26 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

26 Mayıs Hangi Burç

26 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 26 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

26 Mayıs 2023 İkizler Burcu Yorumu

Önemli bir karar vermek üzere olduğunuz bugün, üzerinizdeki yükümlülükler, maddi dünyanın yetersizliği ve arzularınız hepsi sizin için birer engel gibi geliyor. Çocuklarınız, kendinizi ifade edişiniz, yaratıcılık gerektiren tüm faaliyetleriniz düne nazaran daha ciddi ve karamsar etkiler altında. Bilinçaltınızda engellenmiş yada birşeylere zorlanıyormuş hissi ağır basmakta. Üzerinizdeki sorumlulukların sizin arzunuz dışında artıyor oluşu, yaşamın fazlasıyla ciddi olarak üzerinizde hakimiyet kurmaya çalışması ve herkesin sizi birşeylere zorluyor olduğunu hissettiğiniz bu dönemde, bugünkü enerjiler de üstüne gelince herşeyi bırakıp çekip gitmek yada hiçbirşey yapmadan öylece durmak arası bir ruh hali içindesiniz. Kendinize bugün lütfen yüklenmeyin. Bugünün zorluğu, son bir yıldır üzerinizdeki sorumlulukların baskınlığını hatırlatıyor oluşundandır.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mayıs 2022 İkizler Burcu Yorumu

Bir süredir kalbinizden geçen, çok istediğiniz, gerçekleşmesini dilediğiniz şeyle ilgili sesinizi evren duyduysa bu hayalinizin gerçekleşmesine çok az kalmış olabilir. Şükretmeyi unutmayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Bugün ilişkilerinizde kadersel süreçler hakim olabilir. Bazı ilişkiler son bulurken, yeni ilişkilere doğru gidebilirsiniz. Eski partnerler gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Yeterli gayreti gösterdiğinize inanıyorsanız sadece olayları izlemelisiniz. Abartıya yer vermemeli, bahaneler yaratmamalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Sırlarınızın ortaya çıkmaması hususunda dikkatli olmalısınız. İletişim yeteneğiniz gelişkin olsa da insanların samimiyetine fazla güvenebiliyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler 00:04-16:39 arasında etkili Ay boşluk süresince, ilişkinin sizde hangi duyguları, hisleri ve gerçekleri uyandırdığı üzerinde düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek kimi ilişkilerde zordur. Ancak bu ilişki sizin için önem arz ediyorsa bunu yapabilmek daha kolaydır. Sorumlulukların eşit biçimde dağılımı paylaşımın önemi bu saatlerde belirgindir. İlişkinizle alakalı konularda acil kararlar alınmamalıdır. Saat 09:40 Venüs-Satürn karşıtlığı, bir yanıyla maddi konularda kendimize, ailemize bakma sorumluluğu yüklerken, diğer taraftan şartlarımıza göre hareket etme mecburiyetimiz var. gönül neler istiyor, ancak standartlarımız buna pek müsaade etmeyebilir. Gücünüz nispetinde ihtiyaçlarınızı alınız, kendinizi de çok üzmeyiniz. Saat 16:30 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz. Saat 17:42 Ay-Uranüs karşıtlığı, hayatımızı maddi açıdan devam ettirmek, ruhsal anlamda güçlü kılmak arzumuzu işaret ediyor. Ancak bazı insanlar veya durumlar bizde baskı yaratıyor. İçimize atıyoruz ancak bazen dayanmak kolay olmuyor. Bir şeyler değişmedikçe, yenilenmedikçe rahat etmeyeceğimizi biliyoruz. Saat 23:46 Ay-Mars görünümü, huzursuzluk yaratabilir. Gün bereketiyle, güzelliğiyle hepimiz için güzelliklere vesile olsun. Gönülden sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 33' 12" R
Ay
Yay
15° 57' 15" R
Merkür
Başak
10° 44' 24" R
Venüs
Aslan
17° 35' 34" R
Mars
Terazi
16° 24' 35" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 12" R
Satürn
Balık
02° 00' 47"
Uranüs
Boğa
22° 50' 41"
Neptün
Balık
26° 12' 25"
Plüton
Oğlak
27° 58' 42"
Chiron
Koç
18° 32' 29"
Lilith
Aslan
28° 41' 22"
True Node
Koç
25° 07' 22"
Son Güncelleme : 21/09/2023 22:20

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>