19 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

19 Mayıs Hangi Burç

19 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 19 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

19 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

Bazen çok fazla dergi okuyor ve televizyon izliyorsun. Madison Avenue ve Hollywood-vari imajlara maruz kalmaktan çok hoşlanıyorsun. Sorun şu ki, muhtemelen bir Brad Pitt gibi gözükmüyorsun, o halde imajın ve yetilerin açısından daha gerçekçi olmalısın. Bir çeşit fantazi hayatı yaşamadığın için hemen moral bozma tabi. Bugün, ulaşabileceğin hedefler karşına gelebilir, sana medya yoluyla sunulmuş olmayan hedefler.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Şu sıralar etrafınızdakilerle özellikle iyi bir iletişim içinde olduğunuzdan ve planlarınızı ikna edici bir şekilde sunabildiğinizden, sizi heyecanla takip edecek kişileri kendinize çekeceksiniz. İnsanlara güvenmemeyi artık bir kenara bırakın ve uzatılan yardım elini kabul edin. Ayrıca başkalarının fikirlerine açık olmaya ve hatta bunları kendi fikirlerinize dahil etmeye çalışın. Bu sayede büyük hızla ilerleyebileceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Bugün yarım kalan işlerinizi tamamlamak ve ertelenmiş görevlerle ilgili harekete geçmekle meşgul olabilirsiniz. İletişim aksaklıkları ve ulaşımda aksamalar olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün karşılaşacağın bazı can sıkıcı sorunlar, seni esnek davranmak konusunda zorlayabilir. Önüne çıkan bu can sıkıcı sorunları aşmak adına sevdiğin bir arkadaşına danışabilirsin. Değer verdiğin kişilerden duymak istediklerini duymak seni sorunları aşmak konusunda daha kararlı bir yapıya sokuyor. Kendini daha güçlü hissetmemek için hiçbir sebebin yok. Ayrıca cep telefonuna dikkat etmen gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Bugün Yay burcunda ilerleyen Ay ortak paylaşımlara ve maddi konulara işaret etmekte. Eski konular, mevzular gündeme gelirken bu durumun psikolojik baskısını hissedebilirsiniz. Güçlü, mücadeleci olmak zorundasınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüs, bugünden itibaren Haziran ortasına kadar Yengeç burcuna yerleşiyor.Sizin için şefkat, koruma, kollama, yeme içme, geçmişten gelen ilişkileri hatıraları güncelleme gibi temaları tetikleyecek. Sizin konfor alanınızı güven altına alacak ve zihin yorgunluğunuzu üzerinizden atacaksınız. Yakın aileden destek görmek içinizi rahatlatır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 16' 36" R
Ay
Kova
28° 57' 53" R
Merkür
Boğa
26° 45' 38"
Venüs
Aslan
03° 32' 08"
Mars
Aslan
11° 24' 05"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 19"
Satürn
Balık
07° 09' 11"
Uranüs
Boğa
20° 39' 11"
Neptün
Balık
27° 33' 42"
Plüton
Kova
00° 02' 03"
Chiron
Koç
19° 08' 39"
Lilith
Aslan
17° 00' 24"
True Node
Boğa
03° 03' 18"
Son Güncelleme : 09/06/2023 11:30

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>