8 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

8 Mayıs Hangi Burç

8 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 8 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

8 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Kariyerinizle ilgili hedeflerinizi en iyi şekilde saptayabilme becerisine sahip olacaksınız. Koşullarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz. Ciddi bir çalışma içine gireceksiniz. İlginç aşk gelişmeler sizi bekliyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Kendinize göre bir partner adayı bulamadıysanız bile moralinizi yüksek tutmalısınız. Hayallerinizi gerçekleştirebilmek için finansal planlamalar yapmaya başladınız. Bugün stresli ortamlardan uzak durun.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün bütün işleri tembellik nedeniyle ertelediğin takdirde günün istediğin gibi ilerlemeyebilir. Sonuç elde etmek için elinden gelen her şeyi yapman gerekebilir. Kendini işinin sahibi bir boğa burcuysan çalışanların ile ilgili problemler yaşayabilirsin. Gün içinde tanışacağın biri mistik konulara ilgi duymanı sağlayabilir. Kardeşin ile alım satım konularda bir karar vermeye çalışıyorsun.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Ay öğle saatlerinde burç değiştiriyor, iletişim konularında heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken en önemli aracınız sevgi olabilir. Yaratıcılığınızı konuşma ve sözlerinize yansıtabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Ofis ortamında yürüttüğünüz iş ile ilgili önceden edindiğiniz tecrübelerinize güvenerek hareket etmenizde fayda vardır. Zira insanlar size verdikleri fikirleri ne kadar uygulayıp uygulamadığınızı test ediyor olabilirler. Geçmişte finansal anlamda vermiş olduğunuz yanlış kararları şimdiki zamanda da uygulamaya kalkmayın. Bütçeniz ikinci bir hatayı kaldıramayabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Diyaloglarda karşılıklı söz yaralanmaları mümkün olabilir. İş arkadaşlarınızla ilgili dayanışma ve hakkaniyetli bir çalışma şekli oluşturabilirsiniz. Alt çalışanlarınızla mevcut projelerde dengeyi tutturabilme enerjilerine sahipsiniz. Bugün de hizmet ortamınızda dengelerin sizin lehinize inşa edilebileceği bir gündesiniz. Hayatınızın gidişatına odaklandığınız bir sürece başlıyorsunuz. Yeni plan ve hedeflere yönelebilirsiniz. Beklenmedik, ön görmediğiniz tavırlarla karşılaşabilir ve bilhassa hoşunuza gitmeyen haberlerle ilgili tepki verebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 14' 33" R
Ay
İkizler
06° 31' 34" R
Merkür
Oğlak
00° 42' 24" R
Venüs
Yay
26° 31' 45" R
Mars
İkizler
16° 25' 12"
Jüpiter
Balık
29° 06' 38"
Satürn
Kova
20° 17' 02"
Uranüs
Boğa
15° 48' 50"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 29"
Chiron
Koç
12° 03' 11"
Lilith
Yengeç
26° 23' 44"
True Node
Boğa
13° 12' 10"
Son Güncelleme : 07/12/2022 12:30

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>