14 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

14 Mart Hangi Burç

14 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 14 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

14 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü zorlandığınız hemen her konuda sizlere yardımcı olacak enerjilerle karşılıyor sizleri. Her zamankinden daha kararlı cesur sabrın olgunluğuyla hareket eden bir ruh hali içinde olacaksınız. Maddi konularda yaşanan gecikmeler beklentilerinizin istediğiniz doğrultuda ilerlemeyişi yerini hızlı gelişmelerle olumlu etkilere bırakıyor. Bu süre içinde deneyimlediğiniz özellikle insan ilişkilerinde kişilerin size gösterdiği tutumları oldukça iyi gözlemlediniz. Şimdi bu gözlemler doğrultusunda davranışlar sergileyecek size huzursuzluk veren kişilere karşı restinizi çekecek ve ilişkilerinizde radikal kararlarla düzenlemelerde bulunacaksınız. Bugün özel yaşamınızda sürpriz duygusal gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; bugün zihinsel konsantrasyonunun oldukça yüksek olmasıyla birlikte, fikir alışverişlerine de oldukça açıksın. Gün içinde artabilecek yoğun tempo; iş veya sosyal hayatın içinde bir koşuşturma yaratabilir. Girişimlerin veya yeniliklerin için bazı cevapları alamayabilir ve biraz daha zamana ihtiyacın olduğunu fark edebilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Burcunuzda gerilemekte olan Merkür, bazı ilişkilere koşa koşa dönmek istemenize sebep olabilir. Bu gayet doğal. Özlediğiniz her kim ise; gerçekten sevmişsiniz demektir. Sadece sizi biraz tanıyorsam, içeri sızacak bir kapı bırakmamış olabilirsiniz. Yine de değer derseniz; bir adım atın. Devamını ise Nisanda getirin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bazı fedakârlıklar yapmanız gereken bir gündesiniz. Hayatın akışını kabullenmekle ilgili önemli deneyimler yaşayabilirsiniz. Fakat gereksiz yere taviz vermekten de kaçınmalısınız. Akşam saatlerinde çok farklı ruhsal deneyimlere de açıksınız. Sakinliğinizi koruyabilmeniz için yapacağınız çalışmalar hayatınıza güzel şeyler getirecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

İlişkilerdeki manevi dengeyi tutturmanız ve bunun karşılığında duygusal olarak kendinizi güvende hissetmeniz mümkün olacaktır. Borçlarınız, vergi ve kredilerinizde mali dengeyi yakaladığınız gibi, başkalarının parasını yönetiyorsanız uzlaşma ve dengeli planlama sayesinde başarıya ulaşmanız ve takdir toplamanız olasıdır. Devlete bağlı yükümlülüklerinizin halledildiği, hakkaniyetli bir miras dağılımına dahil olabileceğiniz durumlar meydana gelebilir. Maddi ve manevi değer alanlarında beş günlük sorumlu bir tavra sahip bulunacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Bu hafta evinize veya yuvanıza daha fazla ilgi göstermek isterken bazı işlerinizin üzerine eğilmek sizi sinirli kılabilir. Kafanızdaki bir sürü plan veya konuşmayı hayata geçirmenin zor olduğunu düşünebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 39' 06" R
Ay
Balık
22° 21' 29" R
Merkür
Terazi
10° 11' 18" R
Venüs
Yay
11° 09' 58" R
Mars
Terazi
21° 28' 31" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 60"
Uranüs
Boğa
13° 31' 01"
Neptün
Balık
20° 55' 44"
Plüton
Oğlak
24° 20' 41"
Chiron
Koç
10° 01' 18"
Lilith
İkizler
10° 07' 46"
True Node
İkizler
02° 17' 24"
Son Güncelleme : 17/10/2021 22:40

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>