15 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

15 Şubat Hangi Burç

15 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 15 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

15 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

İşin ile ilgili olarak yeni önlemler alıyorsun, bu önlemler yaşadığın problemleri karşılamayabilir. Ev ile alakalı tadilat sıkıntılarında arkadaşından yardım isteyebilirsin. Eğer çocuk sahibi olan bir Kova burcuysan, bugünlerde onların moralini yüksek tutmak için çaba göstereceksin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Bugün ev işlerine zaman ayırabilirsin. Veya evi de düzgün çalışmayan şeyleri tamir etmek isteyebilirsin. Yaşam alanını daha sağlam bir hale getirmek için çaba ve para harcaman olası.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Birbirine ne kadar bağlı olacağını hayat arkadaşından yakın zamanda göreceksin. İki taraf da sahiplenici bir yapıya sahip gibi duruyor. Partnerinizin dudak kıvrımlarına bakıldığında ise size karşı hislerini söylemek konusunda çekincesi olmayan birisi diyebiliriz. Sevgi ve aşkın sürekli olarak dile geldiği bu ilişkide çok mutlu olacaksınız. Sevildiğinizi hissettiğiniz sürece partnerinize karşı anlayışlı davranacaksınız. Partnerinizin sizi sevmediğini düşündüğünüz an, zıt davranışlar sergileyebiliyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Aklınıza takılan konuları ucu açık bırakmayın. Bazı konuların aklınıza düşmesinde bazı sebepler var. Soru işaretlerinizin üstüne gidin. Birçok Kova burcu eski sevgili ile barışabilir, yeniden ilişkiye başlayabilirler. Maddi kazanç kapılarınız adım adım açılıyor. Arkanıza yaslanın ve gelişmelerin tadını çıkarın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Kova burcu kendinize ait soru işaretleriniz var. Bazı konularda ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Gelecek tüm parlaklığına rağmen size bulanık geliyor. Elinize bir fener de alsanız göremeyeceksiniz. Çünkü karanlık ve sisler sizin içinizde. Önce içinizdeki karışıklığa son vermeniz gerekiyor. Bunun içinse güzel bir tatile ihtiyacınız var.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Duygu dolu bir gün sizi bekliyor. Karşılaştığınız olaylar karşısında alıngan bir tablo ile yaklaşabilirsiniz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bu günde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 30' 10" R
Ay
Oğlak
01° 24' 25" R
Merkür
Boğa
21° 10' 28"
Venüs
Yengeç
29° 50' 38"
Mars
Aslan
09° 05' 42"
Jüpiter
Boğa
04° 20' 04"
Satürn
Balık
07° 05' 08"
Uranüs
Boğa
20° 26' 31"
Neptün
Balık
27° 30' 42"
Plüton
Kova
00° 05' 43"
Chiron
Koç
18° 59' 55"
Lilith
Aslan
16° 33' 54"
True Node
Boğa
03° 23' 37"
Son Güncelleme : 05/06/2023 12:50

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>