9 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

9 Mart Hangi Burç

9 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 9 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

9 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Bir işe başlamanız için her detayını tamamen incelemenize gerek yok. Ne yapacağınızı ve ne amaçla yapacağınızı bilmeniz başlangıç için yeter de artar bile.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Sizi bazı konularda zorlayan sosyal çevrenize karşı davranış şeklinizi değiştirmelisiniz. Finansal sorunlarınızla ilgili gereksiz stresten uzak durmalısınız. Çünkü çözüm yakında sizlerle olacak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün iş yerinizde bazı gerilimli durumlar yaşayabilir ve iş arkadaşlarınızın size karşı haksız davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum tamamen rekabet kaynaklı bir durumdur. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda geçen konuşmalar başkalarına karşı çarpıtılarak söylenebilir. Bunun sıkıntısını yaşamak istemiyorsanız bu gibi ortamlarda kendinizi daha çok işinize vermeniz ve bazı konularda daha az konuşmanız gereklidir. Sizinle ilgili yanlış sözler de kendinizi adil ve sakince savunmalı yanlış anlaşılmaların önüne son noktayı koymalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 11:33 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm sizi dirençli kılıyor ve ne yönde ilerlemesi gerektiğini bilmesini sağlıyor. Rüyalarınız eğer bugünlerde fazlasıyla etkiliyse, uyandığınızda kare kare gördüklerinizi hatırlıyorsanız bunları lütfen not ediniz ve size tavsiyem ne olursa olsun kendiniz için bir şey dilediğinizde olur mu olmaz mı diye şüpheye düşmeyiniz. Çelişkilerinizin hayallerinize kavuşmanızın önünde engel oluşturmasına izin vermeyin. Saat 17:55 Ay-Venüs olumlu görünümü fırsatları doğru iş ve doğru zamanda değerlendirerek hayatımızı, ilişkilerimizi düzenleme arzumuzun işaretçisidir. Tabii ki para en başta önem taşıyor. Çünkü şu anda tüm gayretimizle kazanmaya dönük şekilde durumumuzu ele alıyoruz. Başka türlü kendimizi güçlü hissetmemiz kolay olmadığı gibi, geleceğimizle ilgili kararlar vermemiz, önümüzü görmemiz de mümkün değil. Hırsla, canla başla gayret etmeliyiz. Her işinizde kolaylık ve başarı dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeme gelebilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde ise dalgalanmalar olabilir. Çok fazla üstelememelisiniz. Tamamlanmalar olabilir. Bazı konularda fazla kontrolcü davranmamaya çalışın. Olayları kabullenmek sizi rahatlatacaktır. Bırakmanız gereken şeyleri görmeye çalışın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları