5 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

5 Şubat Hangi Burç

5 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 5 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

5 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova burçları, bugün kendinize uzun zaman önce belirlediğiniz önemli bir hedef için yeni bir program yapacaksınız. Bugün arkadaşlık ilişkilerinizde bazı sallantılı durumlar olabilir. Bazı dostluklar bitebilir bazıları ise daha da güçlenerek bu süreçten çıkmayı başarabilir. Kararlarınızı ve değer yargılarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Son dönemde edindiğiniz tecrübeler hakkında düşünün ve hayatınızı daha olumlu bir yönde ilerletebilmek için gereken kararları alın. İş ve özel yaşamınızda planlarınızı gerçekleştirmenin vakti geldi. Başkaları da sizi anlayışla karşılayarak destek verecek, bu yüzden hiçbir şeyi gizlemenize gerek yok.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Modası geçmiş düşünce kalıpları kadınlarla ve rasyonel düşüncelerinizle çatışa bilir. Eğer inatla konumunuzu savunursanız, münakaşa kaçınılmazdır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Yeni şeyler öğrenmek konusunda isteklisiniz. Şans da sizden yana. Ulaşmak istediğiniz bilgilere rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Evren sizi işaret ediyor. O işaret ederken doğru yerde bulunmanız önemli. Farz edin ki; dünyanın spotları sizin üzerinizde. Daima şık, mutlu ve özenli olmaya çalışın. Önümüzdeki yaşınız boyunca nasıl yaşamak istiyorsanız, öyle yaşıyormuş gibi davranın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Mantığınızı ikinci plana atıp, duygusal yönünüze öncelik tanımaya başlayacağınız bir gün içindesiniz. Duygusal yaşamınıza, çevrenizdekilerin duygusal ihtiyaçlarına, kendi içinizde kıpırdanan hislere ve sevdiğiniz kişiyle başbaşa kalmak için plan yapmaya odaklamanız mümkündür.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Venüs gezegenin burcunuza geçmesiyle, sosyal ilişkilerinizde bir artış gözleniyor. Uyumlu işbirliği içinde olacaksınız. Bilgilerinizi kullanmak ve kısa yollar yapmak için önünüze çıkan bir çok fırsatı değerlendireceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 29' 22" R
Ay
Oğlak
01° 12' 18" R
Merkür
Boğa
21° 09' 22"
Venüs
Yengeç
29° 49' 51"
Mars
Aslan
09° 05' 13"
Jüpiter
Boğa
04° 19' 53"
Satürn
Balık
07° 05' 07"
Uranüs
Boğa
20° 26' 28"
Neptün
Balık
27° 30' 41"
Plüton
Kova
00° 05' 44"
Chiron
Koç
18° 59' 53"
Lilith
Aslan
16° 33' 48"
True Node
Boğa
03° 23' 42"
Son Güncelleme : 05/06/2023 12:30

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>