19 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

19 Mayıs Hangi Burç

19 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 19 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

19 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugünlerde etrafınıza karşı daha derin bir minnet beslemeniz gerekebilir. Son zamanlarda elinizdeki güzel imkanları bir süredir görmezden geliyordunuz...

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Şu günlerde küçük başarılar sizi tatmin etmiyor ama ancak küçük başrılardan sonra büyüklerin tadına varabilirsiniz. İnsanlara istediğinizi kolayca yaptırma yeteneğinizi iyi değerlendirdiğiniz taktirde önünüzde çok parlak günler uzanıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüs, bugünden itibaren Haziran ortasına kadar Yengeç burcuna yerleşiyor.Sizin için şefkat, koruma, kollama, yeme içme, geçmişten gelen ilişkileri hatıraları güncelleme gibi temaları tetikleyecek. Sizin konfor alanınızı güven altına alacak ve zihin yorgunluğunuzu üzerinizden atacaksınız. Yakın aileden destek görmek içinizi rahatlatır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Maddi projelerinizle alakalı önemli bir görüşme yapabilirsiniz. Giderleriniz ile ilgili ortaya çıkan bazı harcamalar can sıkıcı duruma gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bugün ilişkilerinizde daha kararlı ve sabırlı olduğunuz bir zamandasınız ancak karşınızdaki insanların geçici olarak soğuk taraflarıyla karşılaşabilir, mesafeli bir tavır görebilirsiniz. 17.40 sonrasında geçmişe yönelmek yerine içinde bulunduğunuz anın size verdiklerine odaklanmalısınız. Partnerinizle birlikte romantik bir akşam geçirebilirsiniz, fakat paylaşmak istediğiniz çok önemli konuları, enerjisi iletişim için uygun bir günde paylaşmanız faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları