13 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

13 Mayıs Hangi Burç

13 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 13 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

13 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

 Bugün iş birliği içinde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz. Onlar sizinle aynı fikirde olmayabilir. Çekişmeli ilişkiler size göre değil. Birbirinize daha anlayışlı olmayı denemelisiniz. Sonuç sizin lehinize gelişecek...

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

İstemesen de bazı sorunların seni epey yoracağı bir günde olabilirsin. Çözüm odaklı ve pratik tavırlar sorunları aşman konusunda sana yardımcı olacaktır. Beslenmeni düzene sokuyorsun. Sporu hayatının parçası haline getirmiş bir Boğa burcuysan, kendine yeni antrenman programları oluşturabilirsin. Kardeşinle önemli bir telefon görüşmesi de yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Ay'ın Başak burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Bugün aşk hayatınızın, çocuğunuzun ön planda olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilgili ayrıntılara bugün gerektiğinden fazla takılabilirsiniz. Ay ve Merkür arasındaki güzel açıyla beraber çocuğunuzla ilgili pozitif haberler alabilirsiniz. Aynı durum hoşlandığınız kişiyle ilgili de olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Yakın bir zamanda gönlünüzü hoş edecek yeni tanışmalar içine girebilirsiniz. Bazı konulardaki statükoculuğunuz, bu tanışmalarla sizi terk edecek. Şu sıralar akraba türü yakınlıklarda kulağınıza gelecek duyumların etkisi altında kalmamanız gerekiyor. Bazı abartılar, kişiliğinizdeki duygusallığa yönelik. Kolay dolduruşa gelen imajınızı yıkmanız gerekiyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Bugün ev işlerinin yoğunluğundan şikayet edebilirsin. Kafa yorduğun her detay hakkında kesin sonuçlar alabileceksin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bedensel ve dokunsal fenomenlerinizi rahatlatma sürecine girmelisiniz.Bu cuma gününde bulunduğunuz ortamlara şifa verebilecek şekilde duyarlı ve onarıcı olabilirsiniz. Kararlı ve hedeflerine odaklı bir yapıda bulunacaksınız. Hafta sonunun huzur vermeye başladığı bu saatlerde kendi dünyanıza çekilebilir, keyif aldığınız konularla uğraşabilirsiniz.Genel olarak ise; bugün Ay 19:03'te boşluğa girecek. Ay Aslan'da ve Venüs gününde eğlenmek, sosyalleşmek, arkadaşlarla bir arada sevdiğiniz mekanlara gitmek, giyinip süslenmek, alışveriş yapmak, canlı renkli aksesuarlarla dikkat çekmek, dış dünyaya sıcaklık ve çekim yaymak için harika bir fırsatınız var. Diğer yandan bugün Venüs ve Plüton arasında gerçekleşecek olumlu açı ile cazibeniz oldukça artacaktır. Karşılaştığınız ve beğendiğiniz bir kişi ile aranızda sanki kader bağı varmış gibi hissedebilirsiniz. Yaratacağınız etki oldukça güçlü olacaktır.Yaşayacağınız deneyimler kalıcı tecrübelere dönüşebilecek yoğunlukta olur. Cazibe ve tutku bu transitin en belirgin özelliklerindendir. Biraz karanlık, gizemli ve hatta tehlikeli ama karizmatik gördüğünüz bir ilişki yaşamak isteyebilirsiniz. Risk almaktan çekinmezsiniz ama bunu gizli tutmak zorunda hissedebilirsiniz.İş çerçevesinde güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Mesleki becerilerinizi ve ilişkilerinizin gücünü kullanarak kapalı kapıları açmak isteyebilirsiniz. Plan ve programları ayarlamayı, görüşme ve randevuları Ay boşluğa girmeden önce organize etmekte fayda var. Bu saatten sonra yapılacak planlar karmaşıklığa yol açabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
07° 03' 59" R
Ay
Koç
19° 48' 50" R
Merkür
Aslan
04° 06' 46" R
Venüs
Başak
09° 33' 24" R
Mars
Başak
00° 05' 26" R
Jüpiter
Kova
29° 50' 22" R
Satürn
Kova
10° 25' 37"
Uranüs
Boğa
14° 36' 37"
Neptün
Balık
22° 53' 46"
Plüton
Oğlak
25° 16' 23"
Chiron
Koç
12° 50' 33"
Lilith
İkizler
01° 17' 24"
True Node
İkizler
08° 54' 50"
Son Güncelleme : 30/07/2021 03:00

Astroloji Gündemi

29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 29 Temmuz 2021, Perşembe 29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 29 Temmuz 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>