2 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

2 Mayıs Hangi Burç

2 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 2 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

2 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

İletişiminiz koruyucu ve kollayıcı olabilir. Yakın çevrenizle ilgilenmeniz sizi ve ailenizi mutlu edecektir. Sakin ve yapıcı tavrınızla bugün vereceğiniz destek bazı konularda nasıl yol alınması gerektiği konusunda ilham niteliği taşıyabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Birileri ya da bir şeyler bugün seni teşvik edebilir. Bazı şeyleri yapmakta ve harekete geçmekte rahatsız edici bir dürtü hissedebilirsin. Bu içgüdüyü takip et ve ne kadar çok yatakta kalmak istediğin hakkında mızıldanmaktan vazgeç. Gerçekler ayıltıcı olabilir ancak esas anahtar dengedir. Duygusal durumuna dürüst bir bakışta bulunmak ve yavaşça bunu fark etmek için neye ihtiyacı olduğu konusunda olaylara biraz denge getir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Ay günün genelinde Koç burcunda ilerliyor. Bugün sağlığınız öncelikli olabilir. Psikolojik olarak düşük enerjili hissetseniz de bugün yöneticiniz Venüs size destek sağlayacaktır. Gün içerisindeki Ay-Venüs kavuşumun etkisiyle geçmişinizde bıraktığınız bir gönül ilişkisinden haber alabilirsiniz. Korkularınızı, endişelerinizi kafanızdan atacağınız daha mutlu bir zaman diliminde olacaksınız. Kronik rahatsızlıkları olanlar bugün şifa bulabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Girişimlerinizde sizi motive edecek noktaları fark edeceksiniz. Tanımadığınız çevrelerde olumlu etkiler bırakabilirsiniz. Planladığınız bir seyahat varsa şans sizden yana olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Aileniz ve yuvanızla ilgili cömert ve coşkulu girişimlerde bulunabilirsiniz. Gayrimenkul ile ilgili tasarılarınız mevcutsa bunları bugün harekete geçirebilirsiniz. Evinizle ilgili yeni eşyalar almak için de uygun bir gündür. Yapacağınız ev ve giyim alışverişlerinizde cömert davranmayı tercih edebilirsiniz. Ebeveyninize liderlik edebileceğiniz durumlar oluşabilir. Arkadaşlarınızın sizin hayati krizlerinizi yanlış değerlendirdiği veya manipüle ettiği düşüncesine kapılabilirsiniz. Hizmet alanınızdaki fırsatları çözebilme konusunda olumlu enerjilere sahipsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar saat 06:35 Ay-Mars görünümü, iyi niyetlilik çerçevesi içinde pozitif bir şekilde ilerlemekten yana olduğunuzu göstermekte. Belki sabırsız davranabilirsiniz. Ancak bu, bir an önce hedefe varmak istediğiniz içindir. Saat 13:23 Ay-Neptün kavuşum etkisinde, hayallerimizi, sezgilerimizi güçlendiren bu enerji bizi huzurlu kılacaktır. Pozitif yönde destekleyecek, ılımlı bir şekilde günün geri kalanını geçirmemizde yardımcı olacaktır. Gayet olumludur ve rahatlatıcıdır. Saat 14:59 Ay-Güneş olumlu görünümü, inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz. Saat 16:23 Ay-Jüpiter karşıtlığı, size inanç ve kuvvet aşılıyor. Ancak yine de, aşk hayatınız, çocuklarınız ve hayata dair her konuda bağımlı ve fanatik davranmayınız. Mütevazı davranmak yararlı olur. Saat 19:38 Ay-Satürn görünümü, toplumsal ilişkilerimizde şefkatli, sevecen ve başkalarına karşı yardımcı olmaya çalışacağız. Çünkü maddi ve manevi anlamdaki ihtiyaçlarımız için desteğe ihtiyacım var. Saat 23:17 Ay-Pluto arasında oluşacak görünüm size, destek sunabilecek güçlü kişilerin işaretçisidir. Dış dünyada sosyal ilişkiler, eğitim, iş konularında derinlikli analizde bulunabilir, hangi yolun doğru ve köklü olacağını bilerek ilerlersiniz. Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 38' 16" R
Ay
Balık
22° 10' 49" R
Merkür
Terazi
10° 11' 25" R
Venüs
Yay
11° 09' 05" R
Mars
Terazi
21° 27' 57" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 59"
Uranüs
Boğa
13° 31' 03"
Neptün
Balık
20° 55' 45"
Plüton
Oğlak
24° 20' 41"
Chiron
Koç
10° 01' 20"
Lilith
İkizler
10° 07' 40"
True Node
İkizler
02° 17' 30"
Son Güncelleme : 17/10/2021 22:20

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>