6 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

6 Mayıs Hangi Burç

6 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 6 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

6 Mayıs 2024 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar, bugün duygusal olarak içe dönük olabilirsiniz ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ancak para ve kazançlarla ilgili yeni gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Gününüz güzel geçsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

Takıldığınız konulardan uzaklaşmak yerine, onlara güçlü bir şekilde sarılmanızda fayda var. Bugün aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Son günlerde her şeye çok çabuk kırılıyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İletişimin yoğun olduğu zamanlar yaşayabilirsiniz. Gün içinde eğitim konularıyla ilgili işlere yönelebilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Öğle saatlerinde aile ilişkileriniz ön plana çıkabilir. İç uyumunuzu korumak size fayda sağlayacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Ertelediğin konular gündemine geliyor. Bugünü kendine ayırmak istiyorsun. Ev işleriyle ilgileneceğin bugünde evin dekorasyonunu değiştirmek için internet sitelerinde geziniyorsun. Farklı fikirlere yaklaşımın değişeceği bugünde, yeni tarzlar oluşturabilirsin. Akşam saatlerinde dişlerindeki hassasiyet artabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Maddi açıdan Marsın gücü ile yükseliyorsunuz. Bu dönemi geçmişte borçlandığınız kişilere borcunuzu ödeyerek değerlendirmelisiniz. Boğalar yakın zamanda Yay burcundan biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Sürprizler sevindirecek!İletişimi ve zekâyı yöneten Merkür burcunda hareket etmeye başlıyor. Bugün pek de planlı bir şekilde hareket etmek istemeyebilirsin. Daha önce hiç gitmediğin yerlerde bulunmak, gün içerisinde bir araya geldiğin insanlarla fikir paylaşımında bulunmak sana daha çok keyif verebilir. Evli bir Boğa burcuysan, aklında eşine geleceğe dair açıklaman gereken bazı düşüncelerin var ise bugün bunları gerçekleştirmeni tavsiye etmiyorum. İlişkisi olan bir Boğa burcuysan, sevgilinin yapacağı sürpriz karşısında kalbin deli gibi atacak. Bugün aynı zamanda yakın çevrenden küçük dedikodular duyabilirsin. Fakat bunlara çok fazla kulak asmaman gerekebilir. Kendin görüp deneyimlemeni öneririm.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
27° 27' 10" R
Ay
Oğlak
04° 14' 07" R
Merkür
Aslan
24° 13' 20" R
Venüs
Aslan
09° 47' 49" R
Mars
Boğa
29° 09' 37"
Jüpiter
İkizler
12° 04' 54"
Satürn
Balık
19° 06' 16"
Uranüs
Boğa
26° 28' 11"
Neptün
Balık
29° 51' 08"
Plüton
Kova
00° 57' 19"
Chiron
Koç
23° 30' 48"
Lilith
Terazi
02° 14' 42"
True Node
Koç
09° 31' 13"
Son Güncelleme : 19/07/2024 18:40

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>