9 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

9 Mart Hangi Burç

9 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 9 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

9 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Alacağınız kararlar oldukça olumlu sonuçlar doğurabilir. Diğer yandan kendinizi iyi hissetmek için karar almanızın da gerektiği bir evreden geçmektesiniz...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Şu anda kişisel yaşamınızda bir dizi önemli değişiklik yaşıyorsunuz. Muhtemelen, potansiyel bir romantik partner hakkında önemli bir şey öğreneceksiniz. Bu arada, bazılarınız kendinizi birdenbire önemli duygular yaşarken bulabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca enerjinizi, yeteneklerinizi ve ışığınızı en iyi şekilde yansıtmanıza sebep olacak görünümler sözkonusu iken, güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabilir, ilişkilerde beklediğiniz haberleri alabilir ve partnerinizle olumlu,, çözüm odaklı ve romantik diyaloglar geliştirebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Size çok yabancı gelse de, olayları küçük parçalara bölüp yönetmenin vakti geldi. Bazen büyük fikirleriniz aşırı büyük olabiliyor. Ayrntılara dikkatinizi vermeye başlarsanız, hayalleriniz de bu yeni anlayış biçiminize uygun bir hal alabilir. Hedefleriniz küçülmeyecek, sadece onlara pratik bir boyut kazandıracaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Yerine getirmek zorunda olduğunuz görevler veya iç dünyanızdaki karışıklık, çevrenize fazla odaklanamamanıza yol açabilir. İnsanlarla olan ilişkilerinizden veya sosyal ortamlardan istediğiniz tatmini sağlayamayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, 9 Mart saat 07:45-10 Temmuz saat 21:02 arasında Jüpiter gerileyecek. Bu dönemi bir içe yönelme, enerjimizi toplama ve gereksiz yüklerden arınma olarak görüyorum. Bir tür ruhsal detoks gibi. Evet buna ihtiyacımız var. Sorunları yeni bir bakış açısıyla gözlemlemek, çözüm bulmak için şimdi kendimize döneceğiz. Hani hep birileri adına fedakarlık yaparız, özveride bulunuruz ama kendimizi ihmal ederiz. İşte bu dönem dışarıdaki sesi biraz kısıp, kendimizle buluşmak, maneviyatımızı güçlendirmek, neler olup bittiğini anlamak için gayet olumludur. İdeallerimiz, hedefimiz, yaşam amacımızı kendi içimizde keşfettiğimiz bir süreç bu. Belki kararlarımızı hemen uygulamayacağız, belki zaman yavaş akacak ancak en yararlı ve en doğru yol ve yöntem belirlenmiş olacak. Kendimize zaman ayırdığımızda göreceğiz ki, kendimize ne kadar az zaman ayırmışız. Belki de istemeyerek bir çok şeyle uğraşmışız, yorulmuşuz. Şimdi bunları ele alacak, ayıklayacak, asıl yapmamız gerekene yöneleceğiz. Bu gayet olumlu. İnancımızı yükseltecek, moral ve motivasyonumuzu güçlendirecek aktivitelere yöneleceğiz. Ruhumuzu arındıracak, canlanacak, kendimize geleceğiz. Bunların hepsi geri hareket sonrasında atılacak doğru adımların, verilecek kararların işaretçisi olacaktır. Bu geri hareketin bizleri içsel anlamda geliştirmesi, büyütmesi ve arınmamızda katkı sağlaması dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
11° 27' 30" R
Ay
Aslan
18° 03' 29"
Merkür
Koç
26° 07' 49"
Venüs
Boğa
18° 33' 06"
Mars
Yengeç
03° 25' 48"
Jüpiter
Koç
19° 13' 53"
Satürn
Balık
02° 46' 24"
Uranüs
Boğa
16° 49' 14"
Neptün
Balık
25° 44' 08"
Plüton
Kova
00° 08' 43"
Chiron
Koç
15° 36' 08"
Lilith
Aslan
09° 17' 18"
True Node
Boğa
04° 14' 47"
Son Güncelleme : 01/04/2023 14:00

Astroloji Gündemi

1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 1 Nisan 2023, Cumartesi 1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay Aslan burcunda...Kendimizi ortaya koymak ve isteklerimizin peşinden ilerlemekten çekinmeyeceğimiz bir gün bizleri beklemek... Devamını Oku >>