6 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

6 Şubat Hangi Burç

6 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 6 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

6 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Ruh eşinden ve ailenden beklemediğin sözler duymuş olabilirsin. Aslında biraz sakin olmak ve hayata daha iyi tutunmak için biraz emek verebilirsin. Her söyleneni kafana takan bir yapın olduğunu görüyorum. Bu noktalarda aslında biraz sakin olmakta fayda olacaktır. Çünkü hayat her söylenene üzülecek kadar kısa değil. Ve gördüğüm kadarıyla ruh eşin tarafından gelen bir söz varsa asla bilinçli değil. Bilmeden ve istemeden seni kırdığını gönül rahatlığı ile dile getirebilirim.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Son derece etkin ve verimli olacağınız bir gün içerisindesiniz. Elinizi attığınız her işi başarıyla tamamlamak çok da zor olmayacaktır. Kendinizi sosyal yönü olan işlere yöneltirseniz, daha da büyük başarılar ve atılımları mümkün kılabilir, kendi isminizi öne çıkarabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Balık burcuna ilerleyen Ay ile birlikte ortam biraz daha yumuşuyor, keyif aldığınız konularla ilgilenebilir, harcama ve alışverişler yapabilirsiniz. Gündeminizde maddi konular ve para konuları olabilir, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Göz önünde olmaktan keyif alacaksınız. İşinize yönelik sorumluluklarınız artabilir. Düşündükleriniz gerçekleşiyor. Beklentilerinizi tam anlamıyla gözden geçirmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Aşk'ta romantik etkiler altındasınız. Gizli saklı konuşmalar ve dedikodular sizi rahatsız edebilir. Önemli seyahatler gündemi meşgul edebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Bu hafta sonu, kendi kendinize kalıp özel hayatınızı veya genel anlamda yaşamınızı veya bazı konulardaki hislerinizi sorgulayabilirsiniz. Önemli fikirleriniz olabilir veya aklınıza parlak fikirler gelebilir. Bunların arasından en işe yararlarını seçip uygulamanız yararınıza olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkilerde gergin, agresif tutumlardan uzak kalmayı başarabilirsek, romantizmin ve tutkuların hakim olduğu bir hafta sonundayız. Ancak, ani gelişmeler veya ani tepkiler ilişkilere zarar verebilir. Aşk hayatımızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda ani kararlar almaktan çekinmeliyiz. Eski bağlantılar, geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren, beş gün boyunca, düşüncelerimiz zenginleşiyor, önemsediğimiz alanlarda ilerleme kaydetmemizi sağlayacak girişimlerimiz veya görüşmelerimiz olabilir. Alışılmadık işler, farklı yaklaşımlar veya özgün çalışmalar ya da özgün dokunuşlarımızı yansıtabileceğimiz konular ön plana çıkabilir. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Yaratıcılığımız yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 12' 30" R
Ay
Boğa
29° 02' 56" R
Merkür
Aslan
10° 59' 22" R
Venüs
Başak
13° 28' 51" R
Mars
Başak
02° 09' 12" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 00"
Satürn
Kova
10° 10' 57"
Uranüs
Boğa
14° 39' 45"
Neptün
Balık
22° 50' 17"
Plüton
Oğlak
25° 11' 48"
Chiron
Koç
12° 47' 53"
Lilith
İkizler
01° 39' 14"
True Node
İkizler
08° 53' 58"
Son Güncelleme : 02/08/2021 09:50

Astroloji Gündemi

2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Ağustos 2021, Pazartesi 2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Ağustos 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>