31 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

31 Mayıs Hangi Burç

31 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 31 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

31 Mayıs 2022 İkizler Burcu Yorumu

Ufak tefek aksilikler eşliğinde Mayıs ayının son gününe başlayabilirsin. Moralini bozmuyorsun engelleri aşabilecek potansiyelinin olduğunu farkındasın. Son zamanlarda artan sorunlulukların biraz dalgın olmana neden olabilir. Ertelediğin planlar yeniden karşına gelirken, bu sefer erteleme fikrini aklına bile getirmeyeceksin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Yeni bir yıla girerken geride bıraktığınız seneyi düşünmek, kaybettikleriniz ve kazandıklarınızla daha da güçlendiğinizi hissetmek bugün size kendinizi son derece iyi hissettirecek. Sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bugün, maneviyatınız güçlü olacak. Mutlu yıllar.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

İlişkinde karşılıklı güven duygusunu tescillemiş etmiş olman seni rahatlatıyor. Gelecek planlarını yaparken bu konudan manevi anlamda destek alıyorsun. Finansal konularda arkadaşlarına verdiğin tavsiyeler onların işine yarıyor. Gün içerisinde alışveriş yapmak için evden çıkman gerekebilir. Evden çıkmak istemiyorsan alışveriş sitelerinde vakit harcayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Ay'ın Boğa burcundaki seyahati sizin rüyalarınızı ve zihninizde geri plana attığınız konuları su yüzüne çıkartır. Çalışma ortamınızda duygusal bir durum patlak verebilir. Bir kadının stresli tavırlarından bunalabilirsiniz. Topluluklar yararına gönüllülük usulü çalışmalara katılabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerle ilgili soyut kavramlar öne çıkar.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Harekete geçmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ancak aceleci davranmayın ve geriliminizi çevrenize yansıtmaktan kaçının. Biraz makul...

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

Öğlene kadar ilhama açık bir gündesiniz. Her türlü yeteneği akıcı ve yaratıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Kardeşler, yakın çevre ile alacağınız hızlı kararlar sizi neşelendirir. Duygularınızı aşırılıkla ifade edip karşınızdakilerin kabuğuna çekilmesine neden olmadın, iyi bir takım oyuncusu olmayı deneyin. Öğlenden sonra Ay boşlukta kalacağı için dinlemeye ve sakin kalmaya çalışın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 02' 17" R
Ay
Balık
17° 34' 54" R
Merkür
Yay
21° 28' 32" R
Venüs
Yay
18° 51' 09" R
Mars
İkizler
18° 46' 14"
Jüpiter
Balık
28° 53' 30"
Satürn
Kova
19° 52' 08"
Uranüs
Boğa
16° 01' 59"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 19"
Chiron
Koç
12° 09' 30"
Lilith
Yengeç
25° 42' 38"
True Node
Boğa
13° 09' 38"
Son Güncelleme : 01/12/2022 09:40

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>