25 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

25 Mayıs Hangi Burç

25 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 25 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

25 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Maddi konulardaki kararsızlıklarınız, ortaya çıkan belirsiz durumlar ve ne yapacağınızı bilememek bugün sizin için biraz daha yorucu olabilir. Özellikle duygusal anlamda yorucu bir gün geçirebilirsiniz. Yanlış anlamalara, yanılgı ve aldanmalara, dalgınlık ve ihmallere karşı özellikle dikkatli olmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Bugün ilişkilerde değer ve güven duygusunun önemine vurgu artıyor. Desteklenme arzunuz yüksek. Hayatın madde tarafıyla mana tarafını dengelemek önem kazanıyor. Başkalarının eksiklerine takılıp kendinizi ve etrafı zorlamayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

İnsan ilişkileriniz biraz problemli görünüyor. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

Bu akşamdan itibaren yolunuza ışık tutacak, ikili ilişkilerde alacağınız yeni kararları aktive edecek sizin burcunuzda Yeni Ay gerçekleşiyor. Her Yeni Ay, yeni heyecanlar ve yeni fırsatları taşır. Siz de bu heyecanlı dönemin ve dinamik enerjinin keyfini çıkarmak için bitmesi gereken ne varsa tamamlayın. Çifte fırsatlar kapınızı çalacaktır.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mayıs 2016 İkizler Burcu Yorumu

Gün boyunca yolculuklar, eğitim öğretim faaliyetleri yabancılarla yapılan işler konusunda başarı elde edebilir, görüşmelerinizden olumlu sonuç elde edebilir ve arkadaş çevrenizin desteğini görebilirsiniz. Akşam üzerinden itibaren ilişkilerinizde olumlu diyaloglar geliştirerek sevgi dolu paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir zamandasınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları