12 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

12 Mart Hangi Burç

12 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 12 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

12 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde Terazi burcundaki seyahatine devam edecek olan Ay, Satürn ile kare açı yapacak. Beklediğiniz ödemelerde gecikmelerle karşılaşabilirsiniz.Ay'ın Akrep burcuna giriş yapacağı öğlen saatleri itibariyle hukuk ve eğitim konuları ön plana çıkacaktır. Ay'ın Uranüs ile karşıt açı yapacağı akşam saatlerinde sürpriz seyahatler gündeme gelebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız ve arkadaşlarınızla iletişiminiz artarken, fazla tepkisel davranmamaya, ani çıkışlardan uzak durmaya dikkat etmelisiniz. Görüşmeler, kısa yolculuklar, ziyaretler yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün dış dünyaya odaklanmanız gerekecektir. Çevrenizdeki insanlarla katılacağınız faaliyetler, sizi oldukça memnun edecek ve dinlendirecektir. Kalbiniz boşsa, hoışlanacağınız bir kişi ile tanışmanız da mümkündür.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar 12 Mart saat 17:54 karşıt burcunuz Başakta oluşacak Dolunay, iş veya özel ilişkilerimizin titizlikle ele alındığı ve her yönüyle gözden geçirilmesini gerektiriyor. Sizin yufka yüreğinizi biliriz. Özverinizi, başkalarını kendinizden önce düşünmenizi doğal karşılarım. Ancak bu Dolunayda yararlı ile yararsız olanı birbirinden ayırt etmek lazımdır. Bir de şu husus var. Her şey yolunda gidiyorsa, armudun sapı üzümün çöpü diyerek de iş veya özel konulara endişeyle yaklaşmak, eleştiride bulunmak fırsatları kaçırmak da olur. Biz bakacağız. Hakikaten dikkate değer, göze batan bir şey var mı? Dolunayın yöneticisi Merkür, burcunuzda ilerlediği için, sizin iyi niyetli düşünmeniz mümkündür. Ne olacaksa olsun, yeter ki huzursuz olmayayım diyerek, problemleri görmezden gelmek, ayrıntıları önemsememek yanlıştır. Birileri sizin adınıza karar verir, siz sonra öğrenirsiniz. Birisi iyi niyetinizi bilir, iki yerine bir verir, siz yeterli bulursunuz. Ancak bakıldığında hakkınız yenmiştir. Onun için biz dikkat etmeliyiz, evlilik, iş sözleşmesi, ortaklık veya boşanma gibi hayati konularda kimsenin hakkı, kimseye geçmemeli diyerek özen göstermeliyiz. Hayatın güzel yanlarını fark edebileceğimiz bir gün olsun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Bugün anlaşma ve uzlaşma ortamlarını yaratma şansınız her zamankinden yüksek. Bir arabuluculuk meselesinde can alıcı bir role sahip olabilirsiniz. Bu tarz bir desteğe sizin ihtiyacınız varsa eğer, yakın çevrenizden alabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları