9 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

9 Mart Hangi Burç

9 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 9 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

9 Mart 2024 Balık Burcu Yorumu

Partnerinizle aranızı düzeltmek için, ilk adımı o sizden, siz ondan bekliyorsunuz. Bugün size küçük bir adım atmak düşebilir. Tek eksiğiniz cesaret! Kariyerinizle ilgili projeleri hayata geçirmek için çalışma arkadaşlarınızın fikirlerine önem verin. İş yerinizde bugün bazı beklenmedik olumlu sürprizler var. Zamansız masraflar yüzünden elinizde para durmuyor. Ama bugün yerinde bir karar vererek kazançlı bir anlaşma yapacaksınız. Ayaklarınızı üşütmemeye özen gösterin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Bugün kelimeler, kendini ifade etmede çok yeterli olmayabilir. Kendini daha iyi anlatmak için mimiklerine ve hareketlerine dikkat etmelisin. Bu sayede çok daha iyi bir iletişim kurman mümkün. Hislerinin artacağı bir gündesin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Eyleme geçmen gerekecek bugün. Güzel hayalleri gerçeğe dökmek önemli olabilir senin için. Ve bugün bunun için doğru fırsatı da bulabilirsin. Eyleme geçmek ve güzel şeylere odaklanmak seni çok memnun edebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Radikal kararlar almak için harekete geçeceksin. Uzun süredir uygulamak istediğin planları hayata geçirmek isteyebilirsin. Sanatla ilgilenen bir Balık burcuysan, farklı aktivitelere katılmayı düşünebilirsin. Kardeşi olan bir Balık burcuysan, kardeşinin iş hayatındaki başarısı seni gururlandıracak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün çevrenizdeki insanlar ekstra duyarlı olabilir ve sizin bencil bir tavır takındığınızı düşünebilirler. Bu yüzden bugün konuşma ve tavırlarınıza daha fazla önem gösterebilirsiniz. Gün sonunda uzun zamandır vakit ayırmadığınız aile üyelerinizle bir araya gelebilir keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Ay'ın günün tamamında Koç burcunda harekete edeceği bir güne başlıyorsunuz. Gelirinize odaklanacağınız bir gün olabilir. Gelir ve giderleriniz arasındaki dengesizliğe bir son vermek için harcamalarınızı kısmayı düşünebilirsiniz. Öğlen saatlerine yaklaştıkça Ay'ın sert açıları da aktifleşmeye başlıyor. Satürn ve Plüton ile açılarını kesinleştiren Ay, öfkeyle kalkıştığınız işlerde sonradan pişman olmanıza sebep olabilir. Anlık bir sinirle verdiğiniz tepki, olayların büyümesine yol açabilir. Akşama geldiğimizde ise Ay'ın Jüpiter'le kurduğu güzel açıyla, tüm bu etkilerden kurtuluyorsunuz. Şanslı ve olumlu bir zaman diliminde olacaksınız. 20:13'te Ay boşluğa giriyor. Finansal işlemleriniz varsa bu saate bırakmadan tamamlamanızda fayda var. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
03° 07' 57" R
Ay
Kova
00° 15' 10" R
Merkür
Yengeç
14° 16' 44"
Venüs
Yengeç
08° 27' 47"
Mars
Boğa
11° 00' 20"
Jüpiter
İkizler
06° 42' 51"
Satürn
Balık
19° 24' 05"
Uranüs
Boğa
25° 23' 53"
Neptün
Balık
29° 54' 48"
Plüton
Kova
01° 31' 26"
Chiron
Koç
23° 04' 59"
Lilith
Başak
29° 25' 12"
True Node
Koç
11° 50' 19"
Son Güncelleme : 24/06/2024 06:40

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>