28 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

28 Şubat Hangi Burç

28 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 28 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

28 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları, bugün uzun zamandır olduğunuzda daha enerjik hissedeceğiniz bir gün olacak. Günün gezegensel yönleri, zihinsel keskinliğinizi ve fiziksel gücünüzü artıracak güçlü bir enerji sunuyor. Bu enerji biriken işlerinizin üstesinden gelmenize yardımcı olacak. Önce kendi içinize yönelin ve ardından hayatınızı düzenlemek adına adımlar atın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

İş ilişkilerinizi dingin tutmak zorundasınız. En küçük kopukluklar performans düşüklüğüne neden oluyor. Burcunuzda ilerleyen Jüpiter sayesinde, araştırmacı tarafınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olmanızı sağlayacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Maddi konularda kendinize çıkış kapıları aramanız gereken bir zamandasınız. Duygusal ve maddi konularda şansın üzerinizde olduğu bir zamandasınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün kabuğunuzdan çıkın ve umarsız olmamaya çalışın. Farklı seçenekleri keşfetmeden, içinde bulunmak istediğin yolu bulamazsın. İy haber şu ki, insanlara yaklaşırken verdiğiniz güvenin çok yüksek olması, onların saygısını ve sadakatini dahil olduğunuz her projede hissetmenizi sağlıyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

İdeallerinizi belli bir düzene oturtmak isteyebilir ve bunun için çalışmalara başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün saat 01.43?de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte iş hayatı, günlük rutin işler, sağlık, yanınızda çalışanlar ve yardımcılar ile evcil hayvanlarınız birincil olarak vurgulanırken, Mars?ın karesi bu alanlarla ilgili bir mücadele enerjisi doğurabilir ve fazladan bu alanlarda konsantre olmanız gerekebilir. Ancak devamında size iş hayatınızda yeni bir dönem vaad eden bu yeniay ile birlikte, çalışmalarınızla ön plana çıkabilir ve iş teklifleri alabilirsiniz. Sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken bu süreçte, Satürn?ün Venüs ve Merkür ile olan uyumlu görünümü aşk hayatınızda uzun süreli yeni başlangıçlara, evlilik kararları ve evlilik zamanına, aşk, romantizm ve tutkunun ön plana çıkacağı enerjisi yüksek bir zamana, çocuk sahibi olmak isteyenler için çocuk haberleri almanıza ve üzerinde çalıştığınız projeler için desteklenmenize aracı olacak. Dolayısıyla hafta genelinde olası sorunlar üzerinde durmamanız ve ikili ilişkileriniz başta olmak üzere iş hayatınızda son derece keyifli bir döneme girdiğinizi fark etmeniz yararlı olacaktır

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 17' 23" R
Ay
Kova
29° 09' 51" R
Merkür
Boğa
26° 46' 54"
Venüs
Aslan
03° 32' 54"
Mars
Aslan
11° 24' 34"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 30"
Satürn
Balık
07° 09' 11"
Uranüs
Boğa
20° 39' 14"
Neptün
Balık
27° 33' 43"
Plüton
Kova
00° 02' 02"
Chiron
Koç
19° 08' 41"
Lilith
Aslan
17° 00' 30"
True Node
Boğa
03° 03' 16"
Son Güncelleme : 09/06/2023 11:50

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>