2 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

2 Mayıs Hangi Burç

2 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 2 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

2 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün oldukça sakin ve sesiz olabilirsiniz. Ancak; çevrenizde hareketlilik, hatta belki de yoğun bir koşuşturmaca olabilir ve bundan rahatsızlık duyabilirsiniz. Gözlerden uzak, sakin bir köşeye çekilme eğilimine girebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Kararsız kalıyorsun!Ay, ateş burcunda hareket ediyor. Bugün ortak kaynaklara dayalı insan ilişkilerine dikkat etmelisin. Boşanma, tazminat, ortaklıkların feshi gibi konular gündeme gelirse sen tedbirini önceden almış ol! Kendi işini yapan bir Boğa burcuysan, sigorta, vergi ödemeleri gibi konularda sorunlar yaşayabilirsin. Bugün hayatına girmek isteyen insanlar olabilir veya sen bu insanlardan oldukça etkilenebilirsin. Ya da etkilendiğini düşünüyor olabilir misin? Bugün emin olmadan, karar vermemeni tavsiye ederim. Ay?ın konumu günlük rutin işlerini aksatmana neden olabilir hatta akşamki programını bile iptal edebilirsin. Kronik rahatsızlığın varsa, rutin kontrolünü yaptırmanda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar Ay-Yay burcu seyri devam ediyor. Geçmişle alakalı konular hakkında konuşmaktan ve yaşadığınız bazı olayları tekrar düşünmekten kendinizi alamayabilirsiniz. Kimi zaman aklınıza gelen bazı anılar tedirgin edici olsa da, bütün bunları belirli bir olgunluk içinde ele almak gerektiğini düşünebilirsiniz. Her yaşanan olayın sizin üzerinizde bıraktığı izleri, yaşamsal bir tecrübe olarak görmeniz gayet faydalıdır. Saat 12:20 Ay-Venüs karşıt etkisinde, ilişkimizi mantıklı bir şekilde analiz etmeye çalışsak da, yüreğimiz rahat durmaz. Bir eksiklik vardır ve bunu halledemediğimiz için doğal olarak gelgitler yaşarız. Belirsiz durumlar canımızı sıkabilir. Ay-Venüs karşıtlığın bir başka yansıması, bazı davaların veya alacak meselelerin halledilmesi adına harekete geçmenin işaretidir. Parasal ilişkilerde bugün dikkatli olmakta fayda vardır. Saat 14:31 Ay-Kuzey düğüm görünümü, parasal açıdan sizi destekleyici bir kadın veya kişinin göstergesidir. Bu sayede hem ihtiyaçlarınızı karşılaşırsınız hem de yükselen moralinizle sorunlarınızı kolayca halledersiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Bugün ailevi konulara duygusal yaklaşabilirsiniz. Kadınlardan alacağınız destek sizi rahatlatacaktır. Aldığınız sorumlulukları ilerletmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda sizi zorlayan konularda yardım alabilirsiniz. Emlak işleriyle ilgili gelişmeler olabilir. Gün içinde ailenizle zaman geçirebilirsiniz. Evinizde güzel değişiklikler yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve partneriniz, dostlarınız, ortaklarınızla görüşmelerinizde yanlış anlaşılmalar, iletişim hataları ve genel bir motivasyon düşüklüğüne açık bir zamandan geçerken, 16.00 sonrasında iletişim yetenekleriniz ve kişisel motivasyonunuz yükseleceği için ilişkilerdeki paylaşımlarınızı daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları