20 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

20 Mayıs Hangi Burç

20 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 20 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

20 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Çalıştığınız kişilerin size destek vermesini bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyorsunuz. Bugün partnerinizin fikirleri karşısında güç kaybedebilirsiniz. Fakat sabırlı davranışlarınızla aranızdaki engelleri kaldıracak ve düşüncelerinizle onu etkileyeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Önünüzdeki gün, son aylarda yaşadığınız kişisel dönüşüm süreci bakımından tam zamanında çıkageliyor. Kuvvet ve kararlılıkla öne geçerken geleceğinize dair belirsizliklerin huzurunuzu kaçırmasına meydan vermiyorsunuz. Bugün, sizi motive eden hedef netleşiyor. Kendinize güveninizi tazeleyip tüm kuşkularınızla vedalaşıyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Kendinizi çok sinirli ve gergin hissedeceğiniz bir gün olacak. Bazı insanların gözünün üstünde kaşı olması bile bugün sizi rahatsız edebilir. Kendinizi çok güçlü hissediyorsunuz ama bu gücü başkaları üzerinde kullanmamalısınız. Kendi hayatınıza ve kendi amaçlarınıza odaklanmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

13.00'a kadar olan dönemde ilişkilerde iletişim konusunda şansınız artarken, eğitimler, yolculuklar, yurtdışı bağlantılı işlerden fayda elde edebilir, kendinizi her ortamda en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. 13.00'dan sonraki zaman diliminde iş hayatınızda başarılı görüşmeler yapabilir, etkili iş bağlantıları geliştirebilir ve öne çıkabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Bu kadar çok üzmeyin kendinizi, herşey olacağına varır. Yaşantınızdaki gel-gitler çok fazla etkilemesin yaşantınızı. Biraz daha fazla kendinize güvenir ve tutarlı davranırsanız sevdiğiniz kişi hatasını anlayacaktır. Böylece son gülen siz olacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar Cuma günümüz, saat 03:28 Venüs-Chiron görünümüyle başlıyor. Hedefimiz, ileriye yönelik amacımız, dostluklarımız, yeteneklerimizi değerlendirme yönünde nerelerde zayıf kalıyorsak, nerelerde zorlanıyorsak bunları güçlendirmemizde yardımcı olacak. Saat 09:31 Ay-Neptün olumlu görünümü, aileniz, eviniz ve değer verdiğiniz her şeyi, ideallerinize göz önüne alarak ele alacağınızı gösteriyor. Hem hedefinize varmak hem de güvenliğinizi sağlamak için, inançla ilerlemenizde size yardımcıdır. Saat 12:39 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkimizde hem dikkatli bir gözlemde bulunmayı hem de artı ve eksileriyle duruma bakmamızı sağlıyor. 20 Mayıs saat:17:36 - 21 Haziran saat:01:34 tarihleri arasında, Güneş-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Ancak unutmayalım, Merkür geri hareketi gölgeli günlerini de hesaba kattığımızda Mayıs sonuna kadar burcunuz üzerinde etkilidir. Söz ile değil belge ve garantiyle iş yapmak lazım. Alım-satım işlerinde mutlaka sağlamlık aramalıyız. Mevcut bütçemizin sınırlarına taşmamak faydalıdır. Kime ne veriyoruz, kimden ne alacağız kontrolünü iyi yapalım. Cüzdanımıza, çantamızı, ötemize berimize dikkat edelim. Gerçekçi olmamızda yarar var. Saat 20:18 Ay-Pluto görünüm etkisinde, bizden saklanan gerçekleri bilmek isteriz. Karşımızdaki doğru biri mi diye düşünürüz. Öğrenmek için bir dedektif gibi iz süreriz. Duygularımız öylesine yoğun ve öylesine güçlüdür ki, ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız. Saat 22:08 Ay-Kuzey düğüm görünümü, eşimiz, iş ortaklarımız veya uzun zamandır bir arada olduğumuz partnerimiz ilgili konularda verilecek yeni kararların işaretçisidir. Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 48' 32" R
Ay
Terazi
06° 15' 14" R
Merkür
Yay
08° 09' 46" R
Venüs
Oğlak
19° 46' 23"
Mars
Akrep
20° 33' 59"
Jüpiter
Kova
25° 13' 45"
Satürn
Kova
08° 52' 39"
Uranüs
Boğa
11° 48' 14"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 27"
Chiron
Koç
08° 36' 58"
Lilith
İkizler
14° 53' 38"
True Node
İkizler
01° 42' 28"
Son Güncelleme : 29/11/2021 22:50

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>