11 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

11 Mayıs Hangi Burç

11 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 11 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

11 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

İkili ilişkilerde aynı konuları sürekli konuşmak size bir şey katmayacaktır. Kesin çözüm bulmanız, bazı direnç noktalarını kırmanız her iki tarafa da kafa rahatlığı verebilir. Israrcı tutumlarınızın yanlış anlaşılma ihtimalini düşünerek hareket etmenizde fayda var.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Bugünün olaylarına duygusal açıdan çok fazla takılmayın. Kendinize güveninizi muhafaza etmeye ve ayaklarınızı yere sağlam basmaya özen gösterin. Birkaç kişinin tepesi atabilir ve sağduyu yerini önü alınamayan duygusal patlamalara bırakabilir. Yangına körükle gitmek yerine yatıştırıcı unsurlardan biri olun.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Bugün burcunuzda bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ayla birlikte hayatınızda yepyeni başlangıçlara hazır olabilirsiniz. Yaşam şartlarınızda değişiklik yapabilir, yeni bir görünüm, tarz, saç modeli, makyaj şekli, yeni bir duruş benimseyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Enerjinizi egonuza yansıtmış durumdasınız. Düşüncelerinizden ödün vermek istemiyor ve çevrenizdeki sizinle aynı düşünceye sahip kişilere taviz veriyorsunuz. Güç birliği içinde olsanız bile, küçük ayrıntıların sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız. Sır saklamanızda yarar var.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Olumsuz insanlardan uzaklaşıyorsun!Ay, ateş burcunda hareket ediyor. Bugün farklı yapıda insanlarla tanışabilirsin. Sana yakınlık gösteren insanlara karşı sen de özverili ve saygılı davranmaya ayrıca özen göstereceksin. Uzun süredir bir yerlerden para beklentisi içindeysen gökyüzünün güzel haberleri olacak. Gün içerisinde bir araya geldiğin insanlar senin için gerçekten önemli insanlar olabilir. Onlardan aldığın fikirler ilerleyen zamanlarda da çok işine yarayabilir. Seni anlamadığını düşündüğün sevgiline karşı suçlayıcı tavırlar sergilemen onu rahatsız edip soğutabilir. Gitmeyi planladığın tiyatro oyununda telefonlarını açmak istemediğin bir arkadaşınla karşılaşman söz konusu olabilir. Canını sıkan insanlardan ne kadar uzak durursam o kadar karlı çıkarım diye düşünüyor olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 34' 26" R
Ay
Yay
16° 13' 52" R
Merkür
Başak
10° 45' 31" R
Venüs
Aslan
17° 36' 16" R
Mars
Terazi
16° 25' 24" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 08" R
Satürn
Balık
02° 00' 42"
Uranüs
Boğa
22° 50' 39"
Neptün
Balık
26° 12' 23"
Plüton
Oğlak
27° 58' 42"
Chiron
Koç
18° 32' 26"
Lilith
Aslan
28° 41' 30"
True Node
Koç
25° 07' 23"
Son Güncelleme : 21/09/2023 22:50

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>