22 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

22 Mayıs Hangi Burç

22 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 22 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

22 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Bugünlerde dostlarınızdan destek aldığınızı görmek, doğru yolda hissetmek size iyi gelecek ve dahası için sizi teşvik edecektir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Bugün burcunuzda bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ayla birlikte hayatınızda yepyeni başlangıçlara hazır olabilirsiniz. Yaşam şartlarınızda değişiklik yapabilir, yeni bir görünüm, tarz, saç modeli, makyaj şekli, yeni bir duruş benimseyebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Bazı olaylarda kandırılmalara karşı dikkat etmeniz gerekebilir. Yanılgılarınız sizde önemli başlangıçlara ve hayat derslerine neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler saat 05:03 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde güne adım atıyoruz ve ardından saat 06:49 itibariyle Başak burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde endişeleriniz yüzeye çıkar. Bunların nedeni, aileniz, çocukluğunuz veya ilişkilerinizde bugüne dek yaşanan sorunlardır. Acı izlenimler, verilen ödünler, güvence eksikliği ve genel anlamdaki zorluklar insanı yormuştur. Aslında kişi bütün bunların üstesinden gelecek gücü olduğu halde ilkdördün etkisinde güçsüz, çaresiz olduğunu düşünür. Kendine boş yere engeller, güvensizlik çemberi içinde hapsedebilir. Oysaki bunları mantıklı şekilde ele alarak, önümüze bakmalıyız. Yoksa sürekli bir şeyleri kafamıza takarak kendimizi üzebiliriz. Saat 10:47 Ay-Venüs görünümü, eviniz ve ailenizi ilgilendiren konulardaki yardımlaşmaların, ev içindeki düzenlemelerin işaretçisidir. Saat 19:19 Ay-Satürn görünümü, evinizin ihtiyaçlarını karşılama, ödemelerin yapılması amaçlı düzenlemelerin göstergesidir. Bunların ekonomik şekilde halledilmesi, bütçenin aşılmaması gerekir. Saat 21:48 Güneş-Chiron görünümü, hedefinize uygun şekilde ilerlemenizde destekleyicidir. Topluma yararı dokunabilecek, insanlara yol gösterebilecek kişisiniz. Sizin bilgi ve tecrübenizden yararlanmak isteyen kişiler çıkabilir. Onlara yardımcı olunuz. Bu karşılıksız kalmaz. Mutlu edici bir gün geçirmeniz dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

İsteklerinize ulaşabilmek adına yeterli enerjiye sahipsiniz. Arkadaş çevrenizde sizin verdiğiniz kararların uygulanması için baskıda bulunabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2016 İkizler Burcu Yorumu

Umudunuzu yitirmeden çabalamalısınız. Şansınız dönme yolunda. Korkusuzca devam ettiğiniz taktirde kariyeriniz yukarı yönlü değişecek.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 36' 12" R
Ay
Balık
21° 44' 07" R
Merkür
Terazi
10° 11' 45" R
Venüs
Yay
11° 06' 53" R
Mars
Terazi
21° 26' 34" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 58"
Uranüs
Boğa
13° 31' 07"
Neptün
Balık
20° 55' 47"
Plüton
Oğlak
24° 20' 40"
Chiron
Koç
10° 01' 26"
Lilith
İkizler
10° 07' 27"
True Node
İkizler
02° 17' 43"
Son Güncelleme : 17/10/2021 21:30

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>