18 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

18 Mart Hangi Burç

18 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 18 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

18 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Gün içinde iletişimle ilgili problemler canınızı sıkabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Ticari konuları başka bir zamana bırakmak daha iyi olacaktır. İş hayatında başkalarından destek almak, işlerinizi kolaylaştırabilir. Bugün ikili ilişkilerinizde sabır göstermeniz gerekebilir. Kadınlarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; mutluluğuna gölge düşürmediğin ve motivasyonunu kaybetmediğin bir gündesin. Aşk hayatında oluşabilecek hareketlenmeyle; birinden hoşlanabilir veya hali hazırda olan ilişkinde yeni adımlar atabilirsin. Akşam saatlerinde de evinde oturmak yerine dışarı çıkıp sosyalleşebileceğin uygun zamanlar olduğunu bilmelisin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugün aile büyüklerinizle yapmak istediğiniz önemli görüşmeler var ise değerlendirebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızda yalnız başına adım atmak sizleri korkutmasın. Değişime ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Ailende miras gibi konuların ön planda olacağı bir gün. Dengeleri korumak adına çabalaman gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Siz derin duyguların insanısınız. Kendinizi sessizce savunan bir yapınız var. Birlikte çalıştığınız kişiler bile çözemiyor. Aşk yaşantınız oldukça karışık. Sizi güçlü gördükleri için, duygusal olmanızı hiç kimse istemiyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Bugünlerde, konsantre olmanız gereken çok şey olabilir ve detayların içerisinde kaybolabilirsiniz. Ancak, her şey sürekli değişiyor. Dolayısıyla, önemli kararlar almamalı veya önemli adımlar atmamalısınız! Zira, tekrar değişen koşullar her şeyi tekrar tekrar ele almayı gerektirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genel anlamda, romantik duyguların yükseldiği, yaratıcılığın arttığı, kalıcı ilişkiler kurmaya ya da uzun vadeli girişimlerde bulunmaya açık günlerdeyiz. Kendimizi göstermek istiyoruz. Bu esnada, hayallerden, hayalperest kişilerden uzak durup, gerçekçi olmaya çalışmamızda fayda vardır. Bugüne baktığımızda ise, enerjik, dış dönük, hedeflerimize odaklanacağımız ve kendimize güveneceğimiz bir gündeyiz. Çalışmaktan veya enerji harcamaktan kaçınmayacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 56' 08" R
Ay
İkizler
21° 24' 17" R
Merkür
Terazi
13° 38' 24" R
Venüs
Yay
18° 48' 23"
Mars
Terazi
26° 21' 02"
Jüpiter
Kova
22° 24' 35"
Satürn
Kova
07° 02' 39"
Uranüs
Boğa
13° 13' 42"
Neptün
Balık
20° 46' 44"
Plüton
Oğlak
24° 23' 52"
Chiron
Koç
09° 42' 45"
Lilith
İkizler
10° 56' 27"
True Node
İkizler
01° 55' 22"
Son Güncelleme : 25/10/2021 06:30

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>