16 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

16 Mayıs Hangi Burç

16 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 16 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

16 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Muhtemelen yoğun ve stresli birkaç gün geçirdiniz, bu yüzden biraz bitkin düşmüş olabilirsiniz. Gelgelelim, ev işleri ve diğer sorumluluklar karşınızda duruyor olabilir ve sizse hiçbir şey yapmak istemiyor olabilirsiniz. Bir düşünün bakalım: Bunların hepsinin gerçekten acelesi var mı? Bırakın dursunlar orada. Dünyanın sonu değil ya! Biraz dinlenmek sizin de hakkınız. İyi bir kitap okuyabilir ya da televizyon karşısında uyuklayabilirsiniz. Her zaman bir yarın vardır!

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Haksızlığa uğrayacağınız ufak bir konuda bugün hemen kendinizi savunmaya geçeceksiniz. Bu tavrınız herkesi etkileyecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Gün boyu doğal yeteneklerinize güvenip ilerleyin. Venüs burcunuza ilerliyor. Huzur ve konfor için imkanlar gelişiyor. Mars değerler evinizde gerginlikleri tetikliyor. Son sözü söylemeden düşünmek faydalı olur.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Maddi konularda ani harcamalardan oluşan kayıplara karşı dikkat etmeniz gereken bir gün. Bugünlerde harcamalarda aşırılığa kaçmanız bütçenizde çok fazla açık vermenize neden oluyor. Sorunlarınızla kimseyi meşgul etmeden bazı kararları tek başınıza alıyor olmanız yakınlarınızın gözünden kaçmayabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

İletişim anlamında sorunlar ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsin. Sana iyi gelecek aktivitelere yönelebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Çocuklarınızla ilgili meselelerde haftaya titiz bir davranış yapısıyla başlıyorsunuz.Ancak öğle saatlerinden itibaren akşama kadar bir parça bu telaşlı enerjiden sıyırılacaksınız. Ay’ın boşluk etkisinde kalacağı süreci hobilerinize ve kendinizi iyi hissettiren konulara odaklayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise gündelik işlerinizi bitirebilmek için içsel dengeye kavuşacaksınız.Genel olarak ise; bugün Ay saat 11:21‘de boşlukta olacak ve 19:33‘te Terazi burcuna geçecek. Haftanın bu ilk gününde Ay'ın boşlukta ve Başak burcunda olması dikkat göstermeniz gereken işlerde biraz daha gayret göstererek çalışmanıza neden olabilir. Ne kadar detaya ve derine inmek isteseniz de yavaş bir ilerleme kaydedebilirsiniz. O nedenle fazla strese ve telaşa kapılmadan eldeki işlere odaklanmak bir kerede bir işi halletmeye çalışarak akışta kalmakta yarar var.Ay'ın boşluktan çıkacağı ve Terazi burcuna geçeceği akşam saatlerinde endişe ve streslerinizden arındığınız daha çok sosyalleşme ihtiyacı hissederek gezme, eğlenme, arkadaşlarla, sevdiklerinizle veya eşinizle program yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ay Terazi günleri oldukça sosyal, hareketli ve ilişkilerin ön planda olduğu zamanlardır.İş bağlantıları kurmak, iş yemekleri veya tanıtım işleri yapmak, her türlü sosyal organizasyonu düzenlemek ve arkadaş çevrelerinizle bir arada olmak için çok uygun günlerdendir. İnsanları arayıp konuşabilirsiniz. Yapacağınız ziyaret ve görüşmeler varsa bu güne planlayabilirsiniz. Daha medeni, uyumlu, orta yolu bulma arzusu taşıdığınız enerjiler olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 59' 01" R
Ay
Boğa
16° 17' 38" R
Merkür
Terazi
11° 14' 08" R
Venüs
Yay
15° 44' 42" R
Mars
Terazi
24° 22' 24"
Jüpiter
Kova
22° 21' 20"
Satürn
Kova
06° 58' 54"
Uranüs
Boğa
13° 20' 48"
Neptün
Balık
20° 50' 14"
Plüton
Oğlak
24° 22' 23"
Chiron
Koç
09° 50' 08"
Lilith
İkizler
10° 36' 44"
True Node
İkizler
01° 55' 08"
Son Güncelleme : 22/10/2021 07:20

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>