21 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

21 Mart Hangi Burç

21 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 21 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

21 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Özel hayatınızda bazı sorunlarınız olabilir, fakat ümidinizi kesmeyin. Daha fazla sempatik ve sevecen olun. Çalışma hayatında dayanıklı ve sabırlı yapınız zorlanıyor; kariyeriniz konusunda gerginliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. İş ilişkilerinizde daha sabırlı davranmalısınız. Günü yaklaşan borcunuzu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekebilir. Fiziksel yorgunluğunuzun artmasından dolayı hastalıklara karşı dirençsiz olabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Birkaç arkadaşınız ziyaretinize gelebilir günü yoğun geçirebilirsiniz. Eski anılara dalabilir duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Akşam üzeri zihninizi boşatlmak isteyebilirsiniz. Hafif tempolu bir yürüyüş iyi gelecektir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Gün boyu amaçların doğru tespit edilmesi önemli. Gerçek kazanımlarınız, hakkettikleriniz ve üretim biçiminize dair hedeflere yoğunlaşın. Öncülük etmek ve hükmet arasındaki ince çizgiye hassasiyet gösterin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Farklı olan her şeyden mutluluk duyuyorsunuz. İlginiz bugün daha çok para konularına yoğunlaşacak. Kimseyi dinlemeyecek ve kafanıza göre davranmak isteyeceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Daha çok sevilmek, daha çok gözde olmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan kariyerinizle ilgili yeni bir hedefe yönelebilir, spesifik konularla ilgili bilgilendirmeye sahip olmak için destek alabilirsiniz.Kariyer ortamınızda beklenmedik gelişmelere karşı bir parça duygusal baskı hissedebilirsiniz. Güç ve otorite üzerine kurgulanan çekişmelerden uzak durmalısınız. Proje başlatabilir, iş toplantıları organize edebilir, haftalık iş planı yapabilirsiniz. Liderlik eğitimleri, kariyer planı oluşturma ve fizibilite planı gibi faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Bugün, ilişkilerinizi, bu ilişkileri kurduğunuz kişilerin yöneteceği bir gün olabilir. Kontrolü elinizde tutmak için çabalamayın. İdareyi onlara bırakır ve uyum sağlarsanız, hem biraz dinleneceğiniz, hem de eğleneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 38' 41" R
Ay
Balık
22° 16' 09" R
Merkür
Terazi
10° 11' 21" R
Venüs
Yay
11° 09' 31" R
Mars
Terazi
21° 28' 14" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 60"
Uranüs
Boğa
13° 31' 02"
Neptün
Balık
20° 55' 44"
Plüton
Oğlak
24° 20' 41"
Chiron
Koç
10° 01' 19"
Lilith
İkizler
10° 07' 43"
True Node
İkizler
02° 17' 27"
Son Güncelleme : 17/10/2021 22:30

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>