15 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

15 Mart Hangi Burç

15 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 15 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

15 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün uzun seyahatlerde iptaller ve sorunlar yaşanabilir dikkatli olun ve olmayan bir konuyu oldurma çabası içine girmeyin. İşinizle ilgili her konuda fikrinizi ortaya koyun ve ısrarcı davranın akşama doğru mükafatını alın. Özel yaşamınızda ise heyecanınızı kontrol altına almalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bugün sizi meşgul eden pek çok konu var. Fikirlerinizde aşırı hevesli davranabilirsiniz. Daha sakin kalmaya bakın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Yüreğinizin sesini daha çok duyabileceğiniz bir gündesiniz ve bu sese daha rahat kulak verebilir, bunu hevesle ve cesurca göstermekten de kaçınmayabilirsiniz. Aşkınız, sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili konular bugün önceliğiniz haline olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Sezgilerinizin her zamankinden güçlü olacağı bu günde maneviyata oldukça açık olabilirsiniz. Metafizik olaylar her zamankinden çok ilginizi çekebilir, insanların ve insanlığın dilinden ve duygularından çok iyi anlayabilirsiniz. Hisleriniz ve inançlarınız sayesinde zor ve karmaşık görünen olayların üstesinden gelebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Her ilişkinizi dayandırdığınız belli güven sınırları var. Sonsuz güven yaşayabileceğiniz düzgün dostluklarda, bu hassasiyet çok gerekli değil. Bazı özel kişiler saptayıp onları belli bir yere koyabilir ve artık tüm güvensizliklerden arındırabilirsiniz. Bu sıralar kimi konulardaki yenilik önerilerine biraz kapalı gibisiniz. Konularla ilgili yeterli bilgi sahibi olmak, sizi cesaretlendirecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Ailenizle iletişiminizin yoğun yaşanacağı bir gündesiniz. Merhametli bir tutumla onların ruhsal rahatlamalarına katkı sağlayabilirsiniz. Evinizle ilgili objelere, biblolara ilginiz artar ve bu tip dekoratif gereçlerin alışverişini yapma hevesinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir parça enerjiniz düşse de yine kendi evinizde huzur içinde saatler yaşayabilirsiniz. Genel olarak ise; bugün Ay İkizler burcunda geçişini sürdürüyor. Akşam saat 20:03′te boşluk etkisine giriyor. Konuşmalarınızda tutamayacağınız sözler vermemeye özen gösteriniz. Tüm gün Merkür Jüpiter arasında çekişmeli uzlaşması güç bir bağlantı yer alacak. Düşünce ayrılıklarına düşmek ihtimali yüksek bir gündeyiz. Yapılması gereken işler beklerken sizin canınız dinlenmek hiçbir şey yapmamak ve hayallere dalmak isteyebilirsiniz. Dalgın ve unutkan olmak mümkündür. Başkaları ile kurduğunuz iletişimde ben bilirim gibi ukala tavırlara eğilim göstermek veya sadece kendi bakış açısına önem veren bir tavır takınmaktan kaçınmaya çalışın. Büyük laflar edip, yapamayacağınız, tutamayacağınız sözler vermekten kaçının. Aşırı iyimser bir bakışla planları ve projeleri değerlendirirken önemli detayları göz ardı edebilirsiniz. Bu transit işle ve yatırımlarla ilgili yeni fırsatlar aramak, girişimler yapmak için çok verimli olabilecek bir dönemdir. BALIK BURCU HAFTALIK VİDEO YORUMU

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
02° 16' 11" R
Ay
Kova
13° 48' 27" R
Merkür
Yengeç
23° 34' 34" R
Venüs
Başak
03° 32' 41" R
Mars
Aslan
26° 56' 39" R
Jüpiter
Balık
00° 22' 09" R
Satürn
Kova
10° 47' 49"
Uranüs
Boğa
14° 30' 50"
Neptün
Balık
22° 58' 35"
Plüton
Oğlak
25° 23' 31"
Chiron
Koç
12° 53' 35"
Lilith
İkizler
00° 44' 03"
True Node
İkizler
09° 28' 57"
Son Güncelleme : 25/07/2021 02:30

Astroloji Gündemi

24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Temmuz 2021, Cumartesi 24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Temmuz 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>