27 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

27 Mayıs Hangi Burç

27 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 27 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

27 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Yakında kalbinizin kapılarını yeni birisi çalacak. Aklınızda ne kadar karışık soru işaretleri varsa teker teker gereken yanıtları bulacak. Eski sevgilinizin de sizi başkasına kaptırmış gibi bir hisse büründüğünü ve ayrılık için ne kadar üzgün olduğunu göreceksiniz. Ama geriye bakmak yerine bu noktada ileriye bakmalısınız. Çünkü yeni kişi gelecek ve hayatının her şeyinde sizleri isteyecek. İstediğiniz ve hak ettiğiniz kadar güzel bir değeri göreceksiniz. Böyle biri ile olmayı hak ediyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Ay sabah saatleri itibariyle Aslan burcunda seyahat etmeye başlıyor. Bugün iletişim yeteneklerinizle ön planda olabilirsiniz.Kardeşlerinizle, kuzenlerinizle ve komşularınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinde alacağınız haberler sizi şaşırtabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Güne büyük bir keyifle ve istekle başlayacaksınız. Çalışmak ve hizmet etmek ön plana çıkacak. Rutin koşturmalarınız devrede olabilir. Kendi istekleriniz için uğraşmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

Çok gezerek bir konuyu araştırarak öğreniyorsunuz. Tecrübelerini sizin kadar iyi kullanan çok az insan vardır. Fikirlerinizi çoğaltarak çevrenize yardım edebileceğinizi farkındasınız. Bugün, çevrenize ters düşebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mayıs 2016 İkizler Burcu Yorumu

Zihinsel olarak çok yönlü ve değişken bir yapıda olmanız olasıdır. Özgürlük, sıra dışılık ve gerçekleşmesi ulaşılmaz olan konulara karşı merakınız artabilir. Hukuki meselelerde desteği olmayan kanıtlarla vakit kaybetme riskine sahipsiniz. Fikirlerinizin kabul görmesi konusunda daha ikna edici ve tutarlı olmanız gerekebilir. Yolculuk planlarına dikkat etmelisiniz.Genel olarak ise; bugün sabah saatlerinde Ay, Venüs ile olumlu açı kuracağı için romantik karşılaşmalar, kalbinizin daha hızlı atmasına neden olacak heyecanlı gelişmeler söz konusu. Ancak Mars hala Yay burcunda geri gidiyor ve Venüs'le zıt açı yapıyor. Bu nedenle gerçekçi olmayan kararlar almak, aşırılıklara kaçmak ve birden fazla işle veya kişiyle aynı anda ilgilenmeye çalışmaktan kaçınmakta yarar var. Verdiğiniz sözlere ve size verilen sözlere dikkat ediniz.Bazıları anın hevesiyle verilmiş daha sonra tutulmayacak sözler olabilir. Dolayısıyla bu sözlere önem verip ciddi değişiklikler yapmaya kalkmayınız. Aynı şekilde ticari anlaşmalara, sözleşmelere, yolculuk planlarına temkinli yaklaşmakta fayda var. Aldatma ve aldatılma durumları ortaya çıkabilir, çapkınlıklar artabilir. Libido bu aralar epey yüksek olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
07° 05' 11" R
Ay
Koç
20° 04' 09" R
Merkür
Aslan
04° 09' 24" R
Venüs
Başak
09° 34' 54" R
Mars
Başak
00° 06' 13" R
Jüpiter
Kova
29° 50' 14" R
Satürn
Kova
10° 25' 31"
Uranüs
Boğa
14° 36' 38"
Neptün
Balık
22° 53' 45"
Plüton
Oğlak
25° 16' 21"
Chiron
Koç
12° 50' 32"
Lilith
İkizler
01° 17' 33"
True Node
İkizler
08° 54' 46"
Son Güncelleme : 30/07/2021 03:30

Astroloji Gündemi

29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 29 Temmuz 2021, Perşembe 29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 29 Temmuz 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>