18 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

18 Mayıs Hangi Burç

18 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 18 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

18 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Uzun süredir hayatında olmayan bir arkadaşını düşünmek bugün canını mı sıkıyor? Bu kişi muhtemelen seni düşünüyor ve onunla iletişime geçmen için bilinçsiz bir şekilde mesajlar yolluyor. Eğer mümkünse onu ara, ama eğer ona nasıl ulaşacağını bilmiyorsan elinde telefon numarası ya da e-mail adresi olabilecek kişileri tanıyorsun, onları bir dene. Daha fazla yapabileceğin bir şey yoksa, bir zamanlar arkadaş olduğun ve yeniden olabileceğin birisi ile iletişime geçebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Güven problemlerinizi geçmişinizde bırakmanızı sağlayacak biriyle tanışacaksınız. Ağzından çıkan her kelimeyle sizi kendine bağlayacak bu kişiyle uzun soluklu bir ilişkiniz olacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Canınız şu sıralar çok sıkılıyor. Bunun nedeni sizin karamsarlığınız. Moralinizi yüksek tutun. Maddi durumunuzu sorun etmeyin. Birazcık çaba ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. Cömertliğiniz size zaman zaman zor anlar yaşatıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sizin için epeyce önem taşıyan bir konu, siz kurcalamaktan çekindikçe istemediğiniz boyutlarda biçimleniyor. Bu konuda yapabileceğiniz çok şey var, ama siz tersine inanmak istiyorsunuz. Uzun zamandır yaşadığınız özlem bugünlerde sona erebilir. Bu kavuşmayla birlikte gelen yeni yaşam önerileri, yerinde ve gerçekçi değerlendirmeleri gerektirecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar Saat 00:16 Ay-Jüpiter görünümü, yenilik hevesimizi işaret ediyor. Sorumluluk almaktan çekinmiyoruz ancak kendimize ayırdığımız zamanlar var. Neler yapacağımızı planlamak, uygulamak kolaylaşıyor. Genelde insanlarla kurduğumuz bağımız güçlü. Elden geldiğince hoşgörülü, nazik davranacağız. Kimseyi yargılamak, eleştirmek gibi niyetimiz yok. Biz kendi hayatımıza, işimize gücümüze bakacağız. Saat 08:38 Ay-Mars görünümü, arzu ettiğimiz şekilde para harcamanın göstergesidir. Arzu ettiğimiz şeyleri alırız. Bir dostumuzu, ailemizden birini, arkadaşımızı, sevdiğimiz bir kişiye sürpriz yapabiliriz. Saat 23:06 Güneş-Chiron olumlu görünüm, umutlar, gelecek beklentileri, sosyal gruplar evinizde oluşan bu enerji ileri adımlar atabilmenizin önünde duran engellerin ne olduğunu anlamanızı sağlayıcıdır. Akıntıya kapılmış oradan oraya sürüklendiğinizi düşünüyorsanız, kendinize sahip çıkmanızı ve ayaklarınızın üzerinde sağlam durmayı size öğretebilir. Geleceğe dönük beklentilerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için akıllı seçimlerde bulunmanız gerektiğini öğretir. Hatalarınızı kabullenmenizi ve bunları düzelterek eksiklerinizi tamamlamayı sağlar. Günün tüm güzellikleri gönlünüzü şenlendirsin. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

13.00'a kadar olan dönemde ilişkilerde iletişim konusunda şansınız artarken, eğitimler, yolculuklar, yurtdışı bağlantılı işlerden fayda elde edebilir, kendinizi her ortamda en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. 13.00'dan sonraki zaman diliminde iş hayatınızda başarılı görüşmeler yapabilir, etkili iş bağlantıları geliştirebilir ve öne çıkabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 32' 04" R
Ay
İkizler
16° 39' 44" R
Merkür
Terazi
13° 14' 54" R
Venüs
Yay
18° 23' 36"
Mars
Terazi
26° 04' 54"
Jüpiter
Kova
22° 24' 02"
Satürn
Kova
07° 02' 05"
Uranüs
Boğa
13° 14' 40"
Neptün
Balık
20° 47' 12"
Plüton
Oğlak
24° 23' 39"
Chiron
Koç
09° 43' 45"
Lilith
İkizler
10° 53' 46"
True Node
İkizler
01° 54' 46"
Son Güncelleme : 24/10/2021 20:50

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>