21 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

21 Mart Hangi Burç

21 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 21 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

21 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Birkaç arkadaşınız ziyaretinize gelebilir günü yoğun geçirebilirsiniz. Eski anılara dalabilir duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Akşam üzeri zihninizi boşatlmak isteyebilirsiniz. Hafif tempolu bir yürüyüş iyi gelecektir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Tarzını konuşturacaksın!Bugün Dolunay, saat 03:42?de karşıt burcunda başlıyor. Yarım kalan işler, ulaşmayan mailler biraz canını sıkabilir. Duygusal yönlerini ortaya çıkarmaktan hoşlanmıyor ve çevrende farklı bir tablo ile tanınıyor olabilirsin. Bastırdığın duyguları paylaşma konusunda sıkıntı yaşıyorsan, bugün seni sevdiğin kişinin anlaması güç olabilir. Çocukları olan bir Koç burcuysan, eşinle, çocuklarla ilgili bazı konularda anlaşmazlık yaşayabilirsin. Evle ilgili yapacağın düzenlemelerle tarzını konuşturacaksın. Gün içerisinde ailevi sorunlarınla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Annene karşı daha duyarlı davranman gerekir, senin için elinden geleni yapmak istiyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

İş ve para konularının gündemde olacağı bir gün olabilir ancak harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız, hızlı, keyfi, lüks harcamalar yapabilirsiniz. Elinizdekileri, sahip olduklarınızı değerlendirmek için girişimleriniz olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Özel zevklerinizi ön planda tutmaya çalışacağınız bir dönem. Aşırılıklara karşı tepkiler alabilirsiniz. Sınırlanmışlık duygunuzu yenebilmeniz, taviz olarak değerlendirdiğiniz bazı bedeller ödemenizi gerektiriyor. İlişkiler açısından daha sağlıklı bir sürece gireceksiniz. Beklemediğiniz yakınlaşmalar size kısmi pişmanlıklar da içeren duygusallıklar yaşatabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Bugün, ilişkilerinizi, bu ilişkileri kurduğunuz kişilerin yöneteceği bir gün olabilir. Kontrolü elinizde tutmak için çabalamayın. İdareyi onlara bırakır ve uyum sağlarsanız, hem biraz dinleneceğiniz, hem de eğleneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları