6 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

6 Mayıs Hangi Burç

6 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 6 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

6 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Daha çok şu an ruh eşiniz ile aranızda olan farklı durumlara işaret eder. Şu an maddi konularda farklı sorunlar olduğunu ve sizlere pek yansıtmak istemediğini de gösterir. Ne kadar çok yanlarında yer almayı tercih ederseniz o kadar özel anlarda olacak ve aranızda olan sevgi ile buna göre devam edeceksiniz. Ekonomik anlamda biraz tedbirli olunması gereken günlerdesiniz. Biraz temkinli hareket etmek ve internet alışverişlerinden biraz da olsa uzak kalmaya özen göstermeniz gerekir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Başkalarıyla iletişim çok etkili olmalı ve sosyal takviminiz dolu olacak. Size her şeyi yapabileceğinizi hatırlatan güven artışı sayesinde kendinizi iyi hissediyorsunuz. Hızlı bir şekilde devam etmek için birçok şeyi ve fiziksel dayanıklılığı aynı anda yapabilirsiniz. Oldukça tembel olma eğiliminiz olsa da, evde egzersiz rutinine devam etmek veya her zaman denemek istediğiniz pilates veya boks gibi fiziksel bir disipline başlamak için ani bir ilham alabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Boğa; Merkür'ün burcuna geçmesiyle; sağlam ve kararlı adımlar atmak, her tür konuda kontrollü olmak isteyebilirsin. Fikirlerinin kişisel ve somut olmasına önem verebilir, rahat ifadelerinle her türlü girişim için kendini güçlü görebilirsin. Bu günlerde finansal konularda ya aşırı güvende olmak isteyebilir ya da sabırsızlık gösterebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Olumlu enerjiler peşinizde. Bir sonuca bağlanmasını istediğiniz konular var. Tam istediğiniz gibi olmasa da lehinize sonuçlanacak konuşmalar yapacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Yatırımlar ve kazançlar konusunda bazı beklentiler içinde olacaksınız. Bütçenizi zorlayacak zevklerinizden kaçınmalı, masraflarınızı asgariye indirmelisiniz. Kişisel egolarınızın zararlı olabileceğini sizde fark ediyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bir an önce işlerinizi bir düzene koymalısınız. Çevreniz sizden bir cevap bekliyor. Onlar her konuda yardımınıza hazır. Parasal konularınızın çözümü de vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamınıza ve aşka epey zaman kalacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 38' 41" R
Ay
Balık
22° 16' 09" R
Merkür
Terazi
10° 11' 21" R
Venüs
Yay
11° 09' 31" R
Mars
Terazi
21° 28' 14" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 60"
Uranüs
Boğa
13° 31' 02"
Neptün
Balık
20° 55' 44"
Plüton
Oğlak
24° 20' 41"
Chiron
Koç
10° 01' 19"
Lilith
İkizler
10° 07' 43"
True Node
İkizler
02° 17' 27"
Son Güncelleme : 17/10/2021 22:30

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>