5 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

5 Şubat Hangi Burç

5 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 5 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

5 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova burçları, güne zehir gibi başlıyorsun. Aklından geçenlerin hızına yetişmekte zorlanabilirsin hatta. Ancak bu kadar hız içinde kaybolup yanlış insanlarla bağlantı kurma ihtimalin var. O yüzden aklından geçenleri tartmadan uygulamaya geçmemende fayda var.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Modası geçmiş düşünce kalıpları kadınlarla ve rasyonel düşüncelerinizle çatışa bilir. Eğer inatla konumunuzu savunursanız, münakaşa kaçınılmazdır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova; bugün aşk ilişkilerinde yeni gelişmeler yaşanabilir, risk alman için karşına fırsatlar çıkabilir. Yaratıcılık gerektiren çalışmalar olumlu sonuçlanabilir. Fakat hedeflerine varmak için abartılı girişimlerde bulunmamalı, öfkeni kontrol altına almalı, aşırılıklardan uzak durmalısın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Alışkanlıklarını gözden geçiriyorsun!Kendini geliştirmek adına aklındaki planları eyleme dönüştürmek isteyebilirsin. Resmi işlerinle ilgili hazırlaman gereken evraklar daha hızlı olman gerektiğini hatırlatacak. Proje bazlı bir işte çalışıyorsan, önemli anlaşmalar sağlayabilirsin. Önemli işlerin yüzünden, sevgilini görememe ihtimalin var ise, işini tamamlar tamamlamaz soluğu yanında alman iyi olabilir. Aynı zamanda bugün birlikte olduğun kişiye gönlünü alacak hediyeler alabilirsin. Gün içerisinde arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. İki arkadaşının arasında kaldığını fark edebilir ve stratejik davranmayı tercih edebilirsin. Dedikodunun bol olduğu bir gün yaşayabilirsin. Yeme alışkanlıklarını yeniden gözden geçirmen gerekecek. Sağlıksız ve işlenmiş gıdalardan uzak durmanda fayda var.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Venüs gezegenin burcunuza geçmesiyle, sosyal ilişkilerinizde bir artış gözleniyor. Uyumlu işbirliği içinde olacaksınız. Bilgilerinizi kullanmak ve kısa yollar yapmak için önünüze çıkan bir çok fırsatı değerlendireceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Sevgilinizle ciddi şeylerden sözetmek için uygun bir gün olabilir. Ancak aşkın gezegeni Venüs'ün zayıf olduğu bir burçta olduğunu unutmayın. Dolayısıyla sabırlı yönünüzü ortaya koymanız gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 01' 01" R
Ay
Balık
17° 17' 48" R
Merkür
Yay
21° 26' 38" R
Venüs
Yay
18° 49' 35" R
Mars
İkizler
18° 46' 42"
Jüpiter
Balık
28° 53' 28"
Satürn
Kova
19° 52' 03"
Uranüs
Boğa
16° 02' 02"
Neptün
Balık
22° 38' 50"
Plüton
Oğlak
26° 47' 17"
Chiron
Koç
12° 09' 31"
Lilith
Yengeç
25° 42' 30"
True Node
Boğa
13° 09' 37"
Son Güncelleme : 01/12/2022 09:10

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>