17 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

17 Mart Hangi Burç

17 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 17 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

17 Mart 2024 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık, bugünün enerjileri duygusal dünyanız için özellikle güçlü. Bazı yarım kalmış işleri halletmenin zamanı geldi. Kişisel hayatınıza dair daha iyi bir vizyona sahip olabilirsiniz ve perde arkasından destek gelebilir. Duygusal yenilenme ve önemli anılarla geçirilen anlar için harika bir zaman olabilir. Bugünün enerjileri size gerçek bir destek veriyor. Şimdi sizi başkalarına sevdiren olumlu, neşeli ve hoş bir aura yayıyorsunuz. Şu anda iyiliklerin ve dileklerin kabul edilmesi ihtimali daha yüksek. Özellikle gün ilerledikçe doğuştan gelen şefkatli ve idealist doğanız ön plana çıkıyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Duygularınızla temasa geçmek, bugün bir sirk gösterisi gibi gelebilir. Gün, duygularınızın gerçekte ne olduğunu bilmeden hemen duygularınıza göre hareket etmek istediğiniz bir mücadele yaratır. Sırf tepki vermiş olmak için bir şeye tepki vermeyin, çünkü söylediklerinizin aslında kastettiğiniz şey olmadığını fark edebilirsiniz. Kendinize özgün kalmak için zaman ayırın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Dolunaya ilerlerken ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık konuları bugün gündeminizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Birlikteliğinizde ve birebir ilişkilerinizde daha fazla denge, uyum ve adalet beklentileriniz olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Ruhunuzun temiz, berrak ve iyi niyetli olduğu aleni olmasına rağmen etrafınızdaki kişilerin negatif enerjileri sizi direkt olarak etkileyebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Yakın ilişkilerinizle ilgili olarak bir süredir göstermekte olduğunuz sabrın ödüllerini toplamaya başlayabilirsiniz. İnsanlar, bazı şeyleri telafi etmek için çırpınabilir, size kolayca unutamayacağınız, güzel bir gün geçirtebilirler.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Arkadaş çevreniz ve tanıdıklarınızla olası problemler yaşayabileceğiniz bugün, geleceğe yönelik plan ve projelerinize odaklanabilir, çalışmalarınızı tamamlayabilir ve keyifli etkinliklerde yer alarak stres seviyesini en aza indirip, eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Enerjinizi sakin ve yumuşak ifade etmeniz gereken bir gündesiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
01° 06' 57" R
Ay
Akrep
09° 19' 29" R
Merkür
Boğa
08° 10' 50"
Venüs
Boğa
27° 21' 12"
Mars
Koç
16° 06' 32"
Jüpiter
Boğa
28° 59' 42"
Satürn
Balık
18° 11' 21"
Uranüs
Boğa
23° 35' 08"
Neptün
Balık
29° 28' 04"
Plüton
Kova
02° 01' 16"
Chiron
Koç
21° 47' 25"
Lilith
Başak
25° 42' 43"
True Node
Koç
14° 53' 12"
Son Güncelleme : 21/05/2024 19:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>