19 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

19 Şubat Hangi Burç

19 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 19 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

19 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Tatil gününde mesaiye kalmış olmak motivasyonunu bozabilir. Mesaide geçirdiğin süre içerisinde arkadaşlarınla keyifli vakit geçirirken, aranızdaki samimiyette ilerleyecek. “Hazır mıyım?” sorusunu tekrarlasan bile hazır olduğunu, içten içe hissedeceksin. Geçmişe fırsat vermeden önüne bakmaya devam edeceksin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Kurallara ve geleneksel şeylere boyun eğerek iç yüzünle iletişim kurabileceğini mi zannediyorsun? Hep aynı soru geçerli: Yaratıcı dürtülerini boğma riskine karşın konservatuvarda müzik öğrenmek mi daha iyi yoksa resmi kuralları izlemeden kendi kendine öğrenmek mi? Hiç ikisini de aynı anda yapabileceğini düşündün mü?

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Huzursuz duygular sizi gün boyunca rahatsız ediyor olabilir. Bunun geçerli bir nedeni yok gibi görünebilir. Her şey sizin için iyi gidiyor gibi görünüyor. İnsanların sıkıntılarını ve endişelerini sezgisel olarak alıyor bundan etkileniyor olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Ailenizle bir arada olma arzunuz yüksek. Beklentilerin karşılandığı bir gündesiniz. Akşamüstü gelen haberler huzur kaçırabilir, dengeyi korumak önemli.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde yaşanacak kurnazca oyunlara karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Başarınızı yaşama karşı duruşunuzu çekemeyen insanların hoş olmayan oyunları ve sözlü saldırıları ile karşılaşabilirsiniz. Sizler özü sözü bir insanlarsınız. Bu gibi durumlara da alışık değilsiniz. Kıskançlık sizler için sadece sevdiğiniz Kişi? ye olan aşkınızdandır. Bunun içindir ki kendinize yapılan bu tarz saldırıları algılamakta zorlanıyorsunuz anlamaya da çalışmayın. Sadece sözlerin gücünü kullanarak bu kişilere gereken dersi verin. Özel yaşamınızda ise önemli kararlarınızı eş ya da sevgilinizle birlikte fikir ve alışverişlerinde bulunarak almalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Duygularını hissettiğin gibi yaşamalısın. Aşk hayatındaki sorunların geçici olduğunu hissederek mutlu olacaksın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
06° 51' 59" R
Ay
Boğa
11° 32' 13" R
Merkür
Boğa
27° 23' 30"
Venüs
Koç
29° 30' 56"
Mars
Koç
02° 24' 22"
Jüpiter
Koç
03° 07' 16"
Satürn
Kova
25° 12' 15"
Uranüs
Boğa
16° 05' 47"
Neptün
Balık
25° 10' 54"
Plüton
Oğlak
28° 24' 51"
Chiron
Koç
15° 18' 13"
Lilith
Yengeç
04° 48' 55"
True Node
Boğa
22° 32' 58"
Son Güncelleme : 28/05/2022 07:50

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>