15 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

15 Mayıs Hangi Burç

15 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 15 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

15 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Entelektüel ve sosyal yapıda olan kişilerden etkileneceksiniz. Mantığa dayanan, felsefi konuşmalar sizin için önemli. Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz. Yeni girdiğiniz ortamlarda beğeneceğiniz kişilerle birliktelik şansınız mevcut.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

İnançlarınızda büyük bir tutkuyla bağlısınız. Doğru ve yanlışın ne olduğunu açıkça ayırt edebiliyorsunuz ve fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmaktan çekinmiyorsunuz. Bugün kendinizi daha cesur bir biçimde ifade edebilirsiniz. Sesinizi yükseltip insanlara, olaylara başka bir yönden de bakılabileceğini göstermek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Gün boyunca Ay hareketini Terazi burcunda sürdürüyor. Çalışma hayatınız gündeminizde olabilir. Zaman zaman stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ay ve Kiron arasında aktifleşen karşıtlık sebebiyle bugün sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Eski bir hastalığınız da nüks edebilir. Evcil hayvanınıza da dikkat edin. Venüs bugün sizin burcunuza geçiş yapıyor. 9 Haziran'a kadar estetik, dış görünüşünüzde değişiklik yaptırmak için uygun bir zaman dilimidir. Venüs sizin yöneticiniz hem maddi hem manevi olarak kendinizi mutlu hissettirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bugün, ani değişimler gezegeni Uranüs, 7 Temmuz 2025'e kadar burcunuza geçiş yapıyor. Bugüne kadar konfor alanınızı oluşturan ne varsa, değiştirmeye hazır olun. Değişime direnmeden akışta kalmak ve hayatın yeniliklerini heyecanla kabul etmek yapacağınız en doğru eylem olacaktır. Burcunuzda meydana gelen Yeni Ay, değişime daha hızlı adım attırır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar saat 05:56 Merkür-Kuzey düğüm görünümü ekonomik düşünmemizi sağlayıcıdır. Her şey düzenlenir, gözden geçirilir ve hiçbir şey risk altına alınmaz. Ailemiz, güvencemiz, değerlerimiz bizim için kutsaldır. Geleceğe yönelik planlar yaparız. Beklenmedik durumlara karşı önlemci oluruz. Saat 12:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, olumlu, huzur veren duygu ve düşüncelere işarettir. Dostluklarınız konusunda gerçekçi olunuz. Kimlerle nasıl bir sosyal ilişki yaşıyorsunuz bunlara dikkat ediniz. Kısa vadeli düşler yerine uzun soluklu bir gelecek için yaratıcı düşününüz. Saat 13:10 Ay-Jüpiter görünümü, doğru bilgilenmeye verilen önemin göstergesidir. Her durumu dikkatli bir şekilde analiz edersiniz. İşi şansa bırakmazsınız. Ciddi ve tutarlı olana yönelirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda da durum budur. Her şey düzgün olsun, verimli gelişsin diye elinizden geleni yaparsınız. Saat 23:23 Ay-Pluto kavuşumu kendimizi kanıtlamak, insanlar üzerinde etkili olmak isteyeceğiz. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Mutlu haftalar dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Daha önce kimsenin denemediği birçok şeyi deneyebilirsiniz. Organizasyonlar, sosyal hayat, gruplar hayatınızda yer almaya başlar. İlginç değişik geziler, yaşam şartlarınıza çarpıcı yenilikler getirir. Çözülmemiş konular, ortada kalmış problemler bu süreçte aniden çözülür.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
07° 05' 34" R
Ay
Koç
20° 09' 15" R
Merkür
Aslan
04° 10' 17" R
Venüs
Başak
09° 35' 23" R
Mars
Başak
00° 06' 29" R
Jüpiter
Kova
29° 50' 11" R
Satürn
Kova
10° 25' 29"
Uranüs
Boğa
14° 36' 39"
Neptün
Balık
22° 53' 45"
Plüton
Oğlak
25° 16' 21"
Chiron
Koç
12° 50' 32"
Lilith
İkizler
01° 17' 35"
True Node
İkizler
08° 54' 45"
Son Güncelleme : 30/07/2021 03:40

Astroloji Gündemi

29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 29 Temmuz 2021, Perşembe 29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 29 Temmuz 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>