8 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

8 Mayıs Hangi Burç

8 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 8 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

8 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Birlikte çalıştığınız insanlara vereceğiniz şansla gücünüzü arttıracaksınız. İlgi alanınızın artmasıyla değişik iş profilleri karşınıza çıkacaktır. Seçim şansınızı kullanırken; mantıklı adımlar atmalısınız. Çevrenizde yapıcı bir tablo sergilerken, düşünce birliğinde olan kişileri de kaynaştıracaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Kendine olan inancın tazeleniyor!Ay, sabah saatlerinde boşlukta hareket ediyor. Bugün gerginlik yaşanan ortamlarda uzlaşı yeteneğinle gerginliği azaltma görevini üstlenebilirsin. Eğer ortaklık söz konusu bir işin başında isen yeni tasarruf politikalarına kafa yormak isteyebilirsin. Özel görüşmelerini yapmak için telefonu değil, yüz yüze görüşmeyi tercih etmelisin. Gezegenlerin konumu sana tesadüf diye bir şey olmadığını tekrar tekrar gösteriyor. İkili ilişkiler ve özel hayatındaki gelişmeler seni heyecanlandırırken, aşka zaman ayırmanın seni mutlu ettiğini fark edeceksin. Evliliğinde sorunları olan bir Boğa burcuysan, evliliğine bir şans daha vermek isteyeceksin. Gün içerisinde her şeyin güzel olacağına dair inancın tazelenecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün her aklınıza geleni uygulamaya geçme isteğinizi kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle de iş hayatınızda ani ve fevri davranışlar içinde bulunmaktan ya da şu anda sahip olduğunuz işten daha iyisini bulurum ümidiyle işten ayrılmaya kalkmaktan uzak durun. Sonuçlar hiçte tahmin ettiğiniz gibi olmayabilir. Var olan şartlarınızı daha iyi hale getirmeye çalışmanız sizin için çok daha faydalı sonuçlar getirecektir. İş ve özel yaşamınızda huzurunuzu başarınızı kıskanan kişilerin çevrenizde bulunarak türlü oyunlarla size rahatsızlık vermelerine fırsat vermemek sizin elinizde. Çevrenizde bulunan insanlara her zamankinden daha fazla dikkat edin ve sezgilerinizin sesine kulak vererek ilerleyin…

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Kıskançlıktan öte sahiplenici yapınız çevrenizde yanlış anlamalara neden olabiliyor. Düşüncelerinizi paylaşmaktan hoşlanmayacağınız bir gün. .Bu arada, aile büyüklerinden biri size maddi konularda gereken desteği verebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bugün yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz çok şey yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi somutlaştırmaya bakın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları