6 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

6 Şubat Hangi Burç

6 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 6 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

6 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Tek başına yaşıyor ve başkaları ile muhatap olmuyorsan kendine göre aldığın kararlar bir sorun yaratmayabilir. Ama başkaları ile aynı evde yaşıyorsan onları da bazı şeylere dahil etmen gerekebilir. Daha yapıcı davranmalısın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

İlk bakışta başaramamışsın gibi durabilir ama tekrar ve tekrar dene. Elbette ilk denemede her şeyi doğru yapmak istemiş olabilirsin fakat bu her zaman böyle olmaz. Sakın işler istediğin gibi yürümezse cesaretini yitirme. Kaldığın yerden devam edersen başarıya adım adım yaklaştığını sen de göreceksin. Roma'yı bir günde fethetmeyi bekleyemezsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Çalışma hayatında birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İşinizle ilgili sorumluluklarınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Başkalarından destek alacağınız zamanlarda olabilir. Sağlığınıza özen göstermenizde fayda var. Akşam saatlerin de yaptığınız planlarda değişikliler olabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Bazı kararlarınızı hızlandırmanız, gecikmiş hazırlıkları başlatmanız gerekiyor. Oldukça belirgin yenilenmeler birtakım hazımsızlıklar doğurabilir. Değişen koşulları göz ardı ediyor, bugünlerde yanlış adımlar atmaya eğilimli görünüyorsunuz.. Bazı değişik davranışlarınızla ilgili eleştirilerin, iyi niyetli ve yapıcı olabileceğini göz önüne almalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Kariyerinizle ilgili bazı konularda hem aile büyükleriniz hem de iş arkadaşlarınızla aranızda taban tabana zıt fikirler içinde olabilir, kimsenin sizi anlamadığı fikrine kapılabilirsiniz. Fakat herkesin fikrini alarak, büyüklerin iş tecrübelerinden, iş arkadaşlarınızın da orijinal fikirlerinden yola çıkarak ilerlemeniz, size o anda görmediğiniz farklı kapılar açacak ve geleceğiniz adına yeni projeler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Yine bu konularda beklentilerinizi karşılayan süpriz gelişmeler de yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Sosyal ve eğlenceli yönünün ön plana çıktığı bir gün. Arkadaşlarınla iyi vakit geçirebileceğin etkinlikler düzenleyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 58' 11" R
Ay
Kova
19° 01' 09" R
Merkür
Yay
18° 21' 35" R
Venüs
Yay
16° 17' 25" R
Mars
İkizler
19° 31' 59" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 49"
Satürn
Kova
19° 44' 32"
Uranüs
Boğa
16° 06' 35"
Neptün
Balık
22° 39' 05"
Plüton
Oğlak
26° 44' 26"
Chiron
Koç
12° 12' 01"
Lilith
Yengeç
25° 28' 55"
True Node
Boğa
13° 10' 28"
Son Güncelleme : 29/11/2022 08:40

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>