28 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

28 Şubat Hangi Burç

28 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 28 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

28 Şubat 2024 Balık Burcu Yorumu

Paylaşım yapılması gereken konularda adil olmak sizin önceliğiniz olabilir. Bunu önceliği yapmayan kişilere karşı durmanız gerekebilir. Miras ve ekonomik planlarla ilgili konularda hayatınızı değiştirecek atılımların fırsatını bulabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Can sıkıntısı şu anda sizin için tehlikeli olabilir. Muhtemelen hiçbir yere varmayan küçük konuşmalarla yetinmeyeceksiniz. Kazanı karıştırmak için dramatik bir şey söylemek, heyecana olan açlığınızı gidermenin en bariz yolu olabilir. Dikkatli olun, size ait olmayan sırları paylaşmak büyük olasılıkla ortalığı karıştıracaktır. Belki de kendiniz hakkında ifşa etmeye değer ilginç bir bilgi vardır. Düşündüğünüzden daha ilginç olabilirsiniz!

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Bugün kendinizle yeniden bağlantı kurmak için bir şans elde ediyorsunuz. İnsanların olumsuz düşünceleri ve eleştirilerinden uzaklaşarak, kendinize huzurlu bir gün sunun. Tavsiyeler bazen oldukça işe yarar olabilir ancak bir kişi size sadece olmayacakları söylüyor ve alternatif sunmuyorsa, dikkate almamayı düşünebilirsiniz. Bugün temiz bir zihinle oturduğunuz işlerin başından birçoğunu tamamlamış olarak kalkabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Zihniniz bol uyarılarla başa çıkmak için gece gündüz çalışmaktadır. Olağanüstü koşullarda bile, sakin düşünmeyi öğrenin. Bilgi toplayın ancak kararlarınızı erteleyin. Seyahat değerinden daha fazla sorun çıkara bilir. Gerektiğinden daha fazlasını yapmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Fikirleriniz ve ilhama açık olmanız ile gününüzü hareketlendirebilirsiniz. Kalbinizin sesini dinlemek için zaman ayırın ve oradan gelen fikirleri hayatınıza...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Geleceğe ait planlarınızı dönüştüreceğiniz bir gündesiniz. Belki katılacağınız ortak bir enerji çalışması hayatınızın bundan sonraki dönemine damga vurur. Gelecekle ilgili planlarınızı kökten değiştirmeye karar verirsiniz. Yaşamın gizemini öğrenmek, bilinmeyen yönlerine derinlemesine irdelemek size iyi gelir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
00° 13' 29" R
Ay
Yay
18° 27' 52" R
Merkür
Yengeç
07° 59' 31"
Venüs
Yengeç
04° 43' 04"
Mars
Boğa
08° 46' 55"
Jüpiter
İkizler
06° 02' 01"
Satürn
Balık
19° 21' 54"
Uranüs
Boğa
25° 14' 51"
Neptün
Balık
29° 53' 49"
Plüton
Kova
01° 35' 01"
Chiron
Koç
22° 59' 47"
Lilith
Başak
29° 04' 55"
True Node
Koç
12° 24' 45"
Son Güncelleme : 21/06/2024 05:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>