25 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

25 Mayıs Hangi Burç

25 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 25 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

25 Mayıs 2022 İkizler Burcu Yorumu

Çalıştığınız iş kolunuzda yada birlikte çalıştığınız insanlarla alakalı konularda sıkıntınız olabilir. İşinizi zamanında yetiştirememek, patronlarınızın üzerinizdeki baskısı, iş kolunun size uymaması gibi problemler bugün gerginliğe neden olabilir. İşinize duyduğunuz güvensizlik, sağlığınızla ilgili korkularınız bugün sizi tedirgin edebilir. Sindirim sorunları yada başağrıları, gergin konuşmalar da günün etkileri olarak görülür. Bugün, çevrenizdeki insanların fırsatçı kişilikleri sizi tedirgin edebilir. Bir yandan değişim yaşamak isterken bunu gerçekleştirememek, bir yandan kaybederim korkusuyla işinize dört elle sarılmak gibi karmaşık etkiler yaşayabilirsiniz. Reddedilmekten, yaralanmaktan yada cezalandırılmaktan korkabilir, kimi anlarda kaprisli, alıngan ve sağı solu belli olmayan tarzda davranabilirsiniz. Gerginlikler sizi daha fazla huzursuz edeceği için, sakin olmanızı ve sağlığınızı düşünmenizi öneriyorum.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Hayatınızdaki sorunları artık geride bırakmak için hazır olduğunuzu gösteriyor. İnsanlar ile rahat edecek ve hayatınızda olması en uygun olan anların hareketine geçebileceksiniz. Çok farklı haberler alacağınız günde olduğunuzu göreceksiniz. Bu haber daha çok geçmiş zamanlarda aşk hayatınızda yer alan biri ile alakalı olduğunu göreceksiniz. Bu bedensel özellikleri ile adeta biri birinizi tam olarak tamamladığınız kişi her ne kadar unuttum dese bile bir türlü sizi unutamıyor. Yakın zamanda yeniden kapınızı çalması an meselesi gibi hissediyorum.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Kendinle ilgili bazı gelişmeler duyacağın bir gündesin. Yakın bir arkadaşının başka bir arkadaşıyla yaşadığı sorunlar dolaylı yoldan seni de etkileyebilir. Temkinli olman gerekiyor. Gelecek ile ilgili kurduğun hayallerin gerçekleşmesi için kendini sıkmamalısın. Kendine bir çalışma programı oluşturmalısın. Bu sayede iş yerinde fazla yorulmanın önüne geçebilirsin. Kendini yıpratmadan çalışmalısın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Bugün ilişkilerde değer ve güven duygusunun önemine vurgu artıyor. Desteklenme arzunuz yüksek. Hayatın madde tarafıyla mana tarafını dengelemek önem kazanıyor. Başkalarının eksiklerine takılıp kendinizi ve etrafı zorlamayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Konuşmalarında seçeceğin cümleler, sana gizemli bir hava katacak. Bugün bir eğitime katılabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

İnsan ilişkileriniz biraz problemli görünüyor. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 26' 58" R
Ay
Kova
11° 38' 11" R
Merkür
Yay
17° 34' 24" R
Venüs
Yay
15° 38' 43" R
Mars
İkizler
19° 43' 18" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 17"
Satürn
Kova
19° 42' 40"
Uranüs
Boğa
16° 07' 45"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 43"
Chiron
Koç
12° 12' 41"
Lilith
Yengeç
25° 25' 28"
True Node
Boğa
13° 11' 24"
Son Güncelleme : 28/11/2022 20:20

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>