28 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

28 Şubat Hangi Burç

28 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 28 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

28 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Duygularının ve düşüncelerinin aynı doğrultuda olması içini rahatlatıyor. Araştırmak, yeni şeyler öğrenmek için heveslisin. Aile içinde küslük yaşayan bir Balık burcuysan davranışlarını göz önünde bulundurarak özeleştiride bulunuyorsun. Fedakarlık yapmanın gereğini fark ediyorsun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Maddi anlamda hırslanabilirsiniz. Daha çok para kazanmak, daha çok kazanabilmek için aksiyon almak isteyebilirsiniz. Özgüven de geliştiriyorsunuz. Belki çok sağlam bastığınızı hala hissedemiyorsunuz ancak bastığınızda bir etki bıraktığınızdan eminsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Bilinç düzeyinde ve bilinç altı düzeyinde çok fazla tema ile uğraşıyorsunuz. Hem günlük trafiğiniz hem de zihin trafiğiniz fazla. Doğum günlerinizi kutladığınız bu dönemde, aklınızdan geçirdikleriniz çok önemli. Evren tüm ışığı ile sizi aydınlatıyorken doğru dilekler dilemelisiniz. Evet evren sizi aydınlatıyor, çünkü doğum günlerinizi kutluyoruz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

bugün daha fazla iç dünyanıza yönelip sessizce düşünmeli ve geçmişte yaptığınız bir hatanin sonuçlarını yanlışları ve doğruları ile değerlendirmelisiniz. Sezgilerinizden yola çıkarak öncesinde sizin göremediğiniz Fakat şu an daha iyi anlayabileceğiniz olaylar dizisi karşınıza çıkacaktır. Bu durumda yaşadığınız pişmanlıklar sizlere çok fayda getirmeyeceği gibi olayların gidişatını da değiştirmeyecektir. Ancak şunu yapabilirsiniz bundan sonra yaşayacaklarınızı önyargı ile değerlendirmeden derinlemesine araştırmak ve sonradan Pişman olmamak adına kimseyi sebepsiz yere suçlamamak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar saat 02:08-07:52 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Salı günümüz başlıyor. Burcunuzda oluştuğu için doğal olarak hassasız ama her şeyin de farkındayız. Kim ne yapmaya çalışıyor, biz ne istiyoruz, hangi konular bizi zorluyor bütün bunları bilinçli şekilde ele alabilecek güçteyiz. Saat 07:52 itibariyle Koç burcunda ilerleyecek Ay, sizi cesaretli kılıyor. Eğer istersen tuttuğunu koparırsın, sakın pes etme, kimseye boyun eğmeden yürü ve arzularına ulaş diyerek sizi yüreklendiriyor. Paranızı gönlünüzce harcama ihtiyacınız bu etki altında gayet yüksek olacaktır. Mutlu gülüşler, içten sevgiler, kalpten kalbe ulaşan güzelliklere dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2016 Balık Burcu Yorumu

Zihniniz sürekli aktif olacak ve yeni düşünceler geliştirecektir. Ufkunuzu daha da genişletmek isteyebilir ve bunu yapmak için eğitim programlarına kayıt olma veya seyahatlere çıkma fırsatlarını değerlendirmeye çalışabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
03° 14' 39" R
Ay
Oğlak
00° 03' 19" R
Merkür
İkizler
16° 13' 49" R
Venüs
Yengeç
26° 47' 60" R
Mars
Aslan
08° 00' 51"
Jüpiter
Balık
02° 09' 36"
Satürn
Kova
12° 42' 46"
Uranüs
Boğa
13° 32' 27"
Neptün
Balık
23° 11' 58"
Plüton
Oğlak
26° 06' 14"
Chiron
Koç
12° 44' 12"
Lilith
Boğa
27° 21' 45"
True Node
İkizler
10° 41' 08"
Son Güncelleme : 24/06/2021 16:10

Astroloji Gündemi

24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Haziran 2021, Perşembe 24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>