6 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

6 Şubat Hangi Burç

6 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 6 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

6 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Sevgilinizin bazı planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor. Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar çıkabilir. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanacak. İş hayatında çok yardımı dokunacak bir kimse ile kuvvetli ilişkiler içine gireceksiniz, bu ilişkiyi sürdürmelisiniz. Yeni yatırımlar için uygun bir zaman değil. Kendinizi iş konusunda fazla zorlamanız, aşırı yorgunluğa bağlı strese neden olabilir. Dikkat edin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Kendine daha çok güveniyorsun. Rutin işlerini ve sorumluluklarını başkalarına emanet etmekte çekinceler yaşayabilirsin. Yakın arkadaşın ile sorunları halletmiş olman ruhen daha iyi hissetmeni sağlıyor. Bazı faturaları ödemeyi unutmuş olman teknik aksaklıkları beraberinde getirebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova; bugün ev alışverişine çıkabilir ya da ailenin ihtiyaçlarını gidermeye çalışabilirsin. Kendine zaman ayırarak, dinlenmek isteyebilirsin. Ekonomik konularla ilgili iniş çıkışlar seni huzursuz etse bile aldığın desteklerle sorunları çözebilirsin. Duygusal ve duyarlı olabileceğin bir gündesin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Ay' 02:58-05:01 arasında boşlukta ilerliyor. Bu zaman dilimi sonrasında Ay, Balık burcuna geçiş yapıyor. Maddi konularınız hakkında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz paralar hesabınıza yatabilir. Daha fazla kazanabileceğiniz iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Gün içerisinde Ay ve Venüs arasındaki olumlu açı aşk hayatınızda da hareketli bir gün olabileceğini gösteriyor. Özellikle sizler geçmiş ilişkilerinizden birinden haber alabilirsiniz. Yeniayın sizin burcunuzda oluştuğunu unutmayın. Geriye dönmek yeni bir şey getirmeyecektir. Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Göz önünde olmaktan keyif alacaksınız. İşinize yönelik sorumluluklarınız artabilir. Düşündükleriniz gerçekleşiyor. Beklentilerinizi tam anlamıyla gözden geçirmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Sosyal ve eğlenceli yönünün ön plana çıktığı bir gün. Arkadaşlarınla iyi vakit geçirebileceğin etkinlikler düzenleyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 06' 50" R
Ay
Terazi
16° 46' 27" R
Merkür
Yengeç
03° 54' 40" R
Venüs
İkizler
16° 58' 17"
Mars
Boğa
01° 22' 55"
Jüpiter
Koç
07° 57' 47"
Satürn
Kova
24° 26' 07"
Uranüs
Boğa
17° 59' 11"
Neptün
Balık
25° 25' 15"
Plüton
Oğlak
27° 39' 35"
Chiron
Koç
16° 22' 00"
Lilith
Yengeç
09° 16' 34"
True Node
Boğa
20° 56' 07"
Son Güncelleme : 07/07/2022 08:30

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>