18 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

18 Mart Hangi Burç

18 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 18 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

18 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

İçinizdeki gücü ortaya çıkarın. Oralarda bir yerde büyük bir güç saklı ve çok büyük bir ihtimalle bir volkan gibi patlamaya hazır. Tutkunuzun sizi harekete geçirmesine izin verirseniz, varacağınız inanılmaz noktalar karşısında hayrete düşeceksiniz. Aşırıya kaçmaktan korkmayın. Yüksek olasılıkla, muhteşem talihiniz sayesinde kendinizi içinde bulabileceğiniz her türlü zor durumdan kolayca sıyrılacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Dostlarınızla birlikte birçok ortak aktivite içinde olacaksınız. Olumsuzluk duyguları içinde hareket ederseniz, bazı işlerinizin yarım kalmasına neden olursunuz. Bugün Venüs’ten pozitif etkiler alıyorsunuz. 

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Birlikte çalıştığınız insanlara saygısız olmamalısınız. Kendi çıkarlarınız kadar onların da çıkarlarını korumak yapmanız gereken en önemli işlerin başında geliyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Kendini sorguluyorsun!Ay, bugün karşıt burcunda hareket ediyor. Bugün, derin düşünceler içinde olabilirsin. Bulunduğun ortamlarda hiç kimseye taviz vermek istemiyor olman, karşındaki kişilerle ikilem yaşamana neden olabiliyor. Ret etme konusunda daha cesur davrandığın zaman, yaşamın kolaylaşacaktır. Kişisel özgürlüğünün elinden alınmasına karşısın. Çalıştığın kurumun öncü olacağı kısa süreli bir eğitime katılabilirsin. Burada tanışacağın birkaç kişi, eğitimindeki eksiklikler konusunda kendini sorgulamana sebep olacak. Evli bir Balık burcuysan, eşinle birlikte taşınma ya da evin dekorasyonuyla ilgili konular üzerine kafa yorabilirsin. Tüm bunlarla birlikte bugün internet üzerinden yapacağın alışverişlere dikkat etmelisin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün, tüm vaktinizi rutine verebilir ama detaylara fazla dikkat etmeyebilirsiniz. Onların karmaşıklığı yüzünden kafanız da karışabilir. İşlerinize tamamen odaklanmalı, kafanızı kolayca dağıtabilecek ortam veya düşüncelerden uzaklaşmalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 00:48 Güneş-Satürn arasındaki mücadeleci görünüm, bizim kişisel anlamda hayata bakış açımız gereği insanlara karşı ılımlı, şefkatli, anlayışlı davranmaya çalıştığımızı işaret ediyor. Ancak gelin görün ki, iş hayatında, toplumsal yaşamda, işverenlerle veya üzerimizde etkisi olan bir takım kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz. Bu kadar iyi niyetin, özverili davranmanın, pozitif düşünmeye çalışmanın bir işe yaramadığını düşünerek sıkılabiliriz. Üzerimizdeki yük kolay değil. Çevremizdeki insanların bakış açısına bazen tahammül etmek kolay değil. Önümüzdeki birkaç gün boyunca biraz daha dirençli olmalıyız. Saat 06:00 itibariyle fikirlerinizi cesaretli bir şekilde öne sürebileceğiniz Ay-Yay burcu geçişinde, iş ortamında veya ilişkilerde canınızı sıkan bir şey olursa bunları dile getiriniz ve gerekirse itiraz ediniz. Böyle davrandığınızda şaşıranlar olursa hiç geri adım atmayınız. Jüpiter yönetiminde olan Yay burcu geçişleri aslında işinize yarayacaktır. Saat 10:24 Ay-Kuzey düğüm görünümü her türlü gelişmeyi dikkatle takip etmenin işaretçisidir. Saat 15:27 Geri harekette olan Venüs, Merkür ile kavuşum yapacak. Bu durum, parasal konularda heyecanlı tepkilere ve kararlarınızda çabuk ve hızlı hareket etmenize neden olabilir. Keyfi düşünceler öylesine etkilidir ki, bir yandan kendinizi rahatlatmak için paranızı gereksiz yere savururken, diğer taraftan pişmanlık duymanız mümkündür. Bazılarınız bu oluşum altında yanlış ve gereksiz kararlar alabilirler. Sabırsızlığınız ön planda olduğu için, maddi sorunlarınızla ilgili konularda çevrenize karşı agresif tepkilerde bulunabilirsiniz. Sahip olduğunuz değerleri korumaya çalışırken kimi zaman bazı insanları kırdığınız bile olabilir. Size göre hiç hak etmediğiniz şartlarda yaşıyorsunuzdur ve bazı kişilerle kendinizi kıyasladığınızda oldukça şanssızsınızdır. Oysaki bu hissedişlerin çoğu geçmişte yaşananların sizde bıraktığı izler nedeniyledir. Ve bütün bunlar bugünkü oluşum altında yüzeye çıkarak istenmeyen tepki ve kararlara neden olabilir. Yapılması gereken, öncelikle bütçenizi tekrar gözden geçirmek ve geri harekette yeni uygulamalardan, harcamalardan uzak durmaktır. Cumartesi gününüzün keyifli güzellikler içinde geçmesi dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 09' 54" R
Ay
Koç
06° 17' 49" R
Merkür
Boğa
28° 42' 35"
Venüs
Koç
26° 13' 37"
Mars
Koç
00° 18' 44"
Jüpiter
Koç
02° 38' 46"
Satürn
Kova
25° 09' 43"
Uranüs
Boğa
15° 56' 28"
Neptün
Balık
25° 07' 60"
Plüton
Oğlak
28° 26' 53"
Chiron
Koç
15° 11' 12"
Lilith
Yengeç
04° 30' 07"
True Node
Boğa
22° 30' 11"
Son Güncelleme : 25/05/2022 12:20

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>