18 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

18 Mayıs Hangi Burç

18 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 18 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

18 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Haftanın ilk gününe hayatın akışında kontrolünüz dışı gelişmeler etki edebilir. Etrafınızda olup bitenlerden çok şey öğrenebilir, farkındalığınızı yükseltebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Etrafındakileri sorguluyorsun!Bugün karşıt burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Monotonluktan sıkıldığın bir gün yaşayabilir, hayatınla ilgili radikal kararlar alabilirsin. Hayatının en önemli seçimlerini yapacağın günlere hoş geldin! Hayatındaki uzun soluklu ilişkileri, insanları geçmişi göz önünde bulundurarak sorgularken, bu sorgulamaların sonucunda çok ciddi kararlar da alabilirsin. ?Güven? başlığı altında sorunlar yaşayan bir Boğa burcuysan, çözümü yine geçmişte arayabilirsin. Uzun zamandır aklında olan ev ya da araba değiştirme fikri bugün tekrar gündemine gelebilir, değişiklik yapmak adına adımlar atabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sizin için epeyce önem taşıyan bir konu, siz kurcalamaktan çekindikçe istemediğiniz boyutlarda biçimleniyor. Bu konuda yapabileceğiniz çok şey var, ama siz tersine inanmak istiyorsunuz. Uzun zamandır yaşadığınız özlem bugünlerde sona erebilir. Bu kavuşmayla birlikte gelen yeni yaşam önerileri, yerinde ve gerçekçi değerlendirmeleri gerektirecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Çevrenize karşı cömert davranıp sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kayıplar yaşadığınız konuları yakın çevrenizle tartışabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

13.00'a kadar olan dönemde ilişkilerde iletişim konusunda şansınız artarken, eğitimler, yolculuklar, yurtdışı bağlantılı işlerden fayda elde edebilir, kendinizi her ortamda en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. 13.00'dan sonraki zaman diliminde iş hayatınızda başarılı görüşmeler yapabilir, etkili iş bağlantıları geliştirebilir ve öne çıkabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları