7 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

7 Mayıs Hangi Burç

7 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 7 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

7 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

Bugün etrafındaki insanlara kibar davranmalı ve onların kalbini kazanmalısın. Çevrendeki insanlara incelikli davranışlarda bulunman hiç beklemediğin kapıların sana açılmasını sağlayabilir. Bugün sosyal ilişkilerinde dikkatli olmalısın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Bugün kendine yeni hedefler belirlemek için mükemmel bir gün. En son ne zaman böyle bir şey yapmıştın? Çoğu insan doğum günlerini koydukları hedefler için başlangıç seçerler, ama başlangıç zamanı herhangi bir gün de olabilir. Aslında, yaşam koşullarına sürekli bir değişim getirdiği için, düzenli olarak hırsları yenilemek, yeniden adlandırmak ve yenilemek tavsiye edilebilir. Bir kâğıt ve bir kalem çıkar ve bunları kendin için yaz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Gün boyunca finansal konularda, miras, nafaka, burs ve prim gibi konularda ani olumlu gelişmeler yaşayabilir, paranızda artış sağlayacak konularla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde yeni başlangıçlar ve uyuma açık olduğunuz bugün, akşam saatlerinde aile büyükleriniz ve hayatınızdaki kadın figürlerle ilgili konularda duygusal olarak incinmeye açık bir zamandan geçeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün meydana gelen dolunayla birlikte ilişkiniz, evliliğiniz veya birlikteliğinize ilişkin yeni bir farkındalık söz konusu olabilir. Bu farkındalık sonucu ilişkinize dair bir karar vermeniz gerekebilir, bu bir devam veya ayrılık kararı olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Günlük rutinlerinizi ve iş yerindeki sabit işlerinizi tamamlamakta zorlanmıyorsunuz. İstekleriniz an be an değişim gösteriyor. Kendiniz bile kendi düşüncelerinize yetişemiyorsunuz. Hayatınız biraz karışmış durumda. Bazı konularda epey zorlanıyorsunuz. Mücadele gücünüzün olması sizi ayakta tutuyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Meydana gelen olaylar sizi heyecanlandıracak. Yeni yatırımlarda bulunmayı düşünecek, hemen harekete geçmek için durum değerlendirmesi yapacaksınız. Fakat, beklentileriniz daha makul ve olabilecek türden olmalı.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 06' 38" R
Ay
Yay
25° 27' 35" R
Merkür
Boğa
20° 38' 12"
Venüs
Yengeç
29° 27' 12"
Mars
Aslan
08° 51' 22"
Jüpiter
Boğa
04° 14' 53"
Satürn
Balık
07° 04' 38"
Uranüs
Boğa
20° 25' 11"
Neptün
Balık
27° 30' 22"
Plüton
Kova
00° 06' 05"
Chiron
Koç
18° 58' 58"
Lilith
Aslan
16° 31' 08"
True Node
Boğa
03° 26' 04"
Son Güncelleme : 05/06/2023 03:00

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>