16 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

16 Mayıs Hangi Burç

16 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 16 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

16 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Aşkın ve duyguların en sınırsız olduğu anlarda yer alacağınızı görüyorum. İnsanlardan kurtulacak ve sadece aşk hayatınıza odaklanarak devam edeceksiniz. En mutlu anların yeniden yer alacağı günler yakında kapınızda olacak. Kalbinizi kıran ne gibi durumlar olursa olsun yeniden devam etmek hayatınız için çok güzel olacak. Bir haber var ve ardından adeta ayaklar yerden kesilecek kadar mutlu olacaksınız. En özel anlarda devam edeceğiniz ve adeta kalbiniz içerisinde kelebekler uçuşacak kadar özel günler görüyorum. En özel anlarına yeni anılar eklenecek ve her şey ardından rayına oturacak gibi hissediyorum.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Haksızlığa uğrayacağınız ufak bir konuda bugün hemen kendinizi savunmaya geçeceksiniz. Bu tavrınız herkesi etkileyecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Kendinizi eskiden beri bağladığınız büyük umutlar, hedefine bir türlü ulaşmıyor. Bir süre daha sabrederseniz güleceksiniz. Yakın bir dostunuzla yapacağınız küçük bir iş ortaklığında uğrayacağınız zarar, çevrenizde arkadaşınızın size duyarsızlığı olarak yorumlanacak, ama siz buna katılmayacaksınız. Dostlarınız üzerinde büyük krediniz var. Bazı uyumsuz davranışlarla bunu tüketiyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bugünden itibaren Kova burcuna yerleşen savaş ve aksiyon gezegeni Mars,15 Kasım'a kadar kariyer yaşamınızda zorlu başarılara imza atmanıza destek verecek. Sözüyle döven marjinal yöneticilerine gazabına uğramadan bu dönemi atlatırsanız iş hayatınız için önemli bir tecrübe kazanmış olursunuz. Annenizle tartışmaktan kaçının.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde yeni başlangıçlar için fırsatlar çıkabilir. Fakat iyi değerlendirme yapmanız gerekebilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki değişimlere ayak uydurmanız gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konulara başkalarının dahil olmasını isteyebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Çocuklarınızla ilgili meselelerde haftaya titiz bir davranış yapısıyla başlıyorsunuz.Ancak öğle saatlerinden itibaren akşama kadar bir parça bu telaşlı enerjiden sıyırılacaksınız. Ay’ın boşluk etkisinde kalacağı süreci hobilerinize ve kendinizi iyi hissettiren konulara odaklayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise gündelik işlerinizi bitirebilmek için içsel dengeye kavuşacaksınız.Genel olarak ise; bugün Ay saat 11:21‘de boşlukta olacak ve 19:33‘te Terazi burcuna geçecek. Haftanın bu ilk gününde Ay'ın boşlukta ve Başak burcunda olması dikkat göstermeniz gereken işlerde biraz daha gayret göstererek çalışmanıza neden olabilir. Ne kadar detaya ve derine inmek isteseniz de yavaş bir ilerleme kaydedebilirsiniz. O nedenle fazla strese ve telaşa kapılmadan eldeki işlere odaklanmak bir kerede bir işi halletmeye çalışarak akışta kalmakta yarar var.Ay'ın boşluktan çıkacağı ve Terazi burcuna geçeceği akşam saatlerinde endişe ve streslerinizden arındığınız daha çok sosyalleşme ihtiyacı hissederek gezme, eğlenme, arkadaşlarla, sevdiklerinizle veya eşinizle program yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ay Terazi günleri oldukça sosyal, hareketli ve ilişkilerin ön planda olduğu zamanlardır.İş bağlantıları kurmak, iş yemekleri veya tanıtım işleri yapmak, her türlü sosyal organizasyonu düzenlemek ve arkadaş çevrelerinizle bir arada olmak için çok uygun günlerdendir. İnsanları arayıp konuşabilirsiniz. Yapacağınız ziyaret ve görüşmeler varsa bu güne planlayabilirsiniz. Daha medeni, uyumlu, orta yolu bulma arzusu taşıdığınız enerjiler olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
04° 11' 58" R
Ay
Balık
11° 32' 11" R
Merkür
Yengeç
27° 47' 30" R
Venüs
Başak
05° 57' 59" R
Mars
Aslan
28° 12' 34" R
Jüpiter
Balık
00° 09' 44" R
Satürn
Kova
10° 38' 55"
Uranüs
Boğa
14° 33' 18"
Neptün
Balık
22° 56' 43"
Plüton
Oğlak
25° 20' 38"
Chiron
Koç
12° 52' 31"
Lilith
İkizler
00° 57' 28"
True Node
İkizler
09° 11' 41"
Son Güncelleme : 27/07/2021 03:00

Astroloji Gündemi

26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Temmuz 2021, Pazartesi 26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Temmuz 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>