26 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

26 Mart Hangi Burç

26 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 26 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

26 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Büyük bir topluluğun parçası olmak sizin için çok önemliyken kendi grubunuz içinde gerginlik yaşanmasını asla istemiyorsunuz. Bugün biri söylediklerinize ters tepkiler verirse sakın onlara çıkışmayın. Bu onların sorunu, sizin değil.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Bugünün tamamında Ay Yay burcunda ilerliyor. Düne oranla psikolojik olarak kendinizi karamsar hissedebilirsiniz. Ay'ın Neptün ve Merkür ile kurduğu kontaklar aslında duygusal hayatınızda böyle hissetmenize neden olacaktır. Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. Bugün Venüs Balık burcuna geçiyor. 20 Nisan tarihine kadar duygusal hayatınızın ön plana çıktığı bir dönem sizleri bekliyor. Daha romantik bir dönemde olacaksınız. Partnerinizden sevgisini daha fazla gösterdiğini göreceksiniz. Geçmişinizde bıraktığınız biri de karşınıza tekrar çıkabilir. Sevgiler, Astromeri

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Kariyer yaşantınızda özgürce hareket etmek isteyebilir herkesten bağımsız bir şekilde çalışmak isteyebilirsiniz. Yine bugün uzun süredir emek verdiğiniz çalışmalarınızın karşılığını alacağınız özel haberler duymanız mümkündür. Bugüne gelmek için neler yaptığınızı ve ne kadar yoğun sorumluluklar aldığınızı düşünerek kendinizle gurur duyabilirsiniz. Aynı zamanda bu sizi geleceğe yönelik daha farklı planlar yapmaya itebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Dün başlayan ruhani enerjiler devam edecek. Bilinçaltı ve meditasyon çalışmalarına katılmak için uygun bir günde bulunuyorsunuz. Sezgileriniz harekete geçebilecektir.Daha özgür hissetmek isteyeceğiniz, insani tüm ilişkilerinizde kabullenici ve sağduyulu bir yapıya dönüşmeniz mümkündür. Sağlık konusunda öncelikli olarak ruhsal ve ikincil olarak bedensel şifa bulmanız gerekir. Akşamüstünden itibaren enerjiniz yükselecektir. Üç gün boyunca sezgileriniz sayesinde maddi ve manevi değer yaratma motivasyonu bulabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Bir ihtiyacınızın giderilmesi için gereken kaynakları görmekte zorlanabilirsiniz. Bu nedenle görmediğinizi gösterecek, cesaret verecek ve rehberlik edecek kişilere kulak verin. Çareler sizden gelecek. Çıkarmalarına izin verin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları