21 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

21 Şubat Hangi Burç

21 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 21 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

21 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Dualarınızın duyulduğunu ve kabul edildiğini hissettiğiniz bir gün geçireceksiniz. İş konusunda yapabilirlikleriniz sizi bir üst noktaya çıkartabilir...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Duygusallığınızın ve hassasiyetinizin yüksek olduğu bugün bazı konularda yanılgılara düşebilirsiniz. Acele yargılar içinde olmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Sosyal çevrenizdeki insanlardan alacağınız desteklerle iş hayatınızda harekete geçmek istediğiniz konularda istikrarlı davranacaksınız. Önemli anlaşmalar karşınıza gelebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar Salı günümüz 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde başlıyor. Bu görünüm sizin, kendinizle ve hayatla olan iç muhasebeniz anlamına geliyor. Aslında bu durum hiç de olumsuz değil. Sadece yüklerinizden kurtulmak, yeniye yer açmak için bu muhasebenin yapılması gerekiyor. Para, değişik ve sıra dışı yeteneklerinizi kullanmaya başladıkça size akacaktır. Bol bol fikir paylaşımında bulunun, sürekli okuyun ve insanlarla bağlantılar kurun. Çünkü iletişim sizi güçlendirici ve kazandırıcıdır. Bu arada karşılaştığınız kişilere dikkat edin. Duygusal değil, bilakis mantıklı düşünün. Saat 10:07 Ay-Oğlak burcu seyri, önemli işlerinizi başarılı şekilde bitirirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerle daha iyi anlaşırsınız. Toplantı, görüşmeler, sağlam olmasını istediğiniz her şeyde, bu enerjiden yararlanabiliriz. Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, önemli plan veya yapılması öncelikli işlerinizi halletmenizde gayet faydalıdır. Saat 17:02 Ay-Kuzey düğümle olumlu bir görünüm yapıyor. Sabah saatlerindeki işlerimizi daha dikkatli şekilde analiz ediyoruz. Amacımızı geleceğimizi düşünmek ve gelişimi önemsemek oluyor. Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, bir hazırlığın işaretçisi olabilir. Bu yeni bir proje veya önceden başlanmış bir işle ilgili eksiklerin tamamlanmasında yönünde de olumludur. Ortaklık ilişkilerinizi veya finansal yatırım konularını artı ve eksileriyle ele almak yararlı olur. Hemen karar vermeyelim. Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2016 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları