9 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

9 Şubat Hangi Burç

9 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 9 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

9 Şubat 2024 Kova Burcu Yorumu

Hayatınızda birtakım değişiklikler meydana geliyor. Ürküp geri çekilmek yerine, bu değişiklikleri açık kollarla karşılayın. Eğlenceli ve anlamlı ilişkiler kurabileceğiniz yeni insanlarla tanışacaksınız. İş cephesinde ise yeni zorluklarla karşılaşıyorsunuz. Fakat korkmanıza gerek yok, şans sizin tarafınızda olacak. Bu durumu kişisel gelişiminiz için bir fırsat gibi düşünün.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Beraberliğinize gittikçe yerleşen tekdüzelik, alışılması durumunda risk taşıyabilir. Daha hareketli günler için bugünden önlem almanız gerekiyor. Elinizdeki imkanların değerini iyi bilmemeye başladınız. Sizin durumunuzu kıskananlar var. Gelecek için ümidinizi sürdürmeniz, bu imkanları değerlendirmekle mümkündür. Yatırım konusunda acele ederseniz zararlı çıkabilirsiniz. Spor yapmanız bedensel ve zihinsel olarak kendinizi tazelenmenize ve güçlenmenize olanak tanıyacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Ev içi yükümlülükleriniz şu anda gerçek bir sıkıntı gibi gelebilir. Bir görevle ilgilenir bitirmez, bir diğerinin sırası gelebilir. Bununla birlikte, durum hakkında gereğinden fazla stres yapıyor olabilirsiniz. Erteleme eğiliminizi benimserseniz ve bu görevlerden bazılarını bir veya iki günlüğüne bırakırsanız, dünya gerçekten sona erecek mi? Bunlardan birkaçının hemen halledilmedi gerekebilir, ancak muhtemelen kendiniz olmanın keyfini çıkarmak için biraz alan yaratabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Hoş duygular sizi terletecek. Kadınlarla olan ilişkiler gelişiyor. Başkalarıyla olmaktan keyif alıyorsunuz ve bu karşılıklı, ancak çalışmak istemiyeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova; karşıt burcunda gerçekleşen dolunayın etkisi ile süregelen ilişkini daha ciddi bir evreye taşıyabilir veya sonlandırabilirsin. Avukatlık, danışmanlık hizmetlerine ihtiyacın olabilir; yapacağın araştırma neticesinde işinde deneyimli kişilerle karşılaşabilirsin. Karşındakilerin iyimser ve abartılı tavırları seni bir karar aşamasına getirebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Gün boyunca toplum içinde kendinizi ve kurallarınızı daha rahat ifade ederken, maddi konularda istediklerinizi daha rahat elde edebilir, yeteneklerinize yönelerek çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bugün aileniz, patronlarınız ve kurumlarla yapacağınız olası görüşmeler olumlu geçecektir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
27° 24' 47" R
Ay
Oğlak
03° 39' 50" R
Merkür
Aslan
24° 10' 39" R
Venüs
Aslan
09° 44' 45" R
Mars
Boğa
29° 07' 53"
Jüpiter
İkizler
12° 04' 24"
Satürn
Balık
19° 06' 21"
Uranüs
Boğa
26° 28' 06"
Neptün
Balık
29° 51' 10"
Plüton
Kova
00° 57' 22"
Chiron
Koç
23° 30' 47"
Lilith
Terazi
02° 14' 26"
True Node
Koç
09° 31' 39"
Son Güncelleme : 19/07/2024 17:40

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>