5 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

5 Nisan Hangi Burç

5 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 5 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

5 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Odaklanacağınız konularda başarılı bir çalışma içine girecek, pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, dikkatinizi kariyerinize veriyor olmanız muhteşem.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Günün ilk yarısında bazı sıkışıklar olabilir. Akşam saatlerinde gruplar ve arkadaşlıklar ön plana çıkabilir. İş hayatınızda sıkışmalar yaşanabilir. İstediğiniz destekleri almakta zorlanabilirsiniz. Sosyal hayatınızda düşüncelerinizde ısrarcı davrandığınız zamanlar olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için çaba göstereceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Çevrenizdeki kişilerin sizinle çok fazla iletişim kurmak istediği bir evredesiniz. Bu yoğun görüşmeler içerisinde nazar gibi negatif enerjiler de barındırabilir....

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Son zamanlarda sizi doğrudan ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Kendinize dönük biri olmayışınız, bu tavrınızın bilinçli bir kaçış olduğu şeklindeki görüşleri doğruluyor. Özel dostluklarınız var. Çok önemsiyor, birçok değerinizin önüne koyuyorsunuz. Son günlerdeki düşünceli durgunluğunuzun bu ilişkilerle bir bağı var gibi.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Geçmişte bırakmış olduğunuz bazı aşk hikâyeleri yeniden canınızı yakabilir bir an heveslerinize yenilip peşine takılmak isteyebilirsiniz. Ani bir kararla yeniden kontak kurmak isteyebilirsiniz. Ancak sizlere tavsiyem geleceği olmayan hiçbir oyunda bulunmamamız olacaktır. Belki o an için bu fikir size cazip gelebilir fakat ilerisini düşündüğünüzde bunun ne kadar mantıksız olduğunu görebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 01:13 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan burcu geçişi, cesaretlendirici ve duygularınızı hevesli bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayıcıdır. Direkt olarak tepki verirsiniz ve eylemlerinizde kararlısınızdır. İhtiyaçlarınızı elde etme yönünde bir adım geri atmazsınız. Saat 07:31 Ay-Merkür görünümü, finansal konularda hesabı bilmek, aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde dikkatlice analizde bulunmak gerektiğini işaret ediyor. Evdeki hesap çarşıya uymayan durumlar varsa, açılmamak gerekir. Yüzümüzü güldüren, gönlümüzü hoş eden güzelliklerle karşılaşmamız dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 53' 58" R
Ay
Kova
18° 01' 32" R
Merkür
Yay
18° 15' 12" R
Venüs
Yay
16° 12' 11" R
Mars
İkizler
19° 33' 31" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 45"
Satürn
Kova
19° 44' 17"
Uranüs
Boğa
16° 06' 44"
Neptün
Balık
22° 39' 06"
Plüton
Oğlak
26° 44' 20"
Chiron
Koç
12° 12' 07"
Lilith
Yengeç
25° 28' 27"
True Node
Boğa
13° 10' 34"
Son Güncelleme : 29/11/2022 07:00

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>