8 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

8 Mayıs Hangi Burç

8 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 8 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

8 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde önemli görüşmeler yapabilir, sizi üzen veya yoran konuları partneriniz ve dostlarınızla daha rahat paylaşabilirsiniz. Genel sağlık ve motivasyon durumunuza özen göstermeniz gereken bugün, çalışma hayatınızda stresli konularla karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Her işinizi kendi başınıza yapmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle, sıkıştığınız zamanlarda bile destek istemeyi düşünmeyebilirsiniz. Özellikle maddi konularda, kendi başınıza karar almakta direnebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Burcunuzda seyretmeye devam eden güneş sizlere ekstra enerji dağıttığı için düşüncelerinizle telepati yapmanız çok olası, olumsuz düşüncelerden kaçının.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar saat 00:58 Venüs-Neptün görünümüyle güne adım atıyoruz. Parasal görüşmelerde sizi söylenen sözlere, sunulan vaatlere kanmadan önce dikkatlice gözden geçiriniz. Pembe gözlüklerle duruma bakmayalım. Arkadaşlık ilişkilerinde, içinde yer aldığınız topluluk içinde dayanışma olgusunu mutlaka göz önüne alınız. Bir arkadaşınıza borç vermek veya borç istemek gibi durum söz konusu ise, bunun ödenme zamanını, şartlarını iyice kontrol ediniz. Saat 02:25 Ay-Venüs görünümü, işiniz ve parasal konularda çevrenizdeki kişilerle ilişkinizi önemseyiniz. Kendinize güvenirseniz mutlaka verimli sonuçlar alabilirsiniz. Saat 05:08 Kova burcunda oluşacak sondördün, sizi siz yapan ilkeleriniz, davranışlarınız, kararlarınız, girişimleriniz yoluyla kendinizi toplum içinde gösterme arzunuzdur. Sözgelimi ailenizle olan ilişkiniz, geçmişiniz, anılarınız, bugüne dek oluşturduğunuz değerleriniz dış dünyada bazı kişiler tarafından beğenilmeyebilir, onaylanmayabilir. Kimileri fazla sert biri olduğunuzu düşünür, bazıları maddiyatçı ve keseri kendi tarafına yontan bir kişi olarak sizi değerlendirebilir. Ailenizin sorumluluğu, güvenliği için mücadele ederken, dışarıdaki dünyanın kuralları öylesine baskındır ki siz ister istemez iki misli güçle savaşmak zorunda kalırsınız. Sakin olmak durumundayız. Saat 07:11 Ay-Jüpiter görünümü, iş ve özel yaşantımızda insanların bize karşı anlayışlı, vicdanlı olmasını bekleriz. Tabii ki herkesin derdi var, ancak bizim de sıkıntılarımız var. Bunu görmeyen, farkına varmayan sistemi ve kişileri anlamakta zorlanırız. Saat 15:50 Ay-Merkür görünüm etkisinde, yeni projeler üzerinde düşünürüz ve bunları güvendiğimiz kişilerle konuşuruz. İşlerinizin rast gitmesi ve gönlünüzün hoş olması dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Kıskançlıktan öte sahiplenici yapınız çevrenizde yanlış anlamalara neden olabiliyor. Düşüncelerinizi paylaşmaktan hoşlanmayacağınız bir gün. .Bu arada, aile büyüklerinden biri size maddi konularda gereken desteği verebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar saat 05:34 Ay-Mars karşıtlığı, maddi konularda iki yönlü hareket etmeye neden olabilir. Bir yandan ihtiyaçlarımızı elde etmek amaçlı düşünürüz, ancak diğer taraftan temkinli olmamız gerekebilir. Hesabımızı bilmemizde yarar var. Saat 14:19 Ay-Neptün görünümü, dikkatli olmamızı gerektiriyor. Hayalci düşünmeyelim. Eğer bir karar vermemiz gerekiyorsa ve bu duygusal-mali-iş konularında bilinçli ve gerçekçi bir analizde bulunalım. Gün içinde buna özellikle dikkat edelim. Saat 16:52 Ay-Jüpiter görünümü, maddi harcamalarımıza dikkat etmemizde yarar var. Sevdiklerimizi memnun etmeye çalışırken, bütçenin ayarını şaşmayalım. Saat 19:32 Ay-Satürn karşıtlığı, özellikle finansal ilişkileriniz, ortaklaşa paylaşımlar, iş veya eşin mali durumu, uzun vadeli yatırımlar, kredi konularında çok dikkatli bir hesaplamada bulunmadan karar vermenin yanlış olacağını işaret ediyor. Elinizdeki parayı riske atmadan, bir borç almadan, iyice araştırmadan önce düşünmelisiniz. Tüm Annelerin 365 günü kutlu olsun. Kaybettiğimiz Annelerimiz Nurlar içinde uyusunlar. Anne sıcaklığının, huzur ve güven duygusunun, tüm insanlığa ışık, rehber, güç, yoldaş,,örnek olması dileğimle

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
04° 08' 47" R
Ay
Balık
10° 47' 43" R
Merkür
Yengeç
27° 40' 30" R
Venüs
Başak
05° 53' 60" R
Mars
Aslan
28° 10' 29" R
Jüpiter
Balık
00° 10' 05" R
Satürn
Kova
10° 39' 10"
Uranüs
Boğa
14° 33' 14"
Neptün
Balık
22° 56' 47"
Plüton
Oğlak
25° 20' 43"
Chiron
Koç
12° 52' 33"
Lilith
İkizler
00° 57' 06"
True Node
İkizler
09° 12' 08"
Son Güncelleme : 27/07/2021 01:40

Astroloji Gündemi

26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Temmuz 2021, Pazartesi 26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Temmuz 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>