15 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

15 Şubat Hangi Burç

15 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 15 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

15 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Partneriniz var ise ilişkinizde seviye atlama konuşmaları gündeme gelebilir. Ailenizle sevgi dolu paylaşımlarda bulunacaksınız. Keyfiniz oldukça yerinde...

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Kova burcu kendinize ait soru işaretleriniz var. Bazı konularda ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Gelecek tüm parlaklığına rağmen size bulanık geliyor. Elinize bir fener de alsanız göremeyeceksiniz. Çünkü karanlık ve sisler sizin içinizde. Önce içinizdeki karışıklığa son vermeniz gerekiyor. Bunun içinse güzel bir tatile ihtiyacınız var.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Gelişmeleri ardı ardına yakalayacaksın. Kaçırdığın fırsatların mutsuzluğa neden olacağını görebilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Bugün yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. İş ilişkisinde olduğunuz kişilere kafanızı yorabilirsiniz. Hayatınızı sorgulayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Gün içinde sabırlı davranmalısınız. Değişiklik yapmak istediğiniz konular sizi fazlasıyla zorlayabilir. Başkaları tarafından kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Bu gün, dostlarınızla farklı bir konuda fikir alış verişi içinde olacaksınız. Seyahat planlarınızı uygulamak için uygun bir gün. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz.. Sosyal yaşamınızda istediğiniz performansı başkalarından fikirlerinden etkilenmeden yapmak istiyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları