14 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

14 Mart Hangi Burç

14 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 14 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

14 Mart 2024 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık, bugün ruhsal olarak sakinleşmenize veya enerjinizi değerli amaçlara ve projelere yönlendirmenize yardımcı olabilir. Alacağınız birkaç tavsiye sizi sinir bozucu bir kararsızlık durumundan kurtarabilir. İnsanlar bugün özellikle fikir ve görüşlerinize her zamankinden daha fazla ilgi duyuyorlar ancak bu sizi bir şeylere aniden atlamaya yönlendirmemeli. Başkalarına ortak zemin ve benzerliklerin nerede olduğunu gösterme konusunda olağanüstü bir yeteneğiniz var. Günün enerjileri, çeşitli yararlı ve ilginç bilgileri öğrenmek için güçlüdür.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Fikirlerini etrafındaki insanlara açmak için iyi bir gündesin. Bir süredir bir kenarda izlediğin ve gözlemlediğin kişilerle bir şeyler paylaşmak onlarla arandaki iletişimin daha da iyi ve yapıcı bir hal almasını sağlayabilir. Fikrini söylemekten kaçınma bugün.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Duygusal olarak güven duyduğunuz kişilere karşı hayal kırıklıkları oluşabilir. Sizin için önemli olan bazı gerçeklerin paylaşılmasından rahatsız olacaksınız. Kırgınlığınız sizi iç dünyanıza çekilmeye götürerek sizi daha da yalnızlaştırabilir. İnsanlara olan güveninizi tek bir kişi üzerinden değerlendirmeyin.   

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bazen hayal dünyanızda yaşıyorsunuz. Ayaklarınızı yere basmanız çok zor oluyor. Fakat bugün vücudunuz sizi yeni alışkanlıklar edinmeye zorluyor olabilir. Belki, daha sık spor yapmalısınız. Bir rutin oluşturmak isteyebilirsiniz. Bisikletinizi alıp uzun bir tura çıkın. Akşamları evinizin yakınında birkaç kilometre yürüyün. Daha fazla fiziksel aktivite sizi mutlu edecek!

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Aşk konularında hassasiyet gösteriyor olmanız hoş. Sözleriniz narin ve dokunaklı. Herkesin sevgisini bugünlerde daha da fazla kazanacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
01° 37' 12" R
Ay
Terazi
01° 19' 53"
Merkür
Koç
16° 44' 52"
Venüs
Koç
19° 50' 49"
Mars
Balık
22° 44' 04"
Jüpiter
Boğa
21° 51' 45"
Satürn
Balık
15° 44' 10"
Uranüs
Boğa
21° 50' 17"
Neptün
Balık
28° 37' 17"
Plüton
Kova
02° 04' 21"
Chiron
Koç
20° 08' 23"
Lilith
Başak
22° 20' 02"
True Node
Koç
15° 38' 49"
Son Güncelleme : 21/04/2024 08:50

Astroloji Gündemi

24 Nisan 2024 Akrep Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri 21 Nisan 2024, Pazar 24 Nisan 2024 Akrep Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 24 Nisan'da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber yeni bir şeyler yapma... Devamını Oku >>