20 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

20 Şubat Hangi Burç

20 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 20 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

20 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Aile ortamında geçen bazı konuşmalar ya da size gelen bazı haberler üzerine birtakım değişikliklere gidebilirsiniz. İyi niyetinizin suistimal edilmesi maddi ve manevi destek olduğunuz konulara bir sınır getirmenize vesile olabilir. Her sorunun iyi tarafına odaklanmayı seçerseniz aklınız da çevreniz de buna uyum sağlayacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Bazı endişeler ve soru işaretleriyle uğraşırken planlarınızın gerisinde kalabilirsiniz. Eğer gerçekten vaktinizi sorunlara ayırmak onları çözecekse bu kötü bir seçim olmayabilir ancak boş yere kendinize zulmetmenin anlamı yok. Karşınıza çıkan sorunları aşmayı başarsanız da hedeflerinizi büyütmenizle beraber daha yenileriyle çatışmak oldukça normaldir. Biraz cesaretle çözmeyeceğiniz bir şey yok.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Maddiyatla ilgili gelişmeler, içinizi ferahlatacak nitelik taşıyabilirler. Ancak günlük işleriniz yoğunlaşabilir ve boş vakitleri değerlendirmek için yaptığınız programları iptal etmek zorunluluğu doğurabilir. Bunu kabullenin ve somurtup durmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Günün ilk dakikalarından itibaren üzerinde belli belirsiz bir yorgunluk hissedebilirsin. Bu yorgunluğunun sebebi karışık bir rüya görmen olabilir. Eğitim hayatına devam eden bir Balık burcuysan bugün alacağın notlarda daha dikkatli olman gerekiyor. Sınav sürecinde zorlanmak istemezsin. Yakın bir arkadaşın il dışına çıkabilir. Gelecekte yapacağın harcamaları planladığın için maddi açıdan iyi durumdasın. İlişkisi olmayan bir Balık burcuysan, akşam alacağın bir telefon bu durumu değiştirebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Pratik zekanızın, son günlerde egemen olan duygusallığınızın önüne geçmesi gereken bir dönem. Sorumluluklarınızla barış halinde olabilmeniz, bunların bir kısmının tasfiyesine bağlı. Sizi yakından ilgilendirecek bir oluşumla ilgili bilgilendirileceksiniz. Bu oluşumun negatif yanlarını, oluşuma dahil olduktan bir süre sonra göreceksiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün 14:11 ile 22:11 saatleri arasında ay boşlukta. Bugün para kazanma konusunda kendinizi çok daha aktif ve atılgan hissedebilirsiniz. Gelir gider dengenizi korumalısınız. Duygusal reaksiyonlarınızda daha açık ve cesur olabileceğiniz bir gündesiniz. Kendi kaynaklarınızı sabırsızca kullanmak konusunda istekli olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
15° 57' 06" R
Ay
Oğlak
23° 34' 04" R
Merkür
Boğa
23° 13' 54"
Venüs
Aslan
01° 16' 33"
Mars
Aslan
09° 58' 44"
Jüpiter
Boğa
04° 39' 06"
Satürn
Balık
07° 06' 52"
Uranüs
Boğa
20° 31' 25"
Neptün
Balık
27° 31' 55"
Plüton
Kova
00° 04' 21"
Chiron
Koç
19° 03' 20"
Lilith
Aslan
16° 44' 04"
True Node
Boğa
03° 14' 11"
Son Güncelleme : 07/06/2023 01:10

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>