19 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

19 Mayıs Hangi Burç

19 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 19 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

19 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün canınız yalnız kalmak isteyebilir, kendinizi içe dönük hissedersiniz. Spiritüel yönünüzü güçlendirecek aktivitelerle ilgilenmek için bugünü değerlendirebilirsiniz.Ay ile Venüs etkileşimi harcamalarınızı yönetmekte zorlanabileceğinizi gösteriyor. Geçmişte kalmış kişilerden haber alabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Saat 00:11-04:20 aralığında Ay hareketini boşlukta sürdürüyor. 04:20'de ise Yay burcuna geçen Ay ile sizde bütçenizle ilgili konulara, harcamalarınıza vakit ayırabilirsiniz. Günün ilk saatinde Akrep burcunda 00:11'de dolunay meydana geliyor. Dolunay, evlilik ve ilişki hayatınızda agresif durumlara sebebiyet verebilir. Partnerinizle aranızdaki sorunları çözmek için iyi bir zaman olmayabilir. Güven sorunu yaşayabilirsiniz. Bunu sakin bir dille anlatmanız, gerçekleri anlamada daha faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bugün, Düşmanlıklar size zarar veremeyecek pek çok konuda planlarınızı başarı ile ortaya koyabilecek ve başarıyı yakalayabileceksiniz. Günler sonra tam anlamı ile her şey yoluna girecek iş ve aile hayatınızda keyifli günlerin tadını çıkarabileceksiniz. İş hayatınızda dostlarınızdan gelecek şanlar yine bu keyifli günün olumlu etkileri arasında. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu negatif insanları olabildiği kadar yaşamınızdan uzak tutmak ve bu insanların çevrenizde olmasına izin vermemek olmalı. Sizler için ilahi adeletin gerçekleşeceği bu özel zamanın size sunduklarının farkına varın ve hayatınızın akışı ile uyumu yakalayın Bekar Boğa'lar sizlerde sosyalliğe önem verin ve aşka karşı takındığınız ön yargılı düşüncelerden uzaklaşmayı tercih edin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar, saat 09:15 Satürn-Uranüs görünümü, finansal sorunlarınızın aşılmasında yeni çıkış yolu bulunmasında destekleyicidir. Kişi daha önce yaşanmış ve edinmiş tecrübelerinin farkında hareket eder. Bu farkındalık sayesinde doğru karar verir. Böylece bundan sonra yanlışa düşmez, zor durumda kalmaz. Psikolojik ve bedensel anlamda kendine dikkat eder, sağlığını gözetir ve öfkesini yenmeyi başararak doğru adımlar atabilir. Saat 12:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, beklentilerimizin karşılanması amacıyla yapılan görüşmeleri işaret ediyor. İhtiyaçlarımızı karşılamak ve hayal ettiklerimizi gerçekleştirme yönünde istekli olacağız. Saat 17:12 Venüs-Jüpiter görünümü, psikolojik ve bedensel sağlığımızı önemsememiz gerektiğini işaret ediyor. Bazı meseleleri fazlasıyla kafanıza takabilirsiniz. Sevilmek, mutlu olmak, güven içinde yaşamak arzunuz bir hayli yüksektir. Eğer şu aralar sıkıntınız varsa, çok önemli kararlar vermeden önce mutlaka iyi düşününüz. Kendi kendinizi moral anlamında güçlü tutacak aktivite veya olumlamalarda bulununuz. Saat 19:37 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, ailenizi ilgilendiren meseleleri kendi bildiğimiz şekilde halletme arzumuzu işaret ediyor. Ancak önümüzdeki engeller, baskı ve gelişmeler elimizi kolumuzu bağlıyor. Doğal olarak geriliyoruz. Çözmeye çalışıyoruz. Fakat tam olarak bunu başarmakta zorlanıyoruz. Yeni bir yere taşındıysak veya bunu düşünüyorsak biraz sabırlı olmamız gerekiyor. Her şeyin merkezine kendimizi koyamayız. Fakat taviz vermek de çözüm değil. Bunlar zamanla aşılacaktır. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dilerimle kutlarım.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Kafanıza göre gezme isteğiniz yüksek çalışabilir. Özel hayatınızdaki insanı da kendi istekleriniz için peşinizden sürükleyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda beraber yapacağınız keşifler artacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
21° 21' 29" R
Ay
Boğa
22° 02' 14" R
Merkür
İkizler
12° 13' 21"
Venüs
İkizler
03° 24' 21"
Mars
Yengeç
11° 10' 09"
Jüpiter
Kova
29° 45' 43"
Satürn
Kova
13° 24' 31"
Uranüs
Boğa
11° 18' 52"
Neptün
Balık
22° 39' 53"
Plüton
Oğlak
26° 45' 41"
Chiron
Koç
11° 14' 56"
Lilith
Boğa
22° 31' 08"
True Node
İkizler
10° 43' 41"
Son Güncelleme : 11/05/2021 23:30

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>