22 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

22 Mayıs Hangi Burç

22 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 22 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

22 Mayıs 2023 İkizler Burcu Yorumu

Entelektüel konularda kendinizi son derece aktif ve başarılı hissediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda farklı ve özgün kişiliğinizi ortaya koyacak bir yapılanma içinde olacaksınız. Yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2022 İkizler Burcu Yorumu

Son olayları değerlendirirken ve fikir edinmek için geçmişten yararlanırken, ilginç sonuçlara ve iç görülere ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Geçmişinizden bir unsur veya kişi yeniden ortaya çıkabilir. En iyi sonuçları elde etmek için, olumlu düşüncelere ve yeni fikirlere yer açmak için zihinsel dağınıklığı temizlemeyi hedefleyin. Gerçekte, şimdi yapılan gözlemler, daha sonra uygulamaya koyabileceğiniz önemli ve uzun vadeli iyileştirmelere veya diğer gelişmelere yol açabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Bugün hareketli ve karmaşık bir gün geçirebilirsiniz. Sabahki planlarınız günün ilerleyen saatlerinde değişebilir. Aile ilişkilerinde kısa süreli alınganlık ve hassasiyetler ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Yaptığınız her şeyde altın için gitmeyi bırakmalısınız. Hayatta yarışmalar kazanmaktan daha fazlası var! Kendinizi olduğu gibi kabul etmelisiniz. Kabul, barışa yol açar bu da kendiniz ve yaşamda nereye gittiğiniz hakkında daha iyi bir tavır almanıza yardımcı olur. Her şey daha iyi olabilir ama daha da kötü olabilirler. Sahip olduklarınız için minnettar olun.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Hızlı ve pratik olmayı seven İkizler zihinsel çatışma artıyor. Fikirlerinizin reddedilmesi korkusuyla içsel karmaşa yaşabilirsiniz, stres sağlık sorunalrına neden olabilir. Öğleden sonra olaylar lehinize gelişebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler saat 05:03 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde güne adım atıyoruz ve ardından saat 06:49 itibariyle Başak burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde endişeleriniz yüzeye çıkar. Bunların nedeni, aileniz, çocukluğunuz veya ilişkilerinizde bugüne dek yaşanan sorunlardır. Acı izlenimler, verilen ödünler, güvence eksikliği ve genel anlamdaki zorluklar insanı yormuştur. Aslında kişi bütün bunların üstesinden gelecek gücü olduğu halde ilkdördün etkisinde güçsüz, çaresiz olduğunu düşünür. Kendine boş yere engeller, güvensizlik çemberi içinde hapsedebilir. Oysaki bunları mantıklı şekilde ele alarak, önümüze bakmalıyız. Yoksa sürekli bir şeyleri kafamıza takarak kendimizi üzebiliriz. Saat 10:47 Ay-Venüs görünümü, eviniz ve ailenizi ilgilendiren konulardaki yardımlaşmaların, ev içindeki düzenlemelerin işaretçisidir. Saat 19:19 Ay-Satürn görünümü, evinizin ihtiyaçlarını karşılama, ödemelerin yapılması amaçlı düzenlemelerin göstergesidir. Bunların ekonomik şekilde halledilmesi, bütçenin aşılmaması gerekir. Saat 21:48 Güneş-Chiron görünümü, hedefinize uygun şekilde ilerlemenizde destekleyicidir. Topluma yararı dokunabilecek, insanlara yol gösterebilecek kişisiniz. Sizin bilgi ve tecrübenizden yararlanmak isteyen kişiler çıkabilir. Onlara yardımcı olunuz. Bu karşılıksız kalmaz. Mutlu edici bir gün geçirmeniz dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 22' 07" R
Ay
Akrep
29° 34' 56" R
Merkür
Boğa
18° 20' 50"
Venüs
Yengeç
27° 42' 13"
Mars
Aslan
07° 47' 48"
Jüpiter
Boğa
03° 51' 45"
Satürn
Balık
07° 02' 11"
Uranüs
Boğa
20° 19' 15"
Neptün
Balık
27° 28' 47"
Plüton
Kova
00° 07' 38"
Chiron
Koç
18° 54' 42"
Lilith
Aslan
16° 18' 55"
True Node
Boğa
03° 34' 30"
Son Güncelleme : 03/06/2023 07:20

Astroloji Gündemi

2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 2 Haziran 2023, Cuma 2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bir gün öncesi kadar olmasa da sert enerji halen devrede...Ay’ın Merkür ile k... Devamını Oku >>