17 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

17 Mart Hangi Burç

17 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 17 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

17 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün Merkür sizin burcunuza geçiyor. Hızlı bir gün geçirebilir, yeni başlangıçlar ve yeni fikirler içerisinde olabilirsiniz. Hızlı düşünüp hızlı harekete geçeceğiniz bir gün.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; bugünü rahatlamayla veya dinlenmeyle geçirmek istesen de; kendini olabilecek en sosyal ortamda bulabilirsin. Konuşma kabiliyetin oldukça yüksek olurken, insanlarla kurduğun her iletişim bağı, senin biraz daha ufkunun genişlemesine yardımcı olacaktır. Gün içinde partnerinden gelebilecek bir sürpriz seni şaşırtabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Nazik, düşünceli, özverili Balıklar, ailevi konularda hareket olası. Sabah saatlerinde artan enerji ile bekleyen işlere yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde zaman zaman huzursuzluk ve yanlız kalma arzusu artacaktır. Yaratıcı faaliyetlere yoğunlaşmak faydalı olur.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün çalışma temponuzun yüksek olmasından şikayet etmeyin sizi her geçen güçlendiren bu güzel etki maddi ve manevi olarak başarı çıtanızı yükseltirken sizi olmanız gereken noktaya taşımaya devam edecektir. Gökyüzü sizleri desteklerken kişilerin kendi aralarında çözmeleri gereken problemlerde sığınak olarak sizi seçmelerine izin vermemelisiniz. Kararlar alın içinizdeki sese güvenin ve hedeflerinizi olabildiğince yüksekte tutun, Bu sizi başarıya sevk edecek yegane güçtür. İçinde bulunduğunuz durumlardan bir hamle de çok daha güçlü bir halde çıkarak cesur adımlarla isteklerinize doğru koşar adım ilerlemeye başlayacaksınız. Özel yaşamınızda ise  katıldığınız bir davet ya da toplantı da ilgi odağı olabilir iş ve duygusal konularda sürpriz teklifler  alabilirsiniz. Şans sizden yana… 

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Son dönemde iyice belirginleşen yaratıcı, renkli ve sanatsal yaklaşımınız bugün bazı engeller veya ciddi iş ve sorumlulukların etkisiyle gölgede kalabilir, bu durumun getirdiği tereddütleri gidermek veya negatif havayı yumuşatmak ise tamamen sizin kontrolünüzde olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
05° 27' 14" R
Ay
Akrep
04° 12' 37" R
Merkür
Kova
00° 47' 43" R
Venüs
Oğlak
11° 23' 22"
Mars
Oğlak
00° 40' 44"
Jüpiter
Balık
05° 43' 27"
Satürn
Kova
14° 42' 17"
Uranüs
Boğa
10° 50' 19"
Neptün
Balık
21° 14' 12"
Plüton
Oğlak
26° 44' 15"
Chiron
Koç
09° 02' 36"
Lilith
İkizler
21° 10' 31"
True Node
Boğa
29° 12' 03"
Son Güncelleme : 25/01/2022 14:20

Astroloji Gündemi

25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 25 Ocak 2022, Salı 25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Sabah erken saatlerde Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte hareketli ve sürprizlerle dolu bir güne başlayabiliriz. Bugün... Devamını Oku >>