30 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

30 Mayıs Hangi Burç

30 Mayıs doğumluların burcu İkizler Burcudur. 30 Mayıs'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

30 Mayıs 2023 İkizler Burcu Yorumu

Farklı ve yeni bir konuya odaklanmak isteyebilirsin. Ancak hemen eyleme geçmeden önce ne istediğine tam karar vermeli ve iyice araştırarak adım atmalısın. Bazı şeyleri aceleye getirip sonradan pişman olabilirsin bugün.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2022 İkizler Burcu Yorumu

İlişkilerinizin iyi yönde olmadığı insanlarla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Kendi içinizde bazı meseleleri halletmek için bu son şansınız olabilir. Hayatınızda bir düzen kurmak istiyorsanız öncelikle bu düzene hizmet etmeyecek insanları ve konuları tamamen temizlemelisiniz. Bugün temizlik günü, ruhunuzun kollarını sıvayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2021 İkizler Burcu Yorumu

Geçmiş zamanlarda hayatınızda yer alan kişilerin genel olarak sizleri hak etmeyen isimler olduklarına işaret eder. En son konuşma adımlarına girdiğiniz kişi ile de aklınızda hala tam anlamı ile yatmayan durumlar olması ve tanıma aşamasında olmanız da dikkatleri çeker. Bu noktada sizlerin üzerine düşen görevler olması biraz can sıkıyor gibi. Şuan hayatınızda devam eden durumlara işaret eder. Aşk hayatınızda yer alan kişi ile tanışma ve tam anlamı ile nasıl biri olduğunu anlama adımlarındasınız. Bu noktada hem kalbinize hem de mantığınıza hitap etmesini istediğiniz bu kişi ile acaba olur mu diye düşünüyorsunuz. Arada ufak çaplı olarak yer alan sorunlar sizlerin korku dolu anlar yaşamasına neden oluyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2020 İkizler Burcu Yorumu

Tıkandığınız süreçte sonrasında pişman olacağınız alışverişler yapmayın ya da aşk konularında partnerinizi ve sizi zora sokacak yüksek derinlikler aramayın...

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumu

Mali konularınızla ilgili durumlarınız varsa bugün karşınıza önemli bir fırsat çıkabilir. Bugünlerde özellikle parasal anlamda vereceğiniz sözlere oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumu

Bugün meydana gelen bu dolunayda evlilik, ortaklık ve ilişki durumlarını gündeme taşırken ortaya çıkabilecek tartışmalara dikkat etmelisiniz. Duygusal yönden sakin kalmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 32' 34" R
Ay
Oğlak
02° 00' 49" R
Merkür
Boğa
21° 13' 47"
Venüs
Yengeç
29° 53' 01"
Mars
Aslan
09° 07' 09"
Jüpiter
Boğa
04° 20' 35"
Satürn
Balık
07° 05' 11"
Uranüs
Boğa
20° 26' 39"
Neptün
Balık
27° 30' 44"
Plüton
Kova
00° 05' 41"
Chiron
Koç
19° 00' 00"
Lilith
Aslan
16° 34' 10"
True Node
Boğa
03° 23' 22"
Son Güncelleme : 05/06/2023 13:50

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>