9 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

9 Şubat Hangi Burç

9 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 9 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

9 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Bugün, iş ilişkilerinizde bir yoğunluk söz konusu olacak. Birçok işinizi zincirleme şekilde halletmek zorunda kalacaksınız. Mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarın. Etrafınızdaki insanlardan ve koşullardan bağımsız olarak düşünün.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün dostlarınız ile bir araya gelip sevgi enerjisi ile ağırlıklarınızdan özgürleşeceğinize güvende hissetmenin önemini bir kez daha anlamanıza vesile olacak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin bencilce tavırları kızdırabilir bugün sizleri.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Gün boyu mali konulardaki belirsizliğe takılıp kalırsanız hevessiz ve gergin olabilirsiniz. Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak eğitimlere başlama imkânınız var. Bugün hedef odaklı ve programlı davranmak faydalı olur.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Alışverişlerinizde kullanışlılığa değil, güzel görüntüye para harcama eğilimine girebilir, birkaç gün sonra da yaptığınız masraf için üzülebilirsiniz. Maddi konularla ilgili olarak titz davranmalı, ani dürtülerle değil, ince düşünülmüş programlar çerçevesinde hareket etmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Olumlu enerjileri üzerinizde hissedebileceğiniz gündesiniz. İş arkadaşlarınızla bazı etkinliklere katılmanızın tam zamanı. Coşku dolu oluşunuz hayranlık uyandırıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar Salı günümüz, saat 10:32 Balık burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor.  Bu enerjinin özünde, özveri ve güçlü bir sevgi isteği saklı.  Ayrıca aşkın kendi içindeki tüm pürüzlerine gözlerimizi kapatmamız anlamına da geliyor. Sorunlarla boğuşmaktan yorulan birey  problemlerin kendiliğinden çözülmesini istiyor, insanlardan anlayış ve iyi niyet bekliyor.   Ay-Balık etkisi altında eğer yalnızsak,  o hayalini kurduğumuz insanın bir an önce çıkıp gelmesine  hayal edebiliriz.  Neden olmasın diyerek umutlanabilir. Aşkı değerlendirme biçimimiz, aşka bakış açımız farklı bir pencereden güne uyanmak gibidir. Görülen manzara öylesine güzeldir ki, insan kelimelerle ifade etmekte zorlanır. Peki gerçek midir? veyahut hayal edilen bizim midir? Bu önemli değildir. Çünkü bugün hayatın gerçekleri değil, bizim gördüklerimiz önemlidir. İyi-güzel-olumlu düşünmemizi, inancımızı yüksek tutmamızı sağlayan  Ay-Balık ifadesi altında endişeler ortadan kalkar. İnsan iç sesinin bu rehberliğinde zamanın kendi lehine işleyeceğini düşünerek rahatlar. Zaten günün özeti de budur. Rahatlamak ve stresten olabildiğince uzak durmak. Gün boyunca tüm işlerinizde başarı ve gönlünüzce mutluluk dileklerimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
03° 11' 06" R
Ay
Yay
29° 08' 02" R
Merkür
İkizler
16° 13' 21" R
Venüs
Yengeç
26° 43' 29" R
Mars
Aslan
07° 58' 34"
Jüpiter
Balık
02° 09' 39"
Satürn
Kova
12° 42' 56"
Uranüs
Boğa
13° 32' 18"
Neptün
Balık
23° 11' 57"
Plüton
Oğlak
26° 06' 19"
Chiron
Koç
12° 44' 08"
Lilith
Boğa
27° 21' 21"
True Node
İkizler
10° 41' 13"
Son Güncelleme : 24/06/2021 14:41

Astroloji Gündemi

24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Haziran 2021, Perşembe 24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>