30 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

30 Mayıs Hangi Burç

30 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 30 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

30 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Bugün sizin için melankolik bir gün. Siz zaman zaman böyle zamanlar geçiriyorsunuz. Düşünceleriniz karmakarışık. Önünüze gelene akıl danışmanız işinizi kolaylaştırmaktan çok zorlaştırabilir. Üstelik bu kişiler yanlış kararlar almanıza sebep olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

İnsanlarla iletişim içinde olmanız, online bile olsa, bugün sizi çok mutlu edecektir. Hatta konuştuğunuz insanlardan birinin sizinle flört etmeye çalıştığını bile fark edebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

İkizler; bugün bol bol konuşabilir ve duygularını ifade etmekten keyif alabilirsin. Partnerinle yaşayacağın sorunları büyütmeyip iyimserliğini yitirmemende fayda var. Günün yanıltıcı etkilerinden uzak kalmak için gücünü etkili kullanmalısın. Geleceğe dair yaptığın planları gün yüzüne çıkarmak isteyebilirsin fakat önce finansal engelleri aşmalısın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Kendinizi iyimser hissedeceksiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir zaman. Evinizde olmak ve sevdikleriniz ile...

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2017 İkizler Burcu Yorumu

İletişimlerinizde duygusal ve ruhsal olarak empati yapmanız gerekebilir. Bu durum ilişkilerinizi daha yumuşatıcı bir noktaya taşıyacaktır. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizin hayatıyla ilgili önemli konular gündeminizde olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2016 İkizler Burcu Yorumu

Haftaya mesleki açıdan size destek olabilecek olumlu enerjilerle başlıyorsunuz.Ancak aklınızda ailenizin özel ilişkiniz veya ortaklığınızla ilgili olumsuz düşünceleri dolaşıyor olabilir. Arada kalıyor ve her iki tarafı da memnun edebilecek eylemlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu da sizi ruhen oldukça gergin hissettirebilecektir.Genel olarak ise; bugün Ay Balık burcunda kalmaya devam edecek. Haftanın ilk günü olması ve bugünün Ay günü olması, Ay'ın da Balık burcunda ilerlemesi güne değişken, akışta kalmanız gereken ruh halinizin sık sık değişim göstereceği bir atmosfer yaratıyor. Günlük işlere hemen atılmak bakımından kendinizi çok enerjik hissetmeyebilirsiniz. Belki ne kadar gayret etseniz de arzu ettiğiniz yüksek bir tempoya veya verimliliğe kavuşamayabilirsiniz.Yardımsever, iyilik etmekten hoşlanan yanınızı ortaya çıkarabilecek bu atmosfer ile yakın çevrenizdekilerin iyiliği için hayır diyemeyeceğiniz ve kendinizden özveride bulunacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Bugün yaratıcı çalışmalar yapmak, deniz kenarında vakit geçirmek, ruhsal çalışmalar yapmak, meditasyon yapmak için harika bir gün. Maddi düzenle değil de daha manevi daha ruhsal temalarla gününüzü geçirebilirsiniz. Yüzmek, su sporlarına yönelmek, vücudunuzu dinlendirecek masajlar yaptırmak içinde harikadır.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 59' 27" R
Ay
İkizler
22° 03' 32" R
Merkür
Terazi
13° 41' 44" R
Venüs
Yay
18° 51' 48"
Mars
Terazi
26° 23' 16"
Jüpiter
Kova
22° 24' 39"
Satürn
Kova
07° 02' 44"
Uranüs
Boğa
13° 13' 34"
Neptün
Balık
20° 46' 40"
Plüton
Oğlak
24° 23' 54"
Chiron
Koç
09° 42' 37"
Lilith
İkizler
10° 56' 49"
True Node
İkizler
01° 55' 28"
Son Güncelleme : 25/10/2021 07:50

Astroloji Gündemi

Ay İkizler Burcunda 25 Ekim 2021, Pazartesi Ay İkizler Burcunda Haftaya İkizler burcundaki Ay’ın iletişime açık enerjileriyle başlıyoruz. Sabah erken saatlerde seçim yapmakta zorlanabilir,... Devamını Oku >>