16 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

16 Şubat Hangi Burç

16 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 16 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

16 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

İlişkinizdeki sorunların ortadan kalkması sizi mutlu ediyor. Bu birliktelik için fazlasıyla emek verdiniz ve karşılığını görmenin güzelliğini yaşıyorsunuz. İş münakaşaları canınızı sıkabilir ve çözmek için bir hayli enerji harcamak durumunda kalabilirsiniz. Zeka ve birikimlerinizi doğru bir biçimde kullanarak olumlu sonuçlar elde etmeniz mümkün. Geliriniz azaldı ama harcamalarınızı bir türlü azalmıyor. Yediklerinize ve miktarına dikkat ederseniz, çok çabuk kilo verebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

İşlerinizle ilgili günlük olarak uğraşmanız gereken konular, karşınıza küçük sürprizler çıkartabilirler. Gelişmelere, anlık kararlarla müdahale etmekten kaçınmazsanız, ufak aksaklıkları istemeden de olsa büyütmekten kurtulamayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Günün tamamında evinle ilgili konularla meşgul olabilirsin. Odanın ve dolabının çok dağınık olduğunu düşünüyorsan baştan aşağıya bir düzenleme gayretine giriyorsun. Sonrasında dip köşe bir temizlik de cabası olacaktır. Bugün annenle yapacağın bir telefon konuşmasında gerilsen de herkesin aynı düşünmediğini bugün daha iyi anlıyorsun. Bugün dosyalarını düzenlerken önemli belgelerini kaybetmemeye dikkat etmelisin. Evli bir Kova burcuysan, eşinle maddi konuda belli konuşmalar yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Aklınıza takılan konuları ucu açık bırakmayın. Bazı konuların aklınıza düşmesinde bazı sebepler var. Soru işaretlerinizin üstüne gidin. Birçok Kova burcu eski sevgili ile barışabilir, yeniden ilişkiye başlayabilirler. Maddi kazanç kapılarınız adım adım açılıyor. Arkanıza yaslanın ve gelişmelerin tadını çıkarın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Bugün hem finansal konularla hem de sosyal çevrenizle ilgili konularda bazı kararsızlıklar ve düşüncelerinizde gelgitler yaşayabilir, kendinizi kabuğuna çekilmiş gibi hissedebilirsiniz. Karar veremediğiniz hiç bir konuda aceleci davranmadan hareket etmek size uzun vadede kazanımlar sağlarken, aceleyle verilmiş kararların pişmanlığını bir ömür boyu yaşamanız mümkündür. Bu nedenle bu aralar beklemede kalmak daha yararlı olacaktır. Ayrıca sosyal çevrenizin ilişkinize dair düşüncelerini samimiyetsiz bulabilir, bu düşüncelere şüpheyle bakabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Özgürlüğünüzü destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. Kafanızın içinde bir çok düşünce mevcut ve yapacağınız her şeyi planlı bir şekilde uygulama fırsatı bulacaksınız. Bazı ortamlarda duygularınızı saklamalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 37' 43" R
Ay
Boğa
04° 17' 02" R
Merkür
Yay
26° 50' 37" R
Venüs
Yay
23° 17' 48"
Mars
İkizler
17° 24' 53"
Jüpiter
Balık
29° 00' 10"
Satürn
Kova
20° 06' 10"
Uranüs
Boğa
15° 54' 15"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 32"
Chiron
Koç
12° 05' 37"
Lilith
Yengeç
26° 06' 25"
True Node
Boğa
13° 14' 36"
Son Güncelleme : 04/12/2022 22:40

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>