9 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

9 Mart Hangi Burç

9 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 9 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

9 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün sizi hapseden koşullar oluşabilir. Gizli kalmış durumlardan dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde fazla kabullenir olduğunuzu düşünebilirsiniz. Karşınızdaki kişi sizi çatışmaya sürükleyebilir. Kendinizi tamamlanma ve olgunlaşma içinde bulabilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgileneceğiniz zamanlar içindesiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Yakın arkadaşlarınla tartışmaların sırasında sert bir dil kullanmaları, onlardan uzaklaşmana sebep olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Günü Ruh Hali: OlumlusunDünyayı güzelleştirmek senin mizacında var! Merak etme, önce kendi dünyandan başlayacaksın. Hayal ettiğin işleri yapmak, vicdanlı yönünü ön plana çıkartmak istiyorsan, bugün gökyüzü sana büyük fırsatlar sunuyor. Hoşlanmadığın alışkanlıklarından kurtulabilir, hayatına yenilik ve değişim getirebilirsin. Aklını ön plana çıkarırsan, yaşayacağın maddi sorunlardan çabucak sıyrılabilirsin. Bugün sana çok iyi gelecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün iş yerinizde bazı gerilimli durumlar yaşayabilir ve iş arkadaşlarınızın size karşı haksız davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum tamamen rekabet kaynaklı bir durumdur. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda geçen konuşmalar başkalarına karşı çarpıtılarak söylenebilir. Bunun sıkıntısını yaşamak istemiyorsanız bu gibi ortamlarda kendinizi daha çok işinize vermeniz ve bazı konularda daha az konuşmanız gereklidir. Sizinle ilgili yanlış sözler de kendinizi adil ve sakince savunmalı yanlış anlaşılmaların önüne son noktayı koymalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Bugün, ailenle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Alacağın haberler, akşamı ailenle geçirmeni sağlayabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar,  Tam Güneş Tutulması,  saat 03:58 de, burcunuz üzerinde oluşacak. Kişisel girişim, dış dünyadaki imajınız, kararlarınızı uygulama biçiminiz, çevrenizle olan ilişkiniz anlamında önemlidir. Kişiliğinizde, seçimlerinizde, görünüşünüzde öncekiyle alakası olmayan değişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi dışa karşı farklı göstermek istersiniz. Tutulmanın görünümleri, bu gelişmelerin hangi alanda nelere işaret eder. Bir inceleyelim ve ona göre değerlendirmede bulunalım. Ay-Pluto görünümü gayet olumlu, güçlü ve ilerisi adına verilecek başarılı kararları işaret ediyor. Duygular tabii ki ön planda ancak siz kendinizden eminsiniz. Yolunuzu, amacınızı biliyorsunuz. Ay-Jüpiter karşıtlığı, ilişki konularında bir yanıyla iyimserliği, diğer yanıyla seçiciliği işaret ediyor. Bu Tutulma, baskıyla değil, gönül birliğiyle, sevgi, şefkat ve bilinçli şekilde beraberliğinizi sürdürmek arzunuzu işaret ediyor. Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişki meselelerinde bugünün değil, yarınların önemini vurguluyor. Duygularımız kadar aklımız da önemli. Ay-Mars görünümü, maddi konularda aceleyle, bir heves verilecek kararlara dikkat etmemiz gerektiğini söylüyor. Maceraya atılmamalı, ölçüp tartmalıyız. İlerisi adına düşünmeliyiz. Bu Tutulmanın hepimiz için hayırlı gelişmelere vesile olması dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 18' 49" R
Ay
Koç
12° 20' 43" R
Merkür
Terazi
24° 09' 10" R
Venüs
Akrep
12° 51' 11" R
Mars
Terazi
04° 35' 44" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 35" R
Satürn
Kova
07° 10' 37" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 24"
Neptün
Balık
21° 34' 25"
Plüton
Oğlak
24° 21' 56"
Chiron
Koç
11° 10' 12"
Lilith
İkizler
07° 16' 54"
True Node
İkizler
03° 43' 33"
Son Güncelleme : 22/09/2021 05:30

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>