8 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

8 Mayıs Hangi Burç

8 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 8 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

8 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Bugünlerde ufak tefek kozmetik alışverişleri yapmak ya da kendinize bakım yaptırmak için de uygun bir gün. Rutinlerinizden dışarı çıkmayın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Dün gerçekleşen Dolunay'ın ardından Ay, öğlen saatlerine kadar Akrep burcundaki seyahatine devam edecek. Sabah saatlerinde ilişkileriniz ve ortaklıklarınız ön planda olcaktır.Ay'ın Yay burcuna girişi ile odağınız finansal hayatınıza kayacaktır. Borç, kredi ve finansal destek arayışına girmek için öğleden sonraki saatleri değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Burcunuzda seyretmeye devam eden güneş sizlere ekstra enerji dağıttığı için düşüncelerinizle telepati yapmanız çok olası, olumsuz düşüncelerden kaçının.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Ofis ortamında yürüttüğünüz iş ile ilgili önceden edindiğiniz tecrübelerinize güvenerek hareket etmenizde fayda vardır. Zira insanlar size verdikleri fikirleri ne kadar uygulayıp uygulamadığınızı test ediyor olabilirler. Geçmişte finansal anlamda vermiş olduğunuz yanlış kararları şimdiki zamanda da uygulamaya kalkmayın. Bütçeniz ikinci bir hatayı kaldıramayabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Şu sıralar yaşamınızın genelinde kırılganlığa açık görünüyorsunuz. Hassas ve kendinize dönük davranışlarınız, bu sıralar ilişki problemleri yaratmaya çok elverişli. Birkaç günlük bir yolculuğunuz ve bu yolculuğun dönüşünde bir kutlamanız var. Akraba ilişkilerinizde bazı konularda umudunuzu azalttığınız gelişmeler, bu kutlamayla gözle görülür düzelmelere girebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde önemli görüşmeler yapabilir, sizi üzen veya yoran konuları partneriniz ve dostlarınızla daha rahat paylaşabilirsiniz. Genel sağlık ve motivasyon durumunuza özen göstermeniz gereken bugün, çalışma hayatınızda stresli konularla karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 55' 18" R
Ay
Boğa
15° 32' 41" R
Merkür
Terazi
11° 11' 53" R
Venüs
Yay
15° 40' 48" R
Mars
Terazi
24° 19' 54"
Jüpiter
Kova
22° 21' 17"
Satürn
Kova
06° 58' 50"
Uranüs
Boğa
13° 20' 57"
Neptün
Balık
20° 50' 18"
Plüton
Oğlak
24° 22' 21"
Chiron
Koç
09° 50' 17"
Lilith
İkizler
10° 36' 19"
True Node
İkizler
01° 55' 16"
Son Güncelleme : 22/10/2021 05:50

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>