2 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

2 Şubat Hangi Burç

2 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 2 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

2 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Parasal konular gündeminize geliyor. Ani gelişebilecek olumsuz durumlar söz konusu olabilir. Koşulları zorlamamaya çalışın, bazı konuları daha sonra ele almak üzere bekletmeniz daha iyi olabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Aşkı küçümsemek ve önemsemek arasında bir karara varmanız gerekiyor. Aşk, sizin için bir gereklilik. Söylemleriniz bunu boşuna yadsımamalı. İşinizle ilgili sıkıntılarınızı bu kadar büyütmeyin. Arkanızda gerçekten güveneceğiniz kimseler var, ancak her şey zemin ve zaman meselesi, peşin olarak onların görüşlerini alın. Bugün hayırlı bir adım atabilirsiniz. Uzun zamandır gündeminizde olan ama fırsat bulamadığınız para görüşmeleri için yeniden planlar yapın. Sağlıklı kilonuzu korumaya çalışın

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Sosyal çevrenizde bazı zıtlaşmalar ya da ilişkilerde mesafe koyma ihtiyacınız artabilir. Ya da size yapılan haksızlıkların bir özrü ile karşılaşabilirsiniz.  Merhamet duygunuz bugün sizi biraz yorabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Korkularınızın yeniden tetikleneceği bir durumla karşılaşabilirsiniz. Öfkenize hâkim olabilmeli ve kaybetme korkunuzu biraz daha dengelemeyi öğrenmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Yeni yıla girerken ev ortamında aileniz ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilir, ruhunuzda artan özgürlük ve değişim ihtiyacını yeni senede gerçekleştirebilmek için niyetler yapabilirsiniz. Mutlu seneler.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Bugün bilinçaltı ve sezgiler konusunda aşırı duyarlı ve yaratıcı olabilirsiniz. Zihinsel çıkışlar ve cin fikirler sayesinde önemli detayları yakalayabilirsiniz.Mesleki tasarılarınızı, kişisel hedeflerinizi ve planlarınızı bu ilginç fikirlere göre belirleyebilirsiniz. Ancak kimseye herhangi bir vaatte bulunmamaya özen göstermeli, tasarılarınızda yalnızca kendinizi gözetmelisiniz. Altı gün sürece bu ilginç görünümün faydalarının yanında riskleri de belirlemek zorundasınız. Başkaları ile kurduğunuz iletişimde ben bilirim gibi ukala tavırlara eğilim göstermemelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 57' 46" R
Ay
Kova
18° 55' 11" R
Merkür
Yay
18° 20' 57" R
Venüs
Yay
16° 16' 53" R
Mars
İkizler
19° 32' 08" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 49"
Satürn
Kova
19° 44' 30"
Uranüs
Boğa
16° 06' 36"
Neptün
Balık
22° 39' 05"
Plüton
Oğlak
26° 44' 25"
Chiron
Koç
12° 12' 02"
Lilith
Yengeç
25° 28' 52"
True Node
Boğa
13° 10' 28"
Son Güncelleme : 29/11/2022 08:30

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>