20 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

20 Mayıs Hangi Burç

20 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 20 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

20 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

An itibariyla yeni bir plan yapmaya başlayabilirsiniz. Bu günlük yaşam düzeninizi etkileyebilir. Yeni bir ev almayı düşünüyorsanız bugün ilanlara bakmaya başlayabilir ya da bir emlakçıya danışıp bölgenizdeki fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Harekete geçip rüyalarınıza doğru bir adım atmak size iyi gelecektir. Haydi o kanepeden kalkın, şimdi eyleme geçme zamanı!

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Karar almanız ya da karar almaya teşvik edilmeniz durumu söz konusu. Kendinizi iyi analiz etme ve anlama fırsatları karşınıza çıkabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün yaşayacağınız bireysel deneyimler sizi derin bir uykudan dinç bir şekilde uyanmışçasına olumlu ve güçlü bir şekilde etkileyecek ve siz çevrenizde olan biten hemen her konuya hakim olarak rahatsızlık duyduğunuz bir çok şeyi istediğiniz yönde düzenleyerek bazı kişi ve olaylarında yaşamınızdan çıkaracaksınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin sevgisini ifade edişinde ki samimiyet ona olan duygularınızı daha yoğun bir hale getirebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Gün içinde kendinizi aktif, hareketli ve iş yaşamında öne çıkan bir enerji ile sergilerken, ilişkilerinizde ani kararlar almamanız gereken bir gündesiniz. 14.00'dan gece yarısına dek olan dönemde etkinlikler, organizasyonlarda yer alabilir, sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyriyle Pazar gününe adım atıyoruz ve ardından saat 02:33 Ay-Uranüs görünümü oluşuyor. Bu enerji, ailemizin varlığı, bize olan desteği, sevgisi ve ilgisiyle kendimizi güçlü hissedebiliriz. Eğer bu anlamda problem varsa, duygularımız inişli çıkışlı olabilir. Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, bizi harekete geçirten duyguların, isteklerin işaretçisidir. Her ne olursa olsun baskıya gelemeyiz. Ailemiz, yuvamızla ilgili konularda bireysel yönde aktifiz. Toplumdaki yanlışlıklara, insanların haksız yere acı çekmesine tahammül etmeyiz. Kimseye göre değil, kendimize göre fikirlerimizi ifade ederiz. Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, iş hayatında, toplumsal ilişkilerde başarılı planlamalar yapmanın, hedefler belirlemenin önemini vurguluyor. Bir savaşçı gibi mücadele vermeli ve pes etmemeliyiz. Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aile hayatınız ve evinizle ilgili konularda geleceğe dönük düşünürsünüz. İş-ev arasındaki meseleleri kendi arzularınız çerçevesinde ele alırsınız. Evinizde konfor duygunuz yüksektir. Sanatsal çalışmalar, çocuklarınızla ilgili konular sizin için önemlidir. Saat 22:31 Ay-Merkür görünümü, ailemizle hem kişisel hem de maddi konularda görüşeceğiz. Kişisel anlamda güvence olgusu bizi bir hayli düşündürecek. Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, her ne kadar zorluklar nedeniyle gergin olsak da, önümüze bakmalı, bundan sonrasında doğru kararlar verebilmek için aklımızı kullanmalıyız. Yakınlarımız veya birileri tarafından üzülmüş olabiliriz. Ancak hayat devam ediyor ve değerlerimize sahip çıkarak yol almalıyız. Enerjimizi en doğru şekilde yönlendirmek istiyorsak bunu yapmalıyız. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Bugün ilişkilerinizde daha kararlı ve sabırlı olduğunuz bir zamandasınız ancak karşınızdaki insanların geçici olarak soğuk taraflarıyla karşılaşabilir, mesafeli bir tavır görebilirsiniz. 17.40 sonrasında geçmişe yönelmek yerine içinde bulunduğunuz anın size verdiklerine odaklanmalısınız. Partnerinizle birlikte romantik bir akşam geçirebilirsiniz, fakat paylaşmak istediğiniz çok önemli konuları, enerjisi iletişim için uygun bir günde paylaşmanız faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 02' 04" R
Ay
Terazi
15° 40' 40" R
Merkür
Yengeç
03° 44' 32" R
Venüs
İkizler
16° 52' 17"
Mars
Boğa
01° 19' 25"
Jüpiter
Koç
07° 57' 26"
Satürn
Kova
24° 26' 22"
Uranüs
Boğa
17° 58' 60"
Neptün
Balık
25° 25' 17"
Plüton
Oğlak
27° 39' 42"
Chiron
Koç
16° 21' 57"
Lilith
Yengeç
09° 16' 01"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 06:30

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>