16 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

16 Şubat Hangi Burç

16 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 16 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

16 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün Mars'ın burç değiştirmesiyle birlikte bilinçaltınızdaki hareketlilik artıyor. Bu dönemde sezgileriniz, rüyalarınız epeyce yorucu olabilir. Maddi düzlemde ise dalgınlık ve ihmal sonucu kazalara dikkat etmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Dikkatinizi tek bir noktaya odaklamanız, sorun yaşatan bir konunun tamamını değerlendirebilmenizi engelliyor. Oysa oldukça ilgi çekici ayrıntıları yakalamanız çok mümkün. Bu sıralar kararlı bir görüntü vermenizde belli yararlar var. İletişim trafiğiniz birdenbire artabilir ve birden çok konuyla aynı sırada ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar saat 05:41 Neptün yönetimindeki Ayın güçlü ışığıyla güne uyanıyoruz. Gün boyu Balık burcunda ilerleyecek Ay, özel hayatınızı ilgilendiren konularda ve aşkı yüreğinizin içinde değerlendirme biçiminizde çok daha ılımlı hissettirebilecek bu enerjiye ruhunuzu açınız. Size doğru yönelen güzellikleri buyur ediniz. Siz nasıl bakarsanız hayata, hayat size onu sunacaktır. O zaman gelin, güne uyanırken yaşamın ne kadar değerli bir armağan olduğunu hatırlayalım. Saat 17:58 Ay-Satürn görünümü, sorunlardan uzak kalma arzumuzun göstergesidir. Bize bir şeylerin hatırlatılması veya bazı konuların tekrar gündeme gelmesi canımızı sıkar. Fakat bunlarla yüzleşmemiz gerektiğinin farkına varırız. Saat 19:36 Ay-Venüs kavuşumu, parasal konular üzerinde derinlemesine düşünmemizi sağlıyor, güvence arzumuzu yükseltiyor. İyi şartlar altında yaşamak ve geleceğimizi garanti altına almak isteyebiliriz. Maddi meseleler hassas noktamızı oluşturabilir. Alışkanlıklarımızı sıkıca sarılabiliriz. Günün yüzlerimizi gülümsetmesi ve ruhumuzu huzurlu kılması dileğimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Mesleki farkındalık bilincinizin yoğunlaşacağı, kariyer alanınızda olarak gizli kalmış bazı konuları açığa çıkarmanın size manevi tatmin getireceği bir etki altındasınız.İş arkadaşlarınızın dertlerine maddi ve manevi derman olabilmeyi arzu edeceğiniz bir gündesiniz. Yeni bir işe başvurabilir, daha önce başvurup belki de umudunuzu kestiğiniz bir işten cevap alabilirsiniz. Mesleğinizde kimsenin dikkate almadığı bir konuyu keşfetmek ve ortaya çıkarmak gibi avantajlı etkilere sahip bulunuyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Oldukça hareketli, aşk ve romantizm dolu bir gün geçireceksiniz. Çevre sorumluluklarınız sizi kısıtlayabilir. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz yoğun olacak, sıkıntılarınızı paylaşacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları