19 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

19 Şubat Hangi Burç

19 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 19 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

19 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Güneş bugün itibariyle burcunuzda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki günlerde bireyselliğiniz ve kişisel hedefleriniz önem kazanacaktır.Merkür'ün de burcunuzda geri harekette olduğu bu dönemde önemli kararlar almamalısınız. Bugün gerçekleşecek olan Ay ile Jüpiter kavuşumu sosyal çevrenizle ilgili konuları ön plana çıkarıyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

İş yerinizde arkadaşlarınızın üzerinden bir rant sağlamamaya özen göstermelisiniz. Bu yönünüzü baskılayın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile aile büyüklerinizle zaman geçirebilir, sizden yaşça büyük kişilerin desteğini alabilir ve finansal durumunuz ve kariyerinizle ilgili olumlu bir fırsat elde edebilirsiniz. Görüşmelerinizin başarılı geçeceği bugünün akşamında etkin olan Ay Güneş uyumu ile ilişkilerinizde özgüvenli, kararlı yaklaşımlarınızda ne istediğinizi bilerek hareket edecek, şartları kendi lehinize döndürebilecek, devam eden ilişkilerinizde uyumu ve mutluluğu hissedebileceksiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Duygularını hissettiğin gibi yaşamalısın. Aşk hayatındaki sorunların geçici olduğunu hissederek mutlu olacaksın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Şubat 2016 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, 19 Şubat -20 Mart arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek Güneş dönemi bir yıl sonra kendinizi tam da istediğiniz gibi ifade edebildiğiniz, huzuru yüreğinizin derinliklerinde hissettiğiniz, izlenimde bulunarak hayatı algılamaya çalıştığınız, ruhsal anlamda şifalandığınız, bütünlük arzusu içinde etrafınızdaki insanlarla kaynaştığınız süreçtir. Tabii ki olumlu yönleri sizler açısından genel olarak ön plandadır. Mistik, yaratıcı çalışmalar, bilinmeyenleri rüyalar ve sezgiler yoluyla algılama, hisleri yazıya söze dökme bu dönemin karakteristik niteliğinde vardır. Bunun yanı sıra balıkların özündeki hassasiyet bu süreçte daha fazla yükselebilir. Fedakarlık haddinden fazla yükselir. Hayatın gerçeklerinden ziyade bizim ona verdiğimiz değer daha fazla önemsenebilir. Ayarımızı bilmeyi de unutmayalım. Saat 10:48 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkinin geleceği hakkında planlar yapmamızı sağlar. Aşk daha ciddi seviyelere taşınır. Saat 15:15 Ay-Kuzey düğüm görünümü, kararlarımızı ciddi anlamda ele almamızı, ileriye taşımamızı sağlar. Saat 16:36-20 Şubat saat 04:17  arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında sakinlik, ılımlılık ve hoşgörünün son derece önemli olduğunu her zaman söylüyorum. Yengeç burcunun son derecelerinde oluştuğu için doğal olarak güvenlik, sahiplenme, korunma ihtiyacınız oldukça yükselebilir. Bu güçlü hassasiyet beraberinde tedirginlik yaratır. Her şey üzerimize geliyormuş gibi düşünürüz. Ailemizi, sevdiklerimizi özleriz. Birisi ters bir söz etse, sanki dünyanın sonuymuş gibi algılarız. Bütün bu ruh halleri çoğumuzda yaşanabilir. Benim tavsiyem, kısa molalar vermek, biraz rahatlamak, mümkünse dinlenmek, müzik dinlemektir. Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları