6 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

6 Şubat Hangi Burç

6 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 6 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

6 Şubat 2024 Kova Burcu Yorumu

Konuşmadan kendi fikirlerinize göre değerlendirdiğiniz insanlarla yüzleşebilirsiniz. Farkında olmasanız da, bunun bir yük olduğu gerçeğini unutmamalısınız. Doğru bildiğiniz yanlışları düzelterek hem kendinize hem de çevrenize karşı dürüst olacak, daha anlayışlı ve güvenli ilişkiler kurabileceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Gün boyunca ilişkilerinizde sizi bekleyen olumlu koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yaratıcı etkilerle daha farklı bağlar oluşturabilir, kendinize destek aradığınız bu dönemi verimli geçirebilirsiniz. İşle ilgili ortaklıklarda sizi öne çıkaracak önemli bağlantılar ve kariyeri etkileyen pozisyon değişiklikleri de söz konusu olabilir. Daha rahat bir dönemde olmanız nedeni ile kişisel konulara odaklanabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Tek başına yaşıyor ve başkaları ile muhatap olmuyorsan kendine göre aldığın kararlar bir sorun yaratmayabilir. Ama başkaları ile aynı evde yaşıyorsan onları da bazı şeylere dahil etmen gerekebilir. Daha yapıcı davranmalısın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Finansal durumunuz krediler, ortak gelirler, primler, burs, nafaka gibi parasal konular ve aşk hayatınızda fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bu pozitif etkili günde, enerjinizi spora, işlerinizin tanıtımına yönlendirebilir, seyahatler, iletişim ve basın yayın işlerinizden fayda elde edebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Sevgilinizin bazı planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor. Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar çıkabilir. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanacak. İş hayatında çok yardımı dokunacak bir kimse ile kuvvetli ilişkiler içine gireceksiniz, bu ilişkiyi sürdürmelisiniz. Yeni yatırımlar için uygun bir zaman değil. Kendinizi iş konusunda fazla zorlamanız, aşırı yorgunluğa bağlı strese neden olabilir. Dikkat edin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Tepkilerin farklılaşacak!Gökyüzü bugün iddialı konuşmalar yapmana sebep olabilir. Görüşlerini paylaşırken, karşındaki kişinin de düşüncelerini göz ardı etmesen iyi olur. Beklenmedik telefonlar, epostalar veya ziyaretçiler söz konusu olabilir. Seyahatler veya seyahat planları da gündeme gelebilir. Ticarete yatkın durumun bugün verimli bir iş bağlantısı yapmana neden olabilir. İlişkisi olmayan bir Kova burcuysan, ummadığın kişiden gelecek aşk itirafı seni şaşkına çevirecek. Duygusal iniş çıkışlarından dolayı tepkilerinde farklılaşacak. Evliliğinde sorunları olan bir Kova burcuysan, bir an önce ne olacaksa olsun duygusuna kapılabilirsin. Yakın arkadaşınla dertleşerek olayları daha sakin bir biçimde değerlendirebilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
06° 52' 44" R
Ay
Oğlak
27° 45' 53" R
Merkür
Boğa
17° 47' 53"
Venüs
İkizler
04° 43' 46"
Mars
Koç
20° 38' 47"
Jüpiter
İkizler
00° 24' 27"
Satürn
Balık
18° 31' 59"
Uranüs
Boğa
23° 55' 48"
Neptün
Balık
29° 35' 22"
Plüton
Kova
01° 57' 44"
Chiron
Koç
22° 04' 20"
Lilith
Başak
26° 22' 38"
True Node
Koç
14° 10' 14"
Son Güncelleme : 27/05/2024 19:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>