15 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

15 Mart Hangi Burç

15 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 15 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

15 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Seçenekleri ifade eder. Yani önünüze bu şansla ilgili olarak başka bir fırsat daha çıkabilir ve iki hatta üç seçenek arasında düşünmeniz gerekebilir. Bu seçenekler içinde hepsini reddetmenizi hanenizdeki kimse beklemeyecek ve bu sefer hanenizde yaşayan kişiler sizi desteklemekten başka bir şey yapmayacaklardır. Ortak alınacak bir karar söz konusu olabilir. Bu karar sonucunda tam olarak istediğiniz gibi yeni bir işe başlama fırsatınız olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugünlerde elinizi attığınız her şeyin ters gitmesi sizi gerginleştiriyor. Yaşadığınız aşk hızını yitirmiş ve monotonlaşmış durumda. Üreticiliğiniz durmuş ve ilişkiniz üzerinde baskı yapıyor. Tüm bunlara rağmen kısa bir süre sonra bunları aşacak ve eski mutluluğunuza döneceksiniz. Harcamalarınızı kontrol altına almakta zorlanıyorsunuz. Lükse olan merakınız, bütçenizi ciddi anlamda sarsmaya başladı. Ufak diye önemsemediğiniz sağlık problemleri başınıza iş açabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Aşk ve yaratıcılık konusunda bugün sezgilerinizi kullanabileceksiniz. Sabah saatlerinde işlerinizi netleştirmek için planlama yapmak isteyebilirsiniz. Gün içinde güzel şeyler için harcama yapabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde sevgilinizle keyifli zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Her ilişkinizi dayandırdığınız belli güven sınırları var. Sonsuz güven yaşayabileceğiniz düzgün dostluklarda, bu hassasiyet çok gerekli değil. Bazı özel kişiler saptayıp onları belli bir yere koyabilir ve artık tüm güvensizliklerden arındırabilirsiniz. Bu sıralar kimi konulardaki yenilik önerilerine biraz kapalı gibisiniz. Konularla ilgili yeterli bilgi sahibi olmak, sizi cesaretlendirecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Gününüz, son derece keyifli olabilir. Çeşitli yaratıcı uğraşlar, sosyal ortamlar, kişisel hobiler, günün ana temaları olabilir. Hayatın renkli, cıvıl cıvıl yönleriyle ilgilenmeniz mümkündür. Olumsuzluklar bugün pek yanınıza uğramayabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Evde geçirilen zaman bugün kıymetli. İmkanınız varsa bazı değişiklikler yapıp evin havasını değiştirecek aksesuarlar almak, dekoratif planlar yapmak için elverişli olabilir. Aile içinde konuşulması gereken mevzular da olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
21° 19' 53" R
Ay
Boğa
21° 42' 35" R
Merkür
İkizler
12° 11' 07"
Venüs
İkizler
03° 22' 18"
Mars
Yengeç
11° 09' 08"
Jüpiter
Kova
29° 45' 31"
Satürn
Kova
13° 24' 29"
Uranüs
Boğa
11° 18' 46"
Neptün
Balık
22° 39' 51"
Plüton
Oğlak
26° 45' 42"
Chiron
Koç
11° 14' 51"
Lilith
Boğa
22° 30' 57"
True Node
İkizler
10° 43' 44"
Son Güncelleme : 11/05/2021 22:50

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>