5 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

5 Şubat Hangi Burç

5 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 5 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

5 Şubat 2024 Kova Burcu Yorumu

İletişim gezegeni Merkür’e ev sahipliği yapıyorsun. Bugün motivasyonun üst seviyede. Pratik ve hızlı olman seni her zaman ön plana çıkarıyor. Çözümcü fikirlerin sayesinde sorunların üstesinden hızlıca geliyorsun. Yaratıcı fikirlerin sayesinde iş hayatında dikkatleri üzerine çekiyorsun. Hayatını monotonluktan çıkarmak için harekete geçebilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Manevi hazlar sağlayacağınız işler yapacak ve zevk alacaksınız. Fakat tüm bunları yaparken, maddi konularda da mutlu olmanız şart. Olaylara sadece duygusal açıdan yaklaşmayacaksınız. Her şeyin araştırmasını tam olarak yapmayı isteyeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Yakın çevrenizdeki kişilerle bir araya gelebilirsiniz ya da onlarla ilişkili bir gündeminiz oluşabilir. İlişkisel olarak zorlayıcı gökyüzü etkileri olduğundan tartışma ve gerilim yaratabilecek durumlardan uzak durun.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

İş hayatınızdaki gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. İş arkadaşlarınızla ilgili konularda etkin olabilirsiniz. Gün içinde ön planda olmak isteyebilirsiniz. Bir olayı sonuca bağlayabilirsiniz. Bir işi geliştirmek için sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Devletle ilgili konular ortaya gelebilir. İstikrarlı bir başarı için çaba göstermeniz gerekecektir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Mantığınızı ikinci plana atıp, duygusal yönünüze öncelik tanımaya başlayacağınız bir gün içindesiniz. Duygusal yaşamınıza, çevrenizdekilerin duygusal ihtiyaçlarına, kendi içinizde kıpırdanan hislere ve sevdiğiniz kişiyle başbaşa kalmak için plan yapmaya odaklamanız mümkündür.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
09° 04' 38" R
Ay
Kova
29° 35' 10" R
Merkür
Boğa
21° 50' 17"
Venüs
İkizler
07° 32' 46"
Mars
Koç
22° 22' 21"
Jüpiter
İkizler
00° 56' 43"
Satürn
Balık
18° 39' 02"
Uranüs
Boğa
24° 03' 36"
Neptün
Balık
29° 37' 53"
Plüton
Kova
01° 56' 08"
Chiron
Koç
22° 10' 29"
Lilith
Başak
26° 37' 53"
True Node
Koç
14° 02' 09"
Son Güncelleme : 30/05/2024 02:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>