20 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

20 Şubat Hangi Burç

20 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 20 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

20 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Paylaşım duygularınızın yoğun olduğu bir gün. Toplumsal yönünüzü ön plana çıkarırken, sosyal çevrenizde de yerinizi almanıza yardım edecek. Aşk ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu. Denge savaşları gündeme gelecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Ailenizle tartışmalı anlar yaşayabilirsiniz. İsteklerinizin yerine getirilmemesi kendinizi önemsiz hissetmenize sebep olabilir. Olaylara karşı duygusal tepkiler vermek yerine neyin neden kaynaklandığını iyi ayırt etmelisiniz. 

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca özel hayatınızda keyifli görüşmeler gerçekleştirebilir, olumlu haberler alabilirsiniz. Teklif ve davetleri değerlendirmenizin faydalı olacağı bugün, yakın çevrenize zaman ayırabilir, iş hayatınızdaki görüşmelerinize başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Günün tamamında Ay, karşıt burcunuz Başak'ta ilerleyecek. Sizler için günün erken saatleri ilişki ve evlilik hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Siz de bir harekete geçmek istiyorsanız öğleden sonraya bırakmamanızda fayda var. Akşam saatlerine yaklaşırken Ay sırasıyla Neptün ve Merkür ile karşıt açıda bulanacak. Bu özellikle sizlerin ikili ilişkilerin de yanlış anlaşılmalar ve akabinde hayal kırıklıkları yaratabilir. Yalnız bu hayal kırıklığı belki de yanlış anladığınız bir durumdan ötürü oluşabilir. İnce ayrıntılara takılmanız belki olayları negatif görmenize neden olabilir. Aynı durum ortaklıkla yürüttüğünüz iş için de geçerlidir. Ortağınızın yaptıklarını detaylıca incelemeniz onun tarafından hoş karşılanmayabilir. Gece ise her şey düzelmeye başlıyor. Ay-Satürn destekleyici açısı partnerse partner, işse iş konularında önünüzü göreceğiniz bir sürece girmenizi sağlıyor. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Ay Koç burcunda seyahat ederken, ani para harcamalarına dikkat etmenizde fayda var.Bütçenizi düşünmeden yapacağınız harcamalar için sonrasında pişmanlık duymayın. Cesur kararlar alarak yeni iş projelerine dahil olmaktan çekinmeyin. Duygusal açıdan gün içinde beslenmek ruhunuza iyi gelir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Karar vermekte zorlanacaksın. Netleştirmek istediğin ne varsa aceleci olmak istemeyip zamana bırakabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 34' 00" R
Ay
Balık
11° 11' 05" R
Merkür
Yay
20° 45' 60" R
Venüs
Yay
18° 16' 07" R
Mars
İkizler
18° 56' 45"
Jüpiter
Balık
28° 52' 49"
Satürn
Kova
19° 50' 22"
Uranüs
Boğa
16° 03' 01"
Neptün
Balık
22° 38' 52"
Plüton
Oğlak
26° 46' 39"
Chiron
Koç
12° 10' 03"
Lilith
Yengeç
25° 39' 31"
True Node
Boğa
13° 09' 24"
Son Güncelleme : 30/11/2022 22:30

Astroloji Gündemi

30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 30 Kasım 2022, Çarşamba 30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde 03:15’te Ay’ın Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzde uyum ve dengeleri sağlamak için bir hay... Devamını Oku >>