6 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

6 Mayıs Hangi Burç

6 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 6 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

6 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Telefonunuzla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Belki de bugün evde  başka şeylerle ilgilenip teknolojinden uzak durmak en iyisi olabilir. Uzaktaki birinden gelen bir aramayı kaçırabilirsiniz, ancak o kişi size daha sonra ulaşmaya çalışacaktır. Rahatlayın, kendinize biraz çay yapın ve sessizliğin tadını çıkarın. Ara sıra biraz sessizlik sizin için iyidir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bir an önce işlerinizi bir düzene koymalısınız. Çevreniz sizden bir cevap bekliyor. Onlar her konuda yardımınıza hazır. Parasal konularınızın çözümü de vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamınıza ve aşka epey zaman kalacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Sürprizler sevindirecek!İletişimi ve zekâyı yöneten Merkür burcunda hareket etmeye başlıyor. Bugün pek de planlı bir şekilde hareket etmek istemeyebilirsin. Daha önce hiç gitmediğin yerlerde bulunmak, gün içerisinde bir araya geldiğin insanlarla fikir paylaşımında bulunmak sana daha çok keyif verebilir. Evli bir Boğa burcuysan, aklında eşine geleceğe dair açıklaman gereken bazı düşüncelerin var ise bugün bunları gerçekleştirmeni tavsiye etmiyorum. İlişkisi olan bir Boğa burcuysan, sevgilinin yapacağı sürpriz karşısında kalbin deli gibi atacak. Bugün aynı zamanda yakın çevrenden küçük dedikodular duyabilirsin. Fakat bunlara çok fazla kulak asmaman gerekebilir. Kendin görüp deneyimlemeni öneririm.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Seni geçmişe götürecek olaylarla karşılaşabilirsin. Geçtiğin bir sokak, eski günleri özlemene neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar, saat 00:57 Ay-Pluto görünümü, kendiniz için en doğru yolu tercih etmenizde, derinlikli düşünerek güçlü yanlarınızı ifade etmenizde yardımcıdır. Her şeyi yeniden inceleyeceğiz ve üstte yazdığım noktalara da dikkat ederek mevcut durumumuzu iyileştirecek düzenlemeleri yapabileceğiz. Bakmak, görmek ve farkında olmak çok önemli. Saat 15:42-21:20 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Özellikle ailevi ve özel ilişkimizle alakalı meselelerde biraz zorlanabiliriz. Bizim isteklerimizle çelişen karşıt görüşler nedeniyle üzerimizde baskı hissedebiliriz. Bu nedenle biraz sakin olmamızda yarar var. Saat 21:20 itibariyle Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu enerji, insanlarla olan ilişkilerinizin hem fiziki hem de ruhsal anlamdaki önemini işaret ediyor. Dengenizi bozabilecek her şeyden uzak durmak isteyeceksiniz. Çünkü kafanızın karışmasını, moralinizin bozulmasını istemiyorsunuz. Elinizden geldiğince herkesin ortak bir noktada buluşacağı şekilde düşünebilirsiniz. Sözgelimi bir problem varsa, bunu deşelemek ve üzerine gidip içinden çıkılmaz bir hale getirmek yerine, hemen halledip huzur bulmaktan yana olabilirsiniz. Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bu kez yeniay burcunuzda gerçekleşecek. Size bireysel olarak yapacağınız girişimlerin fırsatını sunacak. Uzun vadeli kararlar ve bunlara yönelik adımlar atma şansınız doğacak. Başlangıçlar için ideal bir etkisi olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
03° 13' 27" R
Ay
Yay
29° 44' 41" R
Merkür
İkizler
16° 13' 39" R
Venüs
Yengeç
26° 46' 29" R
Mars
Aslan
08° 00' 05"
Jüpiter
Balık
02° 09' 37"
Satürn
Kova
12° 42' 49"
Uranüs
Boğa
13° 32' 24"
Neptün
Balık
23° 11' 58"
Plüton
Oğlak
26° 06' 16"
Chiron
Koç
12° 44' 10"
Lilith
Boğa
27° 21' 37"
True Node
İkizler
10° 41' 10"
Son Güncelleme : 24/06/2021 15:40

Astroloji Gündemi

24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Haziran 2021, Perşembe 24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>