18 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

18 Mayıs Hangi Burç

18 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 18 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

18 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Sabit düşündüğünüz konularda daha da yoğunlaşmalı ve başarıya emin adımlarla yaklaşmalısınız. Akılcı yönlerinizi özgürce kullanmalısınız. Yaşantınızdaki dengenin önemli olduğunu vurgulayacağınız bu özel günde, gizemli bir karakter çiziyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Geçtiğimiz günlerde girişimlerinizde biraz hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Ya dışarıdaki engeller (pandemi ile ilgili olaylar gibi) ya da iç kısıtlamalar (kendi ilgisizliğiniz gibi) açık bir meydan okumaydı. Bunu fark ederek, gerçek bir ilerleme kaydetmeden önce belirli konuların çözülmesi gerekir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Ay tüm gün Akrep burcunda hareketini sürdürüyor. Ay-Neptün arasındaki pozitif görünümle beraber ilişki ve evlilik hayatınızda aşk dolu bir gün geçirebilirsiniz. Merkür ve Plüton arasındaki olumlu açı sayesinde sizi sevindirecek haberler alabilirsiniz. Hislerinizin de güçlü olacağı bir günde olacaksınız. Burcunuzda gerçekleşen Venüs ve Uranüs kavuşumu, hayatınızın her alanında sürprizlere hazır olmanız gerektiğini gösteriyor. Özellikle aşk hayatınızda beklentinizin üstünde gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bugün hukuki işlemler, devletle olan ilişkilerinizde şans yüzünüze güler. Uzaklardan alacağınız haber sizi rahata kavuşturacaktır. Akademik konular veya yurt dışına yerleşme kararlarınızda kalıcı adımlar atma zamanı. Eğitim vermek, seminer düzenlemek için teklif alabilirsiniz. Birikimleriniz bu döneme ışık tutar. Deneyimlerinizden yararlanmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Fikirlerinizi yaratıcı ortamlara taşımayı düşünmeli, bazı konularda kendinizi ortaya koymalısınız. Sevdiğiniz insanlarla olmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bugün, iyi hissetmek için kendinize pozitif düşünceler empoze etmeye çalışacaksınız. . İletişim konularında, isteklerinizi karşı tarafa kabul ettirebileceğiniz için, planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 07' 43" R
Ay
Boğa
28° 03' 58" R
Merkür
Aslan
10° 48' 60" R
Venüs
Başak
13° 22' 53" R
Mars
Başak
02° 06' 04" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 35"
Satürn
Kova
10° 11' 20"
Uranüs
Boğa
14° 39' 41"
Neptün
Balık
22° 50' 23"
Plüton
Oğlak
25° 11' 55"
Chiron
Koç
12° 47' 58"
Lilith
İkizler
01° 38' 41"
True Node
İkizler
08° 53' 55"
Son Güncelleme : 02/08/2021 07:50

Astroloji Gündemi

Yükselen Yay Burcu Özellikleri 2 Ağustos 2021, Pazartesi Yükselen Yay Burcu Özellikleri İmajı : Ben iyiyim (ahlak ve kalite açısından). Hayata Yaklaşımı : Her şey yoluna girer (Tanrı'ya güven). Yükselen Yay... Devamını Oku >>