9 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

9 Şubat Hangi Burç

9 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 9 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

9 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Bugün etkileyici rüyalar ve uyku düzensizlikleriyle güne başlayabilirsiniz. Bilinçaltı rüyaları bugünlerde artış gösterebilir. Gün içinde geleceğe ve geçmişe daha odaklı olabilir, anda kalmaktan daha uzak olabilirsiniz. Sağlıkla ilgili şifa adına küçük destekler alabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Burcunuzda seyahat etmekte olan Güneş ile, karşıt burcunuzda seyahat eden Ay arasında bir Dolunay meydana geliyor. Partnerinizle ve iş ortaklarınızla ilişkilerinizi hassasiyetle yönetmeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz.İlişkilerinizde bireysellik meselesiyle ilgili konular gündeme gelebilir. Bağımsız hareket etme ihtiyacınız artacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz. Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, sevincinizi arttıracak. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Alışverişlerinizde kullanışlılığa değil, güzel görüntüye para harcama eğilimine girebilir, birkaç gün sonra da yaptığınız masraf için üzülebilirsiniz. Maddi konularla ilgili olarak titz davranmalı, ani dürtülerle değil, ince düşünülmüş programlar çerçevesinde hareket etmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 01:00-12:41 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Eğer çevrenizdeki insanlar hayata olumlu bakan kişilerse, kendinizi huzurlu hissedersiniz. Bu süre içinde kendinize özen göstermekte, gereksiz konular üzerinde durmamakta yarar var. Partnerinizin davranışları, sizin planlarınıza ve bakış açınıza ters düştüğü için hassas olabiliriz. İş ve duygusal konularda sıkıntılarımıza merhem olabilecek kişi ve gelişmelere daha fazla ihtiyaç duyabiliriz. Saat 12:41 Ay-Aslan burcu geçiş etkinliğinde, aşk ve kendinizi ifade konularında aktif olmanızı sağlayacak enerjiler altındasınız. Bir yanınız sıcak ve cömert, sevgi dolu olmasına rağmen, bir yanınız yine de özgür kalmaktan yanadır. Dış dünyada güler yüzlü, neşeli ve ışık saçan görüntünüzle insanları kendinize çekebilirsiniz. Saat 18:26 Ay-Merkür karşıtlığında partnerinizle irtibatta bulunmak, yazışmak, konuşmak istersiniz. Her iki taraf da kontrolü elinde tutmak istese de, aklın yolu birdir demekte yarar var. Saat 20:20 Ay-Venüs görünüm etkisi, ilişkimizde bir tarafın, özellikle partnerin sizin üzerinizdeki etkisinin yoğun olacağını, takdir edilmek isteğini, kendini öne sürebileceğini gösteriyor. İlişkisi olmayanlar için bu, karşı cinsle tanışmanın, karşılaşmanın, bir araya gelmenin işaretçisidir. Sizi çekici bulmalarını sağladığı gibi, sizin de etkilenmeye açık olduğunuzu gösterir. Günün güzellikleri yolunuzu aydınlatsın. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde keyif aldığınız konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Alışveriş yapmak için uygun zamanlar olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda destek alacağınız bir gündesiniz. Parasal konularda dikkat etmeniz gereke süreçler olabilir. Kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Akşama doğru gündeminiz hareketlenebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
02° 23' 32" R
Ay
Boğa
20° 47' 56" R
Merkür
Terazi
25° 15' 54" R
Venüs
Akrep
16° 24' 23" R
Mars
Terazi
06° 38' 28" R
Jüpiter
Kova
23° 11' 52" R
Satürn
Kova
07° 05' 15" R
Uranüs
Boğa
14° 16' 24"
Neptün
Balık
21° 29' 18"
Plüton
Oğlak
24° 20' 46"
Chiron
Koç
11° 01' 50"
Lilith
İkizler
07° 37' 48"
True Node
İkizler
03° 25' 49"
Son Güncelleme : 25/09/2021 09:00

Astroloji Gündemi

Ay Tüm Gün Boğa Burcunda 24 Eylül 2021, Cuma Ay Tüm Gün Boğa Burcunda Ay, Boğa burcundaki yolculuğunu sürdürürken huzursuzlukta giderek artıyor. İnatlaşmalar, restleşmeler ve manipülasyonlar üst... Devamını Oku >>