15 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

15 Mayıs Hangi Burç

15 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 15 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

15 Mayıs 2024 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa; ev, aile hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Ayrıca ani ve fevri tutumlarınız partnerinizle ilişkinizi etkileyebilir. Gününüz şahane geçsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

Geleceğinizle ilgili konuları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Bazı işlerinizdeki değişikliklere angaje olmanız gerekebilir. Gün içinde sosyal konular ön plana çıkabilir. Öngörmekte zorlandığınız olaylarda karar almakta acele etmemelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise kafanız karışabilir, kendinizi yönünüzü kaybetmiş gibi hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Bugün senin için çok güzel bir gün olabilir, bunun için gereken şartlar sağlanabilir. Hayatında bir şeylere daha fazla anlam verebilir, bazı şeylerin keyfini daha fazla çıkarabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Her ne kadar sizler çok başarı için emek verseniz bile çevrenizde sizleri kıskanan isimlerin olmasına işaret eder. Artık başarı dolu bir şekilde yer almak istiyorsanız çevrenizde kim dost ya da kim düşman artık bunun ayrımını yapar bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor. Bu ayrımı yapmayı başardığınız an aslında her durumun ne kadar özel bir şekilde tekrar hayatınızda yer alacak olduğuna da şahit olacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

İş konusunda yatırımların artıyor aynı oranda yaptığın araştırmalarda artış gösteriyor. Ailevi sorunların çözülmesi psikolojik olarak rahatlamanı sağlıyor. Değer verdiğin insanların sorunlarına karşı duyarsız kalması hayal kırıklığı yaşamana neden olabilir. Maddi anlamda güçlü olduğunu düşündüğün bir günde olsan da karşılaşabileceğin bazı olaylar sana beklenmedik harcamalar yaptırtabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Zorlandığın konulara dair destek alacaksın!Aşk ve sevgi gezegeni aynı zamanda da yönetici gezegenin bugünden itibaren burcunda konumlanıyor. Odak noktanda maddi imkânların için ekstra çalışmak ya da çabalamak var. Yakınların bu aşamada seni biraz hırslı bulabilirler. Çatışmaya girmek yerine kendini açıkça ifade etmen gerekebilir. Bir akrabanın yaşadığı soruna çözüm bulmak için kolları sıvayabilirsin. İlişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, hoşlandığın kişiye açılmanın yollarını arayacaksın. Ergenlik döneminde çocukların varsa, onlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsin. Bu konuda önlem almak adına, profesyonel kişilerden destek alabilirsin. Estetik, bakım, kuaför programın veya randevun varsa başka bir güne ertelemeni tavsiye ederim.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
01° 05' 21" R
Ay
Akrep
08° 58' 55" R
Merkür
Boğa
08° 08' 22"
Venüs
Boğa
27° 19' 09"
Mars
Koç
16° 05' 16"
Jüpiter
Boğa
28° 59' 19"
Satürn
Balık
18° 11' 15"
Uranüs
Boğa
23° 35' 02"
Neptün
Balık
29° 28' 02"
Plüton
Kova
02° 01' 17"
Chiron
Koç
21° 47' 20"
Lilith
Başak
25° 42' 32"
True Node
Koç
14° 53' 18"
Son Güncelleme : 21/05/2024 19:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>