11 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

11 Mayıs Hangi Burç

11 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 11 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

11 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Çevrenle çok yakın ilişkiler kurduğun bir gündesin. İletişiminin bu denli kuvvetli olması aldığın iyi haberler sebebiyle olabilir. Planlarını uygulamak için risk almaktan çekinmiyorsun. Aldığın riskler finansal anlamda kayıplar ile sonuçlanabilir. Gelecek kaygısına sahip olmaman aileni rahatsız ediyor. İlişkide vurdumduymaz tavırların karşı tarafın yorulmasına neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Finansal anlamda bazı sorunları bugün çözmeniz gerekebilir. Kendi bakış açınızı tamamen doğru bulmak yerine çevrenizin fikirlerine de saygı duymayı tercih etmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sosyal bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelemeseniz bile mesajlaşarak veya telefonda onlarla görüşebilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz, olaylara pozitif yaklaşabilirsiniz, geleceğe yönelik umutlarınız artıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Güneş'ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Uzun yollarda sizi bekleyen güçlü dostlarınızdan beklediğiniz haberleri alacaksınız. Yönetici gezegeninizin konumu, bir takım işlerinizi çevrenizle kombinasyon bir şekilde halletmeniz gerektiğini söylüyor. Maddesel isteklerinizin önünüze çıkacak olan fırsatlarla paralel ilerleyeceğini unutmamalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları