20 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

20 Mayıs Hangi Burç

20 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 20 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

20 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız tarz işlere yönelebilirsiniz. Sabah saatlerinde bu konularda engellerle karşılaşsanız da günün ilerleyen saatlerinde akıcı enerjiler söz konusu. İşlerinizde risk almaya yatkınsınız. Öğlen saatlerinde etkiye daha açık olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün yaşayacağınız bireysel deneyimler sizi derin bir uykudan dinç bir şekilde uyanmışçasına olumlu ve güçlü bir şekilde etkileyecek ve siz çevrenizde olan biten hemen her konuya hakim olarak rahatsızlık duyduğunuz bir çok şeyi istediğiniz yönde düzenleyerek bazı kişi ve olaylarında yaşamınızdan çıkaracaksınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin sevgisini ifade edişinde ki samimiyet ona olan duygularınızı daha yoğun bir hale getirebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Ortaklı para konuları gündeminizi oluşturabilir. Endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. İkili ilişkilerinizde kararsızlık yaşayabilirsiniz. Kriz yaratacak durumlardan kaçınmanızda fayda var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Yenilenme içine girmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlere yönelip kafanızı dağıtacağınız zamanlar olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bu kadar çok üzmeyin kendinizi, herşey olacağına varır. Yaşantınızdaki gel-gitler çok fazla etkilemesin yaşantınızı. Biraz daha fazla kendinize güvenir ve tutarlı davranırsanız sevdiğiniz kişi hatasını anlayacaktır. Böylece son gülen siz olacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar, Saat 08:50 Ay-Neptün kavuşum etkisinde, hayallerimizi, sezgilerimizi güçlendiren bu enerji bizi huzurlu kılacaktır. Pozitif yönde destekleyecek, ılımlı bir şekilde bu saatleri geçirmemizde yardımcı olacaktır. Gayet olumludur ve rahatlatıcıdır. Saat 18:04 Ay-Pluto görünümü, size, destek sunabilecek güçlü kişilerin işaretçisidir. Dış dünyada sosyal ilişkiler, eğitim, iş konularında derinlikli analizde bulunabilir, hangi yolun doğru ve köklü olacağını bilerek ilerlersiniz. Saat 19:28 Ay-Mars görünümü, ideallerimize olan inancımız ve onların peşinden gidebilmemizi sağlayan iç huzurumuzun simgesidir. Kişi hem maddi hem de manevi anlamda dağılmadan, amacı ne ise ona göre hareket etmelidir. Parasının kıymetini bilerek hareket etmelidir. 20 Mayıs saat 23:31 - 21 Haziran saat 07:24 tarihleri arasında, Güneş-İkizler burcunda seyrini sürdürecek ve bu geçişi yöneten Merkür, 7 Haziran tarihine kadar burcunuzda ilerleyecek. Bu aslında gayet iyidir. Maddi kazanç-kayıp ilişkisini gayet olumlu şekilde ayarlarsınız. Artı ve eksileriyle duruma bakarsınız. Bir karar vermeden önce olur ve olmazları ölçüp tartarsınız. Kafanızı bir şey karıştırmaz. Garantili, belgeli uzun ömürlü ürünleri tercih edersiniz. Alım-satımda hem piyasanın durumuna bakarsınız hem de uzun vadeli düşünürsünüz. Kime ne vereceğiz kimden ne alacağız kontrolünü iyi yaparsınız. 7 Haziran sonrası iki ayrı yerden kazanç getirici fırsatlar karşınıza çıkar. Elinize geçenin bir miktarını ayırınız diğeriyle ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Zeki ve kurnaz şekilde paranızı yönlendirirsiniz. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmenizi diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Gün içinde kendinizi aktif, hareketli ve iş yaşamında öne çıkan bir enerji ile sergilerken, ilişkilerinizde ani kararlar almamanız gereken bir gündesiniz. 14.00'dan gece yarısına dek olan dönemde etkinlikler, organizasyonlarda yer alabilir, sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 04' 32" R
Ay
Boğa
02° 36' 23" R
Merkür
Aslan
06° 20' 02" R
Venüs
Başak
10° 49' 06" R
Mars
Başak
00° 45' 11" R
Jüpiter
Kova
29° 43' 19" R
Satürn
Kova
10° 20' 54"
Uranüs
Boğa
14° 37' 41"
Neptün
Balık
22° 52' 41"
Plüton
Oğlak
25° 14' 54"
Chiron
Koç
12° 49' 45"
Lilith
İkizler
01° 24' 25"
True Node
İkizler
08° 53' 08"
Son Güncelleme : 31/07/2021 04:20

Astroloji Gündemi

Yükselen Başak Burcu Özellikleri 30 Temmuz 2021, Cuma Yükselen Başak Burcu Özellikleri İmajı : Ben eleştiren bir insanım. Hayata Yaklaşımı : Mükemmele pratik yaparak ulaşılır. Yükselen Başak analizci, belir... Devamını Oku >>