21 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

21 Şubat Hangi Burç

21 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 21 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

21 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Bugün üzerindeki baskılara boyun eğmemekten yanasın. Sık sık fikirlerin yüzünden sorun yaşadığın çalışma arkadaşlarına karşı daha net bir tutum sergileyeceksin. Kariyer yaşantın ile ilgili önemli bir karar sürecinden geçiyorsun. Mevcut işinden daha iti bir teklif alabilir ve bu duruma fazlasıyla heyecanlanabilirsin. Karar sürecinde aceleci olmayacaksın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Bugün duygusal anlamda çok inişli çıkışlı bir gün geçireceksiniz. Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz. Günün sonuna doğru alacağınız bir haberle kafanız biraz karışabilir. Harcamalarınızda tutumlu, duygularınızda cömert davranmalısınız

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Aşk hayatınızdaki problemleri çözemediğiniz için partnerinizden ayrılma kararı alabilirsiniz. Hobilerinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz duruma rağmen kendinizi iyi ve dengeli hissediyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Sessiz, sakin ve dinlendirici bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlıklar gündeme gelebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Balık burcu kafanızdaki tüm kötücül düşünceler en çok size zarar veriyor. Keskin sirke küpüne zarar verir. Siz kendi bindiğiniz dalı kesiyor, kendinize zarar veriyorsunuz. Maddi anlamda sürpriz kazançlar ve kayıplar söz konusu olabilir. Kariyer hayatınızda vermeniz gereken dersler söz konusu olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün auranızda ki müthiş enerji tüm çevrenizi etkileyecek hem iş hem de özel yaşamınızda takdir görüp yoğun ilgi ile karşı karşıya kalacaksınız. Bugün gelen teklifleri dikkate alın ve hangisi size uygunsa kabul edin. Sezgilerinize güvenin ve kalbinizin size verdiği mesajları dikkate alarak hareket edin. İş arıyorsanız mutlu haber gün içinde gelebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
11° 27' 55" R
Ay
Aslan
18° 08' 27"
Merkür
Koç
26° 08' 34"
Venüs
Boğa
18° 33' 35"
Mars
Yengeç
03° 26' 00"
Jüpiter
Koç
19° 13' 59"
Satürn
Balık
02° 46' 26"
Uranüs
Boğa
16° 49' 15"
Neptün
Balık
25° 44' 09"
Plüton
Kova
00° 08' 44"
Chiron
Koç
15° 36' 10"
Lilith
Aslan
09° 17' 21"
True Node
Boğa
04° 14' 46"
Son Güncelleme : 01/04/2023 14:10

Astroloji Gündemi

1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 1 Nisan 2023, Cumartesi 1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay Aslan burcunda...Kendimizi ortaya koymak ve isteklerimizin peşinden ilerlemekten çekinmeyeceğimiz bir gün bizleri beklemek... Devamını Oku >>