2 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

2 Mayıs Hangi Burç

2 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 2 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

2 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Bugün sizi daha yaratıcı kılabilecek olanaklar var. Ancak düşüncelerinizde daha pozitif ve esnek olmaya da özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün oldukça sakin ve sesiz olabilirsiniz. Ancak; çevrenizde hareketlilik, hatta belki de yoğun bir koşuşturmaca olabilir ve bundan rahatsızlık duyabilirsiniz. Gözlerden uzak, sakin bir köşeye çekilme eğilimine girebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. Bu sizi kabullenme içine sokabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili tamamlanma gerçekleşebilir. Olası kazalara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Sosyal konulara yönelmek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar Ay-Yay burcu seyri devam ediyor. Geçmişle alakalı konular hakkında konuşmaktan ve yaşadığınız bazı olayları tekrar düşünmekten kendinizi alamayabilirsiniz. Kimi zaman aklınıza gelen bazı anılar tedirgin edici olsa da, bütün bunları belirli bir olgunluk içinde ele almak gerektiğini düşünebilirsiniz. Her yaşanan olayın sizin üzerinizde bıraktığı izleri, yaşamsal bir tecrübe olarak görmeniz gayet faydalıdır. Saat 12:20 Ay-Venüs karşıt etkisinde, ilişkimizi mantıklı bir şekilde analiz etmeye çalışsak da, yüreğimiz rahat durmaz. Bir eksiklik vardır ve bunu halledemediğimiz için doğal olarak gelgitler yaşarız. Belirsiz durumlar canımızı sıkabilir. Ay-Venüs karşıtlığın bir başka yansıması, bazı davaların veya alacak meselelerin halledilmesi adına harekete geçmenin işaretidir. Parasal ilişkilerde bugün dikkatli olmakta fayda vardır. Saat 14:31 Ay-Kuzey düğüm görünümü, parasal açıdan sizi destekleyici bir kadın veya kişinin göstergesidir. Bu sayede hem ihtiyaçlarınızı karşılaşırsınız hem de yükselen moralinizle sorunlarınızı kolayca halledersiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Aileniz ve yuvanızla ilgili cömert ve coşkulu girişimlerde bulunabilirsiniz. Gayrimenkul ile ilgili tasarılarınız mevcutsa bunları bugün harekete geçirebilirsiniz. Evinizle ilgili yeni eşyalar almak için de uygun bir gündür. Yapacağınız ev ve giyim alışverişlerinizde cömert davranmayı tercih edebilirsiniz. Ebeveyninize liderlik edebileceğiniz durumlar oluşabilir. Arkadaşlarınızın sizin hayati krizlerinizi yanlış değerlendirdiği veya manipüle ettiği düşüncesine kapılabilirsiniz. Hizmet alanınızdaki fırsatları çözebilme konusunda olumlu enerjilere sahipsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
06° 53' 39" R
Ay
Akrep
23° 56' 37" R
Merkür
Oğlak
29° 07' 15"
Venüs
Oğlak
11° 12' 10"
Mars
Oğlak
01° 42' 29"
Jüpiter
Balık
06° 02' 38"
Satürn
Kova
14° 52' 24"
Uranüs
Boğa
10° 50' 53"
Neptün
Balık
21° 16' 39"
Plüton
Oğlak
26° 47' 02"
Chiron
Koç
09° 05' 22"
Lilith
İkizler
21° 19' 57"
True Node
Boğa
29° 12' 31"
Son Güncelleme : 27/01/2022 00:20

Astroloji Gündemi

26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 26 Ocak 2022, Çarşamba 26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün başlayan gerilimli hava bugünde devam ediyor. Özellikle sabah erken saatlerde ulaşımda ve iletişimde sıkıntılar olabilir,... Devamını Oku >>