12 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

12 Mayıs Hangi Burç

12 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 12 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

12 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Sizinle ilgili olarak, belirli bir kişi, onlara verdiğiniz tüm şansları kullandı ve şimdi onları hayatınızdan tamamen kovacaksınız. Bu biraz aşırı gelebilir ama işleri yarı yarıya yapmak için bir işaret değildir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Gücünüzü ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz ancak başkaları üzerinde baskı ve hakimiyet kurmamaya dikkat etmelisiniz. Dengeleri gözettiğinizden emin olmalısınız. Yoğun duygular içinde olabilirsiniz. Akşama doğru Ay’ın burç değiştirmesiyle maddi konular öne çıkabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bazı konularda yardıma ihtiyacın olduğunu düşünebilirsin. Yardım istemekten çekinmemelisin. Hem bu sayede bazı yeni ilişkiler için açık kapı bırakmış olabilirsin. Çalışma alanın dışında yeteneklerini ilgilendiren bir konuda iş teklif alabilirsin. Bu durum seni şaşırtabilir. Dikkatini toplayı bir karar vermelisin. Herkesin ne istediğinden çok senin ne istediğin önemli.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Maddi konular gündemde!Hareketli bir güne hazır ol. Sabah saatlerinden itibaren telefonun susmayacak. Uzun zamandır harcamalarını kısmış ve birikim yapmaya başlamış bir Boğa burcuysan, bugün tamamıyla unuttuğun ve aklından geçmeyen bir yere para harcayabilirsin. Sevgilin var ise yapacağın konuşmalarda, ?her şeyin en iyisini ben bilirim? gibi bir tavrı takılabilirsin. Sana tavsiyem; sevgilinin düşüncelerine önem verdiğini, ona hissettirmen olacaktır. Bugün aynı zamanda kardeşler arasında gerilime neden olan miras konularını muhatap almamak için konunun dışında kalmak isteyebilirsin. Olumsuz alışkanlıklarından kurtulmak için ideal bir gün.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bugün beklentileri tam anlamıyla karşılayacağın başarılı bir gün olabilir. En küçük detayları bile kaçırmıyorsun. Yakın arkadaşlarınla bir araya gelerek, eğlenceli aktivitelere katılabilirsin. Kaygısızca dertleşebildiğin arkadaşlarının olması sana kendini iyi hissettirecek. İlişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, geçmiş ilişkin akılının karışmasına neden olabilir. Aynı zamanda bugün kendine özen göstermek, bireysel ihtiyaçlarını karşılamakta ön planda olacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Kendi sorunlarınızı unutmak için başkalarının sorunlarıyla ilgilenme telaşı içindesiniz. Çevrenizdekilere öğüt dağıtırken, kendi sorunlarınızdaki abartıları fark etmeye çalışın. Bir geçimsizlik meselesi bugünlerde sizin en büyük sorununuz haline gelebilir. Bu konuda mesafeli yaklaşımlar gerekiyor. İleriye ertelediğiniz bazı görüşmeler, ivedilik gerektirecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 04' 27" R
Ay
Terazi
16° 13' 32" R
Merkür
Yengeç
03° 49' 36" R
Venüs
İkizler
16° 55' 17"
Mars
Boğa
01° 21' 10"
Jüpiter
Koç
07° 57' 37"
Satürn
Kova
24° 26' 14"
Uranüs
Boğa
17° 59' 05"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 39"
Chiron
Koç
16° 21' 59"
Lilith
Yengeç
09° 16' 18"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 07:30

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>