31 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

31 Mayıs Hangi Burç

31 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 31 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

31 Mayıs 2023 İkizler Burcu Yorumu

Güvenin. Fikirlerinizi sürekli çürütmek yerine, önsezilerinizin size bildirdiği şeye güvenin. Bir durumun akışının biraz tehlikeli hissettirdiğini fark ettiğinizde, felaketi doğrulama peşinde koşmanın pek bir anlamı yoktur. Bugünkü amacınız, zihninizin o sakin derin sularına ulaşmak ve serin okyanus esintisinin endişelerinizi alıp götürmesine izin vermektir. Bazıları için geçmiş bir yaşam mücadelesi bugüne uzanabilir, bu nedenle bir şey hayatınızda bir döngüye sıkışmış gibi hissediyorsa, kozmostan yardım isteyin. Somut bir şeyden ziyade zihinsel bir netliğe ihtiyacınız var ve yakın zamanda karşılanacağından emin olabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mayıs 2022 İkizler Burcu Yorumu

Bugün çok romantik bir gün olmalı. Akşamüstü heyecanlı bir buluşmaya gidebilirsiniz. Ya da çekici biri tarafından öğle yemeğine davet edilebilirsiniz. İnsanların size verdiği tepkilere şaşırabilirsiniz. Biraz flört edip eğlenmekten zarar gelmez. Bunu hak ettiniz!

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Gelecek zamanlarda aşk hayatınızın ne kadar enerji dolu olarak yer alacağına işaret eder. İstediğiniz her şey yakında sizler için gelecek. Bu zamanlar gelene kadar daha çok sabırlı olun. Bu kişi ile ciddi bir isim koyana kadar biraz daha beklemeniz gerekecek. Ardından her şeyin ne kadar farklı ve özel bir şekilde sizler için geleceğini de göreceksiniz. O zamanlar gelince işte ayakları yerden kesilen bir isim olarak devam etmeniz de herkesi hayrete düşüren bir an olacak.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Ay bugün Başak burcunda ilerliyor. Bugün evde oldukça hareket ve canlılık var. Ailevi işlerle daha fazla ilgilenmeniz de gerekebilir. Çok hızlı olabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Güne başlarken boşlukta ilerleyen Ay, saat 07:42'de Boğa burcuna geçiyor. Kendinizi daha düşük enerjide hissedebilirsiniz. Ama günün devamında Ay-Uranüs kavuşumuyla sürprizler yaşadıkça bu enerjiniz düzelmeye başlayacak. Bu beklenmedik gelişmeyle yüzünüz gülmeye başlayacaktır. Akşam itibariyle meydana gelen Venüs ve Satürn arasındaki olumlu kontak geçmişteki ilişkinizi tekrardan gündeme getirebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
15° 59' 05" R
Ay
Oğlak
24° 04' 39" R
Merkür
Boğa
23° 16' 48"
Venüs
Aslan
01° 18' 30"
Mars
Aslan
09° 59' 57"
Jüpiter
Boğa
04° 39' 32"
Satürn
Balık
07° 06' 54"
Uranüs
Boğa
20° 31' 32"
Neptün
Balık
27° 31' 56"
Plüton
Kova
00° 04' 19"
Chiron
Koç
19° 03' 25"
Lilith
Aslan
16° 44' 18"
True Node
Boğa
03° 13' 59"
Son Güncelleme : 07/06/2023 02:00

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>