27 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

27 Mart Hangi Burç

27 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 27 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

27 Mart 2023 Koç Burcu Yorumu

Yakın çevrenizde bir takım yeniliklerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Artık olaylara daha bilinçli bakabilir, özellikle eğitim hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Aradığınız yenilikler bu dönem sizi çok etkileyecektir. Zira entelektüel alanda uzun vadeli planlar için uygun bir dönem. Daha yaratıcı ve sıradanın dışında düşüncelerle ilerleyeceğiniz dönemler yaşamaya başlıyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2022 Koç Burcu Yorumu

Bugün Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte merak ve ilgi alanlarınız artabilir, iletişime ve öğrenmeye çok daha açık olabilirsiniz. Görüşmeler, ziyaretler, yolculuklar gündeme gelebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Mantığı işaret eder. Çalıştığınız kurumda mantığınızla hareket edebiliyor ve bu özelliğinizle ön plana çıkabiliyorsunuz. Çalıştığınız kurum birçok evrak işi ile uğraşmanızı bekleyen bir kurum olduğu için evrakları düzenlerken pratik olmanız gerekiyor. Siz de oldukça pratik ve mantıklı davranarak işlerinizi halledebiliyorsunuz. Aradığınız bütün belgeleri anında bulabiliyor ve herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Dengeli ve uyumlu bir insan olmanız işyerinizdekilerle iyi anlaşmanıza sebep oluyor. Fakat işyerinizde herkese çabuk güvenen bir insan olduğunuzu söyleyebilirim.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Ruh halinin hızlı değişimleri nedeniyle adapte olmakta zorlanacağın durumlar söz konusu olabilir. İletişim konusunda belli sıkıntılar çekebilirsin. Kendini anlatmakta güçlük çekeceğin durumlar kapıda… Yakın bir arkadaşının sosyal medyadaki düşüncesiz paylaşımları seni rahatsız edebilir. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan kalbinle aklın arasında kaldığın bir durum ile karşı karşıya kalabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Karmaşık duygularını kontrol etmeye çalışacaksın!Bugüne dikkat! Ay akşama kadar boşlukta hareket edecek. Bugün duyguların ve düşüncelerin arasındaki çizgi kaybolabilir. Yanlış anlaşılmalar, bir yere varmayan, kafa karıştırıcı konuşmalarla gün içerisinde sıkça karşılaşabilirsin. Aniden esip geçen karmaşık duyguların etkisini gün boyu üzerinde hissedebilirsin. Uzun süredir ilişkisi olan bir Koç burcuysan, ailenin evlikle ilgili yapacağı konuşmayla ilişkini bir adım ileriye taşıma kararı alabilirsin. Evli bir Koç burcuysan, eşinle ailen arasındaki samimi ve sıcak diyalog seni de sevindirecek. Stres kaynaklı baş ağrısı yaşayabilirsin. Her meseleyi kendine dert etmemelisin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Gözünüz çeşitli sosyal etkinliklerde, ama yakınınızdakilerin koşulları ve moral durumları size ayak uydurabilecek yeterlilikte değil gibi. Akşam saatlerinde yapacağınız bir programa dahil olmak isteyenler olabilir. İkili ilişkilerde sorunları içerde çözme yolunu seçmelisiniz. İnsanların derde derman olan merakı, sorunları kördüğüm haline getirebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
13° 57' 52" R
Ay
Yay
23° 15' 03" R
Merkür
Boğa
20° 26' 18"
Venüs
Yengeç
29° 18' 27"
Mars
Aslan
08° 46' 01"
Jüpiter
Boğa
04° 12' 57"
Satürn
Balık
07° 04' 26"
Uranüs
Boğa
20° 24' 41"
Neptün
Balık
27° 30' 14"
Plüton
Kova
00° 06' 13"
Chiron
Koç
18° 58' 37"
Lilith
Aslan
16° 30' 07"
True Node
Boğa
03° 26' 56"
Son Güncelleme : 04/06/2023 23:20

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>