15 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

15 Mayıs Hangi Burç

15 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 15 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

15 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Gelecekle ilgili beklentileriniz için mücadele etmek isteyebilirsiniz. Hayal ettiğiniz şeyler uğruna tüm cesaretinizi ortaya koyacağınız bir gündesiniz. Sosyal konularla uğraşmak sizi rahatlatacaktır. İş hayatınızda destek alacağınız kişiler olabilir. İkili ilişkilerinizde bitişler yaşanabilir. Hislerinizi bir anda ortaya dökmemeye özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Belli konularda hissettiğiniz haksızlığa uğramışlık duygusu, duygusal yönlendirmelere neden oluyor. Bu ilişkilerdeki değerlendirmelerinizde, sizin de birtakım haksızlıklar içinde olabileceğinizi düşünmelisiniz. Son günlerdeki birtakım söylentilerden duyduğunuz rahatsızlık, birtakım kararsızlıklar yaşamanıza yol açacak. Yakında toplu bir eğlencenin içinde olacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

İş hayatınızda sözleşmelere, anlaşmalara dikkat etmenizde yarar vardır. Maddi konularınızda planlama yapabilirsiniz. Aileniz ile ilgili gayrimenkul konuları, gündeminize gelebilir. Hassas olduğunuz konularda, yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Yetenekleriniz doğrultusunda hobilerinizle uğraşmak, size keyif verecektir. Bu konularda araştırma yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Gizli ilişkilerle ,sevgi eksikliğinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Arka planda yaşayacağınız aşk ilişkileri sizi duygusal anlamda yıpratabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bugün öğle saatlerinde istekleriniz yönünde bazı sınırlamalar söz konusu. Neyse ki akşam saatlerinde mutluluk getiren fırsatlar artıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları