9 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

9 Şubat Hangi Burç

9 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 9 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

9 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün Aslan burcunda dolunay gerçekleşiyor. Eşiniz ya da ortağınızla ilgili bir konuda önemli değerlendirmeler, kararlar gündeme gelebilir. Daha iyi bir dinleyici olmaya bakın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz. Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, sevincinizi arttıracak. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Duygularınızı olumlu bir şekilde ortaya koymaktan yanasınız. Yay'daki Satürn'den destek alıyorsunuz. Daha kararlı ve mantıklı düşünmeye başladınız. . Bugün sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Ortaklıklar konusu gündeme gelecektir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugün bütçenizi ilgilendiren bazı kararlar alabilirsiniz. İhtiyacınız olan bir şeyler satın almak ve alış verişe çıkmak için uygun olabilir. Maddi açıdan verilecek kararlarınız hissi olma eğiliminde. Bu açıdan dikkatli olun.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları