28 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

28 Şubat Hangi Burç

28 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 28 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

28 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Bolluk sayesinde her şey harika görünüyor. Şu an sabırlı ol. Uzun vadeli planlar yap. Önemli bir başarı seni bekliyor. Öz disiplin ve irade gücün sayesinde toplumda tanıyorsun. Senin için dinlenme ya da tatile çıkma zamanı gelmiş olabilir. Bir karar vermeden önce de kendine yeteri kadar zaman tanı lütfen.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Bugün kendinizi biraz yalnız hissederseniz, modunuzu yükseltmek için müzikten faydalanmayı deneyebilirsiniz. Radyo ya da favori albümlerinizi dinlemek gerçekten işe yarayabilir. Şarkı söylemeyi ya da enstrüman çalmayı seviyorsanız, kendinizi bu şekilde de şımartabilirsiniz. Başkaları yokken söylemeyi ya da çalmayı tercih etseniz bile, çok geçmeden daha iyi hissettiğinizi fark edeceksiniz. Ayrıca müzik eşliğinde temizlik ya da düzenleme yapmayı da deneyebilirsiniz ki bu şekilde ev işleri keyifli bir hale gelecektir. Bugün kendinize karşı nazik davranmak için ekstra özen gösterin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Duygularının ve düşüncelerinin aynı doğrultuda olması içini rahatlatıyor. Araştırmak, yeni şeyler öğrenmek için heveslisin. Aile içinde küslük yaşayan bir Balık burcuysan davranışlarını göz önünde bulundurarak özeleştiride bulunuyorsun. Fedakarlık yapmanın gereğini fark ediyorsun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün kabuğunuzdan çıkın ve umarsız olmamaya çalışın. Farklı seçenekleri keşfetmeden, içinde bulunmak istediğin yolu bulamazsın. İy haber şu ki, insanlara yaklaşırken verdiğiniz güvenin çok yüksek olması, onların saygısını ve sadakatini dahil olduğunuz her projede hissetmenizi sağlıyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Güne başlarken gökyüzünde Ay ve Merkür kontağı hakim olacak. Bu görünüm kariyerinizle ilgili sizi sinirlendirebilecek bir haber alabileceğinizi gösteriyor. Belki de işler tahmininizdeki gibi gitmemiş olabilir. Pozitif görünümler ise devamında geliyor. Ay-Uranüs ve Güneş-Mars arasındaki açıların etkisiyle gününüz güzelleşmeye başlayacaktır. Sinirlendiğiniz kariyer konusunda günün devamında sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. 09:17-09:47 arasında Ay'ın boşlukta olmasında dolayı sıfırdan bir işe başlamanız iyi olmaz. 09:47'de Ay Oğlak burcuna geçiyor. Sosyal hayatınıza ağırlık vereceğiniz bir güne devam ediyorsunuz. Ay'ın Kiron ile karşıtlığı dostlarınıza kırılacağınız bir zaman dilimi yaşatsa da bu görünüm kısa süre sonra bitiyor. Şansınızın açık olduğu çok güzel bir güne devam ediyorsunuz. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Güne yeni kararlarla başlayıp ikilemde kaldığın konularda net olacaksın. İş hayatındaki gelişmeler seni bekliyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
01° 59' 06" R
Ay
Kova
04° 50' 50" R
Merkür
Başak
14° 36' 09" R
Venüs
Aslan
19° 40' 47" R
Mars
Terazi
18° 43' 38" R
Jüpiter
Boğa
14° 52' 04" R
Satürn
Balık
01° 47' 51" R
Uranüs
Boğa
22° 46' 24"
Neptün
Balık
26° 06' 38"
Plüton
Oğlak
27° 57' 01"
Chiron
Koç
18° 23' 32"
Lilith
Aslan
29° 04' 52"
True Node
Koç
25° 04' 31"
Son Güncelleme : 25/09/2023 10:30

Astroloji Gündemi

25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 25 Eylül 2023, Pazartesi 25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>