5 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

5 Nisan Hangi Burç

5 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 5 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

5 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Ay tüm gün Başak burcunda seyahat edecek. Günlük rutinlerinizi gözden geçirmek için uygun bir gün olacak.Önümüzdeki birkaç gün sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sabah saatlerindeki Ay ile Uranüs üçgeni finansal konularda sürpriz gelişmelere işaret ediyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün, yakın çevrenizle iletişiminizde bazı sorunlar oluşabilir. Karamsar olabilir, hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz. Dış ortamlarda biraz nefes alacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 01:13 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan burcu geçişi, cesaretlendirici ve duygularınızı hevesli bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayıcıdır. Direkt olarak tepki verirsiniz ve eylemlerinizde kararlısınızdır. İhtiyaçlarınızı elde etme yönünde bir adım geri atmazsınız. Saat 07:31 Ay-Merkür görünümü, finansal konularda hesabı bilmek, aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde dikkatlice analizde bulunmak gerektiğini işaret ediyor. Evdeki hesap çarşıya uymayan durumlar varsa, açılmamak gerekir. Yüzümüzü güldüren, gönlümüzü hoş eden güzelliklerle karşılaşmamız dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde geçici sağlık sorunları, psikolojik temelli rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bir şeyleri mükemmelleştirme arzunuz sizi yorabilir. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, çalışma hayatınızla ilgili olumlu etkiler alırken, faydalı görüşmeler yapabilir, motivasyon ve enerjinizin yükseldiğini fark edebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları