9 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

9 Mart Hangi Burç

9 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 9 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

9 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Hayatın, zıtlıkların bir bütünü olduğunu unutmayın. Bu anlamda düşünmeye çalışırsanız, kayıplarınızla ilgili olarak girdiğiniz stresin etkisini azaltabilir ve tamamen yok edebilirsiniz. Yeni kazançlara yelken açacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Ödüllere ve fırsatlara işaret eder. Yapmış olduğunuz bir projenin çok beğenilmesiyle siz ve ekip arkadaşlarınıza minik bir prim verilebilir. Bu prim sizi ve ekibinizi daha çok çalışmak adına kamçılayabilir. Çalışma isteğinizi arttıracak bu prim oldukça sizi ferahlatacak ve ödemekte zorlandığınız borçlarınızı daha rahat ödemenizi sağlayacaktır. Bu durumlar aynı zamanda başarıyı simgeler. İş hayatınızın başarılı olacağınız dönemlerine adım atabilir ve sürekli olarak başarılı projelere ekibiniz ile birlikte imza atabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ilişkilerinizi ön plana çıkarıyor. Duygusal yönünüz ile mantıksal tarafınız arasında dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz.Burcunuzda gerçekleşen Güneş ile Neptün kavuşumunun etkisiyle partnerinizle ve iş ortaklarınızla olan ilişkilerinizde kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Venüs ve Uranüs kavuşumu yakın çevrenizden alacağınız sürpriz bir habere işaret ediyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

İlişkilerinizi düzenlemek açısından çok şanslı bir gündesiniz. Aksiyon gücünüz yüksek. Hiç beklemediğiniz yerlerden kazanç elde edebilirsiniz. Geçmişten birikmiş borçlarınız varsa, onları da tahsil ediyor olabilirsiniz. Mum kendi dibini aydınlatamazmış. Sizin de ışığınız çok yüksek, herkese enerji veriyorsunuz ama, kendinize faydanız yok.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca enerjinizi, yeteneklerinizi ve ışığınızı en iyi şekilde yansıtmanıza sebep olacak görünümler sözkonusu iken, güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabilir, ilişkilerde beklediğiniz haberleri alabilir ve partnerinizle olumlu,, çözüm odaklı ve romantik diyaloglar geliştirebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Günlük yaşamınız ve iş ortamınızda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi çalışmaya verebilir, oldukça da üretken olabilirsiniz. Başkalarından da destek almayı göz ardı etmemeli, sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 57' 18" R
Ay
Terazi
14° 35' 01" R
Merkür
Yengeç
03° 34' 24" R
Venüs
İkizler
16° 46' 17" R
Mars
Boğa
01° 15' 56"
Jüpiter
Koç
07° 57' 06"
Satürn
Kova
24° 26' 36"
Uranüs
Boğa
17° 58' 49"
Neptün
Balık
25° 25' 18"
Plüton
Oğlak
27° 39' 49"
Chiron
Koç
16° 21' 54"
Lilith
Yengeç
09° 15' 28"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 04:30

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>