27 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

27 Mart Hangi Burç

27 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 27 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

27 Mart 2022 Koç Burcu Yorumu

Teknolojik cihazlarla imtihanların olabilir. Çünkü iletişim gezegeni burcunda konumlanmaya başlıyor. Öğleden sonra katılacağın davet yeni arkadaşlıkları ve yeni fırsatları karşına getirebilir. Pratikliğin ile öne çıkarken, işlerini kolayca halledeceksin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Kendi iç güzelliğiniz dışınıza vurmuş durumda. Gittiğiniz her yere beraberinizde güzellik götürüyorsunuz. Arkadaşınız olan herkes çok şanslı hissediyor olmalı. Özellikle sorunlarını çözemeyen bir arkadaşınız sizden ilham alıyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Gününüzün büyük bir kısmını bir organisyon çalışması için geçirebilirsiniz. BU hayvan hakları ya da doğa için yapılan çalışmaları içerebilir. Doğa tarafından hizmet odaklı olma eğilimindesiniz fark yaratma arzusu içinde olabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Hayal kurmayı seven Koçlar için bugün yaratıcı fikirler, manevi tatmin sağlayan gelişmeler olası. Hedeflerinizin yaşam amacınıza olan katkısını sorgulayacaksınız. Uzun vadeli planlarınız için danışmanlık alın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Enerji seviyenizin yüksek, motivasyonunuzun da yerinde olması, sizi, bugün büyük düşünmeye, büyük planlar üzerinde çalışmaya itebilir. Yine de aşırı özgüven sorun yaratabilir; gereksiz risklere girmekten kaçının.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 09:27 Ay-Chiron kavuşumu, ruhsal anlamda rahatlık, kendimizle iç temasımız, benliğimizle yeniden bütünleşmemiz anlamında kıymetli olduğunu vurguluyor. Çeşitli teknikler öğrenebilir, uygulayabilir, kendimize özen gösterebiliriz. Bunların tümü rahatlatıcıdır. Saat 13:19-17:11 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Soyut çalışmalar, sanatsal uğraşılar, mistik faaliyetler, ritüeller için gayet uygundur. İnsanların bizi yargılamalarından hoşlanmayız. Kendinizle barışık olmak isteriz. Bu saatler arasında bazı meseleler duygusal olarak sizi zorlandığında şöyle geri çekilip hayata ve kendinize bir mola armağan ediniz. Çünkü hiçbir şey sizin iç huzurunuz kadar önemli değil. Saat 17:11 Ay-Koç burcu geçişi, tüm ağırlıkları ortadan kaldırır. Sizi her anlamda, her konuda ve alanda teşvik edicidir. Duygularınızı ateşlendirir, aklınıza geleni hiç bekletmeden yapmanızı sağlar. Kimseye hesap vermek zorunda hissetmezsiniz kendinizi. Sizin için haklı çıkmak son derece önemlidir. Güvenli, kendine inanan bir kişi olarak arzuladığınız sonuca ulaşmak istersiniz. Saat 19:44 Mars-Neptün görünümü maddi kazanç ve birikimlerin değerlendirilmesi, yatırım konularında düşünülmesini sağlıyor. Karşınıza yeni bir fırsat çıksa da, bir durup bakmakta yarar var. Venüs geri hareketini unutmayalım. Saat 22:59 Ay-Venüs kavuşumu, duygularınızı ateşli bir şekilde dışa sunduğunuzu gösteriyor. Kafanızın içini kurcalayan bazı durumlar olsa da, sizin için arzularınızın doyuma ulaşması son derece önemlidir. Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
29° 32' 14" R
Ay
Kova
00° 34' 36" R
Merkür
İkizler
01° 25' 16" R
Venüs
Koç
20° 37' 06"
Mars
Balık
26° 43' 04"
Jüpiter
Koç
01° 48' 02"
Satürn
Kova
25° 03' 36"
Uranüs
Boğa
15° 40' 16"
Neptün
Balık
25° 02' 29"
Plüton
Oğlak
28° 29' 55"
Chiron
Koç
14° 58' 32"
Lilith
Yengeç
03° 57' 58"
True Node
Boğa
22° 29' 35"
Son Güncelleme : 20/05/2022 16:50

Astroloji Gündemi

20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları 20 Mayıs 2022, Cuma 20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürürken uyum ve denge arayışımız da halen devrede...Ancak sabah saatlerinde bu uyumlu h... Devamını Oku >>