16 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

16 Şubat Hangi Burç

16 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 16 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

16 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Başka birinin güç oyununu durdurmak bugün size acil görünebilir. Muhtemelen duygusal manipülasyona işaret eden herhangi bir şey değil, ciddi ve mantıklı bir yaklaşım havasındasınız. Yine de, tamamen mantığa dayalı olmayan her şeyden kaçınmak muhtemelen imkansızdır. Sizi rahatsız eden her şeye sadece hayır derseniz, yoğun direnişe rağmen sınırı korumak için gereken çaba aslında başka bir şey yapmanızı engelleyebilir. Bu rahatsız edici enerjiye karşı değil, onunla çalışmanın bir yolunu bulun.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Dolunay günündeyiz. Bu dolunayla birlikte ilişkinizde daha önce farkında olmadığınız bir durumun ayırdına varabilirsiniz. Bu farkındalık ilişkilerinizle ilgili alacağınız yeni kararları gündeme getirebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

İlişkisel konularda hemen her şeye evet demeden önce iki kez düşünmek sizi yıpranmaya karşı koruyacaktır, sezgileriniz de destek olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova: Son birkaç günün sıkışık enerjilerinden sıyrılarak; daha dinamik ve pozitif hissedeceğin bir atmosferde bulunabilirsin. Dostlukların kazandığı bugün de açık yüreklilikle dile getireceğin duyguların tamda istediğin mesajları içerebilir. Önümüzdeki süreçte enerjinin seyri düşük olsa da içsel savaşlarını sonlandırabilir, geçmiş konuları kapatıp şifalanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Günün genelinde Yengeç burcunda ilerleyen Ay, sağlığınızla ve çalışma ortamınızla ilgili konulara vurgu yapabilir. Sabah uyandığınızda bitkin olabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili de kafanızda soru işaretleri olabilir. Erken saatlerde gelirinizi ilgilendiren bir haber alabilirsiniz. Öğle sonrasına ilerlediğimizde zorlu açılar altına giriyoruz. 17:24'te Ay-Venüs karşıt açısı sonrasında Ay-Satürn açısı netleşiyor. Bu zaman diliminde sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Üstüne düşmediğiniz bir problem nüks edebilir. Çalışıyorsanız iş arkadaşlarınızla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Evcil hayvanınıza da dikkat etmeniz geren bir dönemdesiniz. Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

16 Şubat yakınlarında (+, - 3gün) doğduysanız hayatınızda çok önemli değişimler oluşabilir. Bu tutulma sizi parlatabilir ve yaptığınız işlerde size büyük başarı verebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 17' 47" R
Ay
Kova
29° 15' 50" R
Merkür
Boğa
26° 47' 32"
Venüs
Aslan
03° 33' 17"
Mars
Aslan
11° 24' 49"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 35"
Satürn
Balık
07° 09' 12"
Uranüs
Boğa
20° 39' 15"
Neptün
Balık
27° 33' 43"
Plüton
Kova
00° 02' 01"
Chiron
Koç
19° 08' 42"
Lilith
Aslan
17° 00' 33"
True Node
Boğa
03° 03' 15"
Son Güncelleme : 09/06/2023 12:00

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>