21 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

21 Şubat Hangi Burç

21 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 21 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

21 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Bugün duygusal anlamda çok inişli çıkışlı bir gün geçireceksiniz. Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz. Günün sonuna doğru alacağınız bir haberle kafanız biraz karışabilir. Harcamalarınızda tutumlu, duygularınızda cömert davranmalısınız

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Sosyal yaşamınıza ağırlık vermeniz içsel dengenizle buluşmanızı bir nebze olsun kolaylaştırıyor. Kendinizi ifade edin, fazlası değil.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün, kendinizi tüm dünyaya tanıtmayı, sosyal statünüzü, kariyerinizin bulunduğu noktayı veya çevrenin gözündeki imajınızı herkesin bilmesini arzu edebilirsiniz. Bugünkü eylemleriniz de, bu arzuya yönelik olacaklardır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Kendini ödüllendireceksin!Gün rengini henüz sabah saatlerinden belli ediyor. Sabah aniden çıkan bir programla evden apar topar çıkmana sebep olabilir, bazı eşyalarını unutabilirsin. Gezegenlerin seyri bugün halletmen gereken işlere kendini çok fazla veremeyeceğini vurguluyor. Odak bozukluğu ve bazı detayları atlama gibi sorunlar karşına çıkabilir, aman dikkat! İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişinin soğuk tavırlarına anlam vermekte güçlük çekebilirsin. Israrcı olman ters tepkiler almana neden olabilir. Akışına bırakmanda fayda var. Akşamüzeri kendini şımartmak için alışveriş yapabilir ya da bir süredir devam ettiğin diyetine ara vererek en sevdiğin yemekle kendini ödüllendirmek isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Kış ortasında gelen bahar duygusallığınızı iyice ön plana alabilir. Ama, şu sıralar her konuda kontrollü hareket etmeniz yönünde alacağınız sinyallere de kapalı değilsiniz. Arkadaş çevrenizde son zamanlardaki birtakım ilişkilerin, artık zararsız olarak görülemeyeceği düşüncesindesiniz. Bu konuda doğru yorumlamalar içinde olmanız, sizi baskıcı uyarılara yöneltmemeli.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar Salı günümüz 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde başlıyor. Bu görünüm sizin, kendinizle ve hayatla olan iç muhasebeniz anlamına geliyor. Aslında bu durum hiç de olumsuz değil. Sadece yüklerinizden kurtulmak, yeniye yer açmak için bu muhasebenin yapılması gerekiyor. Para, değişik ve sıra dışı yeteneklerinizi kullanmaya başladıkça size akacaktır. Bol bol fikir paylaşımında bulunun, sürekli okuyun ve insanlarla bağlantılar kurun. Çünkü iletişim sizi güçlendirici ve kazandırıcıdır. Bu arada karşılaştığınız kişilere dikkat edin. Duygusal değil, bilakis mantıklı düşünün. Saat 10:07 Ay-Oğlak burcu seyri, önemli işlerinizi başarılı şekilde bitirirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerle daha iyi anlaşırsınız. Toplantı, görüşmeler, sağlam olmasını istediğiniz her şeyde, bu enerjiden yararlanabiliriz. Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, önemli plan veya yapılması öncelikli işlerinizi halletmenizde gayet faydalıdır. Saat 17:02 Ay-Kuzey düğümle olumlu bir görünüm yapıyor. Sabah saatlerindeki işlerimizi daha dikkatli şekilde analiz ediyoruz. Amacımızı geleceğimizi düşünmek ve gelişimi önemsemek oluyor. Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, bir hazırlığın işaretçisi olabilir. Bu yeni bir proje veya önceden başlanmış bir işle ilgili eksiklerin tamamlanmasında yönünde de olumludur. Ortaklık ilişkilerinizi veya finansal yatırım konularını artı ve eksileriyle ele almak yararlı olur. Hemen karar vermeyelim. Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 05' 15" R
Ay
Terazi
16° 24' 30" R
Merkür
Yengeç
03° 51' 17" R
Venüs
İkizler
16° 56' 17"
Mars
Boğa
01° 21' 45"
Jüpiter
Koç
07° 57' 40"
Satürn
Kova
24° 26' 12"
Uranüs
Boğa
17° 59' 07"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 38"
Chiron
Koç
16° 21' 59"
Lilith
Yengeç
09° 16' 23"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 07:50

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>