22 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

22 Mayıs Hangi Burç

22 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 22 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

22 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Partneriniz ile olan ilişkinizden çok memnunsunuz ve kendinizi sevgi dolu hissediyorsunuz. Bugün iş yerinizde her zamankinden daha çok dikkatli olmaya çalışın. Duygularınızı sağlıklı bir şekilde işlemeyi öğrenmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Kolayca sıkıldığınız için, sizin kadar alışılmadık birisini aramayı deneyin! Bugün gelecek için her türlü çılgın fikirlere sahipsiniz. Büyük fikirler, büyük projeler ve büyük şeyler düşünüyorsunuz. Bugün çok şey hissediyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Güneş burcunuza geçmeye hazırlanırken hayatınızdaki dinamizmin arttığını hissedeceksiniz. Kalkanlarınızı bırakarak hayatınızdaki yenilikleri ile kucaklayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

Karakterine uygun açık sözlülüğün bugün iletişim kuracağın kişilere de yansıyor. Ancak dozunu ayarlamalısın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2016 İkizler Burcu Yorumu

Ortaklığınız ve ilişkinizle ilgili değerlendirme aşamasında bulunuyorsunuz.Ya devam edip ya da son noktayı koymanız gerekebilir. Ancak bu süreç gergin ve sancılı olabileceği gibi daha önce olası tartışma yaratmış olan konular tekrar gün yüzüne çıkıp ikili değerlendirmenin odak noktası olabilirler. Sağduyu ve sükunete ihtiyacınız olan bir Dolunay deneyimleyeceksiniz.Genel olarak ise; bugün gökyüzü oldukça yoğun olacaktır. İletişim, haberleşme, eğitim, bilgi, ticaret ve yolculuklar gezegeni Merkür 14 derece Boğa burcunda ileri gitmeye başlıyor. Ayın 24'ünde eski hızına kavuşacak. Bitiremediğiniz, yarım kalmış, gecikmeye uğramış tüm iletişim, haberleşme, yolculuk, eğitim, anlaşma, sözleşme randevu ve görüşmeleri tamamlamaya başlayabilirsiniz.Merkür'ün Retro bitimine bıraktığınız cep telefonu, bilgisayar, araba, elektronik eşya ve ev aletlerinin alımını ve satışını artık yapabilirsiniz. 1 derece Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Her Dolunay bir farkındalık zamanıdır. Yay burcunda gerçekleşecek bu Dolunay; idealist yanınız, hayata bakış açınız ve hayatın size anlam katan yanlarının öne çıkacağı duyguları temsil ediyor. Hedeflerinize, gökyüzünü limit koyabilirsiniz. Ancak bir yandan da sıradan, günlük koşullara, pratik çözümlere de önem vermeniz gerekebilir.Hedefler ve gelecek planlarınızı gerçekleştirebilmek için sadece bilgi toplamak ve zihinsel alanda kalmak, başarmak için yetmeyebilir. Daha çok insanla bağ kurmalı, her seviyeden insanla iletişime geçmeli, kendi inanç ve felsefenize uymayan kişilere karşı toleranslı olmalısınız. Eğitim, yazın, yayınlama, baskı işleriniz veya seyahat planlarınız varsa bu tutulma zamanı somut adımlar atabilirsiniz.Mars Yay burcundan Dolunay’a karşıtlık yapacağı için hedeflerinize hızla ilerleme arzunuza rağmen gecikme ve zorlanma, sabırsızlık ve öfke yaşayabilirsiniz. Henüz Merkür'de tam hızına kavuşmadığı için gerekli planları ve düzenlemeleri dikkatle ve ince detayına kadar düşünmelisiniz. İşin mali boyutunu da göz önünde bulundurun. Son anda yapmayı unuttuğunuz bir detay başınıza sorun açabilir.Satürn de Yay burcunda geri harekette olduğu için özgürlüğünüzü ve serbest karar alma arzunuzu kısıtlayan koşullar olabilir. Hangi hedefe, kaynağa veya seçeneğe yöneleceğinize karar verememek ve birden fazla şeyi bir arada yapmaya çalışmak karmaşaya neden olabilir. Eğer İkizler burcunda Yeni Ay döneminde başladığınız işlerde yanlış başlangıçta bulunmuşsanız veya doğru kararları zamanında almadıysanız bu dönemde daha zorlanabilirsiniz. Yanlış enerjilerle başlattığınız işlerde, bu Dolunay sorunların açığa çıkmasına yol açabilir. Zamanında patlak lastiklere yama yapmayı seçmişsek, araba şimdi sizi yarı yolda bırakabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
02° 15' 23" R
Ay
Kova
13° 36' 42" R
Merkür
Yengeç
23° 32' 50" R
Venüs
Başak
03° 31' 41" R
Mars
Aslan
26° 56' 07" R
Jüpiter
Balık
00° 22' 14" R
Satürn
Kova
10° 47' 52"
Uranüs
Boğa
14° 30' 49"
Neptün
Balık
22° 58' 35"
Plüton
Oğlak
25° 23' 32"
Chiron
Koç
12° 53' 36"
Lilith
İkizler
00° 43' 57"
True Node
İkizler
09° 29' 04"
Son Güncelleme : 25/07/2021 02:10

Astroloji Gündemi

24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Temmuz 2021, Cumartesi 24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Temmuz 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>