12 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

12 Mayıs Hangi Burç

12 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 12 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

12 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

İşyerinizde saygın bir kimse olacağınızı görüyorum. Hayatın size dürüstlüğünüz karşısındaki hediyeniz olacak bu. Sizin ilerde gelecek olduğunuz konumu temsil ediyor. Beklemediğiniz zamanlarda alacağınız terfilerle birkaç seneye hayal dahi etmediğiniz bir konumda olacaksınız. Sizin için olduğunuz yer yeterli gibi çıkmış. Siz olduğunuz yerden memnun ve daha fazlasında gözü olmayan bir insansınız. Gözünüzün tok oluşu sebebiyle hayat size her zaman daha fazlasını veriyor. Siz çalışmayı seven ve işinden oldukça keyif alan bir kişisiniz. İşinizin size getirdiklerini çok seviyorsunuz. İşiniz dolayısıyla tanıştığınız kişilerle dışarıda da oldukça görüşüyor ve iletişiminizi eksik etmiyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde yeni uğraşlar edinebilirsiniz. Seyahat programları yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Yaşadığınız olaylarda bütünü görmekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif aldığınız işlerle uğraşmak size iyi gelecektir. Eğlenceli programlara dâhil olmak isteği içinde olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Bugün kendinizi oldukça çalışkan ve üretken hissedebilirsiniz. Toprak alım satımı ile ilgilenmek için harika. Diğer yandan iş hayatınızda çaba harcadığınız alanlarda somut geri dönüşler almaya başlarsınız. Cesaret ve dayanıklılık gerektiren işlerde başarı şansınız oldukça yüksek. Aşırı inatçı davranmaktan kaçınıp öfkenizi kontrol ederseniz, zafer sizin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bugün beklenmedik durumlar ve dikkatsizlik yüzünden bazı huzursuzluklar yaşanabilir. Duygusal alanda daha sabırlı olmaya bakın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Kendinizi daha içselleştireceğiniz bir gün. Kalbinizin sesini dinleyin ve olayları detaylandırın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Evinizde veya yaşadığınız yerde kendinizi daha iyi hissetmenizi, daha rahat çalışmanızı veya konforu temin edebilecek değişiklikler yapabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi açıkça paylaşmanız ikili ilişkilerinizin güçlenmesini sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hedeflerimizi (günlük hedefler dahil)gerçekleştirme konusunda istekli ve enerjik bir gündeyiz. Fikirlerimizi açıkça ortaya koyabilir, karşı tarafı kolayca ikna edebilir ya da etkileyebiliriz. Olumlu görüşmeler, yazışmalar, fikir paylaşımları, toplantılar ve yazılı ve sözlü sunumlar için olumlu günlerdeyiz. Başarılı iş birlikleri, ortaklıklar veya ilişkiler kurabileceğimiz on gün. Derin bağlar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
02° 16' 35" R
Ay
Kova
13° 54' 19" R
Merkür
Yengeç
23° 35' 26" R
Venüs
Başak
03° 33' 11" R
Mars
Aslan
26° 56' 54" R
Jüpiter
Balık
00° 22' 06" R
Satürn
Kova
10° 47' 47"
Uranüs
Boğa
14° 30' 50"
Neptün
Balık
22° 58' 34"
Plüton
Oğlak
25° 23' 30"
Chiron
Koç
12° 53' 35"
Lilith
İkizler
00° 44' 05"
True Node
İkizler
09° 28' 53"
Son Güncelleme : 25/07/2021 02:40

Astroloji Gündemi

24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Temmuz 2021, Cumartesi 24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Temmuz 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>