26 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

26 Mayıs Hangi Burç

26 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 26 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

26 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Bugün eşiniz ile olan ilişkinizi canlandıracak bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Geleceğiniz ile ilgili aklınızda harika planlar var ve gerçekleştirebilmek için çalışmaya başladınız. Kendinize olan güveninizi artırmalısınız.  

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Bugün karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu iş hayatı veya özel hayat için olabilir. İyi düşünün ve geleceğinizi etkileyecek bu karar için etki altında kalmayın. Sonuca ulaşmak için herşey mevcut. Yeterki istikrarlı olun. İçinize kapanmayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Sırlarınızın ortaya çıkmaması hususunda dikkatli olmalısınız. İletişim yeteneğiniz gelişkin olsa da insanların samimiyetine fazla güvenebiliyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Mistik, spiritüel ve manevi konulara odaklanmak ve başkalarından öğrenerek bildiklerinizi zengintirmek adına uygun bir gün olabilir. Bu anlamda etkili kişilerle tanışabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

Organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor. İdealist tavırlarınızı başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu şekilde etkilenmeleri lehinize gelişiyor. Gücünüzün farkındasınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Mayıs 2016 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler saat 04:11-17:27 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Parasal konularda dikkatli ve ölçülü hareket etmek,  borç alacak meselelerinde temkinli olmak faydalıdır. Saat 15:28 Jüpiter-Satürn görünümü,  gerek aile yaşamı ve gerekse ilişkinizi ilgilendiren konularda sizi daha ciddi düşünmeye çağırıyor. Engelleri, zorlukları, problemleri aşabilmenin yolu, sizin bu konularda sorumluluk almanız içindir. Eğer beraberliğinizde sorunlar varsa, daha fazla uğraşmak istemezsiniz. Nicedir birlikteyseniz, şimdi bu beraberliği ciddiyete dönüştürmek isteyebilirsiniz. Ancak her noktayı lütfen dikkatle gözden geçiriniz. Saat 17:27 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, sizi gün boyu destekleyicidir. Eğer yenilikleri uygulama anlamında aktif davranabilir, çevrenizdeki kişilerle güçlü bağlantılar kurabilirseniz işlerinizi gayet kolay halledebilirsiniz. Gün boyu, bulunduğunuz ortama uyum sağlamak, ortak menfaatler çerçevesinde durumları ele almak, takım ruhunu canlandırmak lazım. Saat 18:04 Ay-Mars görünümü, ikili ilişkilerde fikirlerinizi gayet rahatlıkla ifade etmenizi sağlıyor. Karşı cinsle olan her türlü bağlantıda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca geçtiğimiz Nisan sonunda verilen kararları tekrar gözden geçirmenizde etkilidir. Saat 22:59 Ay-Venüs olumlu görünümü, şu aralar bir tatil programı düşünüyorsanız veya herhangi bir konuda yenilikte bulunmak istiyorsanız öncelikle bütçenize göre hareket etmenizde yarar vardır. Gönlünüzden geçen isteklerinizin gerçekleşmesi dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 57' 47" R
Ay
Boğa
16° 02' 40" R
Merkür
Terazi
11° 13' 23" R
Venüs
Yay
15° 43' 24" R
Mars
Terazi
24° 21' 34"
Jüpiter
Kova
22° 21' 19"
Satürn
Kova
06° 58' 53"
Uranüs
Boğa
13° 20' 51"
Neptün
Balık
20° 50' 15"
Plüton
Oğlak
24° 22' 23"
Chiron
Koç
09° 50' 11"
Lilith
İkizler
10° 36' 36"
True Node
İkizler
01° 55' 10"
Son Güncelleme : 22/10/2021 06:50

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>