28 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

28 Mayıs Hangi Burç

28 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 28 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

28 Mayıs 2022 İkizler Burcu Yorumu

Bugün ruhani meseleler, dünya ve insanlık üzerine düşüncelere dalmış olabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz gezegenin geleceği hakkında birtakım yeni fikirler duyabilir ve vaktinizin çoğunu onlar hakkında düşünerek geçirebilirsiniz. Hem bu hem de başka konularda bazı ateşli tartışmalara hazır olun. Kesinlikle sizi oldukça derinden etkileyebilecek çok fazla şey öğreneceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Partnerinize romantik bir sürpriz yapma havasında olacaksınız. Yaratıcı kişiliğiniz ile etrafınızdaki insanları kendinize hayran bırakıyorsunuz. Sağlığınız için hayatınızdaki stres seviyesini düşürmeye özen gösterin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Sosyal ortam ve çevrenizin de ayrıca genişleyeceği bir dönemde olduğunuz için merak ettiklerinizin cevaplarına çok kolay ulaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Aklından geçeni söyleyeceksin!Ay, günün büyük bir bölümü boşlukta hareket edecek. Oldukça verimli bir gün seni bekliyor. Özellikle özel sektörde çalışıyorsan, bugün seni tutabilene aşk olsun. Adeta aklına geleni diline getireceksin. Seninle kendi çapında rekabet içinde olan kişilerin gerçek yüzünü ortaya çıkarmakta ise hiç tereddüt etmeyeceksin. Evliyse, eşinin yapacağı sürpriz seni çok şaşırtacak! Uzun soluklu ilişkini yakın bir zamanda sonlandırdıysan, duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin. Aramak, bir araya gelmek, yeniden başlamak isteyeceksin. Sosyal çevrende seni özleyen dostlukların var. Yeni çevreler edinmek için çok zamanın olmayabilir ancak uzun zamandır görmediğin kişilere mesai harcayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları tutkuyla yapacaksınız. İşlerinize aşırı yoğunlaşmanız sizi yorabilir. Tartışma ortamlarından uzak durmalısınız. Kendinizi zaman zaman ödüllendirmeniz, daha verimli çalışmanıza ve sakin kalmanıza yardımcı olacaktır. Mistik konulara ilginiz yoğunlaşabilir. Bilinmeyen konuları araştırmak keyif verecektir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

Sizi duygusal açıdan etkileyen hassasiyetler olabilir. Parasal konular aile içinde sizi daha fazla meşgul edebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 06' 27" R
Ay
Terazi
16° 40' 58" R
Merkür
Yengeç
03° 53' 49" R
Venüs
İkizler
16° 57' 47"
Mars
Boğa
01° 22' 37"
Jüpiter
Koç
07° 57' 45"
Satürn
Kova
24° 26' 08"
Uranüs
Boğa
17° 59' 10"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 36"
Chiron
Koç
16° 21' 60"
Lilith
Yengeç
09° 16' 32"
True Node
Boğa
20° 56' 07"
Son Güncelleme : 07/07/2022 08:20

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>