17 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

17 Mayıs Hangi Burç

17 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 17 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

17 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işleri sağlamlaştırmak için elinizden geleni yapacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde iletişim problemlerinden kaynaklı huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Ani tepkiler verebilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var. Akşam saatlerinde sanatsal uğraşlarda bulunabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Önünüze çıkan fırsatları hemen değerlendirmelisiniz. Bugün şansınız çok açık. Sevdiğiniz hakkındaki şüpheleriniz açığa çıkarak onu kıracaksınız. Dikkat...

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Çalışıyorsanız iş ortamlarınızda bazı konuları somut işlere dönüştürmenin tam zamanı. Yakın çevrenizle ilişkileriniz yüksek olacak. Kendi istekleriniz sizin için daha da önem kazanıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Ay'ın bulunduğu konum, orijinal düşünceler içinde olduğunuzu gösteriyor. Sizi bu yönde destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finansla ilgili, yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü gidiyorsunuz. İçsel anlamda denetleyici ve sorgulayıcı davranarak, bazı engelleri aşabilirsiniz. Israrlı bir şekilde takıntılı konularınız üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları