9 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

9 Mayıs Hangi Burç

9 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 9 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

9 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Gün boyunca olası ameliyatlarınız problemsiz geçerken, finansal işlerinizde fırsatlara açık olacaksınız. Bugün iş ve özel yaşamınızdaki görüşmeler olumlu etkilerle açık ve istediğiniz şekilde geçmeye aday görünürken, sosyal ortamlar, organizasyonlar ve etkinliklerde yer alabilir, enerjinizi kalabalık ortamlara aktarabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugünlerde yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Günü planlı geçirmelisiniz. Kariyer konusunda almanız gereken ciddi kararları ilerleyen günlere...

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Önceliklerini belirliyorsun!Ay, su burcunda hareket ediyor. Kaliteli ve işlevsel bir iş ortamının hayalini kuruyorsan, önceliklerini belirleme ve ifade etme zamanıdır. Bugün gökyüzü kafandaki düşünceler arasında hızlı geçişler yaşayabileceğine işaret ediyor. Nasıl mı? Akşam arkadaşlarınla ya da sevgilinle buluşmayı planlamışken aniden yolda rotanı eve çevirebilirsin? Kararların aniden değişebilir. Bu halin yakın çevren tarafından da şaşkınlıkla karşılanabilir. Bu halinden şikâyetçi olanlara da günlük yorumunu okutmayı ihmal etme! Son zamanlarda geçmeyen baş ağrılarıyla uğraşıyorsan, bir doktora görünmeni öneririm.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Bugün a özellikle olaylara bakış açınızda gizli bir mizah gizli. Partnerinizin üzerinizdeki baskısından sıkılabilirsiniz. .Her konuda sizinle ilgili ayrıntılar ilgisini çekiyor. Bazı konuları sonradan aklınıza takıyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar saat 02:21 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, moral motivasyonumuzu yükseltici, ilerisi adına daha umutlu düşünmemizi sağlayıcıdır. Kendimize güveniriz, aşk, çocuklar ve hayatımızla ilgili önemli konularda seçici davranırız. Saat 07:15-20:24 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Aceleyle  kararlar almak yanlış olur. Rutin hayatımızın gerekleri ne ise, ona göre hareket etmekte yarar vardır. 9 Mayıs 2016-9 Eylül 2016 tarihleri arasında Jüpiter-Başak burcunda geri hareketini sonlandırıp düz seyre geçecek. Bu dönemde aşk hayatımızı analiz edeceğiz. Bu yanıyla baktığımızda aşk zorlanacağa benziyor. Çünkü onun içindeki eğlenceli hoş yanları yaşamak belli kriterlere bağlı olarak gelişecek. Sözgelimi düzen, temizlik, hijyen, emek, istikrar bir hayli önem kazanacak. Gerçekçi düşüneceğiz ve karşımıza çıkacak kişide belli özellikler arayacağız. Sürekli bir gözlem hali söz konusu olabilir. Bu durum çocuklarımızla alakalı konularda da aynı şekilde geçerlidir. Onların üstüne titreriz. Hatta bu bazen öylesine aşırı hale gelir ki, hem çevremizdeki insanları hem de evladımızı bezdiririz. Genelde bu dönem zanaatkarlık vaktidir. Yeteneğinizi geliştirme ve ustalaşmak önemlidir. Sevdiğimiz insanlara hizmet etmekten hoşlanırız. Güvenilirlik ararız. İnce eleyip sık dokuruz. Bize emek vermiş, aşkta sabır göstermiş insanları unutmayız. Saat 15:41 Venüs-Neptün görünümü, günü aydınlatıyor, ılımlılık ve sağlamlık duygusuyla sarıp sarmalıyor. Hayata güçlü bir şekilde sarılmayı ve tutarlı bir sevgiyle başkalarını kucaklamayı sağlayan bu görünüm, bizlere bir çok konuda yardımcı bir kuvvettir. Özellikle yaratıcı yeteneklere sahip kişiler için gayet olumludur. Bu kişiler çalışmalarını dış dünyada sergileyebilirler. Karşınıza değişik tarzda teklifler çıkabilir. Bunları değerlendirmenizde yardımcı insanlarla tanışabilirsiniz. Renk, koku, lezzet, düzenleme, şekillendirme gibi çalışmalar için uygundur.  Gönülden kucaklaşmak, sevgiyle yol almak, başkasını kendiniz gibi görerek yardımcı olmak yine bu görünümün şifalı enerjisi altında mümkündür. Saat 18:13 Güneş-Merkür kavuşumu, geri hareket dönemine rastladığı için,  gerek mali gerek aşk ve gerekse kişisel anlamdaki tüm kararlarınızı sağlamlık çerçevesinde yeniden gözden geçirmelisiniz. İleriye dönük olarak düşünmenizde mutlaka fayda var. Saat 20:24 Yengeç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında, aileniz, sevdikleriniz, yuvanız sizin için oldukça kıymetlidir. Sadece kendinizin değil, diğer kişilere de yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Korku veya endişelerinizin  esiri olmadan hareket edebilirsiniz. Yeni haftanın sizlere şans, bereket, huzur ve güvence sağlaması dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 56' 43" R
Ay
İkizler
21° 34' 36" R
Merkür
Terazi
25° 27' 02" R
Venüs
Akrep
19° 19' 56" R
Mars
Terazi
08° 20' 19" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 57" R
Satürn
Kova
07° 01' 31" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 59"
Neptün
Balık
21° 25' 07"
Plüton
Oğlak
24° 19' 60"
Chiron
Koç
10° 54' 52"
Lilith
İkizler
07° 55' 06"
True Node
İkizler
03° 25' 54"
Son Güncelleme : 27/09/2021 23:30

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>