6 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

6 Mayıs Hangi Burç

6 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 6 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

6 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Düşüncelerinizin aktif olacağı bir gündesiniz. Zihinsel yoğunluk yaşarken çabuk sıkılma ve karar değişikliği yaşamanız, sonuca ulaşmanıza engel olacaktır. Özellikle kaynaklarınızın kullanımı konusunda dalgınlık ve öfkenin ağır basmaması buradaki çalışmalarınızı iyi yönde etkileyecektir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Daha çok şu an ruh eşiniz ile aranızda olan farklı durumlara işaret eder. Şu an maddi konularda farklı sorunlar olduğunu ve sizlere pek yansıtmak istemediğini de gösterir. Ne kadar çok yanlarında yer almayı tercih ederseniz o kadar özel anlarda olacak ve aranızda olan sevgi ile buna göre devam edeceksiniz. Ekonomik anlamda biraz tedbirli olunması gereken günlerdesiniz. Biraz temkinli hareket etmek ve internet alışverişlerinden biraz da olsa uzak kalmaya özen göstermeniz gerekir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Dolunay öncesinde ilişkilerinizde güçlü, mücadeleci, ısrarcı bir tutum içinde olabilirsiniz. Farkında olmasanız da karşınızdaki kişinin üzerine daha fazla gidebilirsiniz. Kontrollü davrandığınızdan emin olun.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Güne başlarken saat 06:39'da Ay İkizler burcuna geçiyor. Bugün gelirinizi ilgilendiren konulara yoğunlaşabilirsiniz. Maaşınızı arttırmak adına yeni iş arayışlarına girebilirsiniz. Yeni yatırım fikirleri aklınıza düşebilir. Bugün itibariyle Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor. 21 Mayıs'a kadar uzun zamandır beklediğiniz bir haber size ulaşabilir. Bu haber doğrudan sizi ilgilendiren bir durum olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar Pazar günümüz saat 09:20 Ay-Mars kavuşum etkisinde başlıyor. Mesleki konuları olmak üzere, eğitim hayatınız, inancınız, çevrenizle olan her türlü temasınız, keşif ve araştırma konularınız, yüksek düzeyde bilgilenmeniz, yabancılarla olan temasınız ve yurtdışı faaliyetlerinizle ilgili alanlarda, temkinli ve gayet güçlü bir şekilde, isteklerinizin peşinden gidebilirsiniz. Saat 16:47-17:48 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmek gayet faydalıdır. Ayrıca bilgilenme, herhangi bir konuda ciddi araştırmalarda bulunma, ihtisaslaşma mevzularında düşünmek adına bu zaman dilimi eksiklerinizi görmenizi sağlayıcıdır. Saat 16:56 Güneş-Neptün görünümü, hayata güçlü bir şekilde sarılmak ve ideallerini gerçekleştirmek isteyen bireye yardımcı bir kuvvettir. Özellikle yaratıcı yeteneklere sahip kişiler için gayet olumludur. Bu kişiler çalışmalarını dış dünyada sergileyebilirler. Ayrıca karşınıza değişik tarzda teklifler çıkabilir. Bunları değerlendirmenizde yardımcı insanlarla tanışabilirsiniz. Renk, koku, lezzet, düzenleme, şekillendirme gibi çalışmalar için uygun bir gündür. Gönülden kucaklaşmak, sevgiyle yol almak, başkasını kendiniz gibi görerek yardımcı olmak yine bu görünümün şifalı enerjisi altında mümkündür. Saat 17:48 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde her ne kadar mesafe duygunuz ön planda olsa da, çıkarlarınız söz konusu olduğunda, bazı kişilerle iyi geçinmeye çalışmalı hatta planlarınızı bu bakış açısı çerçevesinde düzenlemelisiniz. Keyifli bir Pazar günü dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
01° 23' 28" R
Ay
Koç
09° 01' 55"
Merkür
Koç
06° 13' 24"
Venüs
Boğa
06° 26' 06"
Mars
İkizler
28° 28' 02"
Jüpiter
Koç
16° 47' 56"
Satürn
Balık
01° 41' 06"
Uranüs
Boğa
16° 20' 27"
Neptün
Balık
25° 21' 19"
Plüton
Oğlak
29° 58' 39"
Chiron
Koç
15° 00' 37"
Lilith
Aslan
08° 08' 56"
True Node
Boğa
04° 17' 45"
Son Güncelleme : 22/03/2023 10:00

Astroloji Gündemi

22 Mart 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 22 Mart 2023, Çarşamba 22 Mart 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün gerçekleşen yeniayın ardından hız kesmeden girişimlere devam edeceğimiz bir gündeyiz. Gün boyunca kendimizi ifade edebili... Devamını Oku >>