarak birçok planınızın olduğunu görüyorum ve nihayet bunların hepsini gerçekleştirmeye başlıyorsunuz. Size gelecek olan bir zam ya da terfiden sonra isteklerinizi yapmak için daha rahat fırsat bulacak ve isteklerinizi sırayla yapmaya başlayacaksınız. Hayatın tamamen sizden yana olduğu zamanlar çok yakında geliyor. Mutlu günlerden umudunuzu kesmemeli ve hayatın size sunacağı fırsatlara kollarınızı açmalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; romantik ilişkilerde yaşanan hareketliliğe rağmen aradığını bulamaman sabah saatlerinde keyfinin kaçmasına neden olabilir; ancak sonrasında aldığın haberler seni şaşırtabilir. Çalışma ortamında farklı ve özgün bir proje içinde yer alma fırsatı bulabilir, yeni insanlarla tanışabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugün ani değişimler gezegeni Uranüs, 7 Temmuz 2025'e kadar Boğa burcuna geçiş yapıyor. Sanatçı kimliğiniz ön plana çıkacak. Yeteneklerinizi keşfettikçe kendiniz de şaşıracaksınız. Sıra dışı konulara merak duyarsınız. Kardeş ve komşularla ilişkilerde köklü değişimler meydana gelir. Ayrıca burcunuzda Yeni Ay meydana geliyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Esnek yaklaşımlarınız bugünlerde küçük problemlerin büyümesine yol açabilir. Tavrınıza karşı eleştirilere sübjektif yaklaşıyorsunuz. Kendinizi belli sınırlarda tutmak istediğiniz bir gelişmede, bugünlerde başrollerde olabilirsiniz. Bağımsız karar veremeyecek, birtakım ısrarların etkisinde kalacaksınız. Daha iradi, kararlı olmanız gereken bir dönemdesiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 02:50 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bulunduğunuz her türlü ortamda fikirlerinizi açık ve net bir biçimde ortaya koyabilmenizi sağlar. Ancak maddi konularda dikkatli olmamız gerekiyor. Saat 10:48 Ay-Satürn karşıtlığı, iş-ev arasındaki dengenin özellikle çok dikkatli yapılması gerekiyor. Sorumluluklarımız hem kendimize hem ailemize karşı önem taşıyor. Maddi anlamda iyi bir hesaplamadan, artı ve eksileriyle ölçüp tartmadan kararlar vermemek lazım. Saat 11:22-15:54 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bazı pürüzler varsa, işler yolunda gitmiyorsa, bunları ele alalım. Daha önce farkına varmadığımız noktaları boşluk etkisinde görebilmek mümkündür. Ancak bu süre içinde gelen yeni haberlere dikkat edelim. Söz vermemeye, verilmiş sözümüz varsa yerine getirmeye özen gösterelim. Saat 15:54 Ay-Yengeç burcu seyri, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde, ailevi değerleriniz ve aşk hayatınızla alakalı meselelerde daha fazla etkilidir. Duygularınızın gayet iyi farkında olarak değerlendirmede bulunmanızı, iyimser düşünmenizi sağlayıcıdır. Yaklaşımlarınızla saygınlık uyandırırsınız. Birlik beraberlik temalarına bir hayli önem verirsiniz. Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
18° 24' 55" R
Ay
Kova
04° 33' 44" R
Merkür
Başak
10° 50' 11" R
Venüs
Yengeç
29° 09' 37" R
Mars
Boğa
24° 26' 08" R
Jüpiter
Koç
08° 25' 49" R
Satürn
Kova
22° 10' 19"
Uranüs
Boğa
18° 50' 43"
Neptün
Balık
24° 57' 31"
Plüton
Oğlak
26° 50' 42"
Chiron
Koç
16° 13' 06"
Lilith
Yengeç
13° 09' 56"
True Node
Boğa
17° 57' 58"
Son Güncelleme : 11/08/2022 05:00

Astroloji Gündemi

10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 10 Ağustos 2022, Çarşamba 10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Güne kararlı ve tutarlı bir başlangıç yapabilir, sistemin içinde kalıp, farklı deneyimlere de açık olabiliriz. Teknolojiden f... Devamını Oku >>