22 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

22 Mayıs Hangi Burç

22 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 22 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

22 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Mantıklı düşünmekten yana olan siz, duygularınızdan arınarak düşünmek istiyorsunuz. Özgürlüğünüzü tehdit edecek hiçbir girişimde bulunmak istemiyorsunuz. Bağlayıcı yada birarada tutucu her olgudan uzaklaşmak ve bu konudaki baskılarda fevri davranışlar göstermek olağandır. Beklenmedik kararlar da alabilir, tüm bağları da koparabilirsiniz. Ne olursa olsun sakin kalmaya çalışın. Parasal konulardaki sıkıntılı durumların devam ettiği bu günlerde, harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Başkalarından gördüğünüz desteğin yeterli olmadığı bugünlerde elinize geçenleri zor günler için tutmak gerektiğini düşüneceksiniz. Bugün sizin için zorlanmadıkça eylemden uzak kalma isteği yoğun. Kendinizi rahat hissettirecek bir kısa yolculuk yapabilirsiniz. Biraz olsun sorunlardan uzak durmanın size iyi geleceğini düşünüyorsunuz. Bu yolculuklar yakın dostlarınızla birlikte gerçekleşebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Detaylar önemli olacak!Ay, toprak burcunda hareket ediyor. Bugün kendini fazlasıyla kısıtlanmış hissedebilirsin. Bu yüzden özellikle çalışma ortamında, kendini ifade ederken sert bir dil kullanabilirsin. Gün içerisinde yakın arkadaşınla yaşayacağın tartışmadan dolayı bir süre görüşmeme kararı alabilirsin. Kendi işini yapan bir İkizler burcuysan, yapacağın anlaşmada çok önemli detaylar olabilir. Evliliğinde sorunları olan bir İkizler burcuysan, eşine fazlasıyla yüklenebilirsin. Bu durum telafi edilemez sonuçlar doğurabilir. Akşam saatlerinde katılacağın davette yeni insanlarla tanışacaksın. Bu tanışmalarla çevren yeni bir şekil alabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

İş hayatınızda, motivasyonunuz yüksek olabilir. Detaylarla ilgilenebilirsiniz. İş yoğunluğunuz, fazla olabilir. Birçok işle ilgilenebilirsiniz. İletişiminiz, yoğun ve önemli olabilir. Hızlı düşünüp, pratik çözümler üretebilirsiniz. Evinizle ilgili konulara zaman ayırın. Harcamalarınızı düzenleyebilirsiniz. Kardeşlerinizin sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili tamamlamanız gereken sorumluluklarınız olabilir. İşlerinizi toparlamak için başkalarından yardım alabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınıza da zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hobilerinizle ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek için planlar yapabilirsiniz. Ruhsal durumunuzla ilgili konularda dengeniz bozulabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2016 İkizler Burcu Yorumu

Gün içinde partneriniz, dostlarınızla ilişkileriniz ve iş hayatınızdaki iletişiminizde daha fazla çaba ve mücadeleye ihtiyacınız varken, Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için, geçmişten gelen olası borçlar sizi meşgul edebilirken, büyük parasal konulara girmemeli, kredi çekmek için başka bir günü tercih etmelisiniz. İlişkilerinizde ve iş hayatınızda size zarar veren insanları görmeye başlayabilir, ilişkilerinizde buna istinaden belirli yol ayrımlarına gelebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
21° 19' 04" R
Ay
Boğa
21° 32' 46" R
Merkür
İkizler
12° 10' 00"
Venüs
İkizler
03° 21' 17"
Mars
Yengeç
11° 08' 38"
Jüpiter
Kova
29° 45' 25"
Satürn
Kova
13° 24' 28"
Uranüs
Boğa
11° 18' 43"
Neptün
Balık
22° 39' 49"
Plüton
Oğlak
26° 45' 42"
Chiron
Koç
11° 14' 49"
Lilith
Boğa
22° 30' 52"
True Node
İkizler
10° 43' 45"
Son Güncelleme : 11/05/2021 22:30

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>