5 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

5 Nisan Hangi Burç

5 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 5 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

5 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün birisiyle yoğun bir tartışmaya girmeniz muhtemel. Kendinizi cesur bir şekilde ifade etmek isteyeceksiniz. Sulu mizah anlayışınız iş başında olabilir. Birkaç ince espri patlatabilirsiniz. Ya da insanları güldüren keskin veya ironik bir yorum yapabilirsiniz. O ateş gibi zekanız körüklenecek. Tartışmalı bir mesele hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Bazen başkalarını kışkırtıp güldürmek nasıl da hoşunuza gidiyor!

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Sevgilinizle aranızda biraz soğukluk var. Karşılıklı yapıcı eleştiriler artık suçlamalara dönüşmüş. Ama partneriniz hala umutlu görünüyor. Çalışma hayatında tarafsız olmak için gösterdiğiniz çaba, bilinçli bir yaklaşım sergilemenize yardımcı oldu. Geçmişte yapmış olduğunuz hataların sonuçları ile yüzleşmekten kaçınmayın. Anlayışlı ve dürüst davranın. Paranızı arttırmak için yapılan önerilere kapılarınız kapatmayın. Aşırı gece hayatı sağlığınızı tehdit edebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Anda yaşayan Koçlar geçmişten gelen işleriniz hız kazanacak. Plansız işlere kalkışmayın. Onaylanma arzunuzun temel sebebi reddedilme korkusu olabilir. Duygularınızla yüzleşeceğieniz koşullar gelişiyor. İfadede seçicilik önemli.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün duygularınızı serbest bırakacak, bazı baskılar ve olumsuzluklar olsa bile bunları umursamayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilir, planlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 01:13 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan burcu geçişi, cesaretlendirici ve duygularınızı hevesli bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayıcıdır. Direkt olarak tepki verirsiniz ve eylemlerinizde kararlısınızdır. İhtiyaçlarınızı elde etme yönünde bir adım geri atmazsınız. Saat 07:31 Ay-Merkür görünümü, finansal konularda hesabı bilmek, aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde dikkatlice analizde bulunmak gerektiğini işaret ediyor. Evdeki hesap çarşıya uymayan durumlar varsa, açılmamak gerekir. Yüzümüzü güldüren, gönlümüzü hoş eden güzelliklerle karşılaşmamız dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 32' 53" R
Ay
İkizler
16° 49' 33" R
Merkür
Terazi
13° 15' 41" R
Venüs
Yay
18° 24' 27"
Mars
Terazi
26° 05' 27"
Jüpiter
Kova
22° 24' 03"
Satürn
Kova
07° 02' 06"
Uranüs
Boğa
13° 14' 38"
Neptün
Balık
20° 47' 11"
Plüton
Oğlak
24° 23' 39"
Chiron
Koç
09° 43' 43"
Lilith
İkizler
10° 53' 52"
True Node
İkizler
01° 54' 47"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:10

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>