27 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

27 Mart Hangi Burç

27 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 27 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

27 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Mantığı işaret eder. Çalıştığınız kurumda mantığınızla hareket edebiliyor ve bu özelliğinizle ön plana çıkabiliyorsunuz. Çalıştığınız kurum birçok evrak işi ile uğraşmanızı bekleyen bir kurum olduğu için evrakları düzenlerken pratik olmanız gerekiyor. Siz de oldukça pratik ve mantıklı davranarak işlerinizi halledebiliyorsunuz. Aradığınız bütün belgeleri anında bulabiliyor ve herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Dengeli ve uyumlu bir insan olmanız işyerinizdekilerle iyi anlaşmanıza sebep oluyor. Fakat işyerinizde herkese çabuk güvenen bir insan olduğunuzu söyleyebilirim.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugünlerde insanları manipüle etmeye yönelebilir, özellikle de iş arkadaşlarınızı ve partnerinizi istediğinizi yapsın diye yönlendirmeye çalışabilirsiniz...

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Özgürleşmek için yolculuklar planlayabilirsiniz. Akademik olarak yeni bilgiler edinme ihtiyacında yeni başlangıçlar yapacağınız zamanlar var. Öğleden sonraki zamanlarda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Uğraştığınız konulara daha ciddiyetle yaklaşacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün Ay Aslan burcundaki yolculuğunu sürdürürken ruh haliniz daha iyimser olacak.Çevrenizdekilerle neşeyi yakalamayı başarmalısınız. Hayat zorluklardan ibaret değildir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Hayata karşı pozitif olmaya devam etmelisiniz. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan...

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Enerjinizin oldukça düşük olacağı ve evden pek çıkmak istemediğiniz bir pazar günü geçirebilirsiniz. Hayatınızdaki krizler ve stresler karşısında daha sağduyulu davranmaya çalışabilirsiniz. Özellikle ilişkiniz veya ortaklığınızla ilgili parasal sıkıntıları aşabilmek mümkün olacaktır. Okült konularla ilgili terapi ve çalışmalarla yakından ilgilenebilirsiniz. Genel olarak ise; bugün sabah 10:26'da Ay boşluğa girecek. Akrep burcunda geçişini sürdüren Ay boşluk etkisi ile birlikte duygusal krizlerden ve stresten etkilenebilirsiniz. Kuşku, kıskançlık, baskı ve aşırı sahiplenici tavırlar sergilemekten, esnek olmayan, dediğim dedik davranışlardan kaçının. Pazar gününü Ay Akrep burcunun araştırmacı yönüne, gizemlere, sırlara, okült, korku, gerilim, bilinmeyene olan merakından faydalanarak bu konulara ilginizi yöneltebilirsiniz. Konuşmalar daha derin, karanlık ve etkileyici bir tona bürünecektir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 33' 18" R
Ay
İkizler
16° 54' 27" R
Merkür
Terazi
13° 16' 05" R
Venüs
Yay
18° 24' 53"
Mars
Terazi
26° 05' 44"
Jüpiter
Kova
22° 24' 04"
Satürn
Kova
07° 02' 07"
Uranüs
Boğa
13° 14' 37"
Neptün
Balık
20° 47' 11"
Plüton
Oğlak
24° 23' 40"
Chiron
Koç
09° 43' 42"
Lilith
İkizler
10° 53' 55"
True Node
İkizler
01° 54' 48"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:20

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>