21 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

21 Mart Hangi Burç

21 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 21 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

21 Mart 2023 Koç Burcu Yorumu

Özel hayatınızda bazı sorunlarınız olabilir, fakat ümidinizi kesmeyin. Daha fazla sempatik ve sevecen olun. Çalışma hayatında dayanıklı ve sabırlı yapınız zorlanıyor; kariyeriniz konusunda gerginliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. İş ilişkilerinizde daha sabırlı davranmalısınız. Günü yaklaşan borcunuzu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekebilir. Fiziksel yorgunluğunuzun artmasından dolayı hastalıklara karşı dirençsiz olabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2022 Koç Burcu Yorumu

Bugün halledilmesi gereken işlere öncelik verebilirsin. Haftaya hızlı başlaman daha iyi bir ivme yakalamanı sağlayabilir. Yapılması gereken telefon konuşmaları veya yüz yüze toplantılar için iyi bir gün olacak.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Çevrenizdeki akıllı ve mantıklı düşünebilen bir kişiyi ifade eder. Çevrenizdeki bu kişiden bir akıl almanız ve hayatınızın bir noktasında sizi yönlendirmesine izin vermeniz gibi bir durum mümkün olabilir. Bu kişinin sizi yönlendirmesiyle kendinizi daha çok seveceğiniz bir uğraşa başlayabilirsiniz. Makyaj kursuna gidebilir, cilt bakımı ya da tırnak bakımı konusunda eğitimler alabilirsiniz. Bu alacak olduğunuz eğitimlere gitmeden önce kendinize bir kurs arkadaşı arama durumunuz olması mümkün olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugün evde güzel bir egzersiz fikri içinde olmayı tercih edebilirsiniz. Sosyal çevrenizin sizi dışarı çağırması ya da havanın sizi cezbetmesine kapılmayın. Sosyal medyada dostlarınızla iletişim içinde olmak daha iyi gelebilir. Lütfen evden çıkmayın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Tarzını konuşturacaksın!Bugün Dolunay, saat 03:42?de karşıt burcunda başlıyor. Yarım kalan işler, ulaşmayan mailler biraz canını sıkabilir. Duygusal yönlerini ortaya çıkarmaktan hoşlanmıyor ve çevrende farklı bir tablo ile tanınıyor olabilirsin. Bastırdığın duyguları paylaşma konusunda sıkıntı yaşıyorsan, bugün seni sevdiğin kişinin anlaması güç olabilir. Çocukları olan bir Koç burcuysan, eşinle, çocuklarla ilgili bazı konularda anlaşmazlık yaşayabilirsin. Evle ilgili yapacağın düzenlemelerle tarzını konuşturacaksın. Gün içerisinde ailevi sorunlarınla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Annene karşı daha duyarlı davranman gerekir, senin için elinden geleni yapmak istiyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün, ilişkilerinizi, bu ilişkileri kurduğunuz kişilerin yöneteceği bir gün olabilir. Kontrolü elinizde tutmak için çabalamayın. İdareyi onlara bırakır ve uyum sağlarsanız, hem biraz dinleneceğiniz, hem de eğleneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 16' 36" R
Ay
Kova
28° 57' 53" R
Merkür
Boğa
26° 45' 38"
Venüs
Aslan
03° 32' 08"
Mars
Aslan
11° 24' 05"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 19"
Satürn
Balık
07° 09' 11"
Uranüs
Boğa
20° 39' 11"
Neptün
Balık
27° 33' 42"
Plüton
Kova
00° 02' 03"
Chiron
Koç
19° 08' 39"
Lilith
Aslan
17° 00' 24"
True Node
Boğa
03° 03' 18"
Son Güncelleme : 09/06/2023 11:30

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>