17 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

17 Mayıs Hangi Burç

17 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 17 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

17 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Bugün bir veya daha fazla arkadaşınızdan rahatsız edici sezgisel sinyaller alabilirsiniz. Belki birisi kendini iyi hissetmiyor ama yine de işe geldi. Başkalarındaki gerilimi hissetmek sizi biraz yorabilir, çünkü insanlar stresli olabilir ve muhtemelen bunu çevrelerine yayarlar.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Boğalar Ay'ın gücünü hissedin. Doğası gereği sosyalleşmeyi ve insanlar tarafından kuşatılmayı seviyorsunuz, ancak bugün bunun günü değil. Geçmişte hormonlarınız veya hormon seviyelerinizle ilgili problemleriniz varsa doktor randevularınızı aksatmamaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Bugün hukuki işlemler, devletle olan ilişkilerinizde şans yüzünüze güler. Uzaklardan alacağınız haber sizi rahata kavuşturacaktır. Akademik konular veya yurt dışına yerleşme kararlarınızda kalıcı adımlar atma zamanı. Eğitim vermek, seminer düzenlemek için teklif alabilirsiniz. Birikimleriniz bu döneme ışık tutar. Deneyimlerinizden yararlanmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Kendinizi ve yapacaklarınızı önemsemeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızı yapacağınız işlerin içine dahil etmelisiniz. Hayatınızdaki yenilikleri mutlulukla ve umutla karşılamaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Kariyer hayatınızda ilerici teknolojilerle ilgili proje üretebilirsiniz. Grup enerjisi yüksek olduğundan dolayı yeni bir takım çalışması örgütleyebilirsiniz. Teknolojik gelişmeler ve bireysellikten çok çalışılan kurumun menfaatlerine göre tavır alınan bir hareket olacaktır. Geleneksel çizgiden uzaklaşmadan ilerlemenin esasları temel alınacaktır. Ortaklığınız ve özel ilişkiniz konusunda daha kalıcı bağlantılar kurabilmek ve mevcut ilişkiyi daha sorumluluk gerektiren bir seviyeye taşımak için kafa yoracağınız bir etkide bulunuyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

İş arkadaşlarınızla ilgili olumlu yaklaşımlar ve hakkaniyetli bir çalışma şekli oluşturabilirsiniz.Mesleki ortamınızda dengelerin sizin lehinize inşa edilebileceği bir gündesiniz. Alt çalışanlarınızla mevcut projelerde dengeyi tutturabilme enerjilerine sahipsiniz. Hayatınızın gidişatına odaklandığınız bir sürece başlıyorsunuz. Yeni plan ve hedeflere yönelebilirsiniz.Genel olarak ise; Ay tüm gün Terazi burcunda kalacak. İlişkilerinize eğilmek, adil olmak, hak yememek, medeni davranmak, kibarlık yapmak, güler yüzlü, romantik olmak, sosyalleşmek, gezmek, eğlenmek ve çevrenizle bağlantı kurmak için oldukça uygun bir gündesiniz. İlişkileri ve iletişimi ön plana alacağınız fırsatlara sahipsiniz.Alışveriş yapmak, kuaföre gitmek, estetik içeren konulara eğilmek, sevdiklerinize hediye almak, iyiliklerin karşılığını vermek, alttan alan tavırlar sergilemek, affetmek, dostlarınıza ikramlar yapmak, ambiyansı zevkli mekanlara gitmek, tatlı-pasta almak veya pişirmek, dekorasyon, güzellik, aksesuarlar, tekstil ve moda ile ilgilenmek size iyi gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 54' 40" R
Ay
İkizler
21° 09' 60" R
Merkür
Terazi
25° 27' 11" R
Venüs
Akrep
19° 17' 36" R
Mars
Terazi
08° 18' 58" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 05" R
Satürn
Kova
07° 01' 34" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 02"
Neptün
Balık
21° 25' 10"
Plüton
Oğlak
24° 20' 00"
Chiron
Koç
10° 54' 57"
Lilith
İkizler
07° 54' 52"
True Node
İkizler
03° 25' 52"
Son Güncelleme : 27/09/2021 22:40

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>