24 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

24 Mayıs Hangi Burç

24 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 24 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

24 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Burcunuzda seyahat etmeye devam eden Ay'ın etkisiyle bugün kendinizi kararsız hissedebilirsiniz. Hedeflerinizi ve kararlarınızı gözden geçirmek için bugünü değerlendirebilirsiniz.Bugün karşınıza çıkan problemleri iletişim yoluyla çözebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ve kişisel bakımınızla ilgilenebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Hataları açığa çıkarıyorsun! İşinden memnun olmayan bir İkizler burcuysan, arkadaşının sunacağı ortaklık fikrine sıcak bakabilirsin. Tüm kontrolü bizzat kendin sağlamak isteyeceksin. Düğün davetleri, açılışlar, yemekler derken yoğunluklarla dolu geçecek günlerin haberlerini alabilirsin. Seni bekleyen bir dünya işin varken bu yoğunluğa nasıl ayak uyduracağın konusunda endişeli olabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir İkizler burcuysan, değer verdiğin kişiyle birlikte arkadaşlarınızla buluşabilirsin. Sezgilerin seni çevrendekilerin farklı yönlerini keşfetmeye, hatalarını yakalamaya ve yaptıkları gizli kapaklı işleri açığa çıkartmaya itebilir. İnanamayacağın olayları duyman karşısında şaşkına dönmen an meselesi.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler saat 05:39 Güneş-Mars görünümü kendinize yeni hedefler belirlemenizi teşvik edicidir. Görüşmeler başarılı geçer. Dışa açılma, farklı yerler keşfetme, kendinize yeni bir düzen kurma yönünde cesaretiniz artar. Saat 09:52 Ay-Terazi burcu geçişinde her şeyin dengeli ve ahenkli olmasını isteriz. Aşka gönlümüzü açmaya, güzellikler yaşamaya ihtiyacımız yükselir. Saat 15:19 Ay-Mars olumlu görünümü, aşk hayatımızı canlandırıcı, hayatı güzel tarafından ele almamızı sağlayıcıdır. Sizi aktif hale getiriyor. Bütün isteğiniz özgür olmak ve dilediğiniz gibi kararlarınızı vermek. Sizi hiç kimsenin durdurmasına izniniz yok. Saat 15:48 Ay-Güneş görünümü, olumlu bir enerjidir. Aşkta şans verir. Erkek ve kadının birbirine yönelmesini sağlar. Yeni bir tanışma, iletişimde bulunma ve hoşumuza gidecek şekilde bu saatleri değerlendirmede destekleyicidir. Saat 21:03 Ay-Venüs görünümü, ilişkimizde kontrolü elimizde tutma yönünde isteklilik sağlıyor. İşlerinizde kolaylık ve başarı dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olmalısınız. Düşünceleriniz zihninizin derinliklerine inebilir. Hayaller ve endişeler yüzünden dikkatiniz dağılabilir. Ancak sürprizler keyfinizi yerine getirecek. Endişelerden uzaklaşıp yaratıcı ve ilginç kişiler ile görüşeceksiniz. Karşınıza çıkan farklı kişiler duygularınızı harekete geçirecek ve kendiniz ile ilgili bilmediğiniz farklı yönlerinizi keşfedeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Mayıs 2016 İkizler Burcu Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı konularda konsantrasyon gerektiren olaylar yaşanabilir. Finansal işlerinizde yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. İşlerinizle ilgili alternatifleriniz artabilir. Önem verdiğiniz konularda güzel gelişmeler olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları