30 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

30 Mayıs Hangi Burç

30 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 30 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

30 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Bugün eğitim ve seyahatlerle ilgili gündemleriniz olabilir. Gün içinde aniden radikal kararlar alabilirsiniz. Akıl ve mantıkla ilerleme zamanı.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Geçmişteki olayların ve insanların bugünümüze engel olmasına izin vermemeliyiz. Kendi geleceğimizi riske atmamalıyız. Başarılı kişilerin yaşadığı olaylardan dersini alan ve yoluna devam eden kişiler olduğunu bugün kendinize hatırlatın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sosyal konularda aktif olacağınız zamanlar içindesiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Uğraştığınız konularla fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Gün içinde iletişimden kaynaklı problemlere dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Güçlü yapın sayesinde birçok işe yön verebileceksin. Somut gerçekleri kaçırmamanda fayda var.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler, Saat 06:17 Ay-Güneş olumlu enerji etkinliğinde, birilerinin sizi önemsediğini, söylediklerinizi mutlaka dikkate alacaklarını düşünebilirsiniz. Kendinizi ifade ediş şekliniz son derece ön plandadır. Düşüncelerinizi etkili bir şekilde insanlara sunabilirsiniz. Saat 13:56 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle ilişkimizi güçlendirir. Hem tutkulu hem de kendimizden emin şekilde akşamı geçirmemizde destekleyicidir. Saat 21:47 Ay-Merkür görünümü, herhangi bir konuda söz vermeden önce lütfen her türlü olasılığı gözden geçiriniz. Özellikle bu saatte çevrenizle olan iletişiminize dikkat ediniz. Huzurlu bir gün geçirmenizi diliyorum. Gönlümüzde mutluluk daim olsun. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2016 İkizler Burcu Yorumu

Haftaya mesleki açıdan size destek olabilecek olumlu enerjilerle başlıyorsunuz.Ancak aklınızda ailenizin özel ilişkiniz veya ortaklığınızla ilgili olumsuz düşünceleri dolaşıyor olabilir. Arada kalıyor ve her iki tarafı da memnun edebilecek eylemlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu da sizi ruhen oldukça gergin hissettirebilecektir.Genel olarak ise; bugün Ay Balık burcunda kalmaya devam edecek. Haftanın ilk günü olması ve bugünün Ay günü olması, Ay'ın da Balık burcunda ilerlemesi güne değişken, akışta kalmanız gereken ruh halinizin sık sık değişim göstereceği bir atmosfer yaratıyor. Günlük işlere hemen atılmak bakımından kendinizi çok enerjik hissetmeyebilirsiniz. Belki ne kadar gayret etseniz de arzu ettiğiniz yüksek bir tempoya veya verimliliğe kavuşamayabilirsiniz.Yardımsever, iyilik etmekten hoşlanan yanınızı ortaya çıkarabilecek bu atmosfer ile yakın çevrenizdekilerin iyiliği için hayır diyemeyeceğiniz ve kendinizden özveride bulunacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Bugün yaratıcı çalışmalar yapmak, deniz kenarında vakit geçirmek, ruhsal çalışmalar yapmak, meditasyon yapmak için harika bir gün. Maddi düzenle değil de daha manevi daha ruhsal temalarla gününüzü geçirebilirsiniz. Yüzmek, su sporlarına yönelmek, vücudunuzu dinlendirecek masajlar yaptırmak içinde harikadır.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 09' 19" R
Ay
Boğa
03° 36' 22" R
Merkür
Aslan
06° 30' 32" R
Venüs
Başak
10° 55' 05" R
Mars
Başak
00° 48' 19" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 45" R
Satürn
Kova
10° 20' 32"
Uranüs
Boğa
14° 37' 46"
Neptün
Balık
22° 52' 36"
Plüton
Oğlak
25° 14' 47"
Chiron
Koç
12° 49' 41"
Lilith
İkizler
01° 24' 58"
True Node
İkizler
08° 53' 05"
Son Güncelleme : 31/07/2021 06:20

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>