3 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

3 Mayıs Hangi Burç

3 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 3 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

3 Mayıs 2024 Boğa Burcu Yorumu

Merhaba! Bugün, işlerinizde daha sabırlı ve kararlı olmanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde ise iletişim sorunları yaşayabilirsiniz, ancak anlayışlı ve toleranslı olmanız ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyecektir. Özellikle sağlık konularına daha fazla özen göstermenizde fayda var. Emeklerinizin karşılığını görmek adına sabırlı olun ve hedeflerinize adım adım ilerleyin. Umut dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle!

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

Bir problemden uzak durup kendiliğinden çözülmesini bekliyor olabilirsiniz. Bazı çözümler, siz herhangi bir aksiyon almadan kendiliğinden gelir ancak bazen de sizin adım atmanız gerekir. Bu sefer de sizin harekete geçmeniz gerekebilir. Ufak da olsa bir adım attığınızda, çözümün zannettiğinizden çok daha hızlı gerçekleştiğini görüp şaşırabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Taleplerini geri tutmaman gerekecek bugün. İstediğin bir şey varsa bunu ifade edebilmelisin. Kibarlık olsun diye veya doğru zaman değil diye ertelediğin şeyler seni üzebilir. Buna fırsat vermemelisin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Yaşamınız da öncelik sıralamanızın değiştiği bir gün karşılıyor sizleri. Kişisel gelişiminize fazlasıyla önem verecek ve iç dünyanızda keşfedilmeyi Bekar Boğa’lar ise iş hayatınızda tanışacağınız bir insanla aşkı yakalayabilirsiniz.  İş hayatınızda önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz ve bu etkiyi duygularınızla değil mantığınızla değerlendirdiğinizde siz şu anda bulunduğunuz noktadan çok farklı bir yerde olacaksınız iş temponuz bir hayli artacak durgun geçen yılları geride bırakmanın coşku ve heyecanı sizleri her zamankinden daha da güçlü kılacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Güne aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular damga vururken seyahatlerden, tüm yaratıcılığınızı yaptığınız işe aktarabilirsiniz. Keyif alacağınız aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

İş hayatınızda zorlandığınız durumları ifade edememekten kaynaklı hissettiğiniz huzursuzluklar sizi rahatsız edebilir. Sahip olduğunuz şartları korumak için gün genelinde sabırlı olmaya özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
01° 06' 09" R
Ay
Akrep
09° 09' 12" R
Merkür
Boğa
08° 09' 36"
Venüs
Boğa
27° 20' 10"
Mars
Koç
16° 05' 54"
Jüpiter
Boğa
28° 59' 31"
Satürn
Balık
18° 11' 18"
Uranüs
Boğa
23° 35' 05"
Neptün
Balık
29° 28' 03"
Plüton
Kova
02° 01' 16"
Chiron
Koç
21° 47' 23"
Lilith
Başak
25° 42' 37"
True Node
Koç
14° 53' 15"
Son Güncelleme : 21/05/2024 19:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>