5 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

5 Nisan Hangi Burç

5 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 5 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

5 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Bugün bir araya gelen Mars ve Satürn dostluk ve arkadaşlıklarınızın kalitesi açısından sınayıcı ve test edici olabilir. Ancak engelleri gücünüzle aşabilirsiniz. Yakın çevrenizde bolca sohbete katılabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Direk sonuca ulaşamadığınız anlarda arada sırada sizleri yoklayan karamsar düşüncelerden uzaklaşmayı tercih edin. Sizlerin aslında iş hayatında çok başarılı ve insanların hayretler ile izleyecek olduklarını gösterir. Fakat çevrenizde olan insanlara bu kadar güvenmekten vazgeçmeniz de gerekir. Maalesef ki herkes sizin sandığınız kadar iyi değil. Eğer herkese karşı düzgün bir mesafe koyarsanız ve dikkatli bir şekilde hareket ederseniz daha rahat başarı elde edeceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Sorumluluklarınız önemli bir noktaya geliyor. Kariyer hayatınızda yapıcı yaklaşımlar benimseyin ve uzlaşmacı olun. Gerçek bir başarı sizlerin olabilir. Ama öncelikle sağlık diyoruz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Anda yaşayan Koçlar geçmişten gelen işleriniz hız kazanacak. Plansız işlere kalkışmayın. Onaylanma arzunuzun temel sebebi reddedilme korkusu olabilir. Duygularınızla yüzleşeceğieniz koşullar gelişiyor. İfadede seçicilik önemli.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün günlük rutin işlerinizi bir kenara bırakıp farklı konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Gündeminizde olan konuları daha iyi anlamaya çalışabilirsiniz. Harcamalarınızda gözden kaçan unsurlar olabilir. Aşk konusunda keyifsiz olaylar yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerle paylaşım içinde olmak sizi rahatlatabilir. Fikirlerinizi savunurken daha sakin olmanızda fayda var.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Değişik alanlarda yaptığınız çalışmaların ilgi görmesi, motivasyon gücünüzü arttırırken, düşünce sınırlarınızı daha da genişletiyor. Bugün, oldukça hareketlisiniz. Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 03' 40" R
Ay
Terazi
16° 02' 35" R
Merkür
Yengeç
03° 47' 54" R
Venüs
İkizler
16° 54' 17"
Mars
Boğa
01° 20' 35"
Jüpiter
Koç
07° 57' 33"
Satürn
Kova
24° 26' 17"
Uranüs
Boğa
17° 59' 03"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 40"
Chiron
Koç
16° 21' 58"
Lilith
Yengeç
09° 16' 12"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 07:10

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>