2 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

2 Mayıs Hangi Burç

2 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 2 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

2 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa; bugün çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, gündelik rutinlerinizle ilgili ani gelişmeler gerçekleşebilir. Yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularında güçlü kararlar alabilirsiniz. Ayrıca kendinizle ilgili de önemli kararlar alabilirsiniz. Sözleriniz çok önemli olacak, söz büyüdür. Harika bir gün dilerim.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Sahip olduklarına şükretmek ve günün keyfini çıkarmak için iyi bir zaman. Bayramın ilk gününde genel olarak enerjini aile ve sevdiğin insanlara çevirebilirsin. Sakin ve keyifli bir gün geçirmek genel olarak sana iyi gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve partneriniz, dostlarınız, ortaklarınızla görüşmelerinizde yanlış anlaşılmalar, iletişim hataları ve genel bir motivasyon düşüklüğüne açık bir zamandan geçerken, 16.00 sonrasında iletişim yetenekleriniz ve kişisel motivasyonunuz yükseleceği için ilişkilerdeki paylaşımlarınızı daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Ay sabah saatleri itibariyle Başak burcunda seyahat etmeye başlayacak. Partnerinize vakit ayırmak isteyeceğiniz, romantik konuların ön planda olacağı bir gün.Hobilerinize vakit ayırmalı ve sizi neyin mutlu ettiği üzerine düşünmelisiniz. Çocuklarınız bugün daha fazla ilgiye ihtiyaç duyabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Kararsız kalıyorsun!Ay, ateş burcunda hareket ediyor. Bugün ortak kaynaklara dayalı insan ilişkilerine dikkat etmelisin. Boşanma, tazminat, ortaklıkların feshi gibi konular gündeme gelirse sen tedbirini önceden almış ol! Kendi işini yapan bir Boğa burcuysan, sigorta, vergi ödemeleri gibi konularda sorunlar yaşayabilirsin. Bugün hayatına girmek isteyen insanlar olabilir veya sen bu insanlardan oldukça etkilenebilirsin. Ya da etkilendiğini düşünüyor olabilir misin? Bugün emin olmadan, karar vermemeni tavsiye ederim. Ay?ın konumu günlük rutin işlerini aksatmana neden olabilir hatta akşamki programını bile iptal edebilirsin. Kronik rahatsızlığın varsa, rutin kontrolünü yaptırmanda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Gün içinde ilişkiler biraz daha hassasiyet, sabır gerektirebilir, dengeleri bulmak için uğraşmalısınız. Akşam saatlerinde ise ortak paylaşımlar ve maddi konular önem kazanmaya başlıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
11° 12' 37" R
Ay
İkizler
19° 40' 30" R
Merkür
Başak
29° 28' 43" R
Venüs
Aslan
26° 25' 22" R
Mars
Terazi
24° 58' 55" R
Jüpiter
Boğa
14° 06' 08" R
Satürn
Balık
01° 17' 13"
Uranüs
Boğa
22° 32' 21"
Neptün
Balık
25° 51' 24"
Plüton
Oğlak
27° 54' 05"
Chiron
Koç
17° 58' 36"
Lilith
Başak
00° 07' 49"
True Node
Koç
24° 57' 27"
Son Güncelleme : 04/10/2023 20:00

Astroloji Gündemi

4 Ekim 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 4 Ekim 2023, Çarşamba 4 Ekim 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabah saatlerinden itibaren dünün sarsıcı ve öngörülemez etkilerinden sıyrılıp; daha kontrollü ve organize olabiliriz. Ay Akr... Devamını Oku >>