14 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

14 Mayıs Hangi Burç

14 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 14 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

14 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Ay günün tamamında Kova burcunda seyahat edecek. İş ve kariyer konuları ön planda olacaktır.Ay 17:02 itibariyle boşluğa girecek ve günün kalanında boşlukta olacak. Kariyerinizle ilgili konular akşam saatlerinde çözümsüz kalabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Geçmiş konular gündeminde! Güven duymadığın bazı ortaklıklara ya da ekip çalışmasındaki kişilere sözünü sakınmıyorsun. Karşına çıkabilecek durumları akıllıca davranarak fırsata dönüştürebilirsin. İşlerinin yoluna girmesi adına önemli kararlar almanda gezegen seyrinin etkisi büyük. Her zaman duygusal yoğunluğunun dışında biraz da gerçeklik arayışında oluyorsun. Sevgilinden de beklentilerin doğrultusunda gelişen durumları ters algılayabilir ve sorgulayarak ilişkinize zarar verebilirsin. Yeni bir ilişkinin arifesinde isen denemekten zarar gelmeyeceğini düşüneceksin. Uzun zamandır görüşmediğin biriyle telefon ya da yüz yüze bir araya gelebilir ve seni farklı duyguların içine sokacak konuşmalar yapabilirsin. Geçmişe dair konular gündeminden hiç düşmeyecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Aile içerisindeki ilişkilerinizde uğramış olduğunuz haksızlıklar sonucunda son bir hevesle başkaldırmak isteyebilir ve onlara karşı duruşunuzu tekrar yenilemek isteyebilirsiniz. Kendinizle daha fazla ilgilenmek isteyeceğiniz ve kişisel görünümünüzü önemsediğiniz bir gün. Çevreniz tarafından bugün aranılan kişi olmak hoşunuza gidebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Bugün sizin için çok başarılı geçecek. Yepyeni bir döneme gireceksiniz. Çok fazla çalışmanız sonucunda istediğiniz noktaya geldiniz. Bu durum birlikte olduğunuz kişiyi de etkiliyor. Böylece uyumlu bir beraberlik yaşıyorsunuz. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bugün yaratıcı işler içinde olabilir ve kendinizi daha tatmin olmuş bulabilirsiniz. Sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili uğraşlar da keyif getirebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları