15 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

15 Mart Hangi Burç

15 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 15 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

15 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmalısınız, zira fazlaca hoşunuza giden ve beğendiğiniz eşya veya giysiler karşısında duygusal davranabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken yöneticilerinizle, otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Gününüz, son derece keyifli olabilir. Çeşitli yaratıcı uğraşlar, sosyal ortamlar, kişisel hobiler, günün ana temaları olabilir. Hayatın renkli, cıvıl cıvıl yönleriyle ilgilenmeniz mümkündür. Olumsuzluklar bugün pek yanınıza uğramayabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs arasında gerçekleşiyor. Maddi konularda yeni çözüm arayışlarının ve özgür hareket etme arzumuzun işaret eder. Hayatın bazen ne kadar ilginç gelişmelere işaret ettiğini düşünürüz. Bir anda her şeyin değişebileceğini gördük. Onun için risk faktörlerini göz önüne almakta yarar var. Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. İnsanlara güvenmekte zorlanırsınız. Çünkü duyduğunuz bazı sözler canınızı sıkmıştır. Doğal olarak belli bir mesafe bırakırsınız. Parasal konularda ise dışarıdan destek bulmak ihtiyacınız yoğun olsa da, bunu tam anlamıyla karşılanması kolay olmaz. Boşluk süresince, yaratıcı anlamdaki çalışmalara ağırlık verilebilir. Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, maddi açıdan verimli ve kazandırıcı olana yönelmenin göstergesidir. Hatır gönül yerine, geleceğe dönük düşünerek akıllı karar vermemizi sağlar. Ailevi konulardan özel hayatımıza kadar her alanda yeni bir rota belirleriz. Paramızı har vurup harman savurmak yerine, yarınlarımızı garanti altına alacak şekilde tutmamız, kazanç elde etmeye yönelik düşünmemiz doğru olacaktır. Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, nefes aldığınız her anın ne kadar kıymetli olduğunu fark edeceksiniz. Yüreğinizin içindeki inancı yükselten Ayın ışığı sayesinde hayata daha farklı bir pencereden bakabilirsiniz. Her şeyin bir şekilde düzene gireceğini ve rahatlayacağınızı düşünebilirsiniz. Bu saat itibariyle, ne stres kalır ne de zorluk. Gönlümüz huzura kavuşur. Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Yapamadıklarınızı gözünüzde büyütmekten kaçının. Geçmişi sorguladığınız bu dönemde bazı dedikodular önünüze gelebilir. Maddi konularda rahat bir gün içindesiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Ailenizle iletişiminizin yoğun yaşanacağı bir gündesiniz. Merhametli bir tutumla onların ruhsal rahatlamalarına katkı sağlayabilirsiniz. Evinizle ilgili objelere, biblolara ilginiz artar ve bu tip dekoratif gereçlerin alışverişini yapma hevesinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir parça enerjiniz düşse de yine kendi evinizde huzur içinde saatler yaşayabilirsiniz. Genel olarak ise; bugün Ay İkizler burcunda geçişini sürdürüyor. Akşam saat 20:03′te boşluk etkisine giriyor. Konuşmalarınızda tutamayacağınız sözler vermemeye özen gösteriniz. Tüm gün Merkür Jüpiter arasında çekişmeli uzlaşması güç bir bağlantı yer alacak. Düşünce ayrılıklarına düşmek ihtimali yüksek bir gündeyiz. Yapılması gereken işler beklerken sizin canınız dinlenmek hiçbir şey yapmamak ve hayallere dalmak isteyebilirsiniz. Dalgın ve unutkan olmak mümkündür. Başkaları ile kurduğunuz iletişimde ben bilirim gibi ukala tavırlara eğilim göstermek veya sadece kendi bakış açısına önem veren bir tavır takınmaktan kaçınmaya çalışın. Büyük laflar edip, yapamayacağınız, tutamayacağınız sözler vermekten kaçının. Aşırı iyimser bir bakışla planları ve projeleri değerlendirirken önemli detayları göz ardı edebilirsiniz. Bu transit işle ve yatırımlarla ilgili yeni fırsatlar aramak, girişimler yapmak için çok verimli olabilecek bir dönemdir. BALIK BURCU HAFTALIK VİDEO YORUMU

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 56' 32" R
Ay
Boğa
15° 47' 40" R
Merkür
Terazi
11° 12' 38" R
Venüs
Yay
15° 42' 06" R
Mars
Terazi
24° 20' 44"
Jüpiter
Kova
22° 21' 18"
Satürn
Kova
06° 58' 51"
Uranüs
Boğa
13° 20' 54"
Neptün
Balık
20° 50' 17"
Plüton
Oğlak
24° 22' 22"
Chiron
Koç
09° 50' 14"
Lilith
İkizler
10° 36' 28"
True Node
İkizler
01° 55' 13"
Son Güncelleme : 22/10/2021 06:20

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>