9 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

9 Mayıs Hangi Burç

9 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 9 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

9 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Ay günün tamamında Yay burcunda seyahat ediyor. Gelir paylaşımı, miras ve nafaka konuları ön planda olacaktır.Metafizik konularla ilgilenebilir, hayatın derin yönlerine ilgi duyabilirsiniz. Ay ile Venüs karşıtlığı bütçe yönetimi yapmakta zorlanmanıza sebep olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Önceliklerini belirliyorsun!Ay, su burcunda hareket ediyor. Kaliteli ve işlevsel bir iş ortamının hayalini kuruyorsan, önceliklerini belirleme ve ifade etme zamanıdır. Bugün gökyüzü kafandaki düşünceler arasında hızlı geçişler yaşayabileceğine işaret ediyor. Nasıl mı? Akşam arkadaşlarınla ya da sevgilinle buluşmayı planlamışken aniden yolda rotanı eve çevirebilirsin? Kararların aniden değişebilir. Bu halin yakın çevren tarafından da şaşkınlıkla karşılanabilir. Bu halinden şikâyetçi olanlara da günlük yorumunu okutmayı ihmal etme! Son zamanlarda geçmeyen baş ağrılarıyla uğraşıyorsan, bir doktora görünmeni öneririm.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

İş arkadaşlarınızla daha fazla iletişim halinde olabilir, toplantılar yapabilirsiniz. Kendinizi ortaya koyarken karşınızdakini de düşünmek zorundasınız. Görüşlerinizi olduğu kadar duygularınızı da onlarla paylaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar saat 06:54 Ay-Kuzey düğüm görünümü günün ilk etkili enerjisi olup, sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın önemini vurguluyor. Ailemiz, evimiz, iş hayatımız ve tümüyle geleceğimizi düşünerek kararlarımızı gözden geçireceğiz. Saat 08:00 itibariyle Akrep burcunda ilerleyen Ay, bizden farklı düşünen veya hareket eden insanları anlamakta zorlanmaya neden olabilir. Biz açık ve dürüst davranılmasından yanayız. Bir öyle bir böyle konuşan, dost mu yoksa düşman mı olduğunu bilmediğimiz insanlardan çekinmekteyiz. Bu tip kişilere karşı tepkimizi gösteririz. Saat 21:24 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, hedeflerinizi, ideallerinizi gerçekleştirme yönünde gayet arzulu olduğunuzu gösteriyor. Böyle bir etki altında kişi, güçlü ve etkin biri olmak isteğiyle doludur. Hem sosyal hayatta sevilen, elde tutulan biri olmak istiyor hem de konusunda deneyim sahibi, herkesin danıştığı biri olmak niyetinde. İşte bu enerji eğitimden iş başvurularına, genel olarak arkadaşlık ilişkilerinde ve dış dünyada sizi güçlendiriyor, dayanıklı hale getiriyor. Gün boyunca şans yanınızda olsun. Beklediğiniz güzel haberleri almanız dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bugün parasal konularda daha dikkatli olmak isteyebilirsiniz. Yeni bir şeyler oluşturmak için sorumluluk alabilirsiniz. Birikimleriniz değerlendirmek için fırsatlar oluşabilir. Gün içinde alacağınız kararlar size sorumlulukta getirecektir. Maddi konulardaki gelişmeler bugün sizi daha iyi hissettirebilir. Başkalarından yardım alabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 15' 16" R
Ay
Koç
20° 29' 12"
Merkür
Koç
14° 38' 08"
Venüs
Koç
26° 30' 27"
Mars
İkizler
23° 01' 01"
Jüpiter
Kova
25° 16' 54"
Satürn
Kova
12° 09' 03"
Uranüs
Boğa
09° 36' 18"
Neptün
Balık
21° 48' 02"
Plüton
Oğlak
26° 44' 50"
Chiron
Koç
09° 39' 03"
Lilith
Boğa
19° 12' 05"
True Node
İkizler
11° 44' 38"
Son Güncelleme : 12/04/2021 01:40

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>