13 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

13 Şubat Hangi Burç

13 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 13 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

13 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Yüzleşmek istemediğin problemler ile bu günlerde yüzleşebilir, hızlı çözümler bulmak isteyebilirsin. Günün genelinde sessizliğini koruman dikkatini çekebilir. Sevdiğin insanlarla olur olmadık meseleler yüzünden tartışabilir, önemsiz sorunları gözünde çok büyütebilirsin. Evde bitmeyen işler yüzünden birilerine karşı tavırlı olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Aşk yaşamınızda sizi etkileyen önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Bugün birçok renkli olay yaşayabilirsiniz. Enerjik ve yaşama sevinciyle dolusunuz. Sıra dışı ilişkileriniz ve flörtlerinizle enerjinizi ortaya koyabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Partnerinizin arkadaş çevresinden hoşlanmıyorsunuz. İş hayatınızda karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Çok mantıklı bir insan olduğunuz için çevrenizdeki insanlar sizinle konuşmayı tercih ediyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Gün boyunca hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, bulunduğunuz her ortamda enerjiniz, yetenekleriniz ve ışığınızla parlayan isim olacaksınız. Özel yaşamınızda keyifli ve romantik bir gün geçirecek, iş hayatınızdaki olası görüşmelerinizde ise keyifli sonuçlar elde edebileceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Günün ilk yarısında Ay 01:26-12:31 saatleri arasında boşlukta ilerliyor olacak. 12:31 itibariyle İkizler burcuna geçen Ay, aşk hayatınız ve çocuğunuz ile ilgili konuları gündeminize getirebilir. Partnerinizle birlikte daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Şansınızın da açık olduğu bir günde olacaksınız. Fakat bugün herkesi etkisi altına alacak Mars-Uranüs kavuşumu bu şansı biraz gölgeleyebilir. Koç burcunda saat 09:27 itibariyle kesinleşen bu durum günün tamamında ani gelişmeler yaşayabileceğinizi gösteriyor. İnsanlarla kurduğunuz iletişimde agresif olabilirsiniz. Hem iş hayatınızda hem eğitim hayatınızda ummadık durumlar yaşayabilirsiniz. Kardeşleriniz veya akrabalarınızla ilgili beklenmedik bir gelişme yaşayabilirsiniz. Elektronik aletlerinizi prizde bırakmamaya dikkat edin. Patlayıcı, tehlikeli durumların yaşanabileceği bir zaman diliminde olacağız. Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden seyahatler, eğitim süreçleri, kişisel gelişimi ilgilendiren alanlar, yakın dostlar, ortaklar ve eşinizle iletişim konusunda durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda karşınızdaki insanlar kendilerini olması gerektiği gibi ifade edemeyebileceklerinden dolayı gün içinde gelişen konuları zamana bırakmanız ve onlara kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için fırsat vermeniz faydalı olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 13' 24" R
Ay
Kova
28° 09' 59" R
Merkür
Boğa
26° 40' 37"
Venüs
Aslan
03° 29' 04"
Mars
Aslan
11° 22' 08"
Jüpiter
Boğa
05° 08' 38"
Satürn
Balık
07° 09' 08"
Uranüs
Boğa
20° 39' 00"
Neptün
Balık
27° 33' 40"
Plüton
Kova
00° 02' 06"
Chiron
Koç
19° 08' 32"
Lilith
Aslan
17° 00' 02"
True Node
Boğa
03° 03' 26"
Son Güncelleme : 09/06/2023 10:10

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>