28 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

28 Mayıs Hangi Burç

28 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 28 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

28 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Sizi zorlayan koşullar nedeniyle kendinizi aşırı bir abartıyla sinirli tavırlar içinde sokabilirsiniz. Yüreğinizin derinliklerindeki duyguları kimsenin anlamadığını düşünerek karamsarlaşırsınız. Yalnızlık isteğiniz yoğun olabilir ve mahremiyetinize kimsenin girmesini istemezsiniz. Oysaki kendinizi ifade ve yaratıcılık enerjileriniz o denli yüksekki, bu ruh halinizin son birkaç günlük enerjiler nedeniyle olduğunu bilmelisiniz. Yarından itibaren günlük temponuzda iyimser ve enerjik olacağınız bir haftaya başlayacaksınız. Bugün olayların akışına bırakarak müdahale etmeden esnek davranmanızı öneriyorum

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Aklından geçeni söyleyeceksin!Ay, günün büyük bir bölümü boşlukta hareket edecek. Oldukça verimli bir gün seni bekliyor. Özellikle özel sektörde çalışıyorsan, bugün seni tutabilene aşk olsun. Adeta aklına geleni diline getireceksin. Seninle kendi çapında rekabet içinde olan kişilerin gerçek yüzünü ortaya çıkarmakta ise hiç tereddüt etmeyeceksin. Evliyse, eşinin yapacağı sürpriz seni çok şaşırtacak! Uzun soluklu ilişkini yakın bir zamanda sonlandırdıysan, duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin. Aramak, bir araya gelmek, yeniden başlamak isteyeceksin. Sosyal çevrende seni özleyen dostlukların var. Yeni çevreler edinmek için çok zamanın olmayabilir ancak uzun zamandır görmediğin kişilere mesai harcayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Büyük istekler ve çok büyük beklentiler içine gireceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Biraz sabırsız ve kararsız bir tavır içine girmeniz mümkün. Birden fazla konuyla ilgilenebilir, kendinizi aşırı derecede yorabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

Yeni başlangıçların her zaman gerginlik getirdiğini sizde biliyorsunuz. Bugün maddesel güvenliğiniz ön planda olacak ve kan bağı olduğunuz kişilerle tartışacağınız maddi konularda onlara da söz hakkı vermelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mayıs 2016 İkizler Burcu Yorumu

Özellikle toplumu ilgilendiren özgürlük temalarında hukuki yaptırımların destekçisi olabileceğiniz bir gün yaşıyorsunuz.Bu konularda sosyalleşebilirsiniz. Astroloji bugün daha çok ilginizi çekecektir. Havacılıkla ilgili teknolojiler olan yaklaşım yoğunlaşabilir. Uçak yolculuklarına çıkmak için çok özel fırsatlara sahip olabilirsiniz.Genel olarak ise; Ay Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gece saat 23.00'da Balık burcuna geçiş yapacak. Ay Kova burcunda yer aldığı günlerde daha hareketli, dostlarla arkadaşlarla birlikte olmak, sosyalleşmek, sohbet etmek ve haberleşmek isteriz. Bu nedenle, günlük ve monoton işlerden sıyrılmak kendi kafamıza ve zevklerimize uygun aktiviteler yapmak hatta değişik bir aktiviteye yönelmek isteyebiliriz. Daha bağımsız, kendi ilke ve prensiplerimizi yansıtan konuşmalar yaparak, sıra dışı, orijinal fikirlere sahip ve kendine özgü kişilerle bir arada olabiliriz. Kapalı, sıkışık, dar yerlerde olmak veya bizi boğan kişilerle olmaktan hoşlanmayız.Siyasi, toplumsal, insanlığı ilgilendiren konulara daha fazla ilgi duyabiliriz. Bu süreçte Güneş ve Venüs de İkizler burcunda olacağı ve İkizler de hava grubundan iletişim, arkadaşlık kurma, yeni şeyler yapma ve öğrenmeyi seven bir burç olduğu için bize bu iletişimsel atmosfer mutlaka yansıyacaktır. İnternette bol bol gezinebilir, sosyal medya ile meşgul olabilir, sosyal paylaşım sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Kendi bloğunuz veya sayfanızda paylaşımlar yaparsanız daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün.Grup enerjisinin oldukça güçlü olduğu bu günde topluluklarda aktif olmak için iyi bir gündesiniz. Ayrıca her zaman sosyalleştiğiniz gruplar dışında yeni ve yaratıcı fikirlerle uğraşan kişilerle kontakta olabilirsiniz. Toplu e-postalar gönderebilirsiniz. Yaratıcı ve ileri teknolojiyi ilgilendiren konulara ilgi duyabilirsiniz. Bilim kurgu, astronomi ve astroloji ile ilgili kitaplar okuyabilir veya yayınları takip edebilirsiniz.Mars bugün geri hareketini sürdürdüğü Yay burcundan gerileyip Akrep burcuna tekrar geçiş yapıyor. Mart ayının başında halletmekte başarısız olduğunuz, imkan bulamadığınız veya fırsatları değerlendiremediğiniz mali bir takım durumlar varsa bu konuya tekrar geri dönüp sonuçlandırmak, çözüm üretmek için stratejik ve hızlı kararlar almanız gerekebilir. İlişkilerde paylaşımlarla, sırlarla, cinsellikle veya para ile ilgili stresli durumlar ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
20° 43' 14" R
Ay
Boğa
14° 15' 16" R
Merkür
İkizler
11° 19' 30"
Venüs
İkizler
02° 35' 42"
Mars
Yengeç
10° 45' 60"
Jüpiter
Kova
29° 41' 04"
Satürn
Kova
13° 23' 45"
Uranüs
Boğa
11° 16' 36"
Neptün
Balık
22° 38' 58"
Plüton
Oğlak
26° 45' 57"
Chiron
Koç
11° 13' 02"
Lilith
Boğa
22° 26' 45"
True Node
İkizler
10° 44' 55"
Son Güncelleme : 11/05/2021 07:40

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler be... Devamını Oku >>