21 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

21 Şubat Hangi Burç

21 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 21 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

21 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Duygusal yönden bağlayıcı olaylar yaşanabilir. Ortaklı para konuları gündeminize gelebilir. Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. İş hayatınızda kıvrak olmanız gereken olaylar yaşanabilir. Yenilenme içine gidebilirsiniz. Gençlerle ilgili konularla ilgili gelişmeler olabilir. Akşam arkadaşlarınızla olmak iyi gelebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Hayal kurmayı seviyorsun. Fakat hayallerini gerçek planlar ile temellendirmeyi elden bırakmıyorsun. Aniden ortaya çıkan harcamalara karşı dikkatli olmalısın. Arkadaşların ile aranda ufak tefek sıkıntılar olabilir. Arkadaşlarının buluttan nem kaptığını düşünebilirsin. Problemlerinde ailen ile ortak paydada buluşmak senin için doğru olan oluyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca öğretmenleriniz, doktorlarınız ve eş, ortak, yakın dostlarla iletişim konularında erteleme, problem ve mesafeli yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. 17.40 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edecek, rahatlayacak ve değer verdiğiniz insanlarla güçlü paylaşımlarda bulunabileceksiniz. İetişiminizde daha konsantre ve karşınızdaki insanlara verdiğiniz değeri gösterecek şekilde yaklaşmanız faydalı olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Hayatınızdaki bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. Karşınızdan anlayış bekleyeceğiniz durumlar yaşanabilir. İş hayatınızda yönünüzü kaybetmiş gibi hissedebilirsiniz. İşlerinizin askıda kalması sizi daha da yorabilir. Akşam saatleri daha sakin geçebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün, bilinçaltınızda gelişen olaylara esneklik getireceksiniz. Ruhsal gelişiminiz için, duygusal konulara gereksiniminiz var. Fikir alışverişinden karlı çıkacağınız için, sezgileriniz sizi yeniden şekillendirecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar Salı günümüz 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde başlıyor. Bu görünüm sizin, kendinizle ve hayatla olan iç muhasebeniz anlamına geliyor. Aslında bu durum hiç de olumsuz değil. Sadece yüklerinizden kurtulmak, yeniye yer açmak için bu muhasebenin yapılması gerekiyor. Para, değişik ve sıra dışı yeteneklerinizi kullanmaya başladıkça size akacaktır. Bol bol fikir paylaşımında bulunun, sürekli okuyun ve insanlarla bağlantılar kurun. Çünkü iletişim sizi güçlendirici ve kazandırıcıdır. Bu arada karşılaştığınız kişilere dikkat edin. Duygusal değil, bilakis mantıklı düşünün. Saat 10:07 Ay-Oğlak burcu seyri, önemli işlerinizi başarılı şekilde bitirirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerle daha iyi anlaşırsınız. Toplantı, görüşmeler, sağlam olmasını istediğiniz her şeyde, bu enerjiden yararlanabiliriz. Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, önemli plan veya yapılması öncelikli işlerinizi halletmenizde gayet faydalıdır. Saat 17:02 Ay-Kuzey düğümle olumlu bir görünüm yapıyor. Sabah saatlerindeki işlerimizi daha dikkatli şekilde analiz ediyoruz. Amacımızı geleceğimizi düşünmek ve gelişimi önemsemek oluyor. Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, bir hazırlığın işaretçisi olabilir. Bu yeni bir proje veya önceden başlanmış bir işle ilgili eksiklerin tamamlanmasında yönünde de olumludur. Ortaklık ilişkilerinizi veya finansal yatırım konularını artı ve eksileriyle ele almak yararlı olur. Hemen karar vermeyelim. Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 56' 05" R
Ay
Kova
18° 31' 21" R
Merkür
Yay
18° 18' 24" R
Venüs
Yay
16° 14' 48" R
Mars
İkizler
19° 32' 45" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 47"
Satürn
Kova
19° 44' 24"
Uranüs
Boğa
16° 06' 40"
Neptün
Balık
22° 39' 05"
Plüton
Oğlak
26° 44' 23"
Chiron
Koç
12° 12' 04"
Lilith
Yengeç
25° 28' 41"
True Node
Boğa
13° 10' 31"
Son Güncelleme : 29/11/2022 07:50

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>