5 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

5 Mayıs Hangi Burç

5 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 5 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

5 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Ailenizdeki kadınlarla olan iletişiminizde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizin dikkate alınmadığı görmek sizi üzebilir. Konunun neresinde olduğunu belirlemeli, sağlayacağınız katkıları samimi ve yapıcı bir şekilde ifade etmeye çalışmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Teknolojik gelişmeler konusunda sıkı takipçi olmaya başlıyorsun. Yeni bilgisayar programları kullanmasını öğrenebilirsin. Öğrenmeye hevesli tavrın iş yerinde başarılı çalışmalar gerçekleştirmene neden olabilir. İş konusunda çalışma arkadaşlarından farklı düşünüyor olman patronlarının dikkatini çekebilir. Yaratıcı zekanın ön plana çıktığı bir gün geçirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Bugün, netleşmemiş birtakım fırsatlarınız belirginleşebilir. Beklentileriniz güzel başlangıçlara açık. Ama bu konuda isteklilik içinde olmanız gerekiyor. Aynı anda birçok şeye birden ilgi duyabiliyorsunuz. Bu özelliğiniz zaman, zaman başladığınız işi yarım bırakmanıza neden oluyor. Bu yüzden ortak proje yapmak isteyenler tedirginliklerini dile getirebilirler.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Kültürel aktivitelere katılırken aynı zamanda sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Bugün acele kararlar vermemeli ve sizden yaşça büyük kişilerle...

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar Saat 06:15 Ay-Mars görünümü, her türlü mesele üzerinde koşulların bir hayli değişken olduğunu gösteriyor. Siz de bu yüzden, dikkatli hareket etmekten yanasınız. Gün içinde her konuya dikkat kesilerek inceleyebilirsiniz. Neler oluyor neler bitiyor merak edersiniz. Titiz düşünürsünüz. Bu para veya aşk hayatınız, çocuklar, kişisel anlamdaki tüm konularda baskındır. Saat 14:27 Ay-Neptün karşıtlığı, aşk hayatınızla ilgili konularda ılımlılık kadar, güven olgusunun da sizin açınızdan önemini işaret ediyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da hayattan zevk almalıdır diye düşüneceksiniz. Saat 17:14 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm akşam saatlerinin kendimizle barışık şekilde geçmesini sağlıyor. Huzur arayışında olan gönlümüz, endişelerinden kurtuluyor. Birçok meseleyi kafamızın içinde yerli yerine koymamız mümkün oluyor. Kazancınız bereketli, sağlığınız yerinde olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 53' 10" R
Ay
Terazi
07° 18' 46" R
Merkür
Yay
08° 16' 58" R
Venüs
Oğlak
19° 49' 13"
Mars
Akrep
20° 37' 09"
Jüpiter
Kova
25° 14' 21"
Satürn
Kova
08° 53' 01"
Uranüs
Boğa
11° 48' 04"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 34"
Chiron
Koç
08° 36' 53"
Lilith
İkizler
14° 54' 09"
True Node
İkizler
01° 42' 31"
Son Güncelleme : 30/11/2021 00:40

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>