19 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

19 Mayıs Hangi Burç

19 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 19 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

19 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Çok sevdiğiniz bir akraba veya komşu bugün sizin yardımınıza ihtiyaç duyabilir. Başkalarına yardım etmekten zevk aldığınız için kişinin ihtiyaç duyduğu şeyi ve daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Çabalarınız takdirsiz kalmayacak - aslında arkadaşınızın şükran duyguları sizi çok utandırabilir! Unutmayın ki, bunu yapıyor olmanızın nedeni bu olmasa bile, benzer bir durumun içinde olmanız halinde, bu kişi sizin için orada olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Kısıtlama bugün size ağır gelebilir. Belki de sağlık ve finans konusunda dikkat etmeniz gereken bazı kritik ayrıntılar olduğunu hatırlatıyorsunuz. Belki de hayatınızda daha disiplinli bir yaklaşımı benimsemek akıllıca olur. Şimdi yeniden yapılandırma zamanı mı? Değişimden korkmayın ve sorumluluk duygularının sizi altüst etmesine izin vermeyin. Sorumluluk en iyi arkadaşın olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Gezegenininiz burcunuzda seyrederken bir bütünlük içerisinde olabilirsiniz. Aşkta partnerinizin ihtiyaçlarını önemsediğiniz için sağduyulu davranışlarla karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Şu günlerde küçük başarılar sizi tatmin etmiyor ama ancak küçük başrılardan sonra büyüklerin tadına varabilirsiniz. İnsanlara istediğinizi kolayca yaptırma yeteneğinizi iyi değerlendirdiğiniz taktirde önünüzde çok parlak günler uzanıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Gelecek ümitlerinizle ilgili yeni planlamalar yapacağınız bir gündesiniz. Bugün sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızla ilgili değişiklikler olabilir. Sevdiğiniz şeylerle ilgili başkalarından destek alabilirsiniz. Bazı işlerinizde alternatif planlar uygulamanız gerekebilir. Kişisel konularınızda daha baskın davranabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar Perşembe günümüz saat 09:29 itibariyle Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğindedir. Maddi ve manevi konularda olduğu kadar ilişkinizle ilgili mevzularda da huzursuzluktan uzak bir gün geçirme arzunuz yüksek.  Hayallerinizde mutlu bir dünya özlemi vardır  ve hedeflerinizi gerçeğe dönüştürme ihtiyacınız oldukça yoğundur. Kimi anlarda kendinizi bir çocuk gibi sevilmeye ihtiyacı olan biri olarak görebilirsiniz. Eğer önemli bir konuda ortak bir karar verilmesi gerekiyorsa bugün partnerinizin fikrini alsanız iyi olur.  Bunu unutmanız halinde baskın bir tavırla isteğini bildirecek ve buna uymanız gerektiğini söyleyecektir. Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde, Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı, özgürlüğü uğruna binlerce canın verildiği, inanç ve şerefin ışığı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu olsun.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
02° 17' 46" R
Ay
Kova
14° 11' 54" R
Merkür
Yengeç
23° 38' 01" R
Venüs
Başak
03° 34' 41" R
Mars
Aslan
26° 57' 41" R
Jüpiter
Balık
00° 21' 59" R
Satürn
Kova
10° 47' 41"
Uranüs
Boğa
14° 30' 52"
Neptün
Balık
22° 58' 33"
Plüton
Oğlak
25° 23' 28"
Chiron
Koç
12° 53' 35"
Lilith
İkizler
00° 44' 14"
True Node
İkizler
09° 28' 43"
Son Güncelleme : 25/07/2021 03:10

Astroloji Gündemi

24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Temmuz 2021, Cumartesi 24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Temmuz 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>