5 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

5 Mayıs Hangi Burç

5 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 5 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

5 Mayıs 2024 Boğa Burcu Yorumu

Almanız gereken sorumluluklar konusunda şanslı olabilirsiniz. Ancak bu şansı değerlendirmediğinizde her şey gözünüzde büyüyebilir ve size geri adım attırabilir. Korumak, olduğu haliyle tutmaktan çok daha ötesidir. Gelişime açık olmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

Bugün yeni bir başlangıcın tohumlarını ekebilirsiniz. Kariyerinizde bir değişiklik yapabilirsiniz. Ancak başarınız başkalarını kıskandıracağından fazla göze batmayın. Sevdikleriniz size yüzde yüz güven duyacak ve planlarınızın olumlu ve olumsuz yönlerini sizinle konuşacak. Kendinizi ancak bu şekilde başarısızlıktan koruyabilirsiniz. Önünüzdeki fırtınalı zamanları sakin bir şekilde karşılayın. Kendinizi şımartacağınız veya tatile çıkacağınız bir haftasonu harikalar yaratabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Sevgi bugün sizin için her şeyde olabilir. Sevdikçe huzuru bulabilirsiniz, sevdikçe baktıklarınız ve seyrettikleriniz güzelleşebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili geçici kaygılar hissedebilir, enerjinizi tam olarak ortaya koyamayabilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, ilişkiler konusunda fırsatlar elde ederken, daha kaliteli iletişim kurabilir, teklif ve davetler alabilir, kaygılarınızın yerini güvene bıraktığını fark edebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün etrafta, senin kararsız ve rahat doğana pek uymayan bir şekilde tutucu bir hava var. Biraz daha disiplinli olman için bazı şeyler birden zihninin içinde belirebilir. Düşüncelerin ve duyguların normale göre biraz daha kontrol altında, bu yüzden gerçekleri geliştirmek ve bulmak için bu durumu avantajına kullan. Bugün odaklanman için iyi bir gün!

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Bugün yeniay burcunuzda iken, kişisel alanda daha yaratıcı ve dikkat çekici adımlar atabilirsiniz. Ancak aşırı duygusallık ya da ailevi konular da gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
23° 27' 48" R
Ay
Başak
21° 17' 20" R
Merkür
İkizler
22° 37' 53"
Venüs
İkizler
26° 00' 56"
Mars
Boğa
03° 34' 42"
Jüpiter
İkizler
04° 25' 47"
Satürn
Balık
19° 13' 18"
Uranüs
Boğa
24° 53' 02"
Neptün
Balık
29° 50' 24"
Plüton
Kova
01° 42' 50"
Chiron
Koç
22° 46' 09"
Lilith
Başak
28° 17' 49"
True Node
Koç
12° 51' 32"
Son Güncelleme : 14/06/2024 03:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>