18 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

18 Mart Hangi Burç

18 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 18 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

18 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Ne zamandır düşünüp durduğunuz planları artık uygulamaya koyma ve yeni bir şeye başlama vakti geldi. Kendinize güveniniz ve motivasyonunuz, planlarınıza yardımcı olabilecek başka kişileri de yanınıza çekiyor. Aldığınız yardımlara içtenlikle teşekkür etmeyi unutmayın – kimse size yardımcı olmak zorunda değil.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Sözleriniz bugün, en azından başkaları söz konusu olduğunda, iki ucu keskin bir kılıç olabilir. Böyle bir enerji içerisindeyken, canınız ne istiyorsa onu söylemeye eğilimlisiniz. Bununla birlikte, söyledikleriniz bir başkasını yanlış yola sokabilir, bu yüzden sözlerinizi dikkatlice düşünün. Eğer bazı köprüleri yıkmak istiyorsanız, bugün sözleriniz bunu başarabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

İçinizdeki gücü ortaya çıkarın. Oralarda bir yerde büyük bir güç saklı ve çok büyük bir ihtimalle bir volkan gibi patlamaya hazır. Tutkunuzun sizi harekete geçirmesine izin verirseniz, varacağınız inanılmaz noktalar karşısında hayrete düşeceksiniz. Aşırıya kaçmaktan korkmayın. Yüksek olasılıkla, muhteşem talihiniz sayesinde kendinizi içinde bulabileceğiniz her türlü zor durumdan kolayca sıyrılacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

İkili ilişkilerde var olan problemlerin üstesinden gelemediğinizde kendinizi suçlamaktan vazgeçmelisiniz. Şu an yapmanız gereken ev temizliğiniz ve sağlıklı besinler hazırlamak olabilir. Sevdiklerinizin size ihtiyacı var. Evde kalarak bunlara odaklanmak doğru bir karar olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Sizin döneminizin kapanıp Koç burçlarının dönemini başlamak üzere. Son bir-iki gün. Tüm Balık burçlarının kendilerini temizlemek istedikleri konularda temizlenmiş olmaları gerekiyor. Artık sizin de adım atma zamanlarınız geliyor. Bugün iç sesinizi bir dinleyin bakalım, size neler söyleyecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün elinizdeki birikimleri değerlendirmek için aktif bir uğraş içinde olabilirsiniz. Aynı zamanda yeni kazanç yollarını ortaya çıkması da mümkün.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 21' 43" R
Ay
Akrep
29° 29' 07" R
Merkür
Boğa
18° 20' 19"
Venüs
Yengeç
27° 41' 49"
Mars
Aslan
07° 47' 34"
Jüpiter
Boğa
03° 51' 40"
Satürn
Balık
07° 02' 10"
Uranüs
Boğa
20° 19' 13"
Neptün
Balık
27° 28' 47"
Plüton
Kova
00° 07' 39"
Chiron
Koç
18° 54' 41"
Lilith
Aslan
16° 18' 52"
True Node
Boğa
03° 34' 31"
Son Güncelleme : 03/06/2023 07:10

Astroloji Gündemi

2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 2 Haziran 2023, Cuma 2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bir gün öncesi kadar olmasa da sert enerji halen devrede...Ay’ın Merkür ile k... Devamını Oku >>