2 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

2 Şubat Hangi Burç

2 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 2 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

2 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Bugün evde oturulacak bir gün değil. Eğer tam vaktinde limana inmezseniz gemiyi kaçıracaksınız! Saatinizi doğru ayarladığınızdan emin olun. Durmanın da koşmanın da bir vakti vardır. Bugün tamamen ikincisiyle alakalı bir gün. Hayatın tadını çıkarın. Her gününüzün kıymetini bilin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Hislerini ve düşüncelerini sanatla daha fazla aktarabilmen olası. Dinleyeceğin bir şarkı, okuyacağın bir kitap seni daha derinden etkileyebilir. Zihnini sanata ve yaratıcılığa daha fazla açabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde hayatınızdaki kadın figürlerle anlaşmakta zorlanabilir, dedikodu ve yanlış iletişimden yana sıkıntı yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında içsel gücünüzü geri kazandığınız, motive ve ilişkilerde beklentilerinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Canını sıktığın konuları aşman için sevdiğin insanlar bugün yanından ayrılmayabilir. Seni dinlemek ve yardımcı olmak insanları etrafında görmek sana iyi gelecek. Bu yüzden son zamanlarda kafanı kurcalayan konuları onlarla paylaşman senin için daha iyi olabilir. Yaşam alanında dekoratif düzenlemeler yapabilirsin. Maddi anlamda beklentilerin varsa, bu beklentilerin olumlu bir şekilde sonuçlanabilir. Kendi işinin patronu bir Kova burcuysan, çalışanlarına karşı daha ılımlı bir tavır sergiliyorsun. Evli bir Kova burcuysan, eşinle aranızda geçen sorunları aşıyorsun.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Eğlence içerikli çeşitli sosyal faaliyetlerin yanında, kalabalık toplantılara da katılabilir ve önemli bir maddi konu üzerinde tartışabilirsiniz. Maddi olarak ortaklık kurduğunuz bir kişi veya maddi açıdan bağımlı olduğunuz bir insan ile mevcut durum hakkında konuşmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Bugünlerde iyimser bekleyişler içine girebilirsiniz. Olumlu teklifler, birçok konudaki çekincelerinizi ortadan kaldırabilir. Duyarlı özelliğinizle insanları etkiliyor ve sıcak ilişkiler kurabiliyorsunuz. Bugünlerdeki enerjiniz çevrenizdeki etki ve ilgi alanınızı genişletebilir. Bir akraba ilişkinizdeki aşk beraberliğinde rızasız tavırlarınız, üzüntü nedeni oluyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 57' 37" R
Ay
Yay
08° 15' 25" R
Merkür
Boğa
19° 06' 24"
Venüs
Yengeç
28° 18' 03"
Mars
Aslan
08° 09' 23"
Jüpiter
Boğa
03° 59' 38"
Satürn
Balık
07° 03' 03"
Uranüs
Boğa
20° 21' 16"
Neptün
Balık
27° 29' 20"
Plüton
Kova
00° 07' 07"
Chiron
Koç
18° 56' 10"
Lilith
Aslan
16° 23' 04"
True Node
Boğa
03° 32' 11"
Son Güncelleme : 03/06/2023 22:10

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>