17 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

17 Mart Hangi Burç

17 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 17 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

17 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Duygusal açıdan kendinizi yalnız hissetseniz de ne kadar güçlü olduğunuzu da fark ettiğiniz bir dönemden geçeceksiniz. Bugünlerde sağlık ilk önceliğiniz...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Balık burcu kendinizi ortaya koymaktan hiç çekinmiyorsunuz. Öyle de olmalı. Ancak bazen kendinizi anlatırken abartıya kaçıyor olabilirsiniz. Bırakın sizi başkaları anlatsın. Siz yaptıklarınızla önde olun. Kimse sizi yoramaz. Kimse sizin enerjinizi yıkamaz. Çünkü sizdeki enerji, boyutsal olarak diğer Zodyaklılarda yok.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugüne biraz hassas başlayabilirsiniz. Birkaç saat ruhunuzu dinlendirmeniz iyi gelebilir. İlerleyen saatlerde, kendinize olan güveninizi pekiştireceğiniz özel konulu bazı görüşmeleriniz var. Belli bir öneme sahip kararlarınızı yine bir mantık çerçevesinde vereceksiniz. Arkadaşlıklarda bazı söylentiler biraz canınızı sıkabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevdiğiniz insanın karşısında her zaman belli bir seviyeyi tutturmak için, temkinli davranışlar içindesiniz. Oysa, yaşamınızı paylaştığınız insana karşı bu kadar kontrollü davranmanız, gerçekten anlamsız. Daha içten olun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Evde geçirilen zaman bugün kıymetli. İmkanınız varsa bazı değişiklikler yapıp evin havasını değiştirecek aksesuarlar almak, dekoratif planlar yapmak için elverişli olabilir. Aile içinde konuşulması gereken mevzular da olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları