14 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

14 Mayıs Hangi Burç

14 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 14 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

14 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

Bağımsızlık dürtülerinizi önleyemiyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız yoğun. Bazı konularda taviz vermekten korkmamalısınız; olayların detayları çok önemli. İyi düşünmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Bir arkadaşınız veya sevdiğiniz biri bu hafta sonu garip davranmaya başlarsa, bu gerçeğe dikkat etmeyin. Şu anda onları rahatsız eden şey her neyse, gezegenler bunun sadece birkaç saat içinde biteceğini gösteriyor, bu yüzden bunu sorun etmeyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Bugün eşiniz ya da sevgilinizle aranızdaki iletişim oldukça iyi olacaktır. Bu süreçte var olan problemlerin üzerinde konuşabilir ve birbirinize anlayışlı davranarak ortak çözümler üretebilirsiniz. Gün içinde kendinize zaman ayırın ve ruhsal enerjinizi dengeleyip yükseltmek için meditasyon yapın. İşinizle ilgili konularda kendinizi geliştirebileceğiniz her fırsatı değerlendirin. Bu dönemde büyük işler başarabilirsiniz. Hedeflerinizi planlı bir şekilde uygulamaya başlayın. Bekarsanız bir arkadaşınız sizden etkilendiğini ifade edebilir ya da sizi harika biriyle tanıştırabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün beyniniz aşırı yüklü. Biraz yazı yapmayı düşünüyorsanız veya özellikle zor bir sorunu analiz etmeyi düşünüyorsanız başlamak için tam zamanı. İhtiyacınız olabilecek tüm ilhamları bulacaksınız. İşinizdeki veya ev hayatınızdaki insanları doğrudan ve atılganlığınızla şok etme konusunda endişelenmeyin. Değerli fikirlerinizi takdir edecekler ve neden daha önce konuşmadığınızı soracaklar.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Geçmiş konular gündeminde! Güven duymadığın bazı ortaklıklara ya da ekip çalışmasındaki kişilere sözünü sakınmıyorsun. Karşına çıkabilecek durumları akıllıca davranarak fırsata dönüştürebilirsin. İşlerinin yoluna girmesi adına önemli kararlar almanda gezegen seyrinin etkisi büyük. Her zaman duygusal yoğunluğunun dışında biraz da gerçeklik arayışında oluyorsun. Sevgilinden de beklentilerin doğrultusunda gelişen durumları ters algılayabilir ve sorgulayarak ilişkinize zarar verebilirsin. Yeni bir ilişkinin arifesinde isen denemekten zarar gelmeyeceğini düşüneceksin. Uzun zamandır görüşmediğin biriyle telefon ya da yüz yüze bir araya gelebilir ve seni farklı duyguların içine sokacak konuşmalar yapabilirsin. Geçmişe dair konular gündeminden hiç düşmeyecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bugün sizin için çok başarılı geçecek. Yepyeni bir döneme gireceksiniz. Çok fazla çalışmanız sonucunda istediğiniz noktaya geldiniz. Bu durum birlikte olduğunuz kişiyi de etkiliyor. Böylece uyumlu bir beraberlik yaşıyorsunuz. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 56' 14" R
Ay
Yay
07° 54' 48" R
Merkür
Boğa
19° 04' 35"
Venüs
Yengeç
28° 16' 39"
Mars
Aslan
08° 08' 32"
Jüpiter
Boğa
03° 59' 20"
Satürn
Balık
07° 03' 01"
Uranüs
Boğa
20° 21' 11"
Neptün
Balık
27° 29' 19"
Plüton
Kova
00° 07' 08"
Chiron
Koç
18° 56' 06"
Lilith
Aslan
16° 22' 54"
True Node
Boğa
03° 32' 17"
Son Güncelleme : 03/06/2023 21:35

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>