17 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

17 Mayıs Hangi Burç

17 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 17 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

17 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Ay'ın Balık burcundaki seyahatine devam edeceği gündüz saatlerinde sosyalleşme isteği duyarsınız. Arkadaşlarınızla iletişime geçebilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.Ay'ın Koç burcuna girişi ile içe dönük bir ruh haline bürünebilirsiniz. Akşam saatlerini meditasyon yaparak değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Karşılaştığınız güçlüklere küçümser tavırlarınız, çevrenizi etkiliyor. Bu etkilenişimi yararlı hale getirmeniz çok mümkün. Öncelikle, kimi insanları egemenlik alanınızın unsurları gibi görmekten vazgeçmelisiniz. İsteksiz göründüğünüz bir çalışma için bugünlerde ısrarla karşılaşabilirsiniz. görüşmeyi etki altında kalmadan tek başınıza değerlendirmeniz, sizi istekli yapacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Mars ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim, beklemediğiniz değişikliklerle sizi karşı karşıya bırakabilir. Evdeki ilişkilerinizde aniden kopmalar yaşanabilir. Her türlü sürprize açık bir gün. Sizin kadar mevcut düzeni korumak isteyen biri için bu süreç zorlayıcı olabilir. Hızlı karar vermeden önce iki kere düşünün.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

İş hayatında yaşadığın agresiflik yerini sakinliğe bırakıyor. İlişkisi olan bir Boğa burcuysan, evlilik gündemine gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

İş arkadaşlarınızla ilgili olumlu yaklaşımlar ve hakkaniyetli bir çalışma şekli oluşturabilirsiniz.Mesleki ortamınızda dengelerin sizin lehinize inşa edilebileceği bir gündesiniz. Alt çalışanlarınızla mevcut projelerde dengeyi tutturabilme enerjilerine sahipsiniz. Hayatınızın gidişatına odaklandığınız bir sürece başlıyorsunuz. Yeni plan ve hedeflere yönelebilirsiniz.Genel olarak ise; Ay tüm gün Terazi burcunda kalacak. İlişkilerinize eğilmek, adil olmak, hak yememek, medeni davranmak, kibarlık yapmak, güler yüzlü, romantik olmak, sosyalleşmek, gezmek, eğlenmek ve çevrenizle bağlantı kurmak için oldukça uygun bir gündesiniz. İlişkileri ve iletişimi ön plana alacağınız fırsatlara sahipsiniz.Alışveriş yapmak, kuaföre gitmek, estetik içeren konulara eğilmek, sevdiklerinize hediye almak, iyiliklerin karşılığını vermek, alttan alan tavırlar sergilemek, affetmek, dostlarınıza ikramlar yapmak, ambiyansı zevkli mekanlara gitmek, tatlı-pasta almak veya pişirmek, dekorasyon, güzellik, aksesuarlar, tekstil ve moda ile ilgilenmek size iyi gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
20° 56' 44" R
Ay
Koç
04° 19' 41"
Merkür
Koç
12° 01' 38"
Venüs
Koç
24° 51' 21"
Mars
İkizler
22° 12' 49"
Jüpiter
Kova
25° 02' 30"
Satürn
Kova
12° 03' 52"
Uranüs
Boğa
09° 31' 51"
Neptün
Balık
21° 45' 19"
Plüton
Oğlak
26° 44' 11"
Chiron
Koç
09° 34' 26"
Lilith
Boğa
19° 03' 12"
True Node
İkizler
11° 57' 06"
Son Güncelleme : 10/04/2021 17:40

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>