15 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

15 Mart Hangi Burç

15 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 15 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

15 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Şu anda etrafınızdaki havayı özel bir şey dolduruyor ve sizi evrende süzülen birçok olasılığa açıyor. Hangi yöne gittiğiniz konusunda kafanız karıştıysa, iç sesinizle tekrar bağlantı kurmak için biraz zaman ayırmayı düşünün. Cevaplar, onları en beklemediğiniz anda gelebilir ancak yine de çabalıyor olmak süreci kolaylaştıracak ve içinizi rahatlatacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Çalışma alanınızda belli bir konumu korumak istiyorsunuz. Özgürlüğünüzü savunmanıza rağmen, günlük iş hayatınızda  güçlü bir disiplin var. Bugün enerjinizi dengelemelisiniz. Sevgi dolu yönleriniz çevrenizi olumlu etkiliyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; geleceğinle alakalı endişelerini gidermek adına yenilenme isteğinde olabilir ve gününü sakin kalıp düşünmek için kullanabilirsin. Hayatında değişiklik yapma düşünceni yakınlarınla paylaşabilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsin. Haftanın bu son gününde kişisel isteklerine yoğunlaşabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Güç kazanıyorsun!Tanıdığın insanlar çevrende önemli etkiler bırakacak ve senin için statü anlamına gelen konumun önemli hale gelecek. Hırslı, çalışkan ve mücadeleci yapının güç kazandırdığını bir kez daha anlayacaksın. İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişinin iniş çıkışlı duygu durumu karşısında ne yapacağını kestiremeyebilirsin. Bir süredir görüşmediğin insanların seninle iletişime geçmesi, kısa süreli bir şaşkınlığa sebep olabilir. Kendini sürpriz bir buluşmayı organize ederken bulabilirsin. Merhamet gösterdiğin kişiler tarafından kandırıldığını öğrenmek canını sıkacaktır. Çok para vererek aldığın bir eşyanın bugün indirimde olmasına üzülebilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Duygularınızın yoğun olduğu bir gün. Alacağınız bazı haberlerden çok fazla etkilenebilirsiniz. Ne olursa olsun moralinizi bozmayacak ve isteklerinizden vazgeçmeyeceksiniz. Zaten bu durum gün içinde sadece bir kaç kez süreceği için önemli değil. yeter ki, bu esnada karar verip harekete geçmeyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Her ilişkinizi dayandırdığınız belli güven sınırları var. Sonsuz güven yaşayabileceğiniz düzgün dostluklarda, bu hassasiyet çok gerekli değil. Bazı özel kişiler saptayıp onları belli bir yere koyabilir ve artık tüm güvensizliklerden arındırabilirsiniz. Bu sıralar kimi konulardaki yenilik önerilerine biraz kapalı gibisiniz. Konularla ilgili yeterli bilgi sahibi olmak, sizi cesaretlendirecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 15' 23" R
Ay
İkizler
06° 41' 49" R
Merkür
Oğlak
00° 43' 39" R
Venüs
Yay
26° 32' 47" R
Mars
İkizler
16° 24' 52"
Jüpiter
Balık
29° 06' 40"
Satürn
Kova
20° 17' 05"
Uranüs
Boğa
15° 48' 48"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 30"
Chiron
Koç
12° 03' 11"
Lilith
Yengeç
26° 23' 50"
True Node
Boğa
13° 12' 07"
Son Güncelleme : 07/12/2022 12:50

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>