16 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

16 Şubat Hangi Burç

16 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 16 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

16 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Arkanızdan konuşulan dedikoduları öğrendiğiniz bir gün. Cevap vermek için karşınızda muhatap bulamıyorsunuz fakat gerekeni yapmak için de hareketsiz kalmayacaksınız. Bütün özverinizle gerekenleri yapıp yüklerinizden arınacak ve yolunuza devam edeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Yaşadığın yerden bir gezi aracılığıyla uzaklaşma arzun mu var? Avrupa veya Asya’da yaşamak ister miydin? Şu anda imkan ve olanaklarını arttırmak istediğin bir süreçte olduğun için böyle arzulara sahip olman normal. Bu hedeflerini gerçekleştirmek üzere bir projeye girişip girişemeyeceğini bir düşün. İnsanlar şu araların da şu aralar sana olan inançları tam.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

İlişkinizdeki sorunların ortadan kalkması sizi mutlu ediyor. Bu birliktelik için fazlasıyla emek verdiniz ve karşılığını görmenin güzelliğini yaşıyorsunuz. İş münakaşaları canınızı sıkabilir ve çözmek için bir hayli enerji harcamak durumunda kalabilirsiniz. Zeka ve birikimlerinizi doğru bir biçimde kullanarak olumlu sonuçlar elde etmeniz mümkün. Geliriniz azaldı ama harcamalarınızı bir türlü azalmıyor. Yediklerinize ve miktarına dikkat ederseniz, çok çabuk kilo verebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Bu hafta sonunda Yengeç'te ilerleyen Ay, günlük işlerinizi daha çok düzene sokabileceğinizi anlatıyor. Aynı zamanda sanatsal uğraşlarla da ilgilenebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Bugün hem finansal konularla hem de sosyal çevrenizle ilgili konularda bazı kararsızlıklar ve düşüncelerinizde gelgitler yaşayabilir, kendinizi kabuğuna çekilmiş gibi hissedebilirsiniz. Karar veremediğiniz hiç bir konuda aceleci davranmadan hareket etmek size uzun vadede kazanımlar sağlarken, aceleyle verilmiş kararların pişmanlığını bir ömür boyu yaşamanız mümkündür. Bu nedenle bu aralar beklemede kalmak daha yararlı olacaktır. Ayrıca sosyal çevrenizin ilişkinize dair düşüncelerini samimiyetsiz bulabilir, bu düşüncelere şüpheyle bakabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Geleceğe yönelik projelerinizde mantıklı, dengeli ve keyifli olabilirsiniz. Duygu iniş çıkışlarınız sizi biraz yorabilir. Çevrenize her konuda yardım etmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
06° 27' 52" R
Ay
İkizler
26° 01' 58" R
Merkür
İkizler
17° 17' 10" R
Venüs
İkizler
06° 07' 17"
Mars
Koç
24° 59' 21"
Jüpiter
Koç
07° 13' 23"
Satürn
Kova
24° 49' 19"
Uranüs
Boğa
17° 37' 35"
Neptün
Balık
25° 26' 33"
Plüton
Oğlak
27° 51' 52"
Chiron
Koç
16° 14' 06"
Lilith
Yengeç
08° 15' 54"
True Node
Boğa
21° 50' 56"
Son Güncelleme : 28/06/2022 06:50

Astroloji Gündemi

27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 27 Haziran 2022, Pazartesi 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Hafta ortasında Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşeceğinden enerjilerin artık kapanış aşamasında olduğu bir haftaya giriş y... Devamını Oku >>