18 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

18 Mart Hangi Burç

18 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 18 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

18 Mart 2024 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; bugün aşk, tatil, çocuk konularına odaklanabilirsiniz. Kalıcı kararlar alabilirsiniz. Ani seyahat, eğitim konuları gündeme gelebilir. Gününüz şahane geçsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları, bugün yakın arkadaşlarınızla aranızda yaşadığınız tartışmalar tüm gün boyunca kendinizi huzursuz hissetmenize neden olacak. Ruh halinizdeki gelgitli durum karar alma konusunda engellerle karşılaşmanıza neden olabilir. Sosyal anlamda bir detoks yapmayı deneyerek kendi iç dünyanıza yönelmeyi tercih edebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Sözleriniz bugün, en azından başkaları söz konusu olduğunda, iki ucu keskin bir kılıç olabilir. Böyle bir enerji içerisindeyken, canınız ne istiyorsa onu söylemeye eğilimlisiniz. Bununla birlikte, söyledikleriniz bir başkasını yanlış yola sokabilir, bu yüzden sözlerinizi dikkatlice düşünün. Eğer bazı köprüleri yıkmak istiyorsanız, bugün sözleriniz bunu başarabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Partnerinize duyduğunuz sevgiyi ve bu ilişkinin sizin için önemini ifade etmek çok önemlidir. Bunun hakkında konuşmak sizin için kolay olmayabilir ama bunu yaparsanız gün sonunda daha iyi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Gelecekle ilgili beklentileriniz gündeminizi etkileyebilir. Sosyal sorumluluk projeleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde sonlanmalar yaşanabilir. İşten gelen destekler var. Arkadaşlarınızla birlikte sanatsal konularla uğraşabilirsiniz. Akşam saatlerinde duygularınızı daha fazla gösterme eğilimi içinde olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Ay'ın Aslan burcunda hareket ettiği bir gündesiniz. İş ortamınız, sağlığınız, psikolojik durumunuz bugün ön plana çıkacaktır. İşinizde yapmanız gereken işleri sabah bitirmeniz faydalı olacaktır. Sonrasında Ay'ın öğlen saatlerinde sert açıları hakim olmaya başlayacak. Venüs ve devamında Mars ile sert ilişkiler kuran Ay, özellikle sağlığınızı riske atmamanız gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. Yaptığınız bir hareketle eski rahatsızlığınız nüks edebilir. Psikolojik olarak da ruh haliniz dalgalı olabilir. Ofis ortamında agresif durumlar yaşayabilirsiniz. Bunların hepsi akşam Jüpiter'in yardıma koşmasıyla bitiyor. Pozitiflikler tekrardan sizinle olacak. 18:18' de Ay boşluğa giriyor. Bu zamanla birlikte dinlenmeniz iyi olacaktır. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
01° 05' 07" R
Ay
Akrep
08° 55' 50" R
Merkür
Boğa
08° 07' 60"
Venüs
Boğa
27° 18' 50"
Mars
Koç
16° 05' 05"
Jüpiter
Boğa
28° 59' 15"
Satürn
Balık
18° 11' 14"
Uranüs
Boğa
23° 35' 02"
Neptün
Balık
29° 28' 02"
Plüton
Kova
02° 01' 17"
Chiron
Koç
21° 47' 20"
Lilith
Başak
25° 42' 30"
True Node
Koç
14° 53' 19"
Son Güncelleme : 21/05/2024 19:04

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>