9 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

9 Şubat Hangi Burç

9 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 9 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

9 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Kendinizin hiç bilmediğiniz yönlerini keşfedebilirsiniz. Sorunlarla mücadele yeteneğinizi biraz hafife almış olabilirsiniz. Yaratıcı, yenilikçi birisiniz ve bu özelliklerinizi hayattaki her şeye uygulama beceriniz var. Bunun kıymetini bilmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Güneş’ten olumlu etki alıyorsunuz. Sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Yapacağınız atılımlar için, gerekli bağlantıları kurmayı başaracaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Zorlu süreçlerin içinde olsanız da gün gelecek beraber omuz omuza uzun bir yolda yürüyeceksiniz. Sizlere tüm kalbimle bunun garantisini verebilirim. Sakın o etrafınızdaki o kem gözlere aldırmayın. Çünkü bu zamanlarda sizleri bu konuda rahatsız etmek isteyecekler. Ama siz bildiğiniz şeyden şaşmayın ve o güzel sevginizden hiçbir şey kaybetmeyin. Bu şekilde ilerlediğiniz takdirde uzun sürecek bir mutluluğun kapısını aralayacaksınız. Sadece inanın ve sabredin. Gerisi zaten otomatik olarak gelecek.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Burcunuzda seyahat etmekte olan Güneş ile, karşıt burcunuzda seyahat eden Ay arasında bir Dolunay meydana geliyor. Partnerinizle ve iş ortaklarınızla ilişkilerinizi hassasiyetle yönetmeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz.İlişkilerinizde bireysellik meselesiyle ilgili konular gündeme gelebilir. Bağımsız hareket etme ihtiyacınız artacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz. Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, sevincinizi arttıracak. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Alışverişlerinizde kullanışlılığa değil, güzel görüntüye para harcama eğilimine girebilir, birkaç gün sonra da yaptığınız masraf için üzülebilirsiniz. Maddi konularla ilgili olarak titz davranmalı, ani dürtülerle değil, ince düşünülmüş programlar çerçevesinde hareket etmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
11° 26' 24" R
Ay
Aslan
17° 50' 04"
Merkür
Koç
26° 05' 47"
Venüs
Boğa
18° 31' 46"
Mars
Yengeç
03° 25' 14"
Jüpiter
Koç
19° 13' 36"
Satürn
Balık
02° 46' 17"
Uranüs
Boğa
16° 49' 11"
Neptün
Balık
25° 44' 05"
Plüton
Kova
00° 08' 42"
Chiron
Koç
15° 36' 04"
Lilith
Aslan
09° 17' 10"
True Node
Boğa
04° 14' 51"
Son Güncelleme : 01/04/2023 13:33

Astroloji Gündemi

1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 1 Nisan 2023, Cumartesi 1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay Aslan burcunda...Kendimizi ortaya koymak ve isteklerimizin peşinden ilerlemekten çekinmeyeceğimiz bir gün bizleri beklemek... Devamını Oku >>