21 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

21 Mart Hangi Burç

21 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 21 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

21 Mart 2024 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç, bugün daha çok duygularınızı paylaşmakla ilgileniyorsunuz. Gün, yaratıcı, benzersiz ve faydalı fikirlerin kıvılcımını ateşliyor. Kendinizi daha önce sizi sınırlayan inanç ve tutumlardan kurtarmak istiyorsunuz. Ayrıca kendinizi başkalarından ayırmaya ve sizi neyin özel kıldığını keşfetmeye çalışabilirsiniz. İnsanlar şu anda sizi benzersiz zihniniz veya bakış açınız için görme eğiliminde; kendi yolunuza gidiyorsunuz! Etkileşimler, öğrenirken ve büyürken sıklıkla olduğu gibi, biraz hassas olsa da bugün ilerici ve açıklayıcı olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2023 Koç Burcu Yorumu

Bugün Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle yeni ay ve bahar gün dönümü gerçekleşiyor ve astrolojik yeni yıl başlıyor. Enerji, istek ve motivasyonunuzu artıran önümüzdeki bir aylık dönemde dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2022 Koç Burcu Yorumu

Partneriniz üzerinde oldukça etkilisiniz. Enerjinizi ona yansıtabiliyorsunuz. Çevresel aktivitelere birlikte katılacak, birçok şeyi paylaşacaksınız. Kendinize her anlamda güvenin. Girişimciliğinizi ortaya koymalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Gün boyunca eğitim ve seyahatlere katılabilir, kişisel gelişim çalışmalarında yer alabilirsiniz. Pozitif etkili bir günde olsanız da, unutkanlık ve dalgınlıklara, iletişim hatalarına dikkat etmeli, yakın çevre ilişkilerinde size verilen sözlere hemen inanmamaya ve onlara zaman vermeye özen göstermelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Koç burçları adım atmak için her türlü enerjiye sahipler. Üstelik bu aralar çok da temkinli oldukları için daha sağlam adımlar atıyorlar. Görünen yüzünüzün arkasında bir yüzünüz daha var. Derinde düşünen ve kimsenin bilmediği konuları kafasına takan. Kendinizle ilgili çok çok ani kararlar vermemelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Özel zevklerinizi ön planda tutmaya çalışacağınız bir dönem. Aşırılıklara karşı tepkiler alabilirsiniz. Sınırlanmışlık duygunuzu yenebilmeniz, taviz olarak değerlendirdiğiniz bazı bedeller ödemenizi gerektiriyor. İlişkiler açısından daha sağlıklı bir sürece gireceksiniz. Beklemediğiniz yakınlaşmalar size kısmi pişmanlıklar da içeren duygusallıklar yaşatabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
00° 12' 18" R
Ay
Yay
18° 11' 16" R
Merkür
Yengeç
07° 56' 53"
Venüs
Yengeç
04° 41' 32"
Mars
Boğa
08° 46' 00"
Jüpiter
İkizler
06° 01' 44"
Satürn
Balık
19° 21' 53"
Uranüs
Boğa
25° 14' 47"
Neptün
Balık
29° 53' 49"
Plüton
Kova
01° 35' 03"
Chiron
Koç
22° 59' 45"
Lilith
Başak
29° 04' 47"
True Node
Koç
12° 24' 58"
Son Güncelleme : 21/06/2024 05:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>