13 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

13 Mayıs Hangi Burç

13 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 13 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

13 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

Bugünlerde sosyal çevrenizin genişlediği, insanlarla bir arada keyifli paylaşımlar yapabilme potansiyelinizin olduğu bir gündesiniz. Bunun keyfini...

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Bugün eleştiriye aşırı tepki verirseniz, rakiplerinizi kendinizden göründüğünüz kadar emin olmadığınıza inanmaya teşvik edeceksiniz. Bu doğru olmayabilir ama olabilir de! Çünkü nadiren kendinizden şüphe duyarsınız. Ama bunu rakiplerinize belli etmeden sessiz sedasız yaparsanız kazançlı çıkarsınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Gün boyunca kariyer alanında muazzam başarılı görünümleriniz sözkonusu iken, iş hayatınızda başarılı görüşmeler yapabilir, finansal konulardaki işlerinizde başarı elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda yeni tanışmalar ve romantik tekliflere açık bir zamandasınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

İstemesen de bazı sorunların seni epey yoracağı bir günde olabilirsin. Çözüm odaklı ve pratik tavırlar sorunları aşman konusunda sana yardımcı olacaktır. Beslenmeni düzene sokuyorsun. Sporu hayatının parçası haline getirmiş bir Boğa burcuysan, kendine yeni antrenman programları oluşturabilirsin. Kardeşinle önemli bir telefon görüşmesi de yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Çat kapı misafirlere hazır ol!Ay, toprak burcunda hareket ediyor. Zevklerin ve isteklerin çevrende kabul görüyor çünkü kaynaklarını kullanarak insanlara yeni bir iş ortamı sağlamam mümkün. Eğer sektör değişikliğine gitmek istersen bazı sınav tarihlerini takip etmen ve çalışman gerekecek. Her ne kadar sabrını zorlayan olaylar son günlerde gündeminden hiç eksik olmasa da bugün etrafındaki insanlara hiç olmadığı kadar toleranslı davranabilirsin. İlişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, arkadaşın aracılığı ile tanışacağın kişi seni epey etkileyecek. Bugün yapacağın görüşmeler ve tanışacağın insanlar mutlaka ilerleyen günlerde sana kazanç getirecek. Bu yüzden iletişimi her yoldan aktif tutmanı öneririm. Uzak akrabalarının çat kapı misafir olması seni mutlu edebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Gün boyunca değer verdiğiniz kişiler ve aile ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşayabilir, ruhsal olarak kararsızlık ve zihinsel yorgunluk hissedebilirsiniz. 17.00 sonrasında çocuklarınıza zaman ayırabilir, özel yaşamınızda seçici ve titiz olduğunuz tarafları daha yoğun hissettirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 28' 58" R
Ay
Oğlak
01° 06' 14" R
Merkür
Boğa
21° 08' 49"
Venüs
Yengeç
29° 49' 27"
Mars
Aslan
09° 04' 58"
Jüpiter
Boğa
04° 19' 48"
Satürn
Balık
07° 05' 07"
Uranüs
Boğa
20° 26' 27"
Neptün
Balık
27° 30' 41"
Plüton
Kova
00° 05' 44"
Chiron
Koç
18° 59' 52"
Lilith
Aslan
16° 33' 45"
True Node
Boğa
03° 23' 45"
Son Güncelleme : 05/06/2023 12:20

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>