3 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

3 Mayıs Hangi Burç

3 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 3 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

3 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

Aşk ilişkilerinde de aktif pozitif durumlar meydana gelebilir. Özellikle öğlen saatlerinde aşk mesajları alabilirsiniz, eski sevgiliniz bile dönebilir...

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Çevrenizdekilerin heyecan verici bir aktivite fikri olabilir ama siz bütçeniz dahilinde bunu planlamamış olabilirsiniz. Bu ikilemden kurtulmanın tek yolu, kendi önceliklerinizin dürüst bir değerlendirmesi olabilir. Şahsen veya kafanızda sert sesli bir otorite figürünün sizi eğlenceli bir şeyden alıkoyduğu için suçu üstlenmesine izin verirseniz, muhtemelen onlara kızacaksınız. Bununla birlikte, kişisel olarak en çok ne istediğinize dair net bir fikre sahip olmak, onu elde etmeye kararlı olmanıza yardımcı olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Sezgisel gücünüzdeki artış, çevrenizi daha iyi tanımanıza neden olacak. Organizasyonlarda, arkadaşlarınızdan alacağınız destekle daha olumlu adımlar atacaksınız. Sosyal ilişkilerinizdeki derin felsefi yeteneğiniz, bazı olayları daha kolay irdelemenize neden oluyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Üzerinize uymayan, sizin parçanız olmayan birtakım alışkanlıkları kabul görmek için edinme potansiyeliniz vardı ancak farkındalıklarla bundan uzak....

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Boğa; ilişkiler ve paraya dair konular bilinçaltını kurcalayabilir. Gizli düşmanlıklara açık olabileceğin gibi sen kendi iç dünyanda da bunları kaygıya çeviriyor olabilirsin. Geri planda kalmayı tercih edebilir, olayları çözmek için harekete geçmeyebilirsin. Kontrolün dışında gelişen olaylar sürpriz kararlar almanı gerektirebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar saat 00:58 Ay-Merkür görünümü, alacak-vereceklerin gözden geçirilmesini sağlıyor. Bu saatlerde tartışmalardan kaçınmak gerekir. Eğer sıkıldığımız bir mesele veya bir haber alırsak hemen sinirlenmeyelim. Şöyle bir üzerinde mantıklı şekilde düşünelim. Bir çıkış yolu bulabiliriz. Saat 01:10 Ay-Neptün görünümü, parasal açıdan dikkatli olmakta fayda vardır. nelere harcama yapıyoruz, elimize kalan nedir, nasıl bir bütçe düzenlemeliyiz, bunlara önem verelim. Kimlerle işbirliği yaptığınızı veya hangi konuda ilerlemek istediğinizi bilinçli bir şekilde gözden geçirmeniz yararlı olur. Saat 09:46 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, kazanç elde etmek amaçlı ve yarınlarımızı garanti altına alacak şekilde hareket etmenin, insanlarla bağlantı kurmanın işaretçisidir. İlişkiler genel olarak bir amaca dönük, para elde etmeye yöneliktir. Kişi yeteneklerini değerlendirirken, bunların geri dönüşümünün parasal açıdan tatmin edici olmasını bekler. Boş işler peşinde koşmanın bir yararı olmadığını bilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 54' 26" R
Ay
Yay
07° 28' 19" R
Merkür
Boğa
19° 02' 15"
Venüs
Yengeç
28° 14' 50"
Mars
Aslan
08° 07' 26"
Jüpiter
Boğa
03° 58' 56"
Satürn
Balık
07° 02' 58"
Uranüs
Boğa
20° 21' 05"
Neptün
Balık
27° 29' 17"
Plüton
Kova
00° 07' 10"
Chiron
Koç
18° 56' 02"
Lilith
Aslan
16° 22' 41"
True Node
Boğa
03° 32' 25"
Son Güncelleme : 03/06/2023 20:50

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>