27 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

27 Mayıs Hangi Burç

27 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 27 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

27 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün kıskançlık duygunuzun ve geçmişte hayatınızda yer alan bugünse olmayan kişilerin özel hayatlarını iş hayatlarını izleyip kendi yapmanız gerekenlerden uzaklaşarak gereksiz tartışmalar gerçeği yansıtmayan söylemlerde bulunup huzursuzluklara sebebiyet verecek davranışlar içinde olabileceğinize işaret etmekte sizlere önerim bugün sadece kendinize yakın arkadaşlar ve aile bireylerinizle olan ilişkilerinize önem vererek hareket edin. Böylelikle olası pek çok problemin önüne geçecek davranışlar içerisinde bulunmamış olursunuz

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Özgürlük isteğiniz yoğundur ve hiç bir şekilde kısıtlanmasına izin vermezsiniz. Normal olmayan birtakım insanlarla garip şekilde beraber olmaktan hoşlanabilirsiniz. Çabuk alınabilir, geçimsiz bir insan haline gelebilirsiniz. Hayatınızdaki karşıt cinsle sorunlar yaşayabilir yada onların yarattığı sorunlarla uğraşabilirsiniz. Hiçbirşeye bağlanmak istemez, sizi kısıtlayacak sözlerden yada davranışlardan nefret edebilirsiniz. İnsanların gözü önünde olmak bugün sizi rahatsız edebilir. Fazla ilgi görmek yada odak noktası haline gelmek sizi keyifsizlendirebilir. Herhangi bir insanla bir konuda uzlaşmaya varmak istemez, bağlayıcı tüm olguları reddedebilirsiniz. Bugün özgür olmak ve özgürce yaşamak istiyorsunuz. Eğer kendinizi hapsolmuş gibi hissederseniz aşırı abartılı sözlerle karşılık verebilirsiniz

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Günlük işler, detay ve titizlik gerektiren konular gündeminizi meşgul edebilir. Sağlığınız, beslenmeniz, diyetinizle daha çok ilgilenmeniz gereken bir gün olabilir. Bağışıklığınıza dikkat etmeli, hastalıklara karşı direncinizi yükseltmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

Bugün alışverişler ve parasal konular daha fazla gündeme gelebilir. Elinizdekileri daha mantıklı şekilde kullannmaya bakın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Mayıs 2016 İkizler Burcu Yorumu

Zihinsel olarak çok yönlü ve değişken bir yapıda olmanız olasıdır. Özgürlük, sıra dışılık ve gerçekleşmesi ulaşılmaz olan konulara karşı merakınız artabilir. Hukuki meselelerde desteği olmayan kanıtlarla vakit kaybetme riskine sahipsiniz. Fikirlerinizin kabul görmesi konusunda daha ikna edici ve tutarlı olmanız gerekebilir. Yolculuk planlarına dikkat etmelisiniz.Genel olarak ise; bugün sabah saatlerinde Ay, Venüs ile olumlu açı kuracağı için romantik karşılaşmalar, kalbinizin daha hızlı atmasına neden olacak heyecanlı gelişmeler söz konusu. Ancak Mars hala Yay burcunda geri gidiyor ve Venüs'le zıt açı yapıyor. Bu nedenle gerçekçi olmayan kararlar almak, aşırılıklara kaçmak ve birden fazla işle veya kişiyle aynı anda ilgilenmeye çalışmaktan kaçınmakta yarar var. Verdiğiniz sözlere ve size verilen sözlere dikkat ediniz.Bazıları anın hevesiyle verilmiş daha sonra tutulmayacak sözler olabilir. Dolayısıyla bu sözlere önem verip ciddi değişiklikler yapmaya kalkmayınız. Aynı şekilde ticari anlaşmalara, sözleşmelere, yolculuk planlarına temkinli yaklaşmakta fayda var. Aldatma ve aldatılma durumları ortaya çıkabilir, çapkınlıklar artabilir. Libido bu aralar epey yüksek olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 39' 09" R
Ay
Yengeç
11° 46' 20" R
Merkür
Terazi
15° 30' 23" R
Venüs
Yay
20° 33' 48"
Mars
Terazi
27° 30' 05"
Jüpiter
Kova
22° 27' 16"
Satürn
Kova
07° 05' 14"
Uranüs
Boğa
13° 09' 32"
Neptün
Balık
20° 44' 48"
Plüton
Oğlak
24° 24' 51"
Chiron
Koç
09° 38' 34"
Lilith
İkizler
11° 07' 54"
True Node
İkizler
01° 58' 29"
Son Güncelleme : 26/10/2021 23:50

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>