20 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

20 Şubat Hangi Burç

20 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 20 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

20 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmalar için uygun bir gün. Koşulların sizden yana oluşu; bazı engellerin ortadan kalkmasıyla açıklık kazanıyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

İlişkilerde geçmişteki hataları ve sorunları artık yeniden insanların önüne getirmekten vazgeçmelisiniz. Çünkü şartlar değişti ve insanlarda değişti sizde doğal olarak bu değişime direnç göstermeyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Balık burçları için güzellik dönemi başladı. Ancak çok fazla değişiklik yapmaktan, daha doğrusu her değişikliği bir arada yapmaktan kaçınmalısınız. Yavaş yavaş. Bir gün saçınızsa, diğer hafta kaşınız olsun. Her şeyi bir günde halletmeye çalışmayın. Çok çalışmaktan başka çareniz yok. Kafanızdakileri elde etmek için, kendinizi ortaya koymanız gerekiyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca özel hayatınızda keyifli görüşmeler gerçekleştirebilir, olumlu haberler alabilirsiniz. Teklif ve davetleri değerlendirmenizin faydalı olacağı bugün, yakın çevrenize zaman ayırabilir, iş hayatınızdaki görüşmelerinize başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Maddiyatla ilgili gelişmeler, içinizi ferahlatacak nitelik taşıyabilirler. Ancak günlük işleriniz yoğunlaşabilir ve boş vakitleri değerlendirmek için yaptığınız programları iptal etmek zorunluluğu doğurabilir. Bunu kabullenin ve somurtup durmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2016 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, Cumartesi gününe,  saat 04:17 Ay-Aslan burcu seyriyle merhaba diyeceğiz. Hayata yaklaşım biçimimiz duygularımızı ifade etmemizin önüne geçebilir. Ya olanı olduğu haliyle kabul etmeye zorlanırız veyahut zorlukların üstesinden gelebilmek için kendimize yükleniriz. Hayatımızda hangi meseleyi  öncelikli bir şekilde ele almamız gerekir  veya hangi konuyu bu kadar kafamıza takmamamız gerektiğini tespit etmek pek kolay olmaz. Ancak şu var ki, Aslan burcu geçişlerinde kendinize güvenmenizde fayda vardır. Bu sizi başkalarının ezmesinden, iyi niyetinizi kullanmasından korur. Saat 11:45 Ay-Venüs karşıtlığında bazı kişilerle anlaşmakta, onları anlamakta, iş birliği yapmakta zorlanırsınız. İnsanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Sizi baskı altına alan ne varsa ona karşı tepkide bulunursunuz. Eğer huzurunuz yerinde ise, yediklerinizden zevk alırsınız. Eğer canınız sıkkınsa hiç bir şeyden tat almazsınız.Saat 21:28 Ay-Merkür karşıtlığında fikirlerinizi istediğiniz gibi ifade edemediğinizi düşünürsünüz. Oysaki benim tavsiyem, birileri memnun olmasa da, eğer hoşunuza gitmeyen bir durum varsa bunu söylemekten çekinmemenizdir. Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 37' 54" R
Ay
Yengeç
11° 31' 26" R
Merkür
Terazi
15° 28' 55" R
Venüs
Yay
20° 32' 32"
Mars
Terazi
27° 29' 15"
Jüpiter
Kova
22° 27' 14"
Satürn
Kova
07° 05' 12"
Uranüs
Boğa
13° 09' 35"
Neptün
Balık
20° 44' 50"
Plüton
Oğlak
24° 24' 50"
Chiron
Koç
09° 38' 37"
Lilith
İkizler
11° 07' 45"
True Node
İkizler
01° 58' 27"
Son Güncelleme : 26/10/2021 23:20

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>