8 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

8 Mayıs Hangi Burç

8 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 8 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

8 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

Aşk konusunda cesur adımlar atmanız gerekmekte. Gözünüzün bilhassa açık olması gereken bir dönemdesiniz. Ayrıca istikrar da gününüzün vazgeçilmezi...

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa burçları, Aslan ayı ve Uranüs arasında oluşan açı bu sabah özellikle ev ve aile ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyecek. İletişim kanallarında oluşan problemlerden doğan tatsızlıkları giderebilmek için karşınızdakinin söylediklerini dikkatli bir şekilde dinleyerek empati yeteneğinizi kullanmaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Bugün oldukça yaratıcı bir ruh haline bürünebilir, bambaşka dünyalara yolculuk edebilirsiniz. Mevcut gerçeklikten kaçıp sanatsal girişimler aracılığıyla fantazilerinizi keşfedin. Aklınızın erdiği en uç hayalleri kurun. Bugün gibi bir günde, gerçekleştirebileceklerinizin sınırı yok! Sınırlarınızı test edin ve zorlayın. Sandığınızdan çok daha ileri gidebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün bütün işleri tembellik nedeniyle ertelediğin takdirde günün istediğin gibi ilerlemeyebilir. Sonuç elde etmek için elinden gelen her şeyi yapman gerekebilir. Kendini işinin sahibi bir boğa burcuysan çalışanların ile ilgili problemler yaşayabilirsin. Gün içinde tanışacağın biri mistik konulara ilgi duymanı sağlayabilir. Kardeşin ile alım satım konularda bir karar vermeye çalışıyorsun.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Kendine olan inancın tazeleniyor!Ay, sabah saatlerinde boşlukta hareket ediyor. Bugün gerginlik yaşanan ortamlarda uzlaşı yeteneğinle gerginliği azaltma görevini üstlenebilirsin. Eğer ortaklık söz konusu bir işin başında isen yeni tasarruf politikalarına kafa yormak isteyebilirsin. Özel görüşmelerini yapmak için telefonu değil, yüz yüze görüşmeyi tercih etmelisin. Gezegenlerin konumu sana tesadüf diye bir şey olmadığını tekrar tekrar gösteriyor. İkili ilişkiler ve özel hayatındaki gelişmeler seni heyecanlandırırken, aşka zaman ayırmanın seni mutlu ettiğini fark edeceksin. Evliliğinde sorunları olan bir Boğa burcuysan, evliliğine bir şans daha vermek isteyeceksin. Gün içerisinde her şeyin güzel olacağına dair inancın tazelenecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Her işinizi kendi başınıza yapmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle, sıkıştığınız zamanlarda bile destek istemeyi düşünmeyebilirsiniz. Özellikle maddi konularda, kendi başınıza karar almakta direnebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
15° 57' 53" R
Ay
Oğlak
23° 46' 18" R
Merkür
Boğa
23° 15' 04"
Venüs
Aslan
01° 17' 20"
Mars
Aslan
09° 59' 13"
Jüpiter
Boğa
04° 39' 16"
Satürn
Balık
07° 06' 53"
Uranüs
Boğa
20° 31' 28"
Neptün
Balık
27° 31' 55"
Plüton
Kova
00° 04' 20"
Chiron
Koç
19° 03' 22"
Lilith
Aslan
16° 44' 10"
True Node
Boğa
03° 14' 06"
Son Güncelleme : 07/06/2023 01:30

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>